Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
2
894

Mēnessērdzība jeb lunātisms ir īpatnēji apziņas traucējumi, kam raksturīga sarežģīta automātiska darbība miegā, ko no rītā pamodies, par notikušo neko neatceras. Ja arī tev ir kāds mēnessērdzības stāsts raksti man par to PM. Links uz 2. daļu.

Mans brālis kails naktī... Autors: dīva Mēnessērdzīgo stāsti
1. Mans brālis kails naktī staigāja pa māju, paņēma krēslu un iznesa to laukā. Pēc tam viņš turpat stāvēja kā idiots un mana mamma domāja, ka viņš ir nomodā. Tad viņš paķēra dārza šķēres, ienāca iekšā un ar tām aizgāja gulēt.
Es nakts vidū piecēlos... Autors: dīva Mēnessērdzīgo stāsti
2. Es nakts vidū piecēlos, iegāju dušā, apģērbos, saklāju brokastu galdu. Tad es apsēdos dīvānā un tur arī paliku līdz mana ģimene nāca brokastot.
Mana mamma man stāstīja ka... Autors: dīva Mēnessērdzīgo stāsti
3. Mana mamma man stāstīja, ka es naktī iznāku koridorā un tēloju, ka lasu puķes.
Tas notika kad es biju... Autors: dīva Mēnessērdzīgo stāsti
4. Tas notika, kad es biju jaunāka. Es biju savā istabā un izlikos, ka spēlēju beisbolu, ienāca mana māsa un es viņai teicu, lai viņa spēlē kopā ar mani. Viņa domāja, ka esmu jukusi.
Es pamodos un atrados ielas... Autors: dīva Mēnessērdzīgo stāsti
5. Es pamodos un atrados ielas vidū , policijas mašīna man taurēja. Tas notika pusčetros no rīta.
Vienreiz kad miegā staigāju... Autors: dīva Mēnessērdzīgo stāsti
6. Vienreiz, kad miegā staigāju ar mani notika ļoti dīvaina lieta. Es gulēju uz virtuves galda, turpat bija zemesriekstu sviests un liela pudele ar pienu. Es ieelpoju un izelpoju pienu. Kad pamodos biju ļoti netīrs.
Mans brālis bija... Autors: dīva Mēnessērdzīgo stāsti
7. Mans brālis bija mēnessērdzīgs. Vienreiz viņš iečurāja skapī.
Kad es vēl gāju koledžā es... Autors: dīva Mēnessērdzīgo stāsti
8. Kad es vēl gāju koledžā es saķēru iesnas, man izrakstīja kaut kādas zāles, es tās iedzēru un aizgāju gulēt. Nākošā lieta, ko atceros ir tas, ka es atrados sava istabas biedra gultā un viņš man jautāja, ko es daru. Es atrados virs viņa, skatījos viņam acīs un kratīju viņu aiz pleciem un kakla.
Mans vectēvs ir... Autors: dīva Mēnessērdzīgo stāsti
9. Mans vectēvs ir mēnessērdzīgs. Kādā naktī mana vecmāmiņa pamodās, lai aizietu uz tualeti. Kad viņa uz turieni aizgāja, viņa atrada manu vectēvu sēžam uz poda, kailu, viņš bija uzvilcis adītu cepuri un ēda zemesriekstu sviestu ar gaļas nazi.
Manas mammas brāli ir... Autors: dīva Mēnessērdzīgo stāsti
10. Manas mammas brāli ir mēnessērdzīgs. Kādu nakti, stundu pēc tam kad viņš aizgāja gulēt, viņš noskrēja lejā pa kāpnēm, atvēra mājas durvis un kliedza: „Tēti, nešauj vēl briedi! Es jau nāku ar savu bisi.”
2
894

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [100]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Solaris avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa SpoksMedaļa Recidīvists
  Solaris 20.03.11 21:16
 
96
0

Pēc vecāku stāstītā: Laikam 5. klases laikā nakts vidū biju piecēlies, sakrāmējis somu, saģērbies, jau gribēju iet uz skolu, bet atlūzu pie durvīm. No rīta mani atrada pilnā ekipējumā guļot druvju priekšā.

