Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
29
2604

15:00-23:00. Medmāsas Dženīnas Džounsas maiņa, kura kļuva par daudzu nevainīgu bērnu ļaunāko murgu un vienlaicīgi arī nāves spriedumu...

Dženīna Džounsa piedzima... Autors: ainiss13 Medmāsa no elles
1.

Dženīna Džounsa piedzima 1950. gada 13. jūlijā un uzreiz tika nodota adopcijai. Arī viņas jaunie vecāki izrādījās lieli uzdzīvotāji, kuri vairāk domāja par savu izklaidi un biznesu, maz uzmanības pievēršot mazajai meitenei. Tādējādi jau agrā bērnībā uzmanību alkstošajā meitenē tika iemiesots ļaunums, kurš vēlāk pārvērtās gandrīz 50 nevainīgu bērnu nāvē. Lai arī pieaugot Dženīna ieguva mediķes izglītību un atrada medmāsas darbu, jau pēc astoņiem darba mēnešiem Sanantonio bērnu slimnīcā viņa tika atlaista, galvenokārt tāpēc, ka patstāvīgi pieņēma lēmumus un veica procedūras, kurās viņai nebija zināšanu un atļaujas. Lai arī ar tādu pagātni viņai bija grūti atrast jaunu darbu, viņu pieņēma darbā Beksaras bērnu slimnīcas intensīvajā nodaļā, kur viņa paspēja atstāt tiešām traģiskas pēdas daudzu vecāku atmiņās.

Neskatoties uz to ka jau... Autors: ainiss13 Medmāsa no elles
2.

Neskatoties uz to, ka jau pirms visām sekojošajām šausmām bija neskaitāmi iemesli atlaist Džounsu no darba (ierašanas uz darbu dzērumā, astoņas rupjas kļūdas pacientu aprupē), viņa bija atradusi uzticamības personu galvenās medmāsas Petas Belko personā, kura viņai piedeva praktiski visu. Līdz ar to Džounsa sajutās neaizskarama, uzsākot savu nāves sēriju, ieejot pasaules vēsturē kā viena no bezjūtīgākajām un nežēlīgākajām bērnu slepkavām. Daudzas medmāsas pat pameta nodaļu, lai tikai nevajadzētu strādāt kopā ar naidīgi noskaņoto Džounsu. Reti kuram bija labas attiecības ar viņu. Viņa darba laikā pat atļāvas prognozēt, kurš bērns mirs nākamais, kas sāka biedēt kolēģes. Kā izrādījās vēlāk Džounsa bez atļaujas un uz savu roku pat bija hospitalizējusi ap 30 pacientiem, lai viņai būtu par ko „rūpēties”. Pec daudzu psihologu domām, tieši uzmanības trūkums bērnībā bija par iemeslu necilvēcīgo rīcību pret bērniem, jo bernībā Dženina netika pietiekoši labi aprūpēta un mīlēta.

Pateicoties viņas... Autors: ainiss13 Medmāsa no elles
3.

Pateicoties viņas aktivitātei, ar laiku Džounsai tika ļauts aprūpēt tikai bērnus smagākajā veselības stāvoklī, pēc kā medmāsa darba laikā burtiski sāka starot un bija redzams, ka viņa gūst baudu katru reizi, kad kāds no bērniem bija zaudējis cīņu ar nāvi. Apkopjot līķi, viņa dziedāja tam šūpuļdziesmas un vienmēr lūdza atļauju nogādāt ķermeni uz morgu, kur Dženīna palika pie tā uz ilgāku laiku. Un tomēr pat pēc vairākiem līdzīgiem nāves gadījumiem ārsti nodomāja, ka tā ir tikai ļauna sakritība, ka bērni ļoti bieži mirst tieši Džounsas maiņas laikā starp 15:00 un 23:00. Kā izrādījas vēlāk, tā bija viņu lielākā kļūda, kas maksāja mazu bērnu dzīvības. Tāpat liktenīga bija brīva pieeja medikamentu skapim, kuru bieži vien izmantoja arī Džounsa. Visos medmāsu semināros Džounsa pārsteidza ar neskaitāmiem uzkrītošiem jautājumiem par to kā pareizi un kā nepareizi pievienot sistēmu, kādi ir vēlamie un nevēlamie medikamenti, kādi ir medikamentu blakusefekti un citi aizdomīgi jautājumi.

Aizvien biežāk laikā starp... Autors: ainiss13 Medmāsa no elles
4.

Aizvien biežāk laikā starp 15:00 un 23:00 negaidītisāka mirt bērni, kuri nemaz neatradās tik smagā stāvoklī. Kad bija nepieciešama mākslīgā elpināšana vai cita atdzīvināšanas procedūra, viņa vienmēr bija pirmā, kura aprūpēja pacientu. Vienā divu nedēļu periodā šīs medmāsas maiņas laikā mira pat 7 bērni. Viņas kolēģi sākumā, vien ļauni jokojot, nosauca Džounsas maiņu par „Nāves maiņu”. Dženīnai, šķiet, ka baudu sagādāja pat izsaukt vecākus, lai paziņotu, ka viņu bērns ir miris. Tiklīdz parādījās aizdomas, ka kāds no pacientiem varētu mirt, Dženīna bija klāt un it kā aprūpējot pacientu, nepameta ne uz brīdi, jo vēlējās redzēt bērna mokas un pēdējās dzīves stundas.

