Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
108

Sestdiena ir krietnā pusē, un es nodomāju uzcept rakstu atkal par BMX, šoreiz gan par vieglāko frīstaila BMX. Šāda veida BMX viņam sanāca ļoti dārgs. Rikijs stāsta, ka viņa rāmis izmaksājot vairāk, kā labi nokomplektēts BMX (tātad vairāk par 1220)

Rikijs scarono BMX ir... Autors: paceplitis Pasaulē vieglākais frīstaila BMX
1.

Rikijs šo BMX ir komplektējis no titāna detaļām. Detaļu sarakstā ir pārsvarā KHE bikes detaļas(BMX frīstailā šī nav viena no pašām labākajām firmām). Vieglākais BMX ir bijis sapnis no laiku gala. Lai gan parasti BMX sver ap 11 kg viņš bija pamanījies sakomplektēt BMX kurš svēra 9 kg, līdz laikam kad viņam radās ideja izgriezt caurumus un pilnībā riteni komplektēt no titāna daļām. Rikijs stāsta, ka drīzumā viņa BMX paliks vēlvieglāks, uzreiz pēctam, kad BMX riepu ražotāji pārņems gudrības no MTB riepu ražotājiem, kā ražot vieglākas riepas.

Lēscaron ka scaronis BMX ir... Autors: paceplitis Pasaulē vieglākais frīstaila BMX
2.

Lēš ka šis BMX ir vieglākais BMX visā frīstaila vēsturē. Lai samazinātu riteņa svaru BMX saimnieks ir izgriezis caurumus BMX detaļās. Rikijs šim BMX ir uztaisījis divas versijas: vienu ar fat beņķi, zcoaster profile rumbu(freecoaster paveids), un bremžu sistēmu, otru ar slim beņķi, bez bremzēm un profile mini ss kasešrumbu. Smagākajā versijā BMX sver 6 ar pusi kilogramus(normāls BMX sver 11 kg), bet vieglākajā vien 6 kilogramus. Traki vai ne? BMX rāmis tika veidots speciāli viņam, ar izgriezumiem, iebūvētu sēdekļa stuti, ķēdes spriegotāji un vēlvisvisādas daļas ko neatradīsiet parastā BMX. Viņš stāsta, ka lai ietaupītu svaru viņš ir izurbis caurumus visur, pat dažos speiseros un šaibās. Katra skrūvīte šajā BMX ir aizstāta ar zilām titāna skrūvēm. Lai šo BMX uzbūvētu viņš ir ziedojis 8 mēnešus darba, un laika, mēģinot atrast viņam vajadzīgās detaļas, aprēķinot skaitļus, lai uzzinātu vai BMX izturēs spriedzi, maksājot par detaļām un liekot BMX kopā, protams arī urbjot caurums visās iespējamās vietās(ar apdomu, mājās šo labāk neatkārtot, neizturēs).

Caurumus viņscaron ir... Autors: paceplitis Pasaulē vieglākais frīstaila BMX
3.

Caurumus viņš ir izurbis arī krietnu pustūkstoti vērtajā profile Zcoaster. Par stūres gultņiem viņš esot samaksājis 325 dolārus.Taču speiseri drīz vien salūza, jo bija paredzēt sacīkstēm, nevis BMX frīstailam.

Ceru ka jums patika scaronis... Autors: paceplitis Pasaulē vieglākais frīstaila BMX
4.

Ceru, ka jums patika šis raksts. Rakstiet komentāros vai gribat vēl rakstus par BMX frīstaila vieglākajiem riteņiem.

0
108

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [2]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
exkluzīvais avatars
Medaļa Gada SPOKS 2017Medaļa UberautorsMedaļa Gada RAKSTS 2017
  exkluzīvais 11.02.17 17:33
 
1
0

paceplitis avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Dienas domaMedaļa Admins iesaka
  paceplitis 11.02.17 21:37
 
0
0

atbildot uz Autors komentāru " Ir labs...tik info pa maz un bildes ari... " info diemžēl arī bija maz vietnē no kuras ņēmu info