Minka Mika avatars
Medaļa Soarkana RūžeņaMedaļa DrakulaMedaļa Sponsora favorīts
  Minka Mika 20.03.11 21:13
 
87
0

mans brālis mēnessardzīgs spēlēja PlayStation pie neieslēgta televiizora

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 20.03.11 22:05
 
61
0

Mana draudzene ir mēnessērdzīga. Vienu nakti viņa pamodās un aizgāja pie māsas, novilka ar zobiem viņai zeķi un sāka to košļāt.

SweetLime avatars
Medaļa Redaktors iesakaMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas joks
  SweetLime 20.03.11 23:29
 
54
0

Mana māsa vienreiz sāka uz mani bļaut nakts vidū un rupji lamājās, es pārrēcu jēgu :D Bet tad viņa nobļāvās KEFĪRCILVĒKS, un es burtiski vārtījos pa zemi XDD

kikyaa avatars
Medaļa ZebraMedaļa PamatskolnieksMedaļa Sertificēts spoks
  kikyaa 20.03.11 21:18
 
51
0

pilnmēness naktīs man arī daudz kas tāds notiek. kad gāju 1. klasē,  es staigāju pa māju un vēmu :D:D:D

bambiinoo avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa RecidīvistsMedaļa Bots
  bambiinoo 20.03.11 21:08
 
50
0

manliekas, ka šie stāstiņi drīz kļūs tikpat populāri kā fml. ;DD

ievasieva avatars
Medaļa Spoks
  ievasieva 20.03.11 22:11
 
50
0

Viena mana draudzene ir mēnesserdzīga. Vienu dienu, kad paliku pie viņas pa nakti, viņa ap 3/4 naktī pamodās, piecālās no gultas, aigāja uz vecāku guļamistabu, izrāva mammas spilvenu uz kura viņa gulēja, aizgāja uz koridoru uzvilka čības, atslēdza durvis un izgāja arā no mājas. Es viņai protams sekoju, un tajā pašā laikā gāju no mugurpuses un ķiķināju. Draudzene bija aizgājusi līdz veitējam veikalam, kurš bija apmēram 100 m no mājas. Viņa 2/3 min centās tikt veikalā, bet nekā. Viņa apgriezās un devās atpakaļ mājās. Atnākot mājās viņa attaisot vaļā durvis aiz sevīm tās naiztaisījusi, iečāpoja izstaba un aizmiga. Es biju vnk bez iekšām. :)

 

Tās pašas draudzenes vecāki ir stāstījuši, ka viņa esot pa nakti piecēlusies aizgājusi uz virtuvi pakaļ vislielākajam nazim un gājusi pie sva brāla, kas sēdējis pie pc. Viņa aizgāja brālim aiz muguras, stāvējusi kā nāve, kurai rokās ir izkapts, bet viņai rokās bija nazis. 5 min viņa esot stāvējusi un aizgāja atpakaļ uz virstuvi, nolika nazi un gājusi gulēt.

Pēc neilga laiciņa atkal tas pats. Viņa pieceļās aiziet uz virtuvi pakaļ nazim un iet pie sava brāļa uz istabu, kur viņš guļ. Bet šoreiz viņa brālim pielika nazi pie kakla, bet ne spēcīgi. Brālis esot pamodies, atņēmis nazi un ielicis viņu atpakaļ gultā.  

boob avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa Spoks
  boob 20.03.11 22:09
 
44
0

2008. gadā es atvēru balkonu un mammai pateicu:-Kapēc tu pasauci frizieri?-

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 20.03.11 21:08
 
38
0

man ir bijis tā-kkur ap 3jiem naktī ceļoties no gultas riktīgi iesperu māsai.tad pa ceļam uz durvīm aizķēros pati aiz savas kājas un nokritu (sāpēja vēl nākamās 2 nedēļas :D) iegāju virtuvē, tumsā nomazgāju bļodiņu un devos atpakaļ gulēt :D

gumijlaaciits avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa RecidīvistsMedaļa Recidīvists
  gumijlaaciits 20.03.11 21:49
 
33
0

VĒL VĒL VĒL VĒĒĒĒL! 

