Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
2
360

Vai Tev, izlasot šos stāstus, radās kauna sajūta par otru cilvēku?

Parunāsim par mani.

KolēģeEs strādāju ar vienu... Autors: KALENS Visapkaunojošākie un smieklīgākie uzmanības deficīta gadījumi - KAUNS!
1.

Kolēģe

''Es strādāju ar vienu traku, uzmanību meklējošu sievieti apmēram gadu. Paturi prātā, ka šīs ir apmēram 40 gadus veca sieviete ar 2 bērniem. Daži no spilgtākajiem notikumiem:''

- Šī sieviete un es bijām 2 no 5 sievietēm, kas strādāja šajā firmā ar 100 darbiniekiem. Viņa spēlēja ''es taču esmu viens no večiem'' kārti, CENŠOTIES runāt par mašīnām un stereotipiski vīrišķīgām tēmām, par kurām, protams, neko nemaz nesaprata. Vissliktākais bija tas, ka viņa uzskatīja par vajadzīgu teikt seksuālus jokus, kas bija tik ļoti izmisīgi. Tas nonāca pie punkta, kad viņa pat pusdienās runātu par olām, sakot pēc iespējas vairāk seksuālu piezīmju. Ja ēdi ko kraukšķīgu, viņai obligāti bija kaut kas jāpasaka par riekstiem. Katru. Dienu. 

- Jebkurš iespējamais savienojums ar drāmu kļuva par viņas personīgo traģēdiju. 

- Ievainojums -  Vienreiz viņa pakrita autostāvvietā un aizsūtīja pusnodaļai tuvplāna bildi ar savu celi. Tā bija skramba. Viņa atlikušo dienas daļu paņēma brīvu. Viņai arī kāds iebuktēja sānu mašīnai un viņa vainīgo izslauca, cik vien varēja, vēl pasakot, ka viņai bija ''jāmācas no jauna staigāt un runāt'' fizikālajā terapijā...???

-Kostīmi- Mēs uz Halovīnu darbā velkam kostīmus. Katrs uzvelk kaut ko normālu/mazliet neitrālu, lai vēl joprojām spētu tajā apģērbā strādāt un funkcionēt. Pirmajā Halovīnā mūsu kompānijā viņa noīrēja Cruella DeVille kostīmu un staigāja apkārt kā tādā parādē. Un nestrādāja. Kaitinoši, bet ne tik traki. Savukārt, mūsu ikgadējā neglīto Ziemassvētku džemperu dienā viņa uzradās ar kaķu kreklu (tas pat nebija džemperis.. vai Ziemassvētku tematikā) un tajos galaktikas/kosmosa legingos un ĪSTĀS KAĶU MANTIŅĀS, kas bija aplīmētas ap legingiem! Visu dienu viņa čīkstēja par to, ka neviens neapģērbās kā viņa.

Viņu atlaida pēc pāris mēnešiem par to, ka viņa pat neizlikās, ka strādā.. Tagad viņa ir augsta līmeņa menedžeris vienā no mūsu sāncenšu firmām. Šis varētu būt interesanti.''

KoncertsMana brālēna... Autors: KALENS Visapkaunojošākie un smieklīgākie uzmanības deficīta gadījumi - KAUNS!
2.

Koncerts

''Mana brālēna draudzenes dēls izlēma, ka vēlas spēlēt ģitāru un dziedāt mana tēva bērēs. Neviens cits nespēlēja mūziku vai dziedāja. Viņš piecēlās, kad bēru ceremonija bija pusē un vienkārši sāka dziedāt. Viņš nejēdz dziedāt. Dziesmas beigās viņš izreklamēja savu ''jauno mūzikas disku'', un viņam līdzi bija kaudze ar kopijām. Kretīns.''

HarēmsEs gāju vienā... Autors: KALENS Visapkaunojošākie un smieklīgākie uzmanības deficīta gadījumi - KAUNS!
3.

Harēms

''Es gāju vienā pamatskolā (kopā 250 skolēni) ar vienu čali, kas bija kā tāds atstumtais un viņam bija ''pataloģisks melis'' reputācija. Vidusskolā, mani draugi un es sākām ievērot šīs skaistās meitenes, kas rakstīja viņam uz viņa Facebook sienas. Vispirms, tas šķita dīvaini, bet mēs to ignorējām. Nedēļām ejot, mūsu jaunumu sadaļa turpināja pludot ar jaunām meitenēm, par kurām mēs nekad nebijām iepriekš dzirdējuši, viņas ar viņu flirtēja. Mēs sākām kļūt ziņkārīgi (daži no mums pazina šo puisi visu dzīvi un mēs varējām uz vienas rokas pirkstiem saskatīt visas reizes, kad viņam bija kāds verbāls kontakts ar meiteni.) Vēlāk mēs atklājām, ka viņš bija izveidojis 30-40 viltus profilus ar izdomātiem dzīvesstāstiem un nozagtām sieviešu bildēm no interneta. Viņš veidoja sarunas ar sevi, sūtot ziņas no vairākajiem viltus profiliem uz savu īsto profilu, runājot par neīstām ballītēm u.c., un viņš atbildēja uz ziņām no sava profila.

