Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
31
457

Kāds patiesībā ir Dievs? Kas ir reliģija?

1 Dievs ir mantkārīgsDievs... Autors: Viens Zeks Kāds ir Dievs?
1.

1. Dievs ir mantkārīgs

Dievs mīl naudiņu. Turklāt, naudiņas viņam vienmēr maz.

Vecajā derībā bija populāras... Autors: Viens Zeks Kāds ir Dievs?
2.

Vecajā derībā bija populāras upurēšanas. Cilvēki kāva dzīvniekus lai tos atdotu Dievam. Kāpēc Dievam bija vajadzīgs upuris? Ēst? Nē, tas taču ir krutais radītājs. Viņš taču to nogalināto jēru neēda.

Dievam nebija vajadzība lai cilvēks izdarītu kaut ko labu. Nē. Viss kas vajag lai izpelnītos Dieva labvēlību, vajag nogalināt nabaga neaizargātu lopiņu. Nogalini lopu un Dievs tev piedos.

Jaunajā derībā autori izlaboja upurēšanu uz ziedojumiem. Tāpēc pazuda upurēšana, bet uzradās naudiņas maksāšana. Turklāt Bībelē figurē termins - " desmitā tiesa". Desmitā daļa jāatdot Dievam. Viņš ir visvarens, sataisīja visu dzīvo, Pasauli, bet tikai naudiņu nesataisīja...

No bībeles: Mk 12:41-44

Un Jēzus nosēdās ziedojumu šķirstam pretī un skatījās, kā ļaudis naudu meta šķirstā; un daudz bagātu iemeta daudz. Un kāda nabaga atraitne nāca un iemeta divi artavas, tas ir viens kvadrants. Un Viņš pieaicināja Savus mācekļus un tiem sacīja: “Patiesi Es jums saku: šī nabaga atraitne vairāk ir iemetusi nekā visi, kas ziedojumus šķirstā ir metuši. Jo visi no savas pārpilnības ir metuši; bet šī no savas nabadzības ir iemetusi visu, kas tai bija, visu savu padomu.”

Kāda ir patiesā morāle šim tekstam? Ka bagātie met pārāk maz. Jēzus pat sēdēja pie šķirsta un skaitīja cik katrs met.

2 Dievs visiem piedod ja tu... Autors: Viens Zeks Kāds ir Dievs?
3.

2. Dievs visiem piedod, ja tu pielūgsi viņu. It kā jau labi, ka piedod...

bet viņscaron piedod VISIEM... Autors: Viens Zeks Kāds ir Dievs?
4.

...bet viņš piedod VISIEM tiem, kuri viņu pielūdz un prasa piedošanu. Viens cilvēks dzīvos dzīvi cienīgi, bet neapmeklēs baznīcu svētdienās. Viņš būs grēkojis. Baznīcas neapmeklēšana jau ir grēks, un grēksūdzē tas ir jāpiemin. Tātad, ja tāds cilvēks nomirst, viņš ir grēcinieks. "Ellē" gluži nedegs, bet pa taisno "paradīzē" arī netiks.

Bet otrs cilvēks būs zaglis, laupītājs, izvarotājs, slepkava un sadists. Visu mūžu visiem nesīs ciesšanas, bet pirms nāves lūgs Dievam žēlastību un piedošanu. Dievs viņam piedos. Jo Dievs VISIEM piedod.

Jāņa 1. vēstulē 1:9 "Ja atzīstamies savos grēkos, tad Viņš ir uzticīgs un taisns, ka Viņš mums piedod grēkus un šķīsta mūs no visas netaisnības."

Mateja  evaņģēlijs  7:7-7:12  „Ja tad nu jūs, ļauni būdami, protat saviem bērniem dot labas dāvanas, vai tad jūsu Tēvs debesīs nedos daudz vairāk laba tiem, kas Viņu lūdz?” 

3 Dievs ir slavaskārsJeb kā... Autors: Viens Zeks Kāds ir Dievs?
5.

3. Dievs ir slavaskārs.

Jeb kā tautā saka " ar zvaigžņu slimību".

