Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
137

Man ir jau līdzīga nosaukuma raksti

Jāņogu diena, Ābolu diena

Kamdēļ lai nebūtu arī Miskastes diena? Te gan nebūs par sadzīves atkritumu miskastēm, bet par spoku miskasti. Neliela priekšvēsture, kā tur nokļuvu.

Jau labu laiku tracina tie vecie, sliktas kvalitātes raksti, kas līdz ar labajiem rakstiem tiek katru dienu pacelti bez maksas uz jaunāko rakstu aukšgalu. Mēs katrs rakstīšanā esam bijuši iesācēji un ir mums tādi neizdevušies raksti, par ko paši jūtamies jau tāpat neērti, bet nu tos paceļ un rāda visiem, it kā kauninot mūs par mūsu pagātni.

Kāpēc te netiek prasīta noteikuma izpilde, ko prasa no rakstu autoriem

http://spoki.tvnet.lv/noteikumi

2.09. Rakstiem, kas tiek pacelti, iegādājoties spēju veikalā "pacelt rakstu" vai "izcelt rakstu", jāatbilst tiem noteikumiem, kas ir spēkā pacelšanas brīdī. (labojams vai atsevišķos gadījumos dzēšams)

Mēģināju kādu no minētiem rakstiem nosūdzēt. Pievienoju saraksti.

Nekādu risinājumu... Autors: rasiks Miskastes diena
1.

Nekādu risinājumu neieraudzīju. 

Laiks skrien milzu soļiem, teju varam spēt izsekot visiem spoku jauninājumiem. Katram, kas ilgāk te apgrozāmies, jau ir savs spoku kontingents, kuru rakstus  pārlasām pat vairākkārt. Arī man tādi spoki ir.

Pēdējā laikā kāda mana autora rakstos jau  pamanīju dīvainības tekstā, bet laika trūkuma dēļ neko tuvāk nepaskatījos.

Vakar, kad atkal ieraudzīju jaunajos rakstos jau četrus šī autora ar datoru paceltos rakstus, 

F #33 F #34 F #35 F #39

ieskatījos tajos un nesapratu vairs galīgi neko, jo visiem rakstiem bija viens un tas pats teksts.  Piesaistīja uzmanību teksta beigu daļa.

... Teksts ņemts no grāmatas, lai izņemtu sevi no šī raksta, kuru nav iespējams dzēst. Vai tas būtu protests, vai vēlme uz privātumu, kurš tiek zagts vecu ceļot gaismā kā jaunu... Nezinu, bet lai ir tā kā ir, lai pagātne ir tur, kur tai jābūt un seko jauna nākotne! Bildes rakstam pieskaņoju pēc oriģināla raksta, ņemtas no googles.

Uzrakstīju autoram vēstuli.

Sveiks!

Tu esi viens no autoriem, kura rakstus labprāt palasu ne tikai pa diagonāli. Man patīk Tava viegli uztveramā valoda, kas parasti saprotama pat omei.

Jau sen pamanīju mistisko rakstu sēriju F , kas uzsākta 2012. gadā ar visiem rakstiem vienādu tekstu un daudzi no tiem ir sorgi. Vairākkārt jau gribēju Tev pajautāt par teksta īsto nozīmi, bet kautrējos. Kad šodien atkal redzu ar datoru paceltus jau 4 šīs sērijas rakstus, visus ar sorga statusu

F #29 F #33 F #34 F #35

atmetu kautrību un jautāju -  vai tie ir protesta raksti par spoku iekšējās kārtības bezjēdzībām un mūžam nesakārtotiem likumiem  par rakstu kategoriju kritērijiem ?

Ceru uz vaļsirdīgu un patiesu atbildi. Rasma

Visu saraksti bez autora atļaujas nebūtu ētiski te kopēt, bet ceru, ka autors man piedos par vakardienas sarunas noslēguma teksta publiskošanu

Viss, ko reiz esmu slēpis, tagad ceļas augšā, lai gan es to negribu, tāpēc protestējot pret to visiem lieku copy-paste tekstu, lai ir viss vienāds, jo izdzēst neko nevaru.

Viss vakars pagāja nomāktā garastāvoklī, arī naktī gulēju slikti. Šorīt ielogojos spokos un vēlreiz gribēju apskatīt minētos rakstus, bet atradu tos jau miskastē. Šodien iepazīstos ar spoku miskastes brīnumiem. Raksts ir kļuvis neparedzami garš un nolēmu turpinājumu ielikt atsevišķā rakstā.

