Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
19
1

Video, domāts tiem, kuri pārprot otra komentārus.

Ja esi kādreiz apvainojies uz kāda izteikto, komentāru, neattiecini to uz sevi, jo tev nav ne mazākās nojausmas uz ko tieši tas komentārs tēmēts, tādejādi izvairīsies no pārpratumiem, nervu bojāšanas, nepatiesi neapvainosi otru, neuzsāksi nekam nevajadzīgu strīdu. Jo visa problēma slēpjas tev galvā.

Zemāk lasāmais teksts ir iestudētie vārdi video (nepārprotat)

Apkārtējo domas (arī to, kas sēž aiz monetora)

mākslinieka viedoklis

žūrijas viedoklis

Ja tev ir uzmanības trūkums, savu bildi (savu šedevru) esi ielicis internetā (mākslas galerijā publiskai apskatei un komentēšanai, tad es kā kritiķis, kā mākslas baudītājs), (kā žūrija, novērtēšu tavu talantu), kā brīvdomātājs rakstiskā veidā Izteikšu savas domas (mutiskā saziņas veidā, savu redzējumu), (savu iespaidu), (savas patiesās domas, bez dirsā līšanas, lai kādam izpatiktu vai iepatiktos) (godigi pateikšu, kas tas pa mēslu). Tad neapvainojies uz to, ko pati uzsāc, mans komentārs ir tik pat liels, kā tava bilde (nav bildes, nav komentāra). (Ja tev trūkst pašvērtējuma, un savu mākslu parādi publiskā vidē, tad samierinies ar jebkāda veida pievērsto uzmanību) ar jebkāda veida izteikto komentāru un netēlo no sevis svēto govi, nez kādu princesi. Pats personīgi veicu aptauju: Kādu patiesību gribētu dzirdēt, saldus melus vai rūgtu patiesību (tad kāpēc apvainojaties un vāraties no rūgtās patiesības)?

19
1

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [11]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Incubus avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas joks
  Incubus 19.03.17 03:58
 
13
0

šķiet, ka Tavi mazvērības kompleksi ir lielāki par apaļa, bagāta bērneļa pusdienām ''lidiņā''. Tu uztaisi video par komentēšanu internetā, atspoguļojot vien negatīvus un diezgan paviršus komentārus par cilvēkiem vai to bildes fonu vai citiem sīkumiem, redzot komentārus spokos pie ''galerijām'' es domāju, ka Tu esi atpalicis bērns ar krītiņiem degunā un PVA līmi acīs un Tev vienkārši ir sakrājies naids pret pasauli vai ''sievietēm''/''meitenēm'' kuru galerijas nepārtraukti apmeklē, kādreiz ir bijis, ka sievišķa būtne smajas par Tevi,  varbūt sākumskolā kāda meitene Tevi ir piekāvusi.? nav mana problēma un, lai jau paliek. Tu runā par ''divdomību'' un vēl nezin kādām muļķībām, lai gan parasti vienkārši esi rupjšs un virspusējs. Ja reiz esi tik ''izsmalciāts'' kritiķis ar bakalaura grādu kritizējošos komentāros, kapēc nav patiešām konstruktīva kritika.? Tavs video bija apmēram viduvējs mēsls, kas liek domāt, ka esi mazliet palicis ar galviņu pagātnē. Animācija virs Tava ''orģināla'' nika(šeit vēl atgriezīšos) ir apburoša, ''tribals'', Tu taču esi ''skarbais'' komentētājs, pareizi, ''tribals'' vismaz norāda, ka apjēdz ap ko mazgadīgo kolonijās lietas grozās. Tātad ko izsaka, trīnieks aiz Tava ''dzēlīgā'' Scorpio, ka esi jau trešais pusvārītais karupelis ''zelta'' komentātoru paaudzē.?  

 

Bet beigās vien nonākam pie secinājumiem, Tu tik daudz laika pavadi rakstot tos pilīgi nevajadzīgos komentāru, pats uzskati, ka esi baigi smieklīgs, izsaki ''kritiku'' un dienas beigās tas esi tieši TU, kas ir sarakstijis mēslus citu cilvēku galerijās ar virspusējiem, bērnešķīgiem komentāriem, cik daudz zaudēts laiks, dēļ kā.?

