Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
22
1780

Iemesli, kāpēc mana, un daudzu citu 90. Gadu bērnu bērnība bija TIK ĻOTI forša Tas bija laiks, kad mums,bērniem neeksistēja nekādi telefoni, datori uc. lietas, bet gan mēs visu brīvo laiku pavadījām pagalmā spārdot bumbu, spēlējot paslēpes, vai darot citas foršas lietas. Iespējams, ka kāds 10 gadīgs bērns to visu nesapratīs, un turpinās spēlēt savu minecraft, bet šis ir mans viedoklis un manas atmiņas. Un man noteikti kāds nepiekritīs, bet tā ir viņa problēma, jo šis laiks bija viens no foršākajiem manā un arī citu bērnu dzīvē. Vienkārši paņem šokolādi un tēju, un ļaujies nostalģijai, kā arī komentāros dalies ar savas bērnības spilgtākajiem iespaidiem. Jauku dienu vēlot twist.

Mana bērnība bija TIK... Autors: twist Kāpēc mūsu bērnība bija TIK forša.
1.

Mana bērnība bija TIK forša, jo mandarīniem bija svētku garša, jo tie tika ēsti tikai ziemassvētkos

Mana bērnība bija TIK... Autors: twist Kāpēc mūsu bērnība bija TIK forša.
2.

Mana bērnība bija TIK forša, jo bija foršākas spēļmantas par 10 eur dārgiem "vilciņiem".

Mana bērnība bija TIK... Autors: twist Kāpēc mūsu bērnība bija TIK forša.
3.

Mana bērnība bija TIK forša, jo dzimšanas dienas ballīte nozīmēja spēlēt spēles, nevis piedzerties līdz bezjegai.

Mana bērnība bija TIK... Autors: twist Kāpēc mūsu bērnība bija TIK forša.
4.

Mana bērnība bija TIK forša, jo braukt ar vilcienu bija vesels piedzīvojums.

Mana bērnība bija TIK... Autors: twist Kāpēc mūsu bērnība bija TIK forša.
5.

Mana bērnība bija TIK forša, jo stundām ilgi es ar draugu varēju spēlēt "super mario", un tas nekad nepanika.

Mana bērnība bija TIK... Autors: twist Kāpēc mūsu bērnība bija TIK forša.
6.

Mana bērnība bija TIK forša, jo spēlēt futbolu līdz vēlam vakaram bija tik forši.

Mana bērnība bija TIK... Autors: twist Kāpēc mūsu bērnība bija TIK forša.
7.

Mana bērnība bija TIK forša, jo ja tev bija 1 lats, tad tu biji bagāts.

Mana bērnība bija TIK... Autors: twist Kāpēc mūsu bērnība bija TIK forša.
8.

Mana bērnība bija TIK forša, jo mēs ar draugiem Jāņos dzērām kvasu, nevis pillajam Ivaronkulim zagām alu.

Mana bērnība bija TIK... Autors: twist Kāpēc mūsu bērnība bija TIK forša.
9.

Mana bērnība bija TIK forša, jo pokemoni bija visforšākā multene.

Mana bērnība bija TIK... Autors: twist Kāpēc mūsu bērnība bija TIK forša.
10.

Mana bērnība bija TIK forša, jo eksistēja papīra dienasgrāmatas, nevis ar reklāmām pilnā e-klase.

22
1780

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [112]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 09.06.14 10:05
 
81
1
Atceros kā bērnībā skrējām pa lauku ar zariem rokā un spēlējām kariņus, iztēlojāmies, ka esam spiegi, spoku mednieki. Vajadzīga tikai bija iztēle un varēja spēlet visvisādas spēles.
Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 09.06.14 11:55
 