Pēc šī notikuma, viņš deaktivēja savu profilu. Vēlāk mēs uzzinājām, ka viņš bija kļuvis par azartspēļu atkarīgo un pavadīja laiku kādā mentāli slimo iestādē. Ar laiku viņš pārvācās un citu pilsētu, dabūja darbu. Viņš uzaicināja draudzēties visus bijušos klasebiedrus (mani ieskaitot) un, no tā, ko pašlaik redzu, izskatās, ka viņam klājas labi.''

Otra sieviete baltāManas... Autors: KALENS Visapkaunojošākie un smieklīgākie uzmanības deficīta gadījumi - KAUNS!
4.

*Otra* sieviete baltā

''Manas svaines māsīca ir seksīga. Visi tam piekrīt. To nevar noliegt. Kad viņa ienāk istabā, visu acis pievēršas viņai. Viņai vienmēr kaklā karas puiši. Viņai tiek ļoti daudz uzmanības, pelnīti vai nē, bet vienmēr.

Kad mans brālis precējās, šī meitene, svaines māsīca, izlēma uz kāzām uzvilkt milzīgu, greznu, baltu kleitu ar plīvuru. Es vēlējos viņai iesist pa seju.

Es nebiju tas, kas precējās, esmu puisis, bet es vēl joprojām vēlējos iekrāmēt šai sievietei pa seju.''

PamāteMana tēva otrā sieva... Autors: KALENS Visapkaunojošākie un smieklīgākie uzmanības deficīta gadījumi - KAUNS!
5.

Pamāte

''Mana tēva otrā sieva samaksāja kādam, lai uzraksta biogrāfiju, par viņas ''sūro'' dzīvi, kurā viņa centās pataisīt mani, manus brāļus un māsas par briesmoņiem. Viņa sāka izdalīt kopijas pēc iespējas vairāk cilvēkiem.

Viņa arī regulāri skrien pie mana tēva raudādama par manu māsu, jo viņa uzdrošinās pateikt kaut ko pretī var viņas stulbībām, viņa ir konstanti negatīva par un pret citiem cilvēkiem, lai apslēptu savu nedrošību, viņa vispārīgi nespēj izturēt, neesot uzmanības centrā un viņa pagriezīs jebkuru sarunu par viņu vai viņas bērniem.''

Solis par tāluEs vienreiz... Autors: KALENS Visapkaunojošākie un smieklīgākie uzmanības deficīta gadījumi - KAUNS!
6.

Solis par tālu

''Es vienreiz nonācu cietumā un satiku meiteni, kas teica, ka nogalināja savu vardarbīgo vīru. Viņa bija ļoti sievišķīga, maiga un neizskatījās mēc aukstasinīgas slepkavas, tādēļ visi ticēja, ka viņa nogalināja savu vīru kā pēdējo salmiņu. Nezināmu iemeslu dēļ, apsargi nāca pie viņas un teica ''tāds un tāds ziņu kanāls vēlas zināt, vai tu vēlētos tikt intervētai'', kas bija dīvaini. Viņa atteica visiem piedāvājumiem. Vienu vakaru koptelpā visas sievietes skatījās ziņas. Pēkšņi sāk stāstīt par kaut kādu vīra slepkavu. Izrādās, viņas ieslodzījumam nebija nekāda sakara ar viņas vīru, bet drīzāk ar viņas zīdaini. Viņa zvanījās ātrai palīdzībai vai vedāja savu zīdainu uz slimnīcu, jo tas atkārtoti pārstāja elpot. Pēc vairākām pārbaudēm un augoša šādu atgadījumu cipara, viņas ārsts kļuva aizdomīgs. Viņš palātā ievietoja kameru un, kad viņš izgāja no telpas, viņa novietoja savu roku pāri zīdaiņa mutei un defunam, tieši pirms sāka saukt palīdzību, ka kaut kas neesot kārtībā. Viņu pārvietoja pirms gulētiešanas. Lielākā daļa ieslodzīto bija vecāki un viņi noteikti necienīja šāda tipa cilvēkus.'' 

Minhauzena sindroms by proxy

Skumjais stāstsMan ir... Autors: KALENS Visapkaunojošākie un smieklīgākie uzmanības deficīta gadījumi - KAUNS!
7.

