Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
82
1688

Baraks Obama ir ne tikai pirmais melnais prezidents, bet arī lielākais melis starp visiem ASV prezidentiem. Šajā rakstā par pieciem viņa lielākajiem solijumiem ,ko viņš nav spējis izpildīt un arī visticamāk neizpildīs.

Fiskālā atbildībakontrolēt... Autors: Karalis Jānis Lielākie Obamas meli.
1.

Fiskālā atbildība-kontrolēt izdevumus.

Prasīsiet ,ko tas nozīmē? Tātad ,kad Baraks Obama stājās prezidenta amatā, viņš solija samazināt ASV parādu, kas bija mērāms jau vairākos desmitos miljardu. Mērķis bija izlīdzināt valsts izdevumus un ienākumus. Vai Obamam tas ir izdevies? Nē. Obama un administrācija parādu ir palielinājusi jau līdz 15 trilijoniem, tādējādi viņš ir palielinājis parādu un iztērējis vairāk naudas nekā visi iepriekšējie ASV prezidenti kopā.

Samazināt bezdarbu... Autors: Karalis Jānis Lielākie Obamas meli.
2.

Samazināt bezdarbu valstī.

Stājoties amatā Baraks Obama solija samazināt bezdarba līmeni zem 8 % .  Vai viņam tas ir izdevies? Protams, ka nē. Obamas prezidentūras laikā ir augstākais bezdarba līmenis kopš Lielās depresijas. Vairākumā štatu bezdarba līmenis pārsniedz 25 % . Atgādinājumam ,Lielā depresija ir jēdziens ,kas tiek izmantots ,lai apzīmētu vispasaules ekonomisko krīzi , kas aizsākās ASV 1929. gada oktobrī.

Pārredzama valdībaObama... Autors: Karalis Jānis Lielākie Obamas meli.
3.

Pārredzama valdība.

Obama solija pārredzamu valdību ,lai tauta zina ar ko nodarbojas tās varenie.Amerikāņu kabeļtelevizijas biedrībai C-SPAN bija jāpārraida kongresa sanāksmes un debates, kādā no saviem kanāliem. Vai tā notika? Nē. Atkal meli. C-SPAN tika liegta pieeja un pārredzamība Obamas administrācijai. 

Novērst lobēscaronanu... Autors: Karalis Jānis Lielākie Obamas meli.
4.

Novērst lobēšanu amatos.

Tātad Baraks Obama solija, ka nebūs pieļaujama nekāda lobēšana amatos, respektīvi, neviens nekādā amatā nevarēs tikt tikai caur pazīšanos un  draugu un paziņu būšanas dēļ. Vai viņš pildīja savu solijumu? Pilnīgi un galīgi nē. Obama ir visādās pārvaldēs un amatos iebīdījis vairāk nekā 30 sev labi zināmu personu, veidojot tādu kā Cēzara pārvaldi.

Slēgt Gvantanamo... Autors: Karalis Jānis Lielākie Obamas meli.
5.

Slēgt Gvantanamo cietumu.

Baraks Obama solija slēgt Gvantanamo cietumu 12 mēnešu laikā kopš stāšanās amatā. Atgadinājumam- Gvantanamo cietums ir vieta, kurā tur ieslodzītos no Afganistānas un Irākas, tas tika izveidots 2002. gadā vēl Džordža Buša laikā. Tā ir pretrunīga aizturēšanas un pratināšanas vieta ,kur pret noziedzniekiem nav tā labākā izturēšanās, jo informācija par terorisma draudiem liek darīt savu.

Vai Baraks Obama to slēdza sava darba pirmo 12 mēnešu laikā? Nē. Gvantanamo cietums darbojās joprojām. Atgadinājumam Obamas inaugurācijas ceremonija notika 2009. gada janvāri. 

Šā vai tā, bet šis džeks ieies vēsturē uz visiem laikiem.

