Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
2
450

SVEICINĀTI

Šis ir manis pārtulkots raksts, par tēmu, kuru vajadzētu pacelt aizvien biežāk un kura, pati par sevi, kļūst aizvien aktuālāka mūsdienu sabiedrībā. Marihuāna un tās pozitīvā ietekme uz cilvēka veselību:

Pēc manām domām, stereotipam, ka šis augs ir, kaut kādā veidā, kaitīgs cilvēka veselībai, lielos vilcienos, nu jau kādu laiku vajadzētu būt lauztam! Ja nu esat par šo tēmu kādreiz interesējies, tad zināsiet, ka marihuāna atjauno smadzeņu šūnas, iznīcina vēža šūnas, uzlabo ēstgribu, novērš depresiju, tajā nav atkarību izraisošu vielu, to nevar pārdozēt un tikai pateicoties lielajam farmācijas biznesam, šī auga izplatīšana, audzēšana un jeb kāda veida lietošana ir aizliegta ar likumu! Protams, pēdējā laikā šī situācija pasaules mērogā sāk mainīties, par piemēru ņemot ASV, kur daudzos štatos tā tika legalizēta. Bet kā ar Eiropu? Kādēļ mūsu valdības nesaprot, ka šis būtu lielisks veids kā veicināt valsts ekonomisko izaugsmi! Jo tas, ka marihuāna Eiropā ir aizliegta ar likumu (izņemot dažas valstis), arī pie mums Latvijā, nenozīmē, ka cilvēki to nelieto! Tad kādēļ to nevarētu legalizēt? Un valsts kasei arī būtu savs labums. Tajā pašā laikā alkohols un cigaretes ir produkts, kas izraisa atkarības, vēzi un mēdz neatgriezeniski sabojāt cilvēku dzīves. Taču pateicoties atkarību izraisošajam faktoram, šis ir milzīgs peļņas avots un pēc manām domām tieši tas ir iemesls, kādēļ šie produkti ar likumu ir atļauti. Vai nebūtu laiks ieviest ko jaunu? Ko tādu, kas nav tik destruktīvs cilvēku veselībai. Šis ir mans viedoklis (un, cik zinu, izpaust savu viedokli nav aizliegts ar likumu) un zinu, ka ir cilvēki, kas man piekritīs un ir tādi, kuri šajā tēmā ir ļoti aizspriedumaini. Ceru, ka kāda domas par šo augu spēju pamainīt vai vismaz sašķobīt viedokli par šo tēmu un augu kā tādu. Un, protams, prieks, ka kāds uzzina jaunus faktus, kas dzīvē noder.

Tātad, pats raksts, kas mani uzrunāja uz tā pārtulkošanu, neizmantojot Google translate, jo savādāk diez vai tas būtu saprotams.

Riks Simpons ir izārstējis 5000 cilvēkus no vēža

Šī recepte iznīcina audzēju 90 dienās

Kaņepju eļļu ir lietojuši ļoti daudz cilvēku gadsimtiem ilgi, taču tā tika aizliegta, 20. gadsimta otrajā pusē, pateicoties miljardiem vērtajai farmācijas industrijai.

Riks Simpsons (Rick Simpson) ir mehānikas inženieris un pašmācības ceļā apguvis ārsta iemaņas. 2002. gadā viņam tika diagnosticēts ādas vēzis un cīņai ar šo slimību viņš izmantoja šo kaņepju eļļu. Pašlaik viņš ir viens no lielākajiem aktīvistiem, lai panāktu kaņepju eļļas legalizāciju. Izmantojot šo ārstniecības kursu, viņš ir izārstējis vairāk kā 5000 cilvēkus.

Saistībā ar šo tēmu viņš apmeklēja debates, kas tika organizētas Serbijas galvaspilsētā – Belgradā. Viņš apgalvo, ka kaņepju eļļa var ārstēt daudz un dažādas nopietnas slimības kā diabētu, arteriosklerozi, multiplo sklerozi, epilepsiju, astmu, psoriāzi un arī dažas no bīstamākajām vēža formām.

Riks savu stāstu izstāstīja Serbijas laikrakstam ‘’Telegraph’’ :‘’Es cilvēkiem vienmēr saku, ka kaņepe jūs izārstēs un jūs sapratīsiet, ka dotajā brīdī tās ir labākās zāles pasaulē!’’

Savu stāstu viņš iesāka ar to:’’ Bija 2002. gads, ārsti man bija atmetuši ar roku, jo man bija veiktas vairākas neveiksmīgas operācijas trijiem pigmentētiem bojājumiem uz manas sejas ādas. Līdzko tie bija noņemti, tie atkal atgriezās, pat vēl vairāk inficēti! Tā kā es vairākus gadus, hobija līmenī, pētīju augus un kādu dienu es skatījos spogulī uz savām brūcēm, es atcerējos kādu pētījumu no Virdžīnijas Universitātes, kas apgalvoja, ka THC (tetrahidrokanabinols) – aktīvs marihuānas komponents, spēj ārstēt vēzi. Tā nu es paņēmu kaņepju eļļu, ko es iepriekš biju pagatavojis un uzpilināju pāris pilienus tieši uz brūces.’’

Pirmajā acu uzmetienā nekādi ievērojami rezultāti nebija manāmi. Viņš apsaitēja savas brūces pēc eļļas lietošanas un nogaidīja pāris dienas.

Viņš turpināja:’’ Pēc četrām dienām es noņēmu apsējus un nespēju noticēt savām acīm! Brūču vairs nebija un āda bija atjaunojusies! Es nekavējoties sāku runāt ar cilvēkiem, kā es izārstēju ādas vēzi ar kaņepju eļļu. Visi par mani tikai smējās, bet ir pagājuši vienpadsmit ar pusi gadu un vēzis joprojām nav atgriezies.’’