Dievu vajag pielūgt, mīlēt un godāt. Nepietiek darīt labus darbus. Dievam patīk kad viņu godā. Kas būs, ja tu viņu nemīlēsi? Nomirsi! Un nonāksi ellē, kur mocīsies vesalu mūžību. Tev sāpēs, cietīsi... tāpēc, ka Dievu vajag mīlēt un pielūgt.

Bībelē teikts: ”Mīlēsim, jo viņš ir mūs pirmais mīlējis.” (1. Jāņa 4:19.)

Mīliet! Tā ir pavēle. Dievam ir grūti darīt kaut ko labu, lai viņu iemīlētu cilvēki. Nē. Dievu vajag mīlēt!

„Kad jūs Mani tad piesauksit, Es jums atbildēšu, un, kad jūs nāksit un Mani pielūgsit, Es jūs paklausīšu.” (Jere​mijas 29: 12)

4 Dievs ir atriebīgs un... Autors: Viens Zeks Kāds ir Dievs?
6.

4. Dievs ir atriebīgs un šantāžists.

Nedaudz var atgriezties atpakaļ, iepriekšējajā punktā. Ja tu Dievu nepielūgsi, nedarīsi kā viņš tev pavēlēja, gaidi ciešanas. Bībelē bija tāds personāžs kā Zauls. Dievs viņam lika sevi slavināt. Zauls atteicās. Ko Dievs izdarīja? Ko var izdarīt ļauns un slavaskārs objekts? Padarīja viņu par aklu. Zauls pabija akls trīs dienas, tad sāka slavināt Dievu. Un palika apustulis Pāvels. Pat vārdu cilvēks nomainīja...

5 Dievs ar vieglu roku... Autors: Viens Zeks Kāds ir Dievs?
7.

5. Dievs ar vieglu roku iznīcina tūkstošiem " neticīgo" un " grēcinieku".

Grēku plūdos viņš iznīcināja visu pasauli, atstājot tikai vienu ģimeni. Pat ja pieņemsim, ka visa pasaule bija grēcinieki, tad kāpēc vajadzēja iznīcāt visus dzīvniekus? Dzīvnieki arī grēkoja? Dievs ir sadistisks tirāns. Iznīcināja cilvēkus pa labi un pa kreisi. Iemesls? Nepielūdz viņu. Lasot bībeli var redzēt, ka Dievs ar plašu roku iznīcina arābus, ēģiptiešus, persiešus, romiešus.... visi, kas nav jūdi. It kā allāhs tas nav Dievs?

Bībele bazūnē, ka radītājs ir viens, bet tajā pašā laikā raksta, ka ir citi, nepareizie Dievi. Ja cilvēks pielūdz nepareizo Dievu, viņu var uznīcināt.

"Kad tavs brālis, tavas pašas mātes dēls, vai tavs dēls, vai tava meita, vai tava sieva, kas pie tavām krūtīm, vai tavs draugs, ko tu turi kā savu dvēseli, tevi slepenībā kārdinās, teikdams: iesim, kalposim citiem dieviem,- tādiem, ko ne tu, nedz tavi tēvi nepazīst, no to tautu dieviem, kas dzīvo jums apkārt, vai nu pavisam tuvu pie tevis, vai arī tālu no tevis, no viena zemes gala līdz otram,tad nedod viņam vaļas un neklausi viņam, un tavas acis lai žēlodamas nekavējas pie viņa, un tu netaupi viņu un arī viņu nenoslēp, bet tev viņu būs bez žēlastības nokaut; tava roka lai ir pirmā, kas viņu nonāvē, un pēc tam visas tautas rokas, ar akmeņiem tādu būs nomētāt, un lai tas mirst, jo viņš jums ir licis novērsties no Tā Kunga, tava Dieva, kas tevi ir izvedis no Ēģiptes zemes, no verdzības nama." 