70
4

ir lietas kas vēl mūsdienās ir bet par to ka jaunieši dzer, ieurbjās telefonā un par stiligam uzskata dziesmas par seksu un piedzeršanos - piekritišu.  Pats vakar jelgavas pilsētas pasāžā  biju. Tā pavēroju lielākā daļa jaunieši kas apkārt bija, staigājā ja zombiji skatoties savā sūda viedtālrunī.. Liela daļa mūsdienu jaunieši ir stulbi deģenerāti kas zin kā parazitēt apkārt ar telefoniem, regulāri dzert un meklēt kādu ar ko nopis*ies.. Galīgi neprot izklaidēties bez tā visa. Mana bērnība bija spēlējot spēles, braukājot ar riteņiem un pagalmā smilšukastē taisot ceļus un spēlējoties ar mašinītēm. Tagad 7 gadigajiem tādas rotaļlietas neeksistē, jo viņiem visiem ir datori ar GTA vai CS. Mani jaunibas gadi pagāja arī uzturoties arpus telpām, telefonu vilku ārā tikai un vienīgi tad kad vajadzēja kādu sazvanīt vai kāds zvanija. Izklaides bija ar draugiem, ar motorolleriem pabraukāt pa vasaras saulainajām dienām, ķert piedzivojumus, kad aizbraucām uz savu "tusiņu vietu" mēs prosta runājām  jokojām un aprunājām ko varētu uzlabot pielikt rollerim, nevis aprunājām kurš piedzērās, kuru menti savāca  vai kurš ar kuru ir nolaidis. Tādas lietas pat prātā nenāca.    Arī tagad kad esmu pieaudzis es labāk garažā paskrūvēju autiņu, nekā eju uz klubiem, bāriem vai citiem pasākumiem kas pilni ar mazgadīgām *****ām un dzērušiem swageriem hipsteriem un citiem meiteņpuikām (jo mūsdienās ir stiligi vīriešiem būt sievišķigiem un sievietēm būt mauciskām)   Arī smartphona man nav, un arī es nepirkšu tādu mēslu tik ilgi kamēr veikalos būs pieejami normālie mobilie. Jo man ir dzīve, man  pietiek ar internetu mājās, nah man to vazāt līdz, un ari ja es esmu ārā ar kādu tad es komunicēju ar tiem  ar kuriem esmu ārā, nevis  prosta barā sēžam netā un čatojam tur Pats nesen redzēju ainu picērijā. Pie viena galda sēž 4 jaunieši, Visi acis nemaz nepaceļ no telefoniem un nesarunājās viens ar otru. Nožēlojami Lai vai kā es varu teitk ka man ir bijusi bērnība. Bet vai to pašu var teitk tie 13 gadnieki kas jau dzer un pīpē "zaļo", vai tās 15 gadnieces kuras sestdienu rītos dzer avarijas kontracepciju vai pēc noteikta laika ar bailēm kārto grūtniecības testus?  I don't think so. Tā ir nožēlojama dzīve, nevis labi pavadīta bērnība / jaunība.

spoku dienas doma

Psych0 avatars
Medaļa TulpīteMedaļa Karalisks ziedsMedaļa Frostijs
  Psych0 09.06.14 09:18
 
49
0
manaa beerniiba bija saldejums "gaizinsh" kursh maksaja 25sant :( manaa berniba, siichi vaaca pudeles peec Janjiem un nodeva, lai sapirktos saldejumu, nevis pielaktos graavii. Un vispar, kvass tad bija garshigaks.
hagisons112 avatars
Medaļa Moderatora favorītsMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Sensācija
  hagisons112 09.06.14 13:03
 
22
0

Man nav e-klase, pie vecomate veljoprojam ir konfektes, vafeles ir kraukšķīgas, bumbu tagad ari var spēlēt līdz vakaram!

Taakaa daudz lietas var darit ari mūsu laikos, ja neesi slinks!

FeRReRRo avatars
Medaļa VidusskolnieksMedaļa SpoksMedaļa Dienas joks
  FeRReRRo 09.06.14 10:16
 
17
0

Mana bērnība bija TIK forša, jo par 2. santīmiem, piemājas viekalā varēji nopirkt 4tras končas :D

Un man bērnība bija tā "visa dzīve vienos priekos, trusikos un gumijniekos"

ivarsdominic avatars
Medaļa FrenkijsMedaļa Dienas joksMedaļa Spoks
  ivarsdominic 09.06.14 10:06
 
