Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter

  Kurš spoks ir tavas dvēseles radinieks? Noskaidro!

Testi
Kurš spoks ir tavas dvēseles radinieks? Noskaidro! Kurš spoks ir tavas dvēseles radinieks? Noskaidro!
Ja spokos jūties vientuļš un nemīlēts, nevajadzīgs, neviens neievēro un nepluso tavus rakstus un komentārus, tad beidzot varu piedāvāt izeju no šīs briesmīgās situācijas. Ja spokos jūties vientuļš un nemīlēts, nevajadzīgs, neviens neievēro un nepluso tavus rakstus un komentārus, tad beidzot varu piedāvāt izeju no šīs briesmīgās situācijas. Ja spokos jūties vientuļš un nemīlēts, nevajadzīgs, neviens neievēro un nepluso tavus rakstus un komentārus, tad beidzot varu piedāvāt izeju no šīs briesmīgās situācijas.
kaķūns , šodien 00:00
44 9
078

Uzmanības tests! Vai 5 sekunžu laikā atradīsi, kas te nav kārtībā?

Testi
Uzmanības tests! Vai 5 sekunžu laikā atradīsi, kas te nav kārtībā? Uzmanības tests! Vai 5 sekunžu laikā atradīsi, kas te nav kārtībā?
Vērība un acīgums mūsdienās ir ļoti nepieciešamas īpašības. Ja jau esi atvēris šo rakstu, ir skaidrs, ka esi ļoti ziņkārīgs cilvēks! Tavā priekšā ir skaitļu virkne no 1 līdz 50... Vērība un acīgums mūsdienās ir ļoti nepieciešamas īpašības. Ja jau esi atvēris šo rakstu, ir skaidrs, ka esi ļoti ziņkārīgs cilvēks! Tavā priekšā ir skaitļu virkne no 1 līdz 50... Vērība un acīgums mūsdienās ir ļoti nepieciešamas īpašības. Ja jau esi atvēris šo rakstu, ir skaidrs, ka esi ļoti ziņkārīgs cilvēks! Tavā priekšā ir skaitļu...
Ciema Sensejs , 13.02.17 19:43
386

TESTS MEITENĒM: Jauna frizūra, jauns vīrs. Kurš būs Tavs princis baltajā zirgā?

Testi
TESTS MEITENĒM: Jauna frizūra, jauns vīrs. Kurš būs Tavs princis baltajā zirgā? TESTS MEITENĒM: Jauna frizūra, jauns vīrs. Kurš būs Tavs princis baltajā zirgā?
Es neesmu gaišreģe, bet šo to no interneta testiem es saprotu. Čaļi šo testu var pildīt paši uz savu atbildību, nevienas sievietes rezultātos nav! Es neesmu gaišreģe, bet šo to no interneta testiem es saprotu. Čaļi šo testu var pildīt paši uz savu atbildību, nevienas sievietes rezultātos nav! Es neesmu gaišreģe, bet šo to no interneta testiem es saprotu. Čaļi šo testu var pildīt paši uz savu atbildību, nevienas sievietes rezultātos nav!
EV1TA , 03.02.17 21:40
0106

Izveido savu saderināšanās gredzenu un mēs pateiksim, kad Tu apprecēsies!

Testi
Izveido savu saderināšanās gredzenu un mēs pateiksim, kad Tu apprecēsies! Izveido savu saderināšanās gredzenu un mēs pateiksim, kad Tu apprecēsies!
Es neesmu gaišreģe, bet šo to no interneta testiem es saprotu. Turklāt, ja nu esi jau ar zīmogu pasē, tad šis tests nedarbosies, nav ko mānīt likteni un domāt, ka iegūsi otro jaunību. Apprecējies vienreiz, tad arī sēdi savā laulībā un nežēlojies. Es neesmu gaišreģe, bet šo to no interneta testiem es saprotu. Turklāt, ja nu esi jau ar zīmogu pasē, tad šis tests nedarbosies, nav ko mānīt likteni un domāt, ka iegūsi otro jaunību. Apprecējies vienreiz, tad arī... Es neesmu gaišreģe, bet šo to no interneta testiem es saprotu. Turklāt, ja nu esi jau ar zīmogu pasē, tad šis tests nedarbosies, nav ko mānīt likteni un domāt, ka...
EV1TA , 31.01.17 11:32
3202

Vai vari atpazīt šīs pilsētas no augšas? Tests tiem, kuriem padodas ģeogrāfija!