(Mozus 5. grāmata 13:7-11)

6 Dievs ir verdzības... Autors: Viens Zeks Kāds ir Dievs?
8.

6. Dievs ir verdzības atbalstītājs un šovinists.

Pirmajā Mozus grāmatā 9. tiek stāstīts, kā Noa pēc grēku plūdiem izgāja krastā, iestādīja dārzu, sataisīja vīnu un piedzērās.

21 Un Noa dzēra vīnu, un viņš piedzērās un gulēja kails savā teltī. 22 Kad Hams, Kānaāna tēvs, redzēja sava tēva kailumu, viņš to pateica saviem divi brāļiem. 23 Tad Šems un Jafets paņēma tēva virsvalku, un abi uzlika to uz saviem pleciem un atmuguriski iegāja un apsedza sava tēva kailumu, savas sejas nogriezdami, tā ka tie sava tēva kailumu neredzēja. 24 Kad Noa pamodās no sava skurbuma, tad viņš dabūja zināt, ko viņa jaunākais dēls tam bija nodarījis. 25 Un viņš sacīja: "Lai Kānaāns ir nolādēts; viņš lai kļūst par vergu savu brāļu vergiem." 26 Un viņš sacīja: "Svētīts lai ir Tas Kungs, Šema Dievs, bet Kānaāns lai top tam par vergu. 27 Dievs lai vairo Jafetu, ka viņš mīt Šema teltīs, bet Kānaāns lai ir viņam vergs."

Jā, vergus radīja Noa, nevis Dievs, bet ja mēs atceramies kas bija pirms tam, tad tieši Noa Dievs izvēlējās kā VIENĪGO negrēcīgo cilvēku... kuram teica taisīt šķirstu.

Bībelē ir rakstīts, ka vīrietis ir galvenais, bet sieviete ir domāta lai tam kalpotu.

Tāds ir tas varenais Dievs... Autors: Viens Zeks Kāds ir Dievs?
9. Tāds ir tas varenais Dievs. Tagad padomāsim, kas ir velns? Velns ir pretējs Dievam. Kas ir pretējs - mantkārīgam, slavaskāram, atriebīgam un ļaunam?
Āmen Autors: Viens Zeks Kāds ir Dievs?
10. Āmen.
31
457

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [65]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Epicentrs avatars
Medaļa DarbaholiķisMedaļa KomiķisMedaļa Doktors
  Epicentrs 20.11.16 18:46
 
57
0

Ateisma stunda padomju skolā.

-  Bērni, iegaumējiet - Dieva nav! Varat droši rādīt pigu debesīm!

Visi rāda pigas, tikai mazais Moiša rātni sēž un neko nedara.

Skolotāja:

-  Moiša, un kāpēc tu nerādi pigu?! Dieva taču nav!

-  Skolotāj, ja tur neviena nav, kāda jēga māžoties? Bet ja tomēr ir, tad kādēļ maitāt attiecības?

spoku dienas doma

Epicentrs avatars
Medaļa DarbaholiķisMedaļa KomiķisMedaļa Doktors
  Epicentrs 20.11.16 17:56
 
39
0

Tumšā matērija, melnie caurumi, neredzamās dimensijas. Mēs vēl pavisam maz zinam par apkārtējo pasauli.

spoku dienas doma

Tanheizers avatars
Medaļa TrumpeMedaļa BakalaursMedaļa Teamwork
  Tanheizers 20.11.16 18:11
 
36
2

Nevienam nav tiesību uzspiest citiem savu ticību, bet tieši tāpat arī nevienam nav tiesību uzspiest citiem savu atejismu. Mīnuss no manis.

