Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
PORTĀLA SPOKI.TVNET.LV LIETOŠANAS NOTEIKUMI

V 2.1, spēkā no 2013.gada 26. februāra

1. Vispārīgie noteikumi

1.1. Portāla spoki.tvnet.lv lietošanas noteikumi (turpmāk tekstā – „Noteikumi”) nosaka portāla spoki.tvnet.lv (turpmāk tekstā – „Portāls”) lietošanas kārtību. Reģistrējoties portālā lietotājs (turpmāk tekstā – „Lietotājs”) piekrīt ievērot šos Noteikumus un ir atbildīgs par portālā ievietoto saturu saskaņā ar Latvijas Republikā spēkā esošiem normatīvajiem aktiem. Lietotājs piekrīt, ka Portāls var jebkurā laikā papildināt un grozīt Noteikumus.

1.2. Ja Lietotājs neievēro vai pārkāpj šos Noteikumus Portāla administrācija ir tiesīga dzēst Lietotāja kontu jebkurā laikā bez iepriekšēja brīdinājuma.

1.3. Jebkuri jautājumi, paziņojumi, sūdzības vai pieprasījumi par satura dzēšanu ir jāsūta uz Portāla administrācijas e-pasta adresi: spoki@spoki.lv.

1.4. Lietotājs sniedz patiesu informāciju par savu vecumu, kā arī uzņemas atbildību par šīs informācijas patiesumu.

1.5. Portāla Lietotāji, izmantojot šo Portālu, akceptē, ka SIA „TVNet” nav atbildīga par jebkādiem zaudējumiem, kas radušies Lietotājam vai trešajām pusēm, lietojot šo Portālu vai Portāla kļūdu dēļ.

1.6. Aizliegts ļaunprātīgi balsot ar negatīviem vērtējumiem, apskatot lietotāja rakstus un komentārus caur tā profilu.

1.7. Portāla administrācijai, nepaskaidrojot iemeslu, ir tiesības labot vai dzēst lietotāja pievienoto saturu.

1.8. Apskatot portāla saturu, stingri aizliegts izmantot reklāmu bloķēšanas rīkus. SIA „TVNet” nav atbildīga par jebkādiem zaudējumiem, kas radušies Lietotājam vai trešajām pusēm, izmantojot reklāmu bloķēšanas rīkus.

1.9. Kategoriski aizliegts bez iepriekšējas saskaņošanas pārpublicēt lietotāju ievietoto oriģinālsaturu.

2. Satura ievietošana Portālā

2.1. Portāla administrācijai ir tiesības pievienot rakstu, kas neatbilst noteikumiem, ja tas satur Spokiem aktuālo informāciju par noteikumiem, konkursiem, aptaujām u.c.

2.2. Lietotājs, pilnā apjomā un precīzi pārpublicējot cita autora rakstu vai fotogrāfijas, “pirmautora” lauciņā norāda saiti uz attiecīgo cita autora rakstu un pats ir atbildīgs par to, ka šim autoram nav iebildumu pret viņa raksta vai fotogrāfiju pārpublicēšanu spoki.tvnet.lv. Kategoriski aizliegts kopēt rakstus no portāliem: delfi.lv, diena.lv, sportacentrs.com, fotoreceptes.lv, kasjauns.lv, nra.lv, leta.lv, starpbridis.lv, istyle.lv, epadomi.lv, stilaparks.lv, brivbridis.lv, www.tavavirtuve.lv, topraksti.lv, miljons.com pārpublicēt fotogrāfijas no Getty Images un to sadarbības partneriem, kā arī citiem portāliem bez iepriekšējas saskaņošanas un atļaujas iegūšanas no satura īpašniekiem. Lietotājs apzinas, ka Portāls var bloķēt un dzēst fotogrāfijas, kuras pārpublicētas no fotoaģentūrām, kuras nav devušas savu piekrišanu šādai pārpublicēšanai. Lietotājs apzinas, ka elektronisko parakstu noņemšana un cita veida filtru apiešana ir pārkāpums, par kuru materiāli un juridiski atbild Lietotājs.

2.3. Lietotājs apņemas nepublicēt reklāmu (Izmantojot spoki.tvnet.lv ir aizliegts nosūtīt ķēdes vēstules un reklāmas, kā arī komentāros, rakstos, čatā vai savā profilā reklamēt uzņēmumus, produktus, pakalpojumus, sociālo portālu linkus u.tml.), spamu un naidīgu saturu, kā arī ievērot Latvijas likumus, kas regulē bērnu tiesības, pornogrāfijas izplatīšanu, autortiesības, personas goda un cieņas aizskaršanu, fizisko personu datu aizsardzību un citus normatīvos aktus.

