Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter

Cik daudz Tu zini par multfilmām, ko pa TV rādīja PSRS laikos?

Testi
Cik daudz Tu zini par multfilmām, ko pa TV rādīja PSRS laikos? Cik daudz Tu zini par multfilmām, ko pa TV rādīja PSRS laikos?
Un tātad.. Tu atbildi uz jautājumiem par multfilmām, kuras varēja noskatīties pa TV, pirms daudziem gadiem, PSRS laikos.. bet es mēgināšu atminēt - cik Tev gadu.. Un tātad.. Tu atbildi uz jautājumiem par multfilmām, kuras varēja noskatīties pa TV, pirms daudziem gadiem, PSRS laikos.. bet es mēgināšu atminēt - cik Tev gadu.. Un tātad.. Tu atbildi uz jautājumiem par multfilmām, kuras varēja noskatīties pa TV, pirms daudziem gadiem, PSRS laikos.. bet es mēgināšu atminēt - cik Tev gadu..
pyrathe , 22.03.17 16:39
0625

Vai tu esi latviešu multfilmu zinātājs?

Testi
Vai tu esi latviešu multfilmu zinātājs? Vai tu esi latviešu multfilmu zinātājs?

Leģendu par to, ka cilvēks nevar dzīvot bez darba izdomāja tie, kas nekad nav strādājuši, tiem, kas nekad nav atpūtušies.

- Dēls, mēs ar tavu māti kopā esam jau 20 gadus. Zini, kur ir mūsu laulības noslēpums? - Mīlestība? - Nē, Stokholmas sindroms.


Atradu lielisku rakstu: "Kā pārstāt atlikt darbus uz vēlāku laiku". Saglabāju. Rīt izlasīšu. Varbūt parīt. Maksimums - nākamnedēļ.
Pensionāris , aizvakar 16:56
1360

Tikai ļoti erudīti cilvēki var atbildēt visu pareizi! GRIBI BŪT CEPUMONĀRS?!?

Testi
Tikai ļoti erudīti cilvēki var atbildēt visu pareizi! GRIBI BŪT CEPUMONĀRS?!? Tikai ļoti erudīti cilvēki var atbildēt visu pareizi! GRIBI BŪT CEPUMONĀRS?!?
KONKURSS UZ ĀTRUMU!!! 15 jautājumi no slavenās televīzijas spēles "Gribi būt miljonārs". Tam, kurš pirmais ierakstīs slepeno kodu, kuru var iegūt atbildot visus jautājumus pareizi, iegūs: 3000 cepumi + krutuma punkti + medaļa ''Viktors'' Redaktoru un augstāka statusa lietotāji nepiedalās, jo var redzēt atbildes. ... KONKURSS UZ ĀTRUMU!!! 15 jautājumi no slavenās televīzijas spēles "Gribi būt miljonārs". Tam, kurš pirmais ierakstīs slepeno kodu, kuru var iegūt atbildot visus jautājumus pareizi, iegūs: 3000 cepumi... KONKURSS UZ ĀTRUMU!!! 15 jautājumi no slavenās televīzijas spēles "Gribi būt miljonārs". Tam, kurš pirmais ierakstīs slepeno kodu, kuru var iegūt atbildot...
agurs , 22.03.17 19:15
2360

Vai vari iegūt vismaz 7/10 šajā grūtajā redzes testā?

Testi
Vai vari iegūt vismaz 7/10 šajā grūtajā redzes testā? Vai vari iegūt vismaz 7/10 šajā grūtajā redzes testā?
Vai ir pagājis jau kāds laiciņš, kad pēdējo reizi devies pie acu ārsta? Šis tests noteikti Tev palīdzēs saprast to, vai ir pienācis laiks doties pie daktera AiKāNesāpBetNekoNeredzu! Vai ir pagājis jau kāds laiciņš, kad pēdējo reizi devies pie acu ārsta? Šis tests noteikti Tev palīdzēs saprast to, vai ir pienācis laiks doties pie daktera AiKāNesāpBetNekoNeredzu! Vai ir pagājis jau kāds laiciņš, kad pēdējo reizi devies pie acu ārsta? Šis tests noteikti Tev palīdzēs saprast to, vai ir pienācis laiks doties pie daktera...
matilde , 22.03.17 10:21
16353

Izpildi testu un uzzini, ko pats Donalds Tramps tvītotu par TEVI!

Testi
Izpildi testu un uzzini, ko pats Donalds Tramps tvītotu par TEVI! Izpildi testu un uzzini, ko pats Donalds Tramps tvītotu par TEVI!
Iedomājies tik, ja Tu būtu draugos ar pašu Trampu - nauda, sievietes, golfs, privātās lidmašīnas un kopīga Hilarijas & Baraka heitošana! Iedomājies tik, ja Tu būtu draugos ar pašu Trampu - nauda, sievietes, golfs, privātās lidmašīnas un kopīga Hilarijas & Baraka heitošana! Iedomājies tik, ja Tu būtu draugos ar pašu Trampu - nauda, sievietes, golfs, privātās lidmašīnas un kopīga Hilarijas & Baraka heitošana!
EV1TA , aizvakar 12:00
2312

CIK daudz Tu zini par Latvijas NEPARASTO vēsturi?

Testi
CIK daudz Tu zini par Latvijas NEPARASTO vēsturi? CIK daudz Tu zini par Latvijas NEPARASTO vēsturi?
Tu noteikti uzzināsi interesantus faktus par saviem senčiem un savu pilsētu, tāpēc nebaidies ja nezini visas atbildes. Tas būs tā vērts! Tu noteikti uzzināsi interesantus faktus par saviem senčiem un savu pilsētu, tāpēc nebaidies ja nezini visas atbildes. Tas būs tā vērts! Tu noteikti uzzināsi interesantus faktus par saviem senčiem un savu pilsētu, tāpēc nebaidies ja nezini visas atbildes. Tas būs tā vērts!
Minka Mika , 20.03.17 19:23
0296

OMGWTF: Šis TESTS parādīs, cik labi pārzini internetu.