Testi
Vai vari atpazīt šīs pilsētas no augšas? Tests tiem, kuriem padodas ģeogrāfija! Vai vari atpazīt šīs pilsētas no augšas? Tests tiem, kuriem padodas ģeogrāfija!
Vēlos jau no sākuma pabrīdināt, tests nebūs viegls, bilžu ir daudz, atbildes ir tikai 2. Toties rezultātā iegūsi aptuvenu ieskatu tajā, cik labi orientējies ģeogrāfijā un cik labi spēj atpazīt pilsētas no augšas! Vēlos jau no sākuma pabrīdināt, tests nebūs viegls, bilžu ir daudz, atbildes ir tikai 2. Toties rezultātā iegūsi aptuvenu ieskatu tajā, cik labi orientējies ģeogrāfijā un cik labi spēj atpazīt pilsētas no augšas! Vēlos jau no sākuma pabrīdināt, tests nebūs viegls, bilžu ir daudz, atbildes ir tikai 2. Toties rezultātā iegūsi aptuvenu ieskatu tajā, cik labi orientējies ģeogrāfijā un cik labi spēj...
EV1TA , 18.01.17 11:18
0119

«Ko Tu labāk izvēlētos» spēle meitenēm!

Testi
«Ko Tu labāk izvēlētos» spēle meitenēm! «Ko Tu labāk izvēlētos» spēle meitenēm!
7 dienas vienā krūšturī vai 7 dienas vienās biksītēs? Vīriešu dzimuma pārstāvji ir aicināti piedalīties šajā spēlē, ja viņi vēlas, bet tas jums neko daudz neizteiks. 7 dienas vienā krūšturī vai 7 dienas vienās biksītēs? Vīriešu dzimuma pārstāvji ir aicināti piedalīties šajā spēlē, ja viņi vēlas, bet tas jums neko daudz neizteiks. 7 dienas vienā krūšturī vai 7 dienas vienās biksītēs? Vīriešu dzimuma pārstāvji ir aicināti piedalīties šajā spēlē, ja viņi vēlas, bet tas jums neko daudz neizteiks....
EV1TA , 17.01.17 16:29
8127

Tests: Vai vari atpazīt, kuras no šīm bildēm ir fotošopētas?

Testi
Tests: Vai vari atpazīt, kuras no šīm bildēm ir fotošopētas? Tests: Vai vari atpazīt, kuras no šīm bildēm ir fotošopētas?
Ja uzskati sevi par interneta profesionāli, tad paskaties vai spēj atšķirt kuras bildes ir fotošopētas, bet kuras vienkārši dīvainas. Ja uzskati sevi par interneta profesionāli, tad paskaties vai spēj atšķirt kuras bildes ir fotošopētas, bet kuras vienkārši dīvainas. Ja uzskati sevi par interneta profesionāli, tad paskaties vai spēj atšķirt kuras bildes ir fotošopētas, bet kuras vienkārši dīvainas.
Blaw , 17.01.17 12:18
3254

Kāda tipa introverts Tu esi? Izpildi interaktīvo testu un uzzini!

Testi
Kāda tipa introverts Tu esi? Izpildi interaktīvo testu un uzzini! Kāda tipa introverts Tu esi? Izpildi interaktīvo testu un uzzini!
Introversija ir vārds, ko var izmantot, lai atsauktos uz daudzajiem un dažādajiem personalitāšu tipiem. Kamēr lielākā daļa no mums saprot to kā vēlēšanos un vajadzību pabūt vienam, ne vienmēr ir tā, ka kāds introverts ir paslēpies zem segas savā gultā, kamēr pārējie viņa draugi ballējas. Introverti var arī būt cilvēki, kam nav plašs draugu loks un tā vietā dod... Introversija ir vārds, ko var izmantot, lai atsauktos uz daudzajiem un dažādajiem personalitāšu tipiem. Kamēr lielākā daļa no mums saprot to kā vēlēšanos un vajadzību pabūt vienam, ne vienmēr ir tā, ka kāds introverts ir... Introversija ir vārds, ko var izmantot, lai atsauktos uz daudzajiem un dažādajiem personalitāšu tipiem. Kamēr lielākā daļa no mums saprot to kā vēlēšanos un vajadzību pabūt...
KALENS , 14.01.17 12:10
2221

Vai vari uzminēt slavenību pēc tā, kā tava māte to meklētu guglē?