82
1688

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [114]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
FUCK YEAH ACID avatars
Medaļa Moderatora favorītsMedaļa Kapteinis HuksMedaļa Dienas joks
  FUCK YEAH ACID 27.08.12 00:36
 
219
9

A Latvijas deputāti labāki.?

meitēnsss avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Twittera čomsMedaļa Admins iesaka
  meitēnsss 27.08.12 00:06
 
159
9

Daudzi savus amatus ieņem ar melu palīdzību.

 

Labs pieteikums cīņai!

We3Dboy avatars
Medaļa TīģerisMedaļa Redaktors iesakaMedaļa Rainis
  We3Dboy 27.08.12 00:07
 
88
4

solijumi ir domati tikai tam lai pievilinatu veletajus nevis lai tos pildiitu jo musdienu sabiedriiba ir degradejusies un talak par savu degungalu neredz it ipashi jau amerikaanji, kaa jus domajat kursh parasti uzvar veleshanas? tas kursh parasti visvairak sola visadus labumus kurus reali nevar realizet

he HEE avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa RecidīvistsMedaļa Spoks
  he HEE 27.08.12 09:59
 
76
2

Mums gan labāk, ne? 100gudrās galvas, kuras neko nesola un arī neko nedara.! 

Ibumetīns avatars
Medaļa Gada spoks 2011Medaļa KomiķisMedaļa Aspazija
  Ibumetīns 27.08.12 00:11
 
69
6

Cik noprotu, šogad amīšiem būs vēlēšanas. Tad arī varēs spriest, ir labs vai nē, jo paši amerikāņi jau ir tie, kuri to izjūt uz savas ādas. :)

Dzērājķirzaka avatars
Medaļa SpoksMedaļa Dienas joksMedaļa Students
  Dzērājķirzaka 27.08.12 00:26
 
62
4

Mūsu saeima viņu parspej solijumos.

oyo avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Tīģeris
  oyo 27.08.12 01:12
 
43
2

nu prezidenti Amerikā sen jau nav tie par ko viņus uzskata. Visus rausta aiz striķīšiem. Tas ka tādi rekordlieli skaitļi statistikā domāju ka izskaidrojams ar rasismu - atraduši tjip vienu melno no āfrikas uz kura uzgāzt visus sūdus, lai vēsturē viņu atcerētos kā lielāko idiotu, starp visiem iepriekšējiem, ti.,  baltajiem xD

Sarkanvīns avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas joks
  Sarkanvīns 27.08.12 18:02
 
34
0

Tomēr jāņem vērā arī tas, ka Obama nāca pie varas krīzes laikā, kamēr Bušam prezidentūras lielākā daļa tomēr noritēja labvēlīgākos apstākļos - tas tā, varāk attiecinot uz to valsts parādu un bezdarba līmenoi. Protams, varbūt tad nevajag neko tādu solīt, ja saprot, ka diez vai sanāks, taču tad diez vai arī par prezidentu var kļūt bez šādiem solījumiem. Nevajag jau visu vērtēt tikai pēc cilvēka - vienam daunim pavecas nokļūt pie varas, kad ekanomika tīri no viņa neatkarīgu apstākļu dēl tāpat ies uz augšu un viņš tiek slavēts, citam spējīgākam cilvēkam nenoveicas un viņš nokļūst tieši pretējā situācijā un tiek nopelts. Lielās masas tik meklē vainīgo un visvieglāk protams vainot konkrētu cilvēku, nevis gadiem ilgus nepareizus ekonomiskos procesus, kuros drošvien pats arī esi devis savu artavu. 

Bet nu šokēties par šito arī protams nav liela jēga - pasaule tāda vnk ir. 

