Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter

Cik daudz Tu zini par multfilmām, ko pa TV rādīja PSRS laikos?

Testi
Cik daudz Tu zini par multfilmām, ko pa TV rādīja PSRS laikos? Cik daudz Tu zini par multfilmām, ko pa TV rādīja PSRS laikos?
Un tātad.. Tu atbildi uz jautājumiem par multfilmām, kuras varēja noskatīties pa TV, pirms daudziem gadiem, PSRS laikos.. bet es mēgināšu atminēt - cik Tev gadu.. Un tātad.. Tu atbildi uz jautājumiem par multfilmām, kuras varēja noskatīties pa TV, pirms daudziem gadiem, PSRS laikos.. bet es mēgināšu atminēt - cik Tev gadu.. Un tātad.. Tu atbildi uz jautājumiem par multfilmām, kuras varēja noskatīties pa TV, pirms daudziem gadiem, PSRS laikos.. bet es mēgināšu atminēt - cik Tev gadu..
pyrathe , 22.03.17 16:39
0627

Tikai ļoti erudīti cilvēki var atbildēt visu pareizi! GRIBI BŪT CEPUMONĀRS?!?

Testi
Tikai ļoti erudīti cilvēki var atbildēt visu pareizi! GRIBI BŪT CEPUMONĀRS?!? Tikai ļoti erudīti cilvēki var atbildēt visu pareizi! GRIBI BŪT CEPUMONĀRS?!?
KONKURSS UZ ĀTRUMU!!! 15 jautājumi no slavenās televīzijas spēles "Gribi būt miljonārs". Tam, kurš pirmais ierakstīs slepeno kodu, kuru var iegūt atbildot visus jautājumus pareizi, iegūs: 3000 cepumi + krutuma punkti + medaļa ''Viktors'' Redaktoru un augstāka statusa lietotāji nepiedalās, jo var redzēt atbildes. ... KONKURSS UZ ĀTRUMU!!! 15 jautājumi no slavenās televīzijas spēles "Gribi būt miljonārs". Tam, kurš pirmais ierakstīs slepeno kodu, kuru var iegūt atbildot visus jautājumus pareizi, iegūs: 3000 cepumi... KONKURSS UZ ĀTRUMU!!! 15 jautājumi no slavenās televīzijas spēles "Gribi būt miljonārs". Tam, kurš pirmais ierakstīs slepeno kodu, kuru var iegūt atbildot...
agurs , 22.03.17 19:15
2362

Vai vari iegūt vismaz 7/10 šajā grūtajā redzes testā?

Testi
Vai vari iegūt vismaz 7/10 šajā grūtajā redzes testā? Vai vari iegūt vismaz 7/10 šajā grūtajā redzes testā?
Vai ir pagājis jau kāds laiciņš, kad pēdējo reizi devies pie acu ārsta? Šis tests noteikti Tev palīdzēs saprast to, vai ir pienācis laiks doties pie daktera AiKāNesāpBetNekoNeredzu! Vai ir pagājis jau kāds laiciņš, kad pēdējo reizi devies pie acu ārsta? Šis tests noteikti Tev palīdzēs saprast to, vai ir pienācis laiks doties pie daktera AiKāNesāpBetNekoNeredzu! Vai ir pagājis jau kāds laiciņš, kad pēdējo reizi devies pie acu ārsta? Šis tests noteikti Tev palīdzēs saprast to, vai ir pienācis laiks doties pie daktera...
matilde , 22.03.17 10:21
16358

Izpildi testu un uzzini, ko pats Donalds Tramps tvītotu par TEVI!

Testi
Izpildi testu un uzzini, ko pats Donalds Tramps tvītotu par TEVI! Izpildi testu un uzzini, ko pats Donalds Tramps tvītotu par TEVI!
Iedomājies tik, ja Tu būtu draugos ar pašu Trampu - nauda, sievietes, golfs, privātās lidmašīnas un kopīga Hilarijas & Baraka heitošana! Iedomājies tik, ja Tu būtu draugos ar pašu Trampu - nauda, sievietes, golfs, privātās lidmašīnas un kopīga Hilarijas & Baraka heitošana! Iedomājies tik, ja Tu būtu draugos ar pašu Trampu - nauda, sievietes, golfs, privātās lidmašīnas un kopīga Hilarijas & Baraka heitošana!
EV1TA , 23.03.17 12:00
2318

OMGWTF: Šis TESTS parādīs, cik labi pārzini internetu.