Testi
OMGWTF: Šis TESTS parādīs, cik labi pārzini internetu. OMGWTF: Šis TESTS parādīs, cik labi pārzini internetu.
Tavs uzdevums nemaz nav tik vienkāršs, kā sākumā var šķist. Šīs visas ir internetā izplatītas abreviatūras un tev jāizvēlas tās atšifrējums... bet dažas abreviatūras var būt zināmas ar vairākiem skaidrojumiem - jāizvēlas populārākais. Lai veicas! Tavs uzdevums nemaz nav tik vienkāršs, kā sākumā var šķist. Šīs visas ir internetā izplatītas abreviatūras un tev jāizvēlas tās atšifrējums... bet dažas abreviatūras var būt zināmas ar vairākiem skaidrojumiem -... Tavs uzdevums nemaz nav tik vienkāršs, kā sākumā var šķist. Šīs visas ir internetā izplatītas abreviatūras un tev jāizvēlas tās atšifrējums... bet dažas...
kaķūns , vakar 15:33
3293

Trauksmes skrīninga tests

Testi
Trauksmes skrīninga tests Trauksmes skrīninga tests
Instrukcijas: Šis ir skrīninga veids, lai palīdzētu Tev noteikt, vai Tev varētu būt trauksme, iekšējs nemiers, veģetatīva distonija, kas varbūt Tevi pamudinās sniegties pēc palīdzības. Šis tests nav veidots, lai aizstātu profesionālu diagnozi vai konsultāciju. Lūdzu, pārliecienies, ka atķeksē visus lauciņus cik precīzi, godīgi un pilnīgi vien iespējams. Atskaties... Instrukcijas: Šis ir skrīninga veids, lai palīdzētu Tev noteikt, vai Tev varētu būt trauksme, iekšējs nemiers, veģetatīva distonija, kas varbūt Tevi pamudinās sniegties pēc palīdzības. Šis tests nav veidots, lai... Instrukcijas: Šis ir skrīninga veids, lai palīdzētu Tev noteikt, vai Tev varētu būt trauksme, iekšējs nemiers, veģetatīva distonija, kas varbūt Tevi pamudinās sniegties pēc...
KALENS , aizvakar 15:40
0238

Cik daudz Tu zini par multfilmām, ko pa TV rādīja PSRS laikos? (2.daļa)

Testi
Cik daudz Tu zini par multfilmām, ko pa TV rādīja PSRS laikos? (2.daļa) Cik daudz Tu zini par multfilmām, ko pa TV rādīja PSRS laikos? (2.daļa)
Turpināsim testu, kurā Tev būs jāatcerās bērnībā redzētās vecās labās multenes.. šoreiz Tavu vecumu neminēšu, jo, kā izrādās, šīs multflmas ir cieņā vēl jo projām.. Turpināsim testu, kurā Tev būs jāatcerās bērnībā redzētās vecās labās multenes.. šoreiz Tavu vecumu neminēšu, jo, kā izrādās, šīs multflmas ir cieņā vēl jo projām.. Turpināsim testu, kurā Tev būs jāatcerās bērnībā redzētās vecās labās multenes.. šoreiz Tavu vecumu neminēšu, jo, kā izrādās, šīs multflmas ir cieņā vēl jo projām..
pyrathe , 19.03.17 21:39
0238

Balstoties uz to, kāds Tu esi šajā dzīvē, uzzini, kas Tu biji iepriekšējā

Testi
Balstoties uz to, kāds Tu esi šajā dzīvē, uzzini, kas Tu biji iepriekšējā Balstoties uz to, kāds Tu esi šajā dzīvē, uzzini, kas Tu biji iepriekšējā
Vai Tu tici reinkarnācijai jeb pārdzimšanai? Ja Tava atbilde ir «Jā», tad iesaku izpildīt šo 100% patieso testu, jo es zinu visu! Vai Tu tici reinkarnācijai jeb pārdzimšanai? Ja Tava atbilde ir «Jā», tad iesaku izpildīt šo 100% patieso testu, jo es zinu visu! Vai Tu tici reinkarnācijai jeb pārdzimšanai? Ja Tava atbilde ir «Jā», tad iesaku izpildīt šo 100% patieso testu, jo es zinu visu!
matilde , 20.03.17 13:33
5235

Vai atpazīsi leģendārās PSRS filmas pēc to spārnotajām frāzēm?

Testi
Vai atpazīsi leģendārās PSRS filmas pēc to spārnotajām frāzēm? Vai atpazīsi leģendārās PSRS filmas pēc to spārnotajām frāzēm?
Sveiciens visiem testu cienītājiem.. Šoreiz piedāvāšu atpazīt padomju laikā populāras filmas, pēc citāta no šīs filmas un arī attēlā būs redzams kadrs no filmas.. Lai veicas! Sveiciens visiem testu cienītājiem.. Šoreiz piedāvāšu atpazīt padomju laikā populāras filmas, pēc citāta no šīs filmas un arī attēlā būs redzams kadrs no filmas.. Lai veicas! Sveiciens visiem testu cienītājiem.. Šoreiz piedāvāšu atpazīt padomju laikā populāras filmas, pēc citāta no šīs filmas un arī attēlā būs redzams kadrs no filmas.. Lai...
pyrathe , vakar 15:52
0225