 

 

Vakuma pumpis laikam šeit nav opcija, mazvērība no biksēm, iekšā galvā.

Ghost Whisperer avatars
Medaļa Autoru autorsMedaļa AdminsMedaļa Patīk komentārs
  Ghost Whisperer 19.03.17 00:15
 
10
0

Vai tu iemācījies nomainīt burtu krāsu un gribi palielīties ?

spoku dienas joks

Ghost Whisperer avatars
Medaļa Autoru autorsMedaļa AdminsMedaļa Patīk komentārs
  Ghost Whisperer 19.03.17 00:26
 
3
0

atbildot uz Scorpio3 komentāru " kādā ziņā? "   Nu nOOOpietni? 

Ghost Whisperer avatars
Medaļa Autoru autorsMedaļa AdminsMedaļa Patīk komentārs
  Ghost Whisperer 20.03.17 08:59
 
2
0

atbildot uz Scorpio3 komentāru "atbildot uz Scorpio3 komentāru " ko? Krāsas tur... " Kāpēc jāizpūš no mušas zilonis??? Es taču nerakstīju, ka tavs raksts ir slikts   . Protams  , varu jau kļūt arī par skolotāju, bet tam vēl nedaudz par agru. Kā spēju (savu pašreizējo zināšanu ietvarā) tā palīdzu nevis uzreiz "mācu".

Ghost Whisperer avatars
Medaļa Autoru autorsMedaļa AdminsMedaļa Patīk komentārs
  Ghost Whisperer 19.03.17 01:05
 
2
0

atbildot uz Scorpio3 komentāru " ko? Krāsas tur atzimētas, jo to saka katrs pe... " Vai neesi mācījies latviešu valodā par tiešo runu un piebildi ( ietilpst - domuzīme (ja vēlas parādīt, ka runā vairāki personāži), kols - tiešās runas sākumā un pēdiņas, lai parādītu tiešo runu...

Ja godīgi, tad to sarkano kaut kā jau var izlasīt, bet zaļais pa acīm "šauj".

exkluzīvais avatars
Medaļa Gada SPOKS 2017Medaļa UberautorsMedaļa Gada RAKSTS 2017
  exkluzīvais 19.03.17 11:22
 
0
0

  

Scorpio3 avatars
Medaļa Vilkaču klana biedrsMedaļa Sponsora favorītsMedaļa Zubrila
  Scorpio3 20.03.17 11:56
 
0
1

atbildot uz laprikoniņš komentāru " Kāpēc jāizpūš no mušas zilonis??? Es tač... " Tā jau bij mācīšana no tavas puses. Tas teksts ir no scenārija (ja turētu rokās scenāriju, tad saprastu, ka katrs to raksta pa savam, cits siki visu apraksta detaļās, cits iekrāso katra personāža teikto (un arī katram scenārijs ir savādāk rakstīts, režisoram tas ir iekrāsots (ir arī siki aprakstīts), bet aktieriem, atzimēts ar vārdu, kas jānostāsta (bez detaļām)

Scorpio3 avatars
Medaļa Vilkaču klana biedrsMedaļa Sponsora favorītsMedaļa Zubrila
  Scorpio3 19.03.17 00:46
 
0
1

atbildot uz laprikoniņš komentāru "   Nu nOOOpietni?  " ko? Krāsas tur atzimētas, jo to saka katrs personāžs (un tur ir uzrakstits, kas to saka)

Scorpio3 avatars
Medaļa Vilkaču klana biedrsMedaļa Sponsora favorītsMedaļa Zubrila
  Scorpio3 19.03.17 00:20
 
0
1

atbildot uz laprikoniņš komentāru " Vai tu iemācījies nomainīt burtu k... " kādā ziņā?

Scorpio3 avatars
Medaļa Vilkaču klana biedrsMedaļa Sponsora favorītsMedaļa Zubrila
  Scorpio3 20.03.17 07:35
 
0
4

atbildot uz laprikoniņš komentāru " Vai neesi mācījies latviešu valodā par tiešo ... "

īpasi priekš tevis un citiem latviešiem, kā cittautietis, lai varētu ar jums sazināties (saprast viens otru) tieši, speciāli priekš jums (kāārzemnieks, kurš ne s*da nezin, kas tā par s*du bedri vispār ir) kā Latvia, iemācijos Latviešu valodu. Bet pēc tava teksta spriežot, ka esi eksperts tai jomā, grbētos redzēt tavus pedagoģiskos dokumentus, kur tāds unņiks diez par skolotāju ticis un te d*rš tagad gudri.