2.4. Lietotājs piekrīt saņemt īpašus piedāvājumus no portāla spoki.tvnet.lv un tā sadarbības partneriem.

2.5. Publicējot rakstu, Lietotājs apstiprina, ka to veic kā privātpersona pēc savas brīvas gribas ārpus jebkādām darba attiecībām ar Portāla un par rakstu publicēšanu nesaņem atlīdzību no Portāla. Labot vai dzēst savu pievienoto saturu lietotājs var 7(septiņu) dienu laikā, kopš publicēšanas brīža. Pēc šī termiņa beigām, labot vai dzēst publicēto saturu ir aizliegts.

2.6. Portāls patur tiesības ieviest izmaiņas šajos noteikumos. Lietotājs var iepazīties ar šo noteikumu jaunāko un spēkā esošo versiju adresē: http://spoki.tvnet.lv/noteikumi

2.7. Raksti, kuru teksta apjoms neatbilst ievietotajam bilžu daudzumam (labojams);

Vismaz 1 bilde - 100 vārdi un vairāk;
Vismaz 3 bildes - 50 vārdi un vairāk;
Vismaz 5 bildes - 0 vārdi un vairāk;
(Teksts attēlā netiek skaitīts!) Izņēmumu sadaļas ir «Foto Spēle». «SpokiGAG», «Spoki joko» un «Melnie Rāmji», kur ir pieļaujams viens attēls bez teksta;

2.8. Privātās bildes un savu mājdzīvnieku foto jāliek privātajās galerijās. Šīs bildes ir pieļaujamas rakstā tikai tādā gadījumā, ja attēli vizuāli ataino kādu notikumu;

2.09. Rakstiem, kas tiek pacelti, iegādājoties spēju veikalā "pacelt rakstu" vai "izcelt rakstu", jāatbilst tiem noteikumiem, kas ir spēkā pacelšanas brīdī. (labojams vai atsevišķos gadījumos dzēšams)

2.10. Portāla administrācija ir tiesīga mainīt raksta sadaļu, nosaukumu un titulbildi, ja uzskata, ka tas spēj maldināt par raksta patieso saturu, kā arī labot vai dzēst rakstu, kurš pēc viņu ieskatiem neatbilst spoki.tvnet.lv saturam.

2.11. Portāla administrācija ir tiesīga pēc saviem ieskatiem dzēst vai labot rakstus, kas satur rupjības vai lamuvārdus, kā arī starpnacionālo naidu kurinošus tekstus, kā arī labot vai dzēst rakstu, kurš pēc viņu ieskatiem neatbilst spoki.tvnet.lv saturam. Raksta virsrakstā kategoriski aizliegts lietot lamuvārdus. Arī tekstā jāizvairās no rupju vārdu pielietošanas, tie ir atļauti tikai īpašos gadījumos, kad tiek pasniegti kā mākslinieciskās izpausmes veids, piemēram, šāds raksts.

2.12. Oriģinālraksta pievienošanas noteikumi:

Par oriģinālrakstu tiek uzskatīts raksts, kas atbilst vismaz vienam no šiem kritērijiem:

2.12.1. Tas ir Tavs oriģinālteksts vai oriģināltulkojums. Minimālais teksta apjoms ir 200 vārdi.

2.12.2. Tie ir vismaz trīs Tevis fotografēti attēli, zīmējumi, vai ar programmas palīdzību veidoti attēli/zīmējumi.

2.12.3. Tas ir Tevis uzņemts vai samontēts video.

2.12.4. Autora veidotās intervijas ir oriģinālraksti

2.12.5. Tie ir vismaz 20 Tevis zīmēti komiksi vai vismaz 30 Tevis tulkoti komiksi

Svarīgi! Oriģinālrakstus ir vērts likt tikai tad, ja esi nopircis spēju „Oriģinālautors”, tikai tad tu par rakstu saņemsi 500 cepumus un par katru pozitīvo balsojumu +20. Bez šīs spējas oriģinālraksts tiek uztverts kā parasts raksts bez jebkādām privilēģijām.

2.13. SuperOriģinālraksta pievienošanas noteikumi: Par Superoriģinālrakstu tiek uzskatīts raksts, kas satur tikai oriģinālmateriālu. Tam jāatbilst vismaz vienam no šiem kritērijiem:

2.13.1. Vismaz 1 Tevis fotografēts attēls, zīmējums (neatzīmēts kā titulbilde) vai ar programmas palīdzību veidots attēls/zīmējums + Tavs oriģinālteksts (NAV pieļaujams tulkots teksts) vai uzņemts, samontēts video. Minimālais teksta apjoms 200 vārdi.