Grindžaks avatars
Medaļa O!ZorroMedaļa RecidīvistsMedaļa KMnO4
  Grindžaks 20.03.11 22:49
 
31
0

Kad es biju sīks, man bija divstāvīgā gulta ar brāli, es gulēju apakšā. Kad biju mēnessardzīgs, gāju pie viņa augšā un kritu lejā ar galvu pa priekšu. Es tā dabūju smadzeņu trīci.  

Vēl es piecēlos pa nakti un staigāju viesistabā apkārt apaļajam galdam, tad novēmu grīdu. Tad es gāju, ieskrēju skapī, nokritu un atlūzu. 

The Time Traveler avatars
Medaļa ŽurnālistsMedaļa RecidīvistsMedaļa Amors
  The Time Traveler 20.03.11 23:20
 
24
0

1kārt - es esmu par to, lai būtu turpinājums!!

2kārt man arī ir tamlīdzīgs gadījums, bet ar savu draugu - mans drags arī ir mēnesserdzīgs. vienreiz, kad es paliku pa nakti pie viņa, viņš naktī piecēlās un gāja vest ārā savu suni - protams es pamodos un taujāju ko viņš dara, bet viņš neko neatbildēja un es arī viņu neaizkavēju, bet kad viņš atnāca uz mājām atpakaļ bez suņa, tad gan sākās tracis. tālāk slinkums rakstīt, bet tas gadījums bija smieklīgs un tas nav vienīgais  un es tiešām gribētu vēl turpinājumu un vēl šaādus rakstus + citu spoku komentāri arī ir ļoti forši :D

dupsene avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa TeamworkMedaļa Sviestmaize
  dupsene 20.03.11 22:58
 
18
0

es nezinu , vai to var nosaukt par mēnesērdzību, jo tas notika no rīta, bet pirms pāris gadiem vasarā man vajadzēja vasarnīcā gulēt ar savu brālēnu vienā izvelkamajā dīvānā.. viņš vēl gāja sākumskolā un gulēja ar lācīti :D > karoč. viņš guļ, guļ. un te pēkšņi vienkārši kaut ko sāk runāt ( apm. kur tedijs, kur ir tedijs?:D) un griezties uz riņķi un ārdīties pa gultu. es viņam to tedi iespraudu rokās un šis savēlies kamoliņā uz apakšstilbiem , ar lācīti rokās un smaidu sejā mierīgi gulēja tālāk :D

lalinda avatars
Medaļa StudentsMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Žurnālists
  lalinda 20.03.11 22:09
 
17
0

mana draudzene arī amm lkm nav mēnesredzīga, bet nu tonakt bija, joo es biju pie viņas ci*s un mēs gulējām viesistabā, nu tad nākajā rītā atnāca viņas mamma un teica, ka viņa esot sēdējusi uz savas gultas, kas atrodas viņas istabā otrajā stāvā, ceļus pielikusi pie zoda, ar rokām apņēmusi ceļus un šūpojās. Kad viņas mamma esot prasījusi, ko viņa dara, viņa esot atbildējusi, brālis man atņēma segu, brālis man atņēma segu. Viņas brālis todien nebija mājās. :D un vienīgais, ko viņa atceras ir tas, ka nakts vidū gājusi uz tualeti. Lkm uz poda atslēdzās. :D  