Scorpio3 avatars
Medaļa Vilkaču klana biedrsMedaļa Sponsora favorītsMedaļa Zubrila
  Scorpio3 20.03.17 07:55
 
0
5

atbildot uz Incubus komentāru " šķiet, ka Tavi mazvērības kompleksi ir ... " škiet, ka tev uzmanības trūkums, , kura zināšanas, kā puņķi slimniekam spraucās pa visām malām ārā Ja tu būtu atcīgs, mācētu lasit un skatities, tad saprastu, ka es esu publicējis nevis tos negatīvos komentārus, bet tos komentārus, kurus izteicu 1.x pirmajā sarakstišanās tekstā un otra svētā pāvesta 1. komentārus, kas tika tieši man adresēti. Un vel pēc tādiem svētajiem (kā dimitrijs (kurš savos pirmajos komentāros raksta rupjības)) es uz viņa fona esu tas pats nelabais (pats sātans) ar saviem "visrupjākajiem komentāriem" kuros nav ne viena rupja vārda. 

 Vismaz es neesu zemākā līmenī par tevi, kurs ne tikai ir kā atpalicis bērns, arī a atpalicis pieaugušais (bērna prātā). Pajoliņ,kur tu izlasiji ka tieši es esu tas kritiķis, ja iemācitos lasīt, tad izlasītu, ka tur dļa osobena tupih, pat ar krāsu atzīmēts, KĀ piemērs, kurš personāžs (kuri personāži pēc aptaujas) tā teikuši), pēc tavas jēlās atpalikušās domāšanas, ja butu ierakstīts, ka to teicis pats prezidents, tad ganjau kā pašreizējā situācijā padomātu ka tas valsts prezidents esu es (tas pats citos piemēros, par jebkutu personāžu). Tu gadijumā sviestā neesi sagājis, šitā dirst ne pa tēmu (atradies te viszinis, kurš ir no tiem asobenajiem, lasīt un skatities nemācētājiem). 

Un pats tagad izpaud savu uzmanības trūkumu, bērnudārznieka līmeni, savus apvainojumus, jo bēnībā un pašreizējā laikā tevi mazie bērnudārznieki sit, esi tāds nīdējs, jo pa dzīvi esi gnīda, kurš ir tik ļoti apbižots, ka pilnīgi sīkajam sīkpirdim nav kam pažēloties, tādejādi savu bezsakarīgo sviestu (ne pa tēmu) raksti citiem!!?

Čalīt, pazubries pirms pļūti tādu sviestu. Ikvienam cilvēkam ir dota brīva izvēle jebkādā veidā izteikt savas domas, redzējumu (kura tiek uzskatita par kritiku) un tur nav jābūt nekādam konstuktīvam, ne konduktoram. 

Visi video ir mēsli, ne tikai manējais, bet tavs komentārs ir daudz lielāks mēsls par manu video, jo domu nemaz nesaprati un vel šeit kautko smirdi te ne pa tēmu.  Man vismaz tā galva ir pagātnē (pēc tavām domām), bet tev vispār tās galvas nav, tukšpauris, ar zāģa skaidām (kabatās). Tu vel esi neettīstījies biezpiens, kurš te ierūdzis smako. 

Beigās nonākam pie secinājuma: Tos nekam nevajadžīgās bildes, fotogrāfētas ar tetru, varēja ari nemaz nelikt, tik daudz laika pavadīts, lai to izdomātu fotogrāfēt un vel lejupielādēt.... Un beigās tie mesli ir sarakstijuši visādu bezsakarīgus komentārus, zem patiesi izteiktā komentāra.

(ieteikums tev: pirms lien dirsās, vismaz saziepējies), cenšoties kādam izpatikt ar saviem nekam nederīgajiem copy paste, komentāriem, kurš savā tukšpauri neko vairāk par skaista nespēj izdomāt (kuru jau pirms tevis tūkstošiem jau pateicis). Un nespļauj mēslus, kurus uzrakstiji, rakstīšanas pēc, pirmš tādau marazmu raksti, padomā, ko raksti, un kādu figņu raksti. (tīstītāj)