2.13.2. Tevis fotografēti,zīmēti, vai ar programmas palīdzību veidoti attēli. Minimālais bilžu skaits rakstā - 5.

Svarīgi! Portāla adminstrācijai ir tiesības izvērtēt raksta kvalitāti un pēc saviem ieskatiem mainīt raksta statusu no superoriģinālraksta uz oriģinālrakstu. Melnie rāmji, Foto spēle, dzejoļi mazāk par 200 vārdiem un konkursi netiek kvalificēti kā oriģināl/superoriģinālraksti! Spēļu GamePlay video netiek kvalificēti kā superoriģinālraksti!

3. Autortiesības

3.1. spoki.tvnet.lv portāla Lietotājs drīkst ievietot saturu, ieskaitot Rakstus, fotogrāfijas un komentārus (turpmāk—“Saturs”). Portāls nenodrošina Satura konfidencialitāti. Autortiesību pārkāpumi, tāpat kā jebkuri Noteikumu pārkāpumi, var būt par pamatu Satura dzēšanai un Lietotāja konta bloķēšanai.

3.2. Lietotājs ir atbildīgs par Portālā ievietoto Saturu. Lietotājs apliecina, ka Saturs ir Lietotāja īpašums un ka Lietotājam ir piešķirtas visas nepieciešamās licences, atļaujas un / vai piekrišana Satura ievietošanai Portālā. Lietotājam ir pienākums no autortiesību un citu veidu tiesību īpašniekiem saņemt atļauju pirms Satura ievietošanas Portālā.

3.3. Saturs paliek Lietotāja īpašumā. Ievietojot Saturu Portālā, Lietotājs piešķir Portālam bezmaksas, neekskluzīvu, ģeogrāfiski neierobežotu licenci izmantot un izplatīt Saturu jebkurā Portālam piederošā vai saistītā interneta vietnē un ar to saistītajos reklāmas materiālos. Tāpat Lietotājs piešķir licenci jebkuram Portāla apmeklētājam aplūkot Saturu. Šādas licences ir spēkā, kamēr Saturs ir izvietots Portālā, bet Portālam ir tiesības saglabāt informatīvu kopiju no Satura arī pēc tam, kad Lietotājs to ir izdzēsis no Portāla.

3.4. Saskaņā ar Informācijas sabiedrības pakalpojumu likumu, Portāls aktīvi nemeklē faktus, kuri liecinātu par pārkāpumiem. Portāls nekavējoties reaģē uz tiesību īpašnieka iesniegumu par iespējamiem autortiesību vai cita veida tiesību pārkāpumiem. Aicinām izmantot mūsu iesnieguma veidlapu šeit.

4. Fizisko personu datu apstrāde

4.1. Reģistrējoties Portālā Lietotājs piekrīt un ir informēts par savu personas datu apstrādi.

4.2. Lietotājam reģistrējoties Portālā un lietojot to Portāls ievāc un apstrādā šādu personas datus (ja tie par tādiem tiek uzskatīti atbilstoši Fizisko personu datu aizsardzības likumam) par Lietotāju: lietotājvārds, parole un Lietotāja e-pasts.

4.3. Lietotājam ir tiesības jebkurā laikā aizliegt Portālam turpināt Lietotāja personas datu apstrādi, kā arī pieprasīt labot datus vai izdzēst tos, ja tie ir neprecīzi.

4.4. Papildus profilu veidošana ir aizliegta.

Fotospēles noteikumi Iet uz fotospēles noteikumiem >>

Tīņiem+ noteikumi Iet uz tīņiem+ noteikumiem >>

Noteikumi rediģēti 2016.gada 1.decembrī.

Pievienots punkts 2.13.4.,

papildināts punkts 2.2.,

labots punkts 2.14.2.,

labots punkts 1.7.,

papildināts punkts 2.5.,

pievienots punkts 1.8.

pievienots punkts 1.9.

Izņemts punkts 2.9. - Raksts, kurš satur informāciju kirilicā, tai skaitā arī attēli, ja tajos ir likts uzsvars uz tekstu, ja turpat nav lasāms kvalitatīvs tulkojums latviešu valodā. (dzēšams) Izņēmumi: video.

Papildināts oriģināl/superoriģinālrakstu nosacījums: Spēļu GamePlay video netiek kvalificēti kā superoriģinālraksti! Pievienots punkts 2.12.5.