Skumjais stāsts

''Man ir sena bērnības draudzene, kas pastāvīgi ir saderinājusies ar jaunu puisi vai stāsta, ka ir gaidībās. Vienreiz viņa stāstīja, ka piedzīvojusi spontāno abortu un pēc mazāk kā 3 mēnešiem, viņa atkal jau bija 4 mēnešus gadībās. Neviens no viņas ''draugiem'' nekad neparādījās ar viņu, tiem pat nebija profilu sociālajos tīklos. Pie tam, viņa bija no tiem cilvēkiem, kas visu laiku publicēja tādus statusus kā ''man klājas ļoti slikti, bet es neteikšu kāpēc, tāpēc nemaz nerakstiet man''. Man patiešām šķiet, ka viņai vajag kaut kādu terapiju.

Tas nebija atgadījumsMana... Autors: KALENS Visapkaunojošākie un smieklīgākie uzmanības deficīta gadījumi - KAUNS!
8.

Tas nebija atgadījums

''Mana māte ir pasaules čempions uzmanības meklēšanā! Daudzu citu piemēru vidū, šis ir līdz šīm visdrausmīgākais: 

Mēs bijām manas tantes kāzās (tātad viņas māsas kāzās) pirms kādiem 6 gadiem un mana māte bija līgavas māsa. Šeit ir tas, ko viņa izdarīja:

- Skaļi sūkstējās (vairākas reizes) par to, ka manai tantei nevajadzēja precēties, jo tante jau iepriekš bija precējusies, bet māte nē.

- Nenormāli piedzērās pirms ceremonijas, un pavadīja visu ceremoniju ķiķinot un ākstoties.

- (Šis bija kā putukrējums uz kāzu kūkas) Burtiski piedirsa bikses, kamēr fotogrāfējās. Es nejokoju. Viņa nepieminēja to, ka viņai vajag uz tualeti, nejautāja, vai drīkst aiziet - viņa vienkārši piedirsa bikses un mana tante pateica ''Kas tu ahu*ela?'' un mana māte atbildēja, ka tā ir tantes vaina, jo fotogrāfēšanās aizņēma pārāk ilgi.

 

Spied te, lai apskatītu citus interesantus rakstus!

2
360

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [11]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
white bird avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa Admins iesakaMedaļa Sponsora favorīts
  white bird 13.03.17 06:50  
 
15
0
3 un 7 veljoprojam ir izplatīta problēma sabiedrībā.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 13.03.17 07:11
 
14
0

Interesanti bija palasīt.   

KALENS avatars
Medaļa Troll killerMedaļa ĢenerālisMedaļa Gremlins
  KALENS 13.03.17 11:17
 
8
0

atbildot uz Riebekliitis komentāru " Ha...  lasot pirmo rodas sajūta, ... "  

Pēc tavas loģikas sanāk, ka mana dzīve sastāv no apkaunojošiem piedzīvojumiem. Šis raksts ir oriģinālraksts - tulkots no interneta resursiem, šajā gadījumā reddit.com

Ļaļaka avatars
Medaļa GredzeniMedaļa StringiMedaļa Gredzeni
  Ļaļaka 13.03.17 08:25  
 
8
0
atbildot uz Riebekliitis komentāru " Ha...  lasot pirmo rodas sajūta, ... "man gan liekas, ka tā ir sieviete, kas to stāsta

Ulrihs avatars
Medaļa SpoksMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Patīk komentārs
  Ulrihs 13.03.17 08:22
 
5
0

atbildot uz Riebekliitis komentāru " Ha...  lasot pirmo rodas sajūta, ... " Ja tu vēl mācētu lasīt, tad būtu sapratis, ka pirmajā stāstā ir domāts, ka to rakstīja sieviete.

 

Bet vispār palasot - liekais baigais fake.

RUSH B KURWA avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Patīk komentārsMedaļa Trumpe
  RUSH B KURWA 13.03.17 09:25  
 
4
0
Kur te ir 10 ?
Naete avatars
Medaļa Soarkana RūžeņaMedaļa SpoksMedaļa Karsts pielūdzējs
  Naete 14.03.17 00:54  
 
3
0
Kas tu ah***a? 😂😂😂😂 Liidz asaraam 😂😂😂😂

MeitenīteHewwu avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa Burvju klana biedrsMedaļa Maska
  MeitenīteHewwu 13.03.17 18:02
 
3
0

8..BOMBA!    

exkluzīvais avatars
Medaļa Gada SPOKS 2017Medaļa UberautorsMedaļa Gada RAKSTS 2017
  exkluzīvais 13.03.17 12:20
 
3
0

  

LittleFurry1898 avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Spēlmanis
  LittleFurry1898 13.03.17 10:41  
 
3
1
Paris drukas kļūdas, bet raksts labs. Protams ja neskaita šādus cilvēkus ir arī daudz citu piemēru par meitenēm par to ka viņas gribot būt uzmanības centrā mau*ojas apkārt, bet tas jau ir normāli.

SAMSS avatars
Medaļa AutoklikerisMedaļa RecidīvistsMedaļa Nostradams
  SAMSS 03.04.17 18:24
 
0
0