Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter

komentāri [33]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
ugnotbug avatars
Medaļa NāvīteMedaļa TrumpeMedaļa Testu veidotājs
  ugnotbug 31.01.17 21:56
 
2
0

atbildot uz aivarc komentāru " Cienījamais vaimanologs kungs. Vai tu ēd kat... " Vai tu vari brīvi paust savus politiskos un reliģiskos uzskatus, nepakļaujot savu dzīvību briesmām? 

Nē.

Un ja tu domā, ka uzskaitot pāris lietas, kas ir pieejamas lielākajai daļai pasaules iedzīvotāju (un arī ar to nofeilot), ir uzskaitīts viss, kas dzīvē vajadzīgs, tad visdrīzāk esi no tiem, kas visu labāk par citiem zina un nekādi argumenti tavu uzpūtību nemainīs. Līdz ar to šī saruna ir izbeigta. Tu pavaimanāji par manu komentāru, malacis, paņem cepumiņu no plaukta.

Jānis Kalnevics avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Burvju klana biedrsMedaļa Dienas joks
  Jānis Kalnevics 24.03.17 09:46
 
2
0

atbildot uz LumberjackMe komentāru " Reiz, kad biju pie daktera, es pajautāj... " šo es nezināju, labs komentārs.

Lagerta avatars
Medaļa Karsts pielūdzējsMedaļa Joda olaMedaļa Admins iesaka
  Lagerta 17.07.17 11:28
 
3
1

Šausminoši un nejēdzīgi.

Šajā sakarā atcerējos kādu paziņu- bet stāstāmā tik daudz, ka laikam jāuzcep raksts

aivarc avatars
Medaļa Patīk komentārsMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  aivarc 01.02.17 00:57
 
1
0

atbildot uz ugnotbug komentāru " Tu debils vai jā? Pirmkārt, kā var nepamanīt,... "

 

 

Vai jā.

Tavs komunikācijas stils nu gan liecina par augstu inteleģenci. Kaut kāds uzpūtīgs āpsis man nenorādīs, kad saruna izbeigta, pie tam, ja cilvēks nevēlas komunicēt, tad vienmēr var neatbildēt, ja tu tomēr atbildi, tad tā jau ir tava izvēle. Par to, ka man klājas labāk par tevi es spriedu pēc tavas vaimanāšanas, bet tu, izskatās, esi labi informēts par to kā klājas man, tādā gadījumā - neiešu apstrīdēt. Pieņemsim, ka tu esi tik svarīga persona, no kuras viedokļa ir atkarīgs politisko spēku liktenis un tāpēc tava viedokļa pausšana var apdraudēt tavu dzīvību, lai gan tāda varbūtība ir mazāka nekā 3x pēc kārtas vinnēt superbingo. Empātija ir jānopelna, ja tu jūti empātiju pret visiem - man tevis žēl.

Ak jā, ļoti atvainojos, ka neievēroju savu citātu, vnk nodomāju, ka esi citējis visas uzskaitītās lietas, tāpēc vnk pārskrēju tam garām. 

Ja gadījumā tomēr vēl izdomāsi atbildēt, pamēģini izmantot vairāk argumentu un analīzes, bet mazāk apvainojumu, tas piedos tevis rakstītajam vairāk inteleģences un mazāk uzpūtīguma.

Atgādinu, ka sarunas izbeigšana ir tavs lēmums, bet nenorādi, ko man darīt.   

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 27.01.17 21:36
 
1
0

atbildot uz kibulis komentāru " Studenti reizēm spēj izskatīties līdzīgi, kad... " Piekrītu Tev   

aivarc avatars
Medaļa Patīk komentārsMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  aivarc 31.01.17 15:42
 
0
0

atbildot uz ugnotbug komentāru " Un tagad rakstu par to, kā cilvēki izsk... " Cienījamais vaimanologs kungs.

Vai tu ēd katru dienu? Vai tev ir jumsts virs galvas? Vai tu vari brīvi paust savus politiskos un reliģiskos uzskatus, nepakļaujot savu dzīvību briesmām? Vai tu vari atļauties tādas ekstras kā mobilais telefons un internets? 