Kopš tā laika Simpsons nolēma palīdzēt tiem, kuriem šāda veida zāles ir nepieciešamas un viņa darbs ir veiksmīgi pielietots tūkstošiem šāda veida gadījumos. Pēdējais cilvēks, kam viņš palīdzēja, bija 80 gadus vecs vīrs, kuram bija plaušu vēzis.

‘’Vecā virā ķermenis bija piepampis no ķīmiskās terapijas, viņam bija vaļējas brūces uz kājām un viņš knapi varēja paelpot. Pēc tam, kad ārsti viņam bija devuši dzīvot ne vairāk kā 48 stundas, viņa dēls viņu atveda pie manis. Tā kā es ieteicu kaņepju eļļas terapiju, mirstošā vīra dēls konsultējās ar ārstējošo ārstu. Ārsts, protams, kategoriski noraidīja šādu ārstēšanas veidu. Beigu beigās mirstošā vīra dēls paņēma eļļu no manis. Viņš eļļā izmērcēja mazu cepumu un iedeva to savam mirstošajam tēvam’’ stāsta Simpsons.

Pēc mazāk kā trīsdesmit minūtēm vecais vīrs sāka normāli elpot un viņa elpošana pilnībā nostabilizējās nakts laikā.

‘’Lai arī ārsti bija paskaidrojuši, ka neilgi pirms nāves, vecā vīra vitālās ķermeņa funkcijas īslaicīgi atgriezīsies, viņa dēls nevēlējās gaidīt ne mirkli ilgāk un izrakstīja tēvu no slimnīcas nākošajā rītā. Viņš arī pārtrauca ārsta noteikto terapiju. Pēc sešu nedēļu kaņepju eļļas terapijas, vecajam vīram vairs nebija nepieciešams insulīns un pēc trīs mēnešiem viņš bija pilnībā izārstēts no vēža,’’ stāsta Riks.

Vēl jo vairāk, viņš apgalvo, ka kaņepju eļļas terapija ir vienlīdzīgi efektīva visos gadījumos un tai nav vecuma ierobežojuma. To var dot pat mazuļiem.

Lai iegūtu svaigas izejvielas kaņepju eļļai, Riks drīz vien sāka audzēt marihuānu. Trīs gadu laikā policija veica četrus reidus viņa marihuānas laukam, jo saskaņā ar Ziemeļamerikas likumiem, cilvēkiem, kas publiski apgalvo, ka spēj ārstēt vēzi, draud 5-40 gadu cietumsods.

2005. gadā, Kanādā, Riks tika aizturēts uz četrām dienām par marihuānas kultivēšanu un tirgošanu. Vienā brīdī viņam gribēja piespriest pat 12 gadu cietumsodu, bet ,galu galā, viņam piesprieda 2000 dolāru lielu naudas sodu.

‘’Pats ļaunākais bija tas, ka zvērinātie bija cilvēki, kuru tuviniekus es biju izārstējis ar kaņepju eļļu. Pat tiesnesis apzinājās, ka tas viss ir farss! Vienā brīdī viņš teica, ka mani vajadzētu apbalvot nevis tiesāt! Visi to zināja, taču neviens neko nevarēja darīt lietas labā! Viņi pat neļāva liecināt 10 maniem pacientiem, kurus es biju izārstējis! Viņi arī neatļāva liecināt ārstiem vai arī man parādīt kaudzi ar medicīniskiem dokumentiem, kuros ir atspoguļots manas eļļas panāktais efekts. Ja jūs nezināt jēdzienu ‘’gļēvuļu tiesa’’, aizbraucat uz Kanādu un pārliecināties paši,” apgalvo Riks.

Riks apgalvo, ka nekad nav tirgojis marihuānu, bet tikai kaņepju eļļu un viņš bija dziļi vīlies Kanādas valdībā un korumpētajos ārstos. Viņš pat ievietoja kaņepju eļļas recepti interneta lapā phoenixtears.ca.

Saskaņā ar viņu, kaņepju eļļas izgatavošana bija ļoti vienkārša. Simpsona ārstniecības kurss sākās ar pāris pilieniem kaņepju eļļas dienā.

‘’Ierastā deva, ko es dodu vēža pacientiem priekš 90 dienām ir 60 grami. Un pacientam nekad nav par vēlu uzsākt kaņepju eļļas terapiju. Nav tāda attaisnojuma ‘’ir jau par vēlu’’. Ja jūs jautātu man, vai atbalstu marihuānas smēķēšanu, es jums atbildētu, kā tā nav tik efektīva kā kaņepju eļļa. Taču ir zinātniski pierādīts, ka cilvēki, kuri smēķē marihuānu nodzīvo par sešiem gadiem ilgāk nekā tie, kuri marihuānu nesmēķē,’’ stāsta Riks.

Turklāt viņš piebilst, ka salīdzinot ar Eiropu, Ziemeļamerika piemiedz acis, kad runa ir par marihuānas legalizāciju. Viņš uzskata, ka jebkurā pasaules valstī, iedzīvotājiem būtu jāatļauj audzēt un lietot marihuānu medicīniskiem nolūkiem. Viņš arī uzsver to, ka tiem iedzīvotājiem, kuri nevar marihuānu izaudzēt paši, tai vajadzētu būt pieejamai aptiekās.

‘’Daudzi nemaz nezin, ka marihuāna ir izmantota kā viens no dziedinošākajiem līdzekļiem vairākus simtus gadu pirms Kristus. Senajos persiešu rakstos, kuros ir aprakstīti dziedinošie, tā laika, augi, marihuāna ierindojas pirmajā vietā,’’