NorthernLion avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Moderatora favorītsMedaļa Redaktors iesaka
  NorthernLion 20.11.16 20:41  
 
27
2
Nēsmu kristietis, bet raksts ir diezgan liels sviests.
Ķīmiķe avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa NostradamsMedaļa Nastijs
  Ķīmiķe 20.11.16 22:02  
 
28
3
Bībeli tulko ar Bībeli, nevis izrauj teikumus un interpretē tos pa savam. Tēmas par reliģiju un Dieva esamību / neesamību ir ļoti slidenas un parasti tās tiek ierosinātas ar mērķi izraisīt karstu vārdu apmaiņu starp ticīgajiem un neticīgajiem. Manuprāt, nevajadzētu citiem uzspiest savu reliģiju vai savu ateismu. Mans uzskats ir šāds: labāk dzīvot, ticot Dievam, un nomirstot uzzināt, ka tāds neeksistē, nekā dzīvot, neticot Dievam, bet nomirstot uzzināt, ka tāds eksistē. Manuprāt, ticīgie neko nezaudē, esot ticīgi. Tā ir katra paša darīšana, ko darīt savā dzīvē un kam to nodot, nav nepieciešamība speciāli rīkot uzskatu sadursmes un nolikt citu cilvēku dzīvesveidu! Dzīvosim mierā, draugi! 😄

Fellow citizen avatars
Medaļa BetmensMedaļa ŽurnālistsMedaļa Dienas joks
  Fellow citizen 20.11.16 19:26
 
20
0

Izraut frāzes no konteksta un interpretēt tās saviem nolūkiem ir viegli, bet iedziļināties kopumā(šajā gadījumā Bībelē) un gūt atziņas tā jau ir cita lieta, kurai vajadzīgs saprāts. 

Apskatīsim Tavu fragmentu morāli no saprātīga skatu punkta: 

1. Mk 12:41-44, Dievs māca cilvēkiem nebūt mantkārīgiem un nepieturēties pie materiālām vērtībām. Ar savu materiālo bagātibu cilvēks var dalīties citiem padarot pasauli labāku, nevis visu paturot pie sevis un paņemot kapā. 

2. Jāņa 1. vēstulē 1:9, Mateja  evaņģēlijs  7:7-7:12, Dievs māca cilvēkiem atzīt savas kļūdas vai ļaunumu, jo atzīstot to un mācoties no tā, cilvēks var attīstīties un kļūt labāks. Turpināt darīt citiem ļaunu un izlikties, ka nekas nav bijis var novest tikai pie garīgas degradācijas.

3. (1. Jāņa 4:19.), (Jere​mijas 29: 12), Dievs ir mūs radījis, mēs esam viņa bērni. Kā viņš var mūs nemīlēt? VIņš mums dāvāja visas savas gudrības, kā arī vienu no lielākajām dāvanām- Mīlestību. Labu gribošam cilvēkam nav jāpazīst Dievs, jo Dievs atbild uz labiem darbiem un domām-viņš rāda pareizo ceļu. 

4. (Mozus 5. grāmata 13:7-11), šī nodaļa rakstīta cilvēka vārdiem, nevis Dieva. Ar autora emocijām un interpretāciju, kaut arī šis citāts vienmēr bijis ļoti pretrunīgs, manuprāt, neizraujot no konteksta Kristieši aicina cits citu neaiziet maldus ceļiem un nepielūgt svešus elkus.

5. Pirmajā Mozus grāmatā 9, šim citātam sakara ar Dievu un Dieva gribu vispār nav jo stāsts un sarunas norisinas cilvēku starpā.

 

exkluzīvais avatars
Medaļa FēnikssMedaļa MaģistrantsMedaļa Oligarhs
  exkluzīvais 12.02.17 11:43
 
17
0

Cilvēka izdomāts tēls, kas tiek uzspiests sabiedrībai...

Dark Magician avatars
Medaļa ViktorsMedaļa Gada SPOKS 2017Medaļa Favorīts
  Dark Magician 20.11.16 18:03
 
17
0

Es neesmu kristietis vai vispār ticīģais, jo ticu, ka ir kāds augstāks spēks par cilvēku, taču nepielūdzu to un nenorādu nosaukumu, taču šajā visā tesktā ir pāris trūkumi.

