Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter

Intervija ar vidusslāni

Intervija ar vidusslāniIntervija ar vidusslāni
Video
Patriotu nedēļā pilns internets un televīzija ar slavenām personām, kuru acis ir ieslīgušas sveču gaismā un viņi dalās ar savām patriotiskajām un mīlestības pilnajām domām. Reti kad pievēršam uzmanību vidusslānim vai pat kaut kam zemākam. Tādēļ, "Ugunsrec" piedāvā nelielu interviju ar parastu Latvijas iedzīvotāju, kurš vēlējās palikt anonīms un mēs viņa vārdu... Patriotu nedēļā pilns internets un televīzija ar slavenām personām, kuru acis ir ieslīgušas sveču gaismā un viņi dalās ar savām patriotiskajām un mīlestības pilnajām domām. Reti kad pievēršam uzmanību vidusslānim vai pat... Patriotu nedēļā pilns internets un televīzija ar slavenām personām, kuru acis ir ieslīgušas sveču gaismā un viņi dalās ar savām patriotiskajām un mīlestības pilnajām domām. Reti kad...
UgunsREC , 16.11.18 18:16
421 6
148

 Strauts - Baltijas ceļš

Strauts - Baltijas ceļšStrauts - Baltijas ceļš
Video
Diezgan daudz cilvēki ir dzirdējuši par tādu mūziķi Strauts. Kādu laiku atpakaļ iepazinos ar viņu mūzikas studijā un pēc ilga laika bezkontaktu uzturēšanas viss mainijās. Viņš pirms kāda laika izlaida klajā dziesmu Strauts-Baltijas ceļš, bet tad to izdzirdot uznāca velme radīt priekš viņa mūzikas video ar vārdiem. Sazinājos, ieguvu atļauju un re kur... Diezgan daudz cilvēki ir dzirdējuši par tādu mūziķi Strauts. Kādu laiku atpakaļ iepazinos ar viņu mūzikas studijā un pēc ilga laika bezkontaktu uzturēšanas viss mainijās. Viņš pirms kāda laika izlaida klajā... Diezgan daudz cilvēki ir dzirdējuši par tādu mūziķi Strauts. Kādu laiku atpakaļ iepazinos ar viņu mūzikas studijā un pēc ilga laika bezkontaktu uzturēšanas viss...
cakiits , 16.11.18 16:16
67 1
026

 Dod, Dieviņi, kalnā kāpti!

Dod, Dieviņi, kalnā kāpti!Dod, Dieviņi, kalnā kāpti!
Video
Viss, ko tu pašlaik nedari, ir tikai tavs nedarīšanas paradums, tāpēc pēdējos gados esmu centies izrauties nedaudz ārpus Latvijas, un ceļošana man kļuvusi par hobiju. Visvairāk mani uzrunā kalni. Tie uzlādē, iedvesmo un palīdz uz lietām raudzīties citādāk. Arī pēdējā ceļojumā pa kalniem tā bija. 14 dienas, 226 stundas un 6900 km. Slovēnija, Itālija, Austrija un... Viss, ko tu pašlaik nedari, ir tikai tavs nedarīšanas paradums, tāpēc pēdējos gados esmu centies izrauties nedaudz ārpus Latvijas, un ceļošana man kļuvusi par hobiju. Visvairāk mani uzrunā kalni. Tie uzlādē, iedvesmo... Viss, ko tu pašlaik nedari, ir tikai tavs nedarīšanas paradums, tāpēc pēdējos gados esmu centies izrauties nedaudz ārpus Latvijas, un ceļošana man kļuvusi par hobiju....
Edgars Trankalis , 16.11.18 07:28
174 5
059

Skutelis dzēlīgi ironizē par dārgo valsts svētku salūtu. Vārds vietā!

