Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
33

Skolas laikā, kad caurajā makā bija kapeikas un vajadzēja mammai lūgties 5 latus, lai itkā svinētu drauga dzimšanas dienu, bet īstenībā vajadzeja aiziet uz metāla konci un nopirkt Hektoru. Tie tik bija laiki, tāpēc te ir otrā daļa.

Pirmā daļa šeit: Metālista gaitas! #1

12klasē bija ar draugu... Autors: Panzer Metālista gaitas! #2
1.

12.klasē bija ar draugu paradaums iet uz visiem končiem, kuriem ieeja bija zem 5 LS, jo dārgakus nebija iespējas atļauties. + vajadzeja alko un cīgas. Pārsvarā tika iets uz jaunu/nepazīstamu grupu končiem. Melnajā Piektdienā bija tāds konču vakars kā Fresh Blood, kur uzstājās jaunie censoņi. Grupas lielākoties bija diezgan pirātiskas, bet ja biji labi iereibis varēja headbangot pat pie popa. Tie kas ir bijuši Melnajā Piektdienā zina tās atmosfēru, kruto pīpistabu, kur var dabūt plaušu vēzi vien ieejot iekšā. Pašu atrašanās vietu pie VEF graustiem. Tomēr, tās bija otrās mājas.

Tākā pirkt alkoholu... Autors: Panzer Metālista gaitas! #2
2.

Tākā pirkt alkoholu iekšā pie bāra mums nebija iespējams, nedz vēlme, mēs pirkām Hektoru vai Geru(tāds sarkanais šņabis bija kādreiz) un malkojām tās dziras turpat pie kluba. Pat arī -28 grādu salā, jo tas bija True, jeb metal as fuck.

Tā nu sagadījās ka vienam no... Autors: Panzer Metālista gaitas! #2
3.

Tā nu sagadījās, ka vienam no mūsu biedriem klubā salauza degunu, kaut kāds emo puika. Tas bija diezgan komiski un skumīgi vienlaikus. Āāā, ja puiši gribat copēt maziņās MP ir viena no vietām. Nesaprastās un hormonu mocītās tur iet ik katru reizi, dažas gan ir psihas, bet pohuj.

Moscaronpits ir lieta kas... Autors: Panzer Metālista gaitas! #2
4.

Mošpits ir lieta, kas katram sevis cienošam smagās mūzikas biedram ir jāizbauda, lai gan ir liela iespēja palikt par invalīdu uz mūžu. Tomēr, lēkāt un ar pilnu ātrumu triekties cilvekos ir aizraujoši, ja pietam esi pālī nejutīsi sāpes, kad tev kāds random kuilis ar elkoni izdaudza visus dzerokļus netīšām pita neprātā.

Bet metālistu sabiedrība īstenībā ir viena no mierīgākajām un inteliģentākajām, kuras esmu sastapis, un ar lielu godu esmu bija daļa no.

0
33

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [3]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
SAMSS avatars
Medaļa Duraks recidivistsMedaļa Duraks recidivistsMedaļa Duraks recidivists
  SAMSS 14.11.17 07:25
 
1
0

  

Anonīms
Arī Bijušais 19.11.17 05:46  
 
0
0
Ojā,viss precīzi. Mans stāsts gan sākās tālajā 90/91 un tad viss bija vēl nepieradinātāk.Braucieni uz lielkoncertiem ( Deicide Viļņā !) vispār bija kas iiilgi stāstāms
Anonīms
nu,nu. 13.11.17 22:31  
 
0
2
Ari man patik smaga muzika un ta talak,bet tava stulba leksika .......