1. Dievu, lai obligāti pielūgtu nevajag greznu dievnamu (baznīcu). Neapmeklēt baznīcu nav grēks.

2. Stāsta morāli ainā par ziedojumiem katrs saskata, kādu vēlās - tu, kas taisa rakstu, lai padarītu Dievu par "slikto" saskati uzbraucienu bagātajiem un mantkārību. Es tajā saskatu dūrienu pirkstā bagātajiem, ka viņi ir skopi (mūsdienu ekonomikas analoģijās Jēzus pieprasīja progresīvo nodokli - lai bagātie atdod procentuāli vairāk, jo tie to jūt mazāk, kā nabagie).

Dievs, religija var nepatikt, bet izraujot no konteksta dažādus atsevišķus gabaliņus jebkuru var padarīt par ļaunu briesmoni, turklāt, ir jārēķinās, ka šie teskti ir radīti pirms vairākiem tūkstošiem gadu - tajos ir iepīta tā laika valoda un dzīves izpratne, kā arī laikā var kaut kas pazust tulkojumā.

rohohu avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas joksMedaļa Žurnālists
  rohohu 20.11.16 19:27
 
16
0

Katrai reliģijai ir kāds mērķis, piemēram, budismā sludina par atteikšanos. Cik man zināms, Himalajos (Tibeta) nav tie labākie dzīves apstākļi, tāpēc cilvēkiem tas bija tāds kā mierinājums, kas palīdzēja pārciest grūtos dzīves apstākļus.

Bet kristietības mērķis ir veidot ilūziju, ka visi cilvēki ir vienādi - nav bagātāku un nabagāku. Jo Dieva balsi it kā ir sadzirdējis cilvēks no zemnieku šķiras, tātad vairākuma. Visvairāk mani pārsteidz, ka cilvēki viduslaikos ticēja Dievam tik ļoti, ka regulāri apmeklēja baznīcas un dievkalpojumus, lai gan dievkalpojumā nesaprata nevienu vārdu, jo Bībele bija tikai latīņu valodā.

Ar kristietību karaļi un citi augstmaņi mierīgi varēja kontrolēt parasto tautu. Cilvēki, kas traucēja varai varēja kļūt par ķeceriem, raganām, burvēm. Ticīgie baznīcai varēja atdot pašu pēdējo maizes garozu un vēlāk ciest badu, iztiku lūgt valdniekam un pēc tam nespēt atdot parādus un iet vergot. 

Iekarot jaunas teritorijas, dēvējot tos par krustu kariem... Kristieši paši neapzinādāmies apslaktēja tos, kuri traucēja varai un radīja problēmas.

Cilvēki mīļie, padomājiet ar galvu! Reliģijai (kristietībai) tāpat kā mīlestībai būtu jādod brīvība, nevis jāierobežo cilvēka prāts un uztvere.

Aurum10 avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa ŽurnālistsMedaļa Sviestmaize
  Aurum10 12.02.17 15:21
 
16
0

Sen atpakaļ izlasiju bībeli un tad ari kļuvu par neticīgo.Vecā derība ir pilna ar plūkšanos un asins izliešanu dieva vārdā.Īpaši iespārdija epizode,kur jūdi vicoja septiņas dienas ap pilsētu(precīzi neaceros,bet liekas ka Jērika) pūšot taures,kamēr mūri sagruva.Tad slavinot dievu visi pilsētā tika nomušīti, pat visi dzīvnieki(ēzelīšus žēl!) Pie tam šīs pilsētas iedzīvotāji neko sliktu nebija izdarījuši.Tad arī sapratu,ja dievs tāds ir,tad tas nav mans dievs    

Jāņa oga avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Admins iesakaMedaļa Sponsora favorīts
  Jāņa oga 12.02.17 09:24  
 
13
1
Ja Dievs eksistētu un būtu reāla persona, tad tas būtu sociopātisks maniaks ar ļoti lielām šizofrēnijas un vardarbības nosliecēm, bet par cik tāda Dieva nav, tad tas, pamatā, atspoguļo cilvēces iekšējo pasauli. Bet man ir jānoņem Vatikāna priekšā cepure nost - pasaulē veiksmīgākā naudas un varas iekārta, visietekmīgākais smadzeņu skalojamais, kādu cilvēce jelkad ir izdomājusi. Jēzus - cirka klauns, kuru iecēla svēto kārtā, Dievs - atslēgfigūra smadzeņu skalošanai.

jade avatars
Medaļa BetmensMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas doma
  jade 12.01.17 21:50
 
11
0

man ir savs dievs galviņā, tāds ar gaišu garu bārdu un bieži viņam psaku paldies, piemēram , braucot ziemā un pēc tam pasakos, kad viss ir bijis labi un tā. 

reliģija? man tādas nav un nevajag, viss ir galvā unlai tur arī paliek...