14
0
Ne visiem tā ir; man ir 14 un es, piem. McDonaldā esmu bijis mož 4 reizes, savam telefonam pats sakrāju, pa vasaru strādājot, nav laika stundām sēdēt pie kompja, jo mājās jāstrādā, pīpēt arī - pamēģināju, bet nopietni nepīpēju - gan naudas, gan sevis žēl
OKarlis avatars
Medaļa Moderatora favorītsMedaļa Admins iesakaMedaļa Nostradams
  OKarlis 09.06.14 12:18
 
14
0
Riktigi pārspīlēts ar mūsdienām. Pateicoties dažiem indivīdiem, bet tikpat labi gan jau tavā bērnībā arī spēra alu, vismaz mans brālis tā darīja.
ArTūRsV avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa ZebraMedaļa Teamwork
  ArTūRsV 09.06.14 08:39
 
14
0

atbildot uz kutas  komentāru " Bija tik forša bērnība 90 tajos? K... " Atšķirī'ba kurā rajonā tu dzīvoji un JA tu biji pārāk lēns lai aizmuktu no tiem PEDARASTIEM tad man žēl tevis...

Anonīms
Nopietni 09.06.14 11:23
 
13
0

Visiem liekas sava bērnība lieliska. !!! To sauc par nostaļģiju....

Nopienti cilvēki....

Vecākiem maniem 90 algas bija dirsa stradaja smagāk neka jebkad pelnija maz ....  nabadzības limenis šausmigs un man ta pat patika sava berniba kapēc ? Tapēc ka nostaļgija un vecāki slēpa ikdienas problēmas no manīm

egaegaega avatars
Medaļa StudentsMedaļa KomiķisMedaļa Rainis
  egaegaega 09.06.14 08:52
 
10
0

Nesajauci ar manējo bērnību:D

twist avatars
Medaļa Gada raksts 2014Medaļa Gada raksts 2014Medaļa Gada spoks 2014
  twist 09.06.14 08:37
 
8
0
atbildot uz kutas komentāru " Bija tik forša bērnība 90 tajos? Katru dienu p... "Nu varbūt tā ir, ja dzīvo bolderājā, bet mēs ar krieviem sitām bumbu nevis kāvāmies. . .
Joesus avatars
Medaļa JubilārsMedaļa BērndārznieksMedaļa Dienas joks
  Joesus 09.06.14 13:48
 
7
0

atbildot uz FeRReRRo komentāru " Mana bērnība bija TIK forša, jo pa... " Vovo. Tieši pirms iznāca eiro, pa 2 sant pat vienu konču nevarēja nopirkt. Tie bija tik forši laiki, kad veikalā par 50 sant. tev saber pilnu maisu konču.

pukamagone avatars
Medaļa SensejsMedaļa Facebook čomsMedaļa Draugu draugs
  pukamagone 09.06.14 12:38
 
7
0

Es ķip esmu šā gadsimta bērns, un daudzas lietas tagat arī ir tās kuras tu pieminēji.

Banančiks00 avatars
Medaļa NostradamsMedaļa NostradamsMedaļa Nostradams
  Banančiks00 09.06.14 11:51
 
7
0

Es vienīgais izmantoju, papīra dienasgrāmatu? E-klasē ieeju, lai tikai apskatītos atzīmes.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 19.06.14 17:48
 
7
0

Es bieži par šo iedomājos, it īpaši kad no Rīgas aizbraucu uz savu dzimto mazpilsētu. Kad biju maza, tad savu pilsētu atceros kā īstu paradīzi. Skolas zaļajā pagalmā vienmēr spēlējāmies ar fiškām vai lecām gumijas, lielais piedzīvojums bija aiziet uz tuvējo veikalu, jo ja makā bija lats, tad jutos kā bagātniece. Lielie prieki bija čipsu pakās atrast vēl kādu fišku vai košļenēs vēl nebijušu uzlīmi. Atceros cik burvīgs bija pilsētas centrs, kā ar draugiem uz asfalta zīmējām sauli un mākoņus, un vēl nez ko, kā stundām ilgi sēdējām bibliotēkā pētot grāmatas par vietām, kurās sapņojām reiz būt. Kad sākās tīņu gadi, tā vietā lai pie veikaliem diedelētu cigaretes un piektdienās meklētu vietu kur piedzerties, ar draugiem gājām uz tuvējo ezeru, stundām ilgi spēlējām bumbu, braucām uz jūru, lēkājām pa viļņiem, braukājām ar velosipēdiem un beigu beigās izaugām - bez planšetēm, bez viedtālruņiem, bez bieziem makiem, taču ar cilvēcību, ar sapratni par dzīvi, ar cieņu pret veciem cilvēkiem un mīlestību pret dzīvniekiem.