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 20.03.11 23:45
 
15
0

7. Mans brālis bija mēnessērdzīgs. Vienreiz viņš iečurāja skapī. - es tā izdariju kad biju piedzēries :D

Rusty avatars
Medaļa Redaktors iesakaMedaļa BestsellersMedaļa Sertificēts spoks
  Rusty 20.03.11 23:16
 
14
0

nakts vidū aps\edos krēslā un un spēlēju datorspēles pie izslēgta monitora

EsTepat avatars
Medaļa PiparkūkaMedaļa ŽurnālistsMedaļa Bestsellers
  EsTepat 20.03.11 21:17
 
14
0

Reiz stāstīja ka es bērnībā esot gājis kauties ar vecākiem, neko tādu neatcero un man vēl joprojām liekas, ka viņi meloja, es to nekad nedarītu

Sviestainis avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa NostradamsMedaļa Recidīvists
  Sviestainis 21.03.11 02:08
 
13
0

Mans brālis, kad bija sīkāks bija nakts čurātājs, neskaitot standarta gadījumus, kad viņš čurāja istabas vidū uz grīdas vai lejā pa trepēm, bija viens gadījums par kuru es pārsmējos līdz asarām.

Mēs bijām laukos pie radiem un mēs ar brāli bijām salikti gulēt vienā istabā(paldies dievam bija atsevišķas gūltas,  būtu vēl mani apčurājis). Pulkstens varētu būt, ka bija ap kādiem vieniem naktī un brālis jau bija labu laiku kā atslēdzies, bet es vēl skatījos filmu par kkādu prostitūtu, tas nebija porņuks vai nekas tāds, kaut kāda mākslas filma par prostitūtu ar jūtām, taisnības labad jāatzīst, ka toreiz biju vēl tik sīks, ka pat tāda filma likās kā porno, jo toreiz neko daudz nebiju redzējis, nevarēja jau ar nemaz tik viegli atrast, jebkurā gadijumā, pekšņi mans brālis piecēlās gultā sēdus un sāka kratīties, diezgan seksuālā manierē(up&down, up&down...nu saprotat), tad viņš nometās četrrāpus un turpināja to pašu...ā jāpiezīmē, ka mans brālis ir vēl 4 gadus jaunāks, tā ka es biju pārsteigts par viņa iemaņā šajās pozās. Pēc laba laiciņā(es jau biju līdz asarām) viņš izrāpās no gultas, apgāja tai apkārt no otras puses, kurā bija koka maliņa, kā jau tas bija pierasts PSRS laiku bērnu gultām, lai bērni neizkristu, novilka apakšbikses, pārkāra savu čibriku pār koka maliņu un sāka čurāt pats savā gultā. Caur smiekliem un asarām es centos viņu sabļaut, lai viņš pamostās, šķiet arī izdevās, jo daudz pačurāt viņš nepaspēja, tik dažas piles...satrūcies no maniem saucieniem viņš uzrāva bikses uz pēcpuses un iekāpa atpakaļ gultā. Paļaujoties uz to, ka viņš gultu tā īsti nepiečurāja tik apšpricēja es ļāvu viņam gulēt.

No rīta protams viņš neko neatcerās un pārmeta man, ka es viņu apmeloju! :D

Nipple avatars
Medaļa SpoksMedaļa Spoki flameMedaļa Sponsora favorīts
  Nipple 20.03.11 22:23
 
10
0

Vajag kādreiz nofilmēt tos mēnessardzīgos un nākošajā dienā parādīt tiem, ko viņi ir darījuši. Būtu interesanti :)

lussjaa avatars
Medaļa BestsellersMedaļa ŽurnālistsMedaļa Sertificēts spoks
  lussjaa 20.03.11 23:58
 
9
0

Kad biju mazāka man bija divstāvīga gulta un es gulēju otrajā stāvā. Vakarā aizgāju gulēt, bet pēc laiciņa nakts vidū pamodos sēžot uz divāna kurš atradās pavisam citā istabā 

« 1  2  3  4  5 »