Fellow citizen avatars
Medaļa BetmensMedaļa ŽurnālistsMedaļa Dienas joks
  Fellow citizen 20.11.16 21:21
 
10
0

atbildot uz Viens Zeks komentāru "Šie citāti bija kā piemērs. Lai neviens nedomā,... " Mācītājs, Tavā izpratnē, "zombē" cilvēkus ar pašu gribu jeb tos kuri atrodas baznīcā. Tu pašlaik piesārņo publisku telpu. Un mācītājs neko neizrauj no konteksta, viņš sludina vesalumu un daudz maz pareizu interpretāciju(kura Katoļiem ir izkoppta gadu gaitā). Kā arī, esi kādreiz dzīrdējis, kad kāds mācītājs teiktu: "Ejiet zagt" vai "Ejiet laupīt" vai "Ejiet izvvarot"? Ko tavuprāt mācītājs sludina? 

Jau no bērnības piederu Katoļu konfesijai un augot pateicoties kristietībai esmu ieaudzinājis sevī tādas īpašības kā tolerance, līdzcietība, labestība, vienlīdzība, utt, utt. 

diedelnieks123 avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas joksMedaļa Admins iesaka
  diedelnieks123 21.11.16 11:38
 
9
0

atbildot uz Ķīmiķe komentāru " Bībeli tulko ar Bībeli, nevis izrauj te... " Te jau tu nonāc pretrunā ar savu sacīto. 

1. Ja tu tici tikai lai nomirstot būtu garantija ka nebūsi ellē. Tad tā pat nav ticība, jo jau pieļauj domu par dieva ne-/esamību! Un visu varenais taču redz tavas šaubas un tas jau ir viens no grēkiem! Tātad automātiski nonāc ellē

2. Ja nu tu tici nepareizajam dievam? Šobrīd tu pieņem ka tici krutajam kristiešu dievelim, bet ja nu tu būtu piedzimis hinduistu ģimenē un vecāki no bērnu kājas tev stāstītu par visiem saviem svētajiem pesteļiem? Par kristietību iespējams pat nenojaustu, bet nonāktu ellē, jo nepielūgtu pareizo!!! Vienalga kā tu dzīvotu, cik labs/-a būtu degtu ellē.

Ja dievs eksistē tad viņš ir nenormāli ļauns sadists un tādam ticēt un pakļauties ir tīrākais idiotisms

misticismo avatars
Medaļa ArheologsMedaļa Dienas domaMedaļa Sensācija
  misticismo 20.11.16 19:40  
 
9
0
Cik smieklīgi - tūlīt visi komentāros sāks kašķētis - viens otram centīsies iezskaidrot savu (vienīgo pareizo) viedokli. Man ir pilnīgi vienalga kas kuram tic - kaut tas būtu rozā zilonītis, kas ir radījis zemi, bet kāpēc ir jācenšas kaut ko iezskaidrot cilvēkam, kas tāpat neklausīsies.

diedelnieks123 avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas joksMedaļa Admins iesaka
  diedelnieks123 21.11.16 15:05
 
8
0

atbildot uz Raziels komentāru "atbildot uz Ķīmiķe komentāru " Bībeli tulko ar ... " Saskaņā ar bībeli mēs šajā pasaulē nākam kā grēcinieki! Tātad mirstot jebkuram bērnam nav pat iespēja savus grēkus izpirkt ne ar ticību ne ar lūgšanām, jo viņi pat nenojauš ka tāds dievs eksistē! 