Ja atbilde ir jā, tad ko tu vaimanā? Tu jau dzīvo labāk kā lielākā daļa pasaules iedzīvotāju. Ta vien gribās visus šitos vaimanologus aizsūtīt uz āfriku, lai izbauda uz savas ādas, ko nozīmē slikti dzīvot.

aivarc avatars
Medaļa Patīk komentārsMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  aivarc 31.01.17 23:22
 
0
0

atbildot uz ugnotbug komentāru " Vai tu vari brīvi paust savus politiskos un r... "

Tur jau tā lieta, ka manis uzskaitītās lietas nebūt nav pieejamas un pašsaprotamas lielākajai daļai pasaules iedzīvotāju. Varbūt esmu uzpūtīgs buržujs tavā izpratnē (kā arī visi pārējie, kuriem klājas labāk nekā tev) , bet vai nav labāk būt uzpūtīgam nekā sēdēt uz dīvāna un raudāt par to, ka tev visu nepienes uz paplātes. Gribētos gan zināt, uz kuru no punktiem tu atbildēji ar "Nē" un kur es nofeiloju, kā arī, kas tad tev dzīvē nepieciešams, bet visticamāk, ka atbildi tā arī nesagaidīšu. Manu cepumiņu vari paņemt pats, gan jau ka visu dienu neesi ēdis.

ugnotbug avatars
Medaļa NāvīteMedaļa TrumpeMedaļa Testu veidotājs
  ugnotbug 01.02.17 00:02
 
0
0

atbildot uz aivarc komentāru "Tur jau tā lieta, ka manis uzskaitītās lietas n... " Tu debils vai jā? Pirmkārt, kā var nepamanīt, uz ku es atbildu, ja tas ir iekļauts atbildē un ir boldā?!!! Otrkārt... Nu jā, ja jau nevar pamanīt, ka saruna ir izbeigta, tad laikam kaut kas ar redzi. Vai saprašanu. Visdrīzāk ar abiem. Treškārt, ja tu domā, ka tev klājas labāk par mani, tad turpini vien tā domāt  Acīmredzot empātijas trūkums ir cieši saistīts ar intelekta trūkumu.

ugnotbug avatars
Medaļa NāvīteMedaļa TrumpeMedaļa Testu veidotājs
  ugnotbug 03.02.17 01:19
 
0
0

atbildot uz aivarc komentāru "Vai jā. Tavs komunikācijas stils nu gan liecin... " Paklau, tirliņ, argumentus un analīzi vari pieprasīt tad, kad pats esi tādus piedāvājis. Līdz šim - apmēram 0. Derēs arguments? Un ja tev nav humora izjūtas (acīmredzot nav <-- analīze!), izsaku līdzjūtību.

gelandewagen avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Testu veidotājsMedaļa Vampīru klana biedrs
  gelandewagen 24.03.17 11:34
 
0
0

atbildot uz LumberjackMe komentāru " Reiz, kad biju pie daktera, es pajautāj... "

+ tev par komentaru.

mazliet papildinajums - daba ir salikusi organismu, lai tam butu jastradaa. Ja kaut kas tiek padots no malas, ko organisms razho pats, tad gandriz vienmeer tieshi taa nodalja atsleedzas, jo nafig mociities uz razot, ja ir outsorsings. Organisms pats sarazo lielu daudzumu dabiigo dopingu un narkotiku, lai cilveeks sajustu laimi, kaifu, arii saapes, lai buutu izturiba, utt. tikai taapec pirmaa reize ir super kaifs un viss paarejais ir atkariba, jo organisms vairak nerazho to vielu. Taapec ir lomkas, jo organismam vajag, kaut gan tu saproti, ka tu negribi lietot un gribi atmest, bet organisms liek uznemt.

iedzeram pa glazitei, kamer jauni mees, gan jau vecumdienaas kaa zaales noderees. un na*uj citus suudus uznemt.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 17.07.17 11:29
 
0
0

atbildot uz Lagerta komentāru " Šausminoši un nejēdzīgi. Šajā sakarā a... " Droši  

Mithotyn avatars
Medaļa Patīk komentārsMedaļa ŽurnālistsMedaļa Komiķis
  Mithotyn 17.07.17 15:25
 
0
0

Brr.. Varētu jau moralizēt un teikt " kā tā var", bet nu var un tur neko nevar padarīt. Un arī vajag šādu sabiedrības daļu.

3FckingUnicorns avatars
Medaļa Redaktors iesakaMedaļa TrumpeMedaļa Redaktors iesaka
  3FckingUnicorns 27.01.17 18:16
 
0
0