Testi
Vai vari uzminēt slavenību pēc tā, kā tava māte to meklētu guglē? Vai vari uzminēt slavenību pēc tā, kā tava māte to meklētu guglē?
15 vienkārši jautājumi. Tu to vari! P.S. Jau laicīgi atbildu tiem, kas vēlas bļaut par to, ka te visas ārzemju slavenības. Tu vēlies, lai es uztaisu testu ar latviešu slavenībām un lieku tev uzminēt, kuras pēdas pieder Normundam Rutulim? Nē?! Tā jau man likās. 15 vienkārši jautājumi. Tu to vari! P.S. Jau laicīgi atbildu tiem, kas vēlas bļaut par to, ka te visas ārzemju slavenības. Tu vēlies, lai es uztaisu testu ar latviešu slavenībām un lieku tev uzminēt, kuras pēdas pieder... 15 vienkārši jautājumi. Tu to vari! P.S. Jau laicīgi atbildu tiem, kas vēlas bļaut par to, ka te visas ārzemju slavenības. Tu vēlies, lai es uztaisu testu ar latviešu...
EV1TA , 10.01.17 13:25
9260

Ziemassvētku filmu TESTS!

Testi
Ziemassvētku filmu TESTS! Ziemassvētku filmu TESTS!
Es zinu, ka tev patīk ja ne šie svētki, tad vismaz ziemīgā noskaņa, bet cik labi tu pazīsti filmas, kas tiek skatītas gadu no gada vienā laikā? Es zinu, ka tev patīk ja ne šie svētki, tad vismaz ziemīgā noskaņa, bet cik labi tu pazīsti filmas, kas tiek skatītas gadu no gada vienā laikā? Es zinu, ka tev patīk ja ne šie svētki, tad vismaz ziemīgā noskaņa, bet cik labi tu pazīsti filmas, kas tiek skatītas gadu no gada vienā laikā?
kaķūns , 23.12.16 09:32
2341

Vai esi gudrāks par Instagrama bilžu moderatoru?

Testi
Vai esi gudrāks par Instagrama bilžu moderatoru? Vai esi gudrāks par Instagrama bilžu moderatoru?
Šis ir visvieglākais tests, ko var atrast internetā! Ja Tu pieļausi kaut vienu kļūdu, tad Tu noteikti neizmanto šo aplikāciju un nelasi ziņas internetā! Šis ir visvieglākais tests, ko var atrast internetā! Ja Tu pieļausi kaut vienu kļūdu, tad Tu noteikti neizmanto šo aplikāciju un nelasi ziņas internetā! Šis ir visvieglākais tests, ko var atrast internetā! Ja Tu pieļausi kaut vienu kļūdu, tad Tu noteikti neizmanto šo aplikāciju un nelasi ziņas internetā!
EV1TA , 08.12.16 12:27
6420

Ja Tev ir vismaz 18 gadi, tad izpildi šo testu!

Testi
Ja Tev ir vismaz 18 gadi, tad izpildi šo testu! Ja Tev ir vismaz 18 gadi, tad izpildi šo testu!
Ar šī testa palīdzību mēs varam noteikt, kurš dzēriens esi TU! P.S. Ja Tev nav 18 un Tu izpildīsi šo testu - ļoti labi, jo pat muļķim ir skaidrs, ka visu šo Tu esi redzējis jau 15 gadu vecumā! Bet man ir pienākums atgādināt, ka alkohola lietošana ir kaitīga gan Tavai veselībai, gan arī cilvēkiem, kuriem nāksies Tevi no rīta vilkt uz mājām. Tāpēc nav ko! Ar šī testa palīdzību mēs varam noteikt, kurš dzēriens esi TU! P.S. Ja Tev nav 18 un Tu izpildīsi šo testu - ļoti labi, jo pat muļķim ir skaidrs, ka visu šo Tu esi redzējis jau 15 gadu vecumā! Bet man... Ar šī testa palīdzību mēs varam noteikt, kurš dzēriens esi TU! P.S. Ja Tev nav 18 un Tu izpildīsi šo testu - ļoti labi, jo pat muļķim ir skaidrs, ka visu...
EV1TA , 07.12.16 09:37
10354

 TESTS: latviešu valodā esi muļķītis vai ģēnijs?

Testi
TESTS: latviešu valodā esi muļķītis vai ģēnijs? TESTS: latviešu valodā esi muļķītis vai ģēnijs?
Mūsu skaistajā valodā ir pa pilnam vārdu, kuru rakstība šķiet divdomīga un nesaprotama, tāpēc apkopoju dažus problemātiskākos, lai TU sevi vari pārbaudīt un varbūt iemācīties ko jaunu. LAI VEICAS! Mūsu skaistajā valodā ir pa pilnam vārdu, kuru rakstība šķiet divdomīga un nesaprotama, tāpēc apkopoju dažus problemātiskākos, lai TU sevi vari pārbaudīt un varbūt iemācīties ko jaunu. LAI VEICAS! Mūsu skaistajā valodā ir pa pilnam vārdu, kuru rakstība šķiet divdomīga un nesaprotama, tāpēc apkopoju dažus problemātiskākos, lai TU sevi vari pārbaudīt un varbūt iemācīties ko...
kaķūns , 05.12.16 20:51
142107