Un ko bija noziegušies visi tie kuri gāja bojā pēc milzīgā cunami? Dievs taču esot visvarens un regulējot dabu? Tātad viņš tīšuprāt viņus visus nogalināja? Visi tie bērni, mātes, tēvi un dzīvnieki utt. 

 

Un tu tā arī neatbildēji kura ticība vai pat kura konfesija tad īsti nonāk ellē pēc nāves tikai tādēļ ka pieder pie nepareizās ticības? Kuri krutāki kristieši hinduisti, vecticībnieki vai islamisti? 

Kā neizpētos visas ticības zini ka tici īstajam dievam?

Raziels avatars
Medaļa Twittera čomsMedaļa Twittera čomsMedaļa Twittera čoms
  Raziels 21.11.16 04:22
 
8
0

Visvairāk man patīk ideja, ka reliģija ir labs līdzeklis, lai kontrolētu tautu. un kristieši ir vāji cilvēciņi.

Kristīga tauta ir galīgi nekontrolējama- kad pēc kara ateistiskajā Rīgā publika piemīztām biksiņām balsoja, kā nu komuņagām vajadzēja, katoliskajā Latgalē sarkanie puslīdz droši jutās tikai lielajās pilsētās- un reizēm arī tur ne.,Ja Latvijā da jebkad ir bijuši īsti veči, tad tie bija Dienvidlatgales partizāni- un viskarstākā vieta no karstajām bija Krievijai atdotā Abrene. 

Raziels avatars
Medaļa Twittera čomsMedaļa Twittera čomsMedaļa Twittera čoms
  Raziels 21.11.16 14:31
 
7
0

atbildot uz diedelnieks123 komentāru " Te jau tu nonāc pretrunā ar savu sacīto. ... "

Elle nav vieta, elle ir izvēle. Nāves brīdī cilvēciņš paliek ar to, kas nu viņam tamā brīdī ir. Ir vērts pavērot, kuri ir tie cilvēciņi, kuri no nāves nebaidās, un tad nu mēs redzam, ka tie ir cilvēki, kuri dzīvo ļoti intensīvi. Īstenībā gandrīz paliek iespaids, ka tas, kas noved ellē ir garīga apātija un slinkums. 

Vot kādreiz domāju, kas īstenībā ir galvenais "grāmatas reliģijās". A galvenais īstenībā ir tas, ka cilvēks ir radoša būtne, un zeme viņam ir uzticēta komplektā. Sadisti manuprāt ir vecāki, kuri pret saviem bērniem izturas kā pret dzīvām lellēm, neļaujot viņiem ķepuroties patstāvīgi. Dievs būtu sadists, ja viņš nogalinātu jaundzimušo Hitleru un atņemtu cilvēkiem izvēli un brīvo gribu. . 

Viens Zeks avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas joksMedaļa Sensācija
  Viens Zeks 20.11.16 21:27  
 
7
0

atbildot uz Fellow citizen komentāru " Mācītājs, Tavā izpratnē, "zombē" cilvēkus ar ... "

Es te biju

domājis musulmaņus, nevis kristiešus. Vai sektas. Tās arī bībeli izmanto, bet interpretē savādāk.

Bet ar kristiešiem principā tas pats. Nelietīgs mācītājs to var izmantot. Piemēram, kad katoļi brauca spīdzināt indiāņus savās misijās, vai devās krusta karos, vai tik nebija tas citāts par neticīgo slepkavībām topos?

Fellow citizen avatars
Medaļa BetmensMedaļa ŽurnālistsMedaļa Dienas joks
  Fellow citizen 21.11.16 21:36
 
7
0

atbildot uz Viens Zeks komentāru "Es te bijudomājis musulmaņus, nevis kristiešus.... " Krusta karos Kristietība arī tika izmantotu savtīgiem mērķiem, ko īstenoja cilvēki, kas bija viltus Katoļi. Viņi izmantoja reliģiju kā ieroci, lai manipulētu ar cilvēkiem un iegūtu lielu varu.

« 1  2  3  4 »