Neattaisnoju Obamu, žēl ka darījis tik maz - pārredzamu valdību un amatu lobēšānu varbūt grūtāk panākt, tas tāds laikietilpīgāks un abstraktāks jēdziens, taču cietumu gan varēja papūlēties slēgt - tas būtu ļoti reāls pierādījums, ko viņš vēlāk varētu lietot, savas darbības aizstāvēšanai.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 27.08.12 12:16
 
26
9

Jo projām labāks prezidents par Bērziņu... Nesaprotu kādēļ visi cenšas visu laiku teikt kautko sliktu par ASV... skaudība, ka viņi dzīvo labāk nekā mēs? Reāli Latvija  ir 10 reizes lielāka sūdu bedre par ASV  kautvai ja ņem izglītibu, reāli latvijā mācies kadus 16 gadus no dzīves ja ne vairāk lai iegutu tur pamat izglītibu,  vidējo, augstāko, un ar visu to tizlo mācišanos un bakalaura grādiem jāslauka ielas.. asv izmācies koledža un vadi savu firmu.. vai ari pat koledžu nevajag,pietiek ka rakstit un lasīt māki. tur ir daudz vairāk veidi kā gūt peļņu nekā Latvijā.  tāpēc no sākuma vajag paskatīties uz savu valsti, un tad nolikt citas

juuu avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Spoks
  juuu 27.08.12 00:57
 
19
4

Obamas seja - 

Not alone avatars
Medaļa CacansMedaļa SviestmaizeMedaļa Man patīk Facebook 7000
  Not alone 27.08.12 16:37
 
18
4

diez Gvantanamo vēl pasniedz cock meat sandwic 

  

bumchakalaka avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa RecidīvistsMedaļa Recidīvists
  bumchakalaka 28.08.12 12:09
 
11
0

viņš ieies vēsturē jau ar to vien, ka ir 1.melnādainais ASV prezidents

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 27.08.12 00:16
 
13
2

atbildot uz MrDRUNKnHIGH komentāru " Gribētos atgādināt, ka prezidenta ... " Tā ir tikai pie mums un vēl kādās valstīs, bet ASV ir prezidentāla republika un tur visu nosaka tieši Obama

JR avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa RecidīvistsMedaļa Dienas doma
  JR 27.08.12 11:12
 
12
3

ASV ārējais parāds vispār ir mērāms triljonos,ja nemaldos uz katru iedzīvotāju 50 000 $ :D

Sedriks1990 avatars
Medaļa TeamworkMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Students
  Sedriks1990 27.08.12 11:15
 
6
0

atbildot uz Juris92 komentāru " ASV ārējais parāds vispār ir mērām... " ASV parāds pārsniedz 15 triljonus dolāru

Thisnameistaken avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa SviestmaizeMedaļa Nostradams
  Thisnameistaken 27.08.12 00:10
 
14
8

Lai vai kā, es godīgi sakot mūsu pašreizējo prezidentu lkm pat cienu pat mazāk kā Obamas kungu, jo tāda sajūta, ka viņš vispār neko nedara .. 

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 27.08.12 12:15
 
6
0

Beidzat nīdēt, paši aizejat , kaut vienu dienu pastrādājiet tādā milzīgā valstī par prezidentu, tas nav tik viegli cik visiem izskatās.

iCare avatars
Medaļa Misija izpildītaMedaļa TestētājsMedaļa Amors
  iCare 28.08.12 13:41
 
5
0
Cik pēdējo reizi atminos, tad C-SPAN pārraida kongresa sanāksmes. Kur ir tavas atsauces, kā zinam, ka pats nemelo? Statistikas dati? Kaut kas?

Chasez avatars
Medaļa BakalaursMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Sviestmaize
  Chasez 27.08.12 00:29
 
7
2

Viņš ir tikai seja. Vice prezidents ir baltais, kas ar saviem sabiedrotajiem tikai kāš naudu( tāpat kā mūsu valdība ) un izmanto Baraku kā savu marioneti.

Moonwalker avatars
Medaļa AspazijaMedaļa Gada Spoks 2015Medaļa Sensejs
  Moonwalker 27.08.12 06:45
 
5
1

Labais +

« 1  2  3  4  5 »