Skutelis dzēlīgi ironizē par dārgo valsts svētku salūtu. Vārds vietā!Skutelis dzēlīgi ironizē par dārgo valsts svētku salūtu. Vārds vietā!
Video
Šogad 18. novembra uguņošana izmaksās 10 reizes dārgāk nekā pagājušajā gadā. Pusnakts šova 5. sezonas 10. raidījumu, kas tika filmēts Siguldā, pilnā garumā skaties LMT Straumē, tajā viesojās jaunais pasaules čempions lidošanā vēja tunelī Toms Īvāns un Goran Gora. Šogad 18. novembra uguņošana izmaksās 10 reizes dārgāk nekā pagājušajā gadā. Pusnakts šova 5. sezonas 10. raidījumu, kas tika filmēts Siguldā, pilnā garumā skaties LMT Straumē, tajā viesojās jaunais... Šogad 18. novembra uguņošana izmaksās 10 reizes dārgāk nekā pagājušajā gadā. Pusnakts šova 5. sezonas 10. raidījumu, kas tika filmēts Siguldā, pilnā garumā...
Tēvocis Sems , 14.11.18 18:40
0138

Dienas video «Gailis biksēs». Pamēģini noskatīties un nesmieties!

Dienas video «Gailis biksēs». Pamēģini noskatīties un nesmieties!Dienas video «Gailis biksēs». Pamēģini noskatīties un nesmieties!
Video
Šis, iespējams, ir labākais un pozitīvākais video, kuru Tev būs iespēja noskatīties šodien, rīt, parīt un vēl 7 gadus tālā nākotnē! Šis, iespējams, ir labākais un pozitīvākais video, kuru Tev būs iespēja noskatīties šodien, rīt, parīt un vēl 7 gadus tālā nākotnē! Šis, iespējams, ir labākais un pozitīvākais video, kuru Tev būs iespēja noskatīties šodien, rīt, parīt un vēl 7 gadus tālā nākotnē!
matilde , 14.11.18 15:03
173

Latviešu slavenību īpaši sirsnīgie vārdi valsts dzimšanas dienā. Daudz laimes!

Latviešu slavenību īpaši sirsnīgie vārdi valsts dzimšanas dienā. Daudz laimes!Latviešu slavenību īpaši sirsnīgie vārdi valsts dzimšanas dienā. Daudz laimes!
Video
Jānis Skutelis, Intars Busulis, Baiba Sipeniece-Gavare un citi velta savus novēlējumus visiem latviešiem valsts simtgadē. Jānis Skutelis, Intars Busulis, Baiba Sipeniece-Gavare un citi velta savus novēlējumus visiem latviešiem valsts simtgadē. Jānis Skutelis, Intars Busulis, Baiba Sipeniece-Gavare un citi velta savus novēlējumus visiem latviešiem valsts simtgadē.
Tēvocis Sems , 13.11.18 18:17
186 8
140

 Pumpas nārsto

Pumpas nārstoPumpas nārsto
Video
Šodien dažādu sugu un izmēra lašveidīgās zivis redzēju. Daudz un tuvu. Tik tuvu, ka dažas pat ar roku varēja aizsniegt. Tās nārsto pašlaik. Šodien dažādu sugu un izmēra lašveidīgās zivis redzēju. Daudz un tuvu. Tik tuvu, ka dažas pat ar roku varēja aizsniegt. Tās nārsto pašlaik. Šodien dažādu sugu un izmēra lašveidīgās zivis redzēju. Daudz un tuvu. Tik tuvu, ka dažas pat ar roku varēja aizsniegt. Tās nārsto pašlaik.
willowlv , 12.11.18 19:00
490 5
066

Skutelis piedāvā efektīvu līdzekli cīņā ar klamburiem

Skutelis piedāvā efektīvu līdzekli cīņā ar klamburiemSkutelis piedāvā efektīvu līdzekli cīņā ar klamburiem
Video
Kas šoreiz cilvēkiem uz mēles? Acīmredzama ķibele ,ar to, ka Rīgas ielās atgriezīsies klemburi uz mašīnām. Janim Skutelim ir risinājums! Kas šoreiz cilvēkiem uz mēles? Acīmredzama ķibele ,ar to, ka Rīgas ielās atgriezīsies klemburi uz mašīnām. Janim Skutelim ir risinājums! Kas šoreiz cilvēkiem uz mēles? Acīmredzama ķibele ,ar to, ka Rīgas ielās atgriezīsies klemburi uz mašīnām. Janim Skutelim ir risinājums!
Tēvocis Sems , 12.11.18 11:20
097
« 1  2  3  4  5 »