Tagad, iebraucot savā dzimtajā pilsētā, man gribas skriet prom ko kājas nes. Protams, jaunā paaudze ir tāda kāda ir visur, arī Rīgā, taču savā pilsētā, kuru atceros ar siltām atmiņām, mani pārņem vislielākās šausmas. Pa ielām pārvietojas neskaitāmas jaunās māmiņas, kurām knapi gadi 15, bet pie vienas rokas bērns, otrā rokā smēķis. Pie klubiem pārdzēruši jēgu tenterē strīdus un kautiņus meklējoši jaunieši. Pēcpusdienās, kad vēl apkārt ir cilvēki, nav nekāds brīnums, ja kāds tev pieskries, ar kulaku iedos pa seju un atņems naudu un personīgās mantas. Sīkie, kuri knapi izlīduši no autiņbiksīšu vecuma, lamājās, spļaudās, pasūta trīs mājas tālāk vecākus cilvēkus, spīdzina dzīvniekus un sarīko scēnas, ja uz apaļo 10 gadu jubileju nav aizvesti uz McDonaldu un dāvanā nav saņēmuši jaunu datoru. Ir pazudusi cilvēcība, saskarsme vienam ar otru, līdzcietība, tā vietā nākusi nežēlība, necilvēcība, necieņa gan pret citiem cilvēkiem, gan dzīvniekiem, gan, galvenokārt, jau pret sevi pašu.

Nesaku to, ka VISI jaunieši un bērni mūsdienās ir tādi, taču, diemžēl, tie, kuri tādi ir, ir tie, kurus ikdienā visvairāk redz. Skumji, ka tā, taču prieks vismaz par to, ka es piedzimu laikā, kurš mani izaudzināja par labu cilvēku.

pinkyminka avatars
Medaļa MaskaMedaļa SpoksMedaļa Mazā, spoki Tevi mīl!
  pinkyminka 09.06.14 11:10
 
6
0

lai arī piedzimu 90-to gadu beigās, pirmos piecus dzīves gadus pavadīju fanojot par pokemoniem, spēlējot fiškas un pat vienreiz izbraucu ar vilcienu. pēc tās reizes pat nav gadījies ar viņu braukt. 

Chocolateee avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa KallaMedaļa Zebra
  Chocolateee 09.06.14 11:36
 
6
0

Atliek piekrist :)

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 10.06.14 13:01
 
6
0

Šis viss šajā mājaslapā jau ir 1000x pārmalts. Tukša nostaļģijas dzīšana, kura visiem jau sen ir apnikusi.

CreepyWolfyy avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa BērndārznieksMedaļa Spoks
  CreepyWolfyy 09.06.14 10:57
 
6
0

10. Man arī tagad ir papīra dienasgrāmata. Tiesa, visam paralēli iet arī e-klase, bet pilnībā no papīra formāta dienasgrāmatām skola atteikties nevar, jo visi skolēni nelieto e-klasi..

šefs avatars
Medaļa ViktorsMedaļa Moderatora favorītsMedaļa Viktors
  šefs 18.06.14 19:34
 
5
0

atbildot uz ivarsdominic komentāru " Ne visiem tā ir; man ir 14 un es, pi... " Pilnīgi piekrītu tev. Nesaprotu ko visi te gudri dirš. Šis raksts izklausās aptuveni šādi : Visi kas ir jaunāki par mani ir galīgi lohi. Pilnīgas muļķības. Visiem bērnība ir forša nevis tikai tiem kas dzimuši 90tajos.

« 1  2  3  4  5 »