Kad uz slimnīcu tika... Autors: ainiss13 Medmāsa no elles
5.

Kad uz slimnīcu tika nogādāts sešus mēnešus vecs puika Hosē Antonio Floress ar pierastiem maza bērna simptomiem – temperatūru, vemšanu un caureju, viņš tika atstāts Džounsas aprūpē. Drīz vien bērnam sākās neizskaidrojamas lēkmes un sirds problēmas. Ārstiem izdevās bērnu glābt un savest viņa veselības stāvokli kārtībā līdz... nākamās dienas 15:00. Zēnam atkal sākās deguna asiņošana un lēkmes. Nākamajā rītā zēns mira. Iemesls: nezināms. Kad nodaļas galvenais ārsts uzsāka nopietnāku izmeklēšanu, izrādījās, ka daudziem bērniem ir konstatēta heparīna medikamenta pārdozēšana.

Kamēr heparīna... Autors: ainiss13 Medmāsa no elles
6.

Kamēr heparīna izmantošana tika vērota rūpīgāk, pēc 11 mēnešus vecā Džošua Soijera nāves viņa organismā tika konstatēts toksisks dilantīna daudzums. Bija skaidrs, ka kāds mediķis bija palīdzējis zēnam nomirt. Visas aizdomas krita uz Džounsu, zēna vecāki pat apliecināja, ka īsi pirms bērna nāves Džounsa viņiem pateikusi, ka labāk būs, ja zēns nomirs, jo viņa smadzenes ir nopietni bojātas un viņam tāpat draud garīgas problēmas. Viss norādīja uz Džounsas vainu, bet atkal par viņu iestājās vecākā medmāsa Belko, kura aizstāvēja viņu un apstiprināja augsto profesionalitāti darbā. Džounsas darbības bija neaizskaramas. Bērni viņas maiņā turpināja mirt viens pēc otra, līdz kāds ārsts paziņoja, ka medmāsas skapītī atradis pamācību kā ievadīt heparīnu, neatstājot dūriena pēdas. Ārkārtas sēdē tika lemts atlaist no darba vairākas medmāsas, to skaitā arī Dženīnu Džounsu.

Neskatoties uz visiem... Autors: ainiss13 Medmāsa no elles
7.

Neskatoties uz visiem šiem notikumiem, viena no atlaistajām medmāsam atvēra privāto bērnu klīniku Kerrvillē, Teksasā, uzaicinot tajā strādāt arī Džounsu, jo uzskatīja, ka viņa ir nepatiesi apvainota. Ieradās pirmais klīnikas pacients. 1982. gada 17. septembrī Petija Makklenana atveda savu tikai 8 mēnešus veco meitiņu Čelsiju. Meitenītei bija tikai neliela apaukstēšanās, kas neradīja briesmas dzīvībai. Pēkšņi Džounsa izskreja no palātas un paziņoja, ka meitenīte beigusi elpot. Viņa ātri uzvilka Čelsijai skābekļa masku un brīnumainā kārtā meitene izdzīvoja. Māte bija neizsakāmi pateicīga, bet Džounsas labā slava izplatījas pa visu pilsetu. Kā izrādījās, tas bija zvērīgās medmāsas slazds, lai pievilinātu sev jaunus upurus. Turpmako nepilnu divu gadu laikā turpinājās mīklaini bērnu nāves gadījumi.

Kādu dienu Čelsijas māte... Autors: ainiss13 Medmāsa no elles
8.

Kādu dienu Čelsijas māte atkal atveda meitiņu uz klīniku uz parastām pārbaudēm un, uzticoties Džounsai, nodeva bērnu tieši viņai. Par spīti tam, ka bija paredzēts veikt elementāru veselības pārbaudi, Džounsa izdarīja meitenītei injekciju, pēc kuras Čelsijai sākās grūtības elpot. Lai arī mate pieprasīja pārtraukt injekcijas, Džounsa paspēja bērna mātes acu priekšā veikt vēl vienu, pēc kuras meitenei elpošana kļuva vēl smagaka. Pašas Dzounsas acīs bijis redzams ļaunums, niknums un viņa atradusies kā transa stāvoklī, murminot dīvainus tekstus. Novārgušais bērns tika nekavējoties aizvests uz tuvāko lielāko slimnīcu , kur pēc 20 minūtēm meitenes sirds apstājās. Šokējoši, bet parastu bērna veselības pārbaudi Džounsa atkal bija pārvērtusi traģiskā bērna nāvē.

Scaronim murgam punkts tika... Autors: ainiss13 Medmāsa no elles
9.