 

 Autors: rasiks Miskastes diena
2.
0
137

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [8]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Grey Wolf avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  Grey Wolf 13.11.17 16:28
 
7
0

jā tā pacelšna ir dīvaina, tiek pacekts raksts, kur ir tikai video, kurš jau vairs nav pieejams, vai nav galīgi aktuāls..

Varbūt tomēr, to sistēmu vajadzētu uzlabot, lai jau robots atlasa rakstus, bet reāli lai viņi parādās pēc tam ka kāds reāls cilvēks viņus pārskatijis.. cik nu tā darba tādu sistēmu ieviest..  labums būtu acīm redzams, apritē nenonāktu slikti raksti, un raksti kuriem vairs nav pilnīgi nekādas jēgas - video neeksistē, u.t.t. tiktu pilnībā idzēsti.. protams jaizveido dēšanas sistēma, kas šādi džēsot nenoņem autoram cepumus.. bet nu tas taču ir izdarāms

Juris1604 avatars
Medaļa Misija izpildītaMedaļa NastijsMedaļa Dienas doma
  Juris1604 13.11.17 16:17
 
8
2

Tev vēl nekas, īsti pat neiedziļinājos Tavās problēmās, bet citiem iet vēl trakāk, piemēram, Strāvoniis publicēja diezgan interesantus rakstus, priekš Spocēnu auditorijas ļoti sareģītus, bet kāds izdomāja atņemt viņam žurnālista statusu. Vai tad mums jāpiemērojas tīņu statusam? Es vienmēr sekoju Taviem rakstiem, reizēm tie mani dzen izmisumā, bet man patīk.

Ceru, ka nenonāksi administrācijas nežēlestībā.     Juris

Grey Wolf avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  Grey Wolf 13.11.17 16:49
 
6
0

atbildot uz rasiks komentāru " Tev pilnīgi piekrītu. Ja nepietiek  cilv... "

kādi tur resursi.. Robots atlasa, un administrātors ieiet un pārskata tos rakstus, atķeksējot vai patcelt vai likvidēt vai atstāt kā ir.. cik tad raksti dienā tiek pacelti, ne jau tik daudz... nav ja jāpārlasa visi, bet tikai tie kas tiek pacelti..

video jau arī nav jānoskatās, var taču redzēt ka tas dzēsts.. nu ja rakstā vairs nekā cita nav tad rakstu dzēš.. ta kautvai nedēš, bet vienkaŗši nepaceļ..  

ar dzēšanu varētu rasties problēmas, bet nu uzlikt ķeksi ka pacelt..  

 

rasiks avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Patīk rakstsMedaļa Buča
  rasiks 13.11.17 16:36
 
3
0

atbildot uz Grey Wolf komentāru " jā tā pacelšna ir dīvaina, tiek pacekts... "

Tev pilnīgi piekrītu. Ja nepietiek  cilvēku šodien, kas šķiro, vēl var šim darbam izsludināt brīvprātīgo darbu, ko varētu apmasāt pat ar cepumiem. Ir tā, ka izmetam kādu jaunu lietu un tūdaļ to paši sabojājam.

Ciema Sensejs avatars
Medaļa UberziņaMedaļa TīģerisMedaļa Dienas joks
  Ciema Sensejs 14.11.17 09:35  
 
2
0
nu tā ir ar tiem spokiem, problēmas visur un vienmēr

obezjānis avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa SpoksMedaļa Sviestmaize
  obezjānis 24.11.17 16:56
 
1
0

Nejēdzīgu rakstu automātiska pacelšana ir viena tēma, bet mani tāpat kā citēto autoru neapmierina aizliegums dzēst vecos rakstus. Manuprāt, internets nav miskaste.

Un vispār, man ir viedoklis, ka aizliegums rīkoties ar savu pausto viedokli šajā portālā ir Eiropas Padomes Cilvēktiesību un pamatbrīvību aizsardzības konvencijas 10. panta un ANO Vispārējās cilvēktiesību deklarācijas 2. punkta pārkāpums! Un vispār, ja vien pastāvētu tādi Starpgalaktiskie vai Pārpasaulīgie MK noteikumi, tad būtu pārkāpti arī tie!!   

Jurs Baishd avatars
Medaļa Spoks
  Jurs Baishd 13.11.17 21:38
 
0
0

Nepieciešama nauda - es strādāt..

mazais28 avatars
Medaļa VienotībaMedaļa Vilkaču klana biedrsMedaļa Vampīru klana biedrs
  mazais28 18.03.18 15:43
 
0
0