Testi
OMGWTF: Šis TESTS parādīs, cik labi pārzini internetu. OMGWTF: Šis TESTS parādīs, cik labi pārzini internetu.
Tavs uzdevums nemaz nav tik vienkāršs, kā sākumā var šķist. Šīs visas ir internetā izplatītas abreviatūras un tev jāizvēlas tās atšifrējums... bet dažas abreviatūras var būt zināmas ar vairākiem skaidrojumiem - jāizvēlas populārākais. Lai veicas! Tavs uzdevums nemaz nav tik vienkāršs, kā sākumā var šķist. Šīs visas ir internetā izplatītas abreviatūras un tev jāizvēlas tās atšifrējums... bet dažas abreviatūras var būt zināmas ar vairākiem skaidrojumiem -... Tavs uzdevums nemaz nav tik vienkāršs, kā sākumā var šķist. Šīs visas ir internetā izplatītas abreviatūras un tev jāizvēlas tās atšifrējums... bet dažas...
kaķūns , aizvakar 15:33
3301

CIK daudz Tu zini par Latvijas NEPARASTO vēsturi?

Testi
CIK daudz Tu zini par Latvijas NEPARASTO vēsturi? CIK daudz Tu zini par Latvijas NEPARASTO vēsturi?
Tu noteikti uzzināsi interesantus faktus par saviem senčiem un savu pilsētu, tāpēc nebaidies ja nezini visas atbildes. Tas būs tā vērts! Tu noteikti uzzināsi interesantus faktus par saviem senčiem un savu pilsētu, tāpēc nebaidies ja nezini visas atbildes. Tas būs tā vērts! Tu noteikti uzzināsi interesantus faktus par saviem senčiem un savu pilsētu, tāpēc nebaidies ja nezini visas atbildes. Tas būs tā vērts!
Minka Mika , 20.03.17 19:23
0296

Viegli, bet nedaudz āķīgi jautājumi.

Testi
Viegli, bet nedaudz āķīgi jautājumi. Viegli, bet nedaudz āķīgi jautājumi.
Ejou. Šodien gribētu izveidot testu, kurā būs daži tādi āķīgi jautājumi. Gribu brīdināt, ka jautājumi būs visai viegli. Ja savākšu kādus 40-60 plusus, iespējams, laidīšu nedaudz grūtāku testu ārā. Šoreiz nebūs nekādu kruto bildīšu rezultātos, bet ar nākamo reizi ko sadomāšu. Aiziet! Ejou. Šodien gribētu izveidot testu, kurā būs daži tādi āķīgi jautājumi. Gribu brīdināt, ka jautājumi būs visai viegli. Ja savākšu kādus 40-60 plusus, iespējams, laidīšu nedaudz grūtāku testu ārā. Šoreiz... Ejou. Šodien gribētu izveidot testu, kurā būs daži tādi āķīgi jautājumi. Gribu brīdināt, ka jautājumi būs visai viegli. Ja savākšu kādus 40-60 plusus, iespējams,...
Cars Putins , vakar 12:17
4244

Trauksmes skrīninga tests

Testi
Trauksmes skrīninga tests Trauksmes skrīninga tests
Instrukcijas: Šis ir skrīninga veids, lai palīdzētu Tev noteikt, vai Tev varētu būt trauksme, iekšējs nemiers, veģetatīva distonija, kas varbūt Tevi pamudinās sniegties pēc palīdzības. Šis tests nav veidots, lai aizstātu profesionālu diagnozi vai konsultāciju. Lūdzu, pārliecienies, ka atķeksē visus lauciņus cik precīzi, godīgi un pilnīgi vien iespējams. Atskaties... Instrukcijas: Šis ir skrīninga veids, lai palīdzētu Tev noteikt, vai Tev varētu būt trauksme, iekšējs nemiers, veģetatīva distonija, kas varbūt Tevi pamudinās sniegties pēc palīdzības. Šis tests nav veidots, lai... Instrukcijas: Šis ir skrīninga veids, lai palīdzētu Tev noteikt, vai Tev varētu būt trauksme, iekšējs nemiers, veģetatīva distonija, kas varbūt Tevi pamudinās sniegties pēc...
KALENS , 23.03.17 15:40
0244

Cik daudz Tu zini par multfilmām, ko pa TV rādīja PSRS laikos? (2.daļa)

Testi
Cik daudz Tu zini par multfilmām, ko pa TV rādīja PSRS laikos? (2.daļa) Cik daudz Tu zini par multfilmām, ko pa TV rādīja PSRS laikos? (2.daļa)
Turpināsim testu, kurā Tev būs jāatcerās bērnībā redzētās vecās labās multenes.. šoreiz Tavu vecumu neminēšu, jo, kā izrādās, šīs multflmas ir cieņā vēl jo projām.. Turpināsim testu, kurā Tev būs jāatcerās bērnībā redzētās vecās labās multenes.. šoreiz Tavu vecumu neminēšu, jo, kā izrādās, šīs multflmas ir cieņā vēl jo projām.. Turpināsim testu, kurā Tev būs jāatcerās bērnībā redzētās vecās labās multenes.. šoreiz Tavu vecumu neminēšu, jo, kā izrādās, šīs multflmas ir cieņā vēl jo projām..
pyrathe , 19.03.17 21:39
0240