Šim murgam punkts tika pielikts vien 1984. gada 15. februārī, kad pēc pietiekamu pierādījumu savākšanas tiesa izskatīja 47 bērnu nāves gadījumus, kuros aizdomās tika turēta Džounsa. Viņa tika atzīta par vainīgu, saņemot 159 gadu cietumsodu.

 Autors: ainiss13 Medmāsa no elles
10.
29
2604

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [114]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
doubleflame avatars
Medaļa SpoksMedaļa SviestmaizeMedaļa Sertificēts spoks
  doubleflame 02.01.12 16:22
 
341
8

Hei, Viņš aizmirsa ielikt gifu, mošk sagribēja plusiņus!

spoku dienas joks

Lux avatars
Medaļa SpēlmanisMedaļa RecidīvistsMedaļa Amors
  Lux 02.01.12 16:10
 
205
0

Labs raksts!

Tikai nesaprotu kā viņa uzreiz netika apcietināta, un tas prasīja tik daudzu bērnu dzīvības. :(

komunists avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Gada raksts 2012Medaļa Admins iesaka
  komunists 02.01.12 17:18
 
82
2

Tiešām labs raksts!

Nebūšu kretīns kā citi TC konkursā un ielikšu Tev plusu, precīzāk, četrus plusus.

Minka Mika avatars
Medaļa Soarkana RūžeņaMedaļa DrakulaMedaļa Sponsora favorīts
  Minka Mika 02.01.12 17:24
 
62
2

Man pat lasot palika šķērma dūša - tātad raksts izdevies, minci! :D*

Čiepa avatars
Medaļa Pilnu klēpi tulpēmMedaļa Spoki flameMedaļa Mazā, spoki Tevi mīl!
  Čiepa 02.01.12 19:38
 
52
0

Lai tā kuce sapūst cietumā!

PutnsPohujists avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Nostradams
  PutnsPohujists 02.01.12 16:31
 
30
0

Cerams Latvijā tādas kā viņa nestrādā. Vismaz es tā ceru. 

Raksts izdevies labs un slims, kā parasti.

Bezpajumtnieks avatars
Medaļa Gada spoks 2012 HaltūristsMedaļa Gada spoks 2011
  Bezpajumtnieks 02.01.12 16:59
 
20
1

Zināju! Gifa nav :D

Moonwalker MD avatars
Medaļa AspazijaMedaļa Gada Spoks 2015Medaļa Sensejs
  Moonwalker MD 02.01.12 16:08
 
20
1

Kur gifs? ;D

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 03.01.12 00:26
 
18
1

Nošaut tādus uzreiz, nevis vēl turēt un barot no cilvēku nodokļiem cietumā.

mindfucker666 avatars
Medaļa Spoks
  mindfucker666 02.01.12 19:06
 
14
0

Tādai pat cietums nav pietiekams sods. Tur jau derētu nāvessods - lēns un mokošs...

incepcija avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa BotsMedaļa Recidīvists
  incepcija 03.01.12 18:34
 
12
0

Aini, visu cieņu par rakstu, izcili!

Un visu cieņu, ka beigās nav gifa - es to neienīstu, vienkārši uzskatu, ka ir tēmas, kur tas nedrīkstētu beigās atrasties, piemēram, šī.

DarkForce avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Melnais rāmisMedaļa Dienas doma
  DarkForce 02.01.12 17:29
 
11
0

Dēļ TC gifs izņemts ... plusu kārumnieks

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 02.01.12 23:08
 
9
0

sadiste.... drausmas.. Tik ļoti  žēl to visu nevainīgo bērniņu... :(

armijniex avatars
Medaļa Spoki flameMedaļa SviestmaizeMedaļa Spoki flame
  armijniex 03.01.12 01:38
 
7
0

Tai kroplei ar āmuru visas locītavas lēnām un mokoši sašķaidīt.

ICY avatars
Medaļa Redaktors iesakaMedaļa O!ZorroMedaļa O!Zorro
  ICY 02.01.12 21:52
 
6
0

atbildot uz Bezpajumtnieks komentāru " Vispar jāliek mīnusu, jo man patik... " Tas ir tikai labi, ka tā gifa vairs nav.

zilzobis avatars
Medaļa TīģerisMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Dienas joks
  zilzobis 02.01.12 20:10
 
3
0

labs raksts. +

DP Arodeyz avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas joksMedaļa Bakalaurs
  DP Arodeyz 03.01.12 18:00
 
2
0

Ir labs :)

Gribētos dabūt kādu grāmatu par viņu.Un uzzināt daudz ko vairāk. Man jau patīk šāda veida rakstiņi kuri mani piesaista un tu aini13 esi viens no labājakiem šādu rakstu publicēšanā.

Almucha avatars
Medaļa JubilārsMedaļa Redaktors iesakaMedaļa Recidīvists
  Almucha 02.01.12 17:24
 
2
0

atbildot uz Moonwalker komentāru " Kur gifs? ;D " es to pašu gribēju teikt. Kur gifs?

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 03.01.12 14:27
 
2
0

159.gadu cietumsods  tadu jau uzreiz vajadzeja nosutit uz elli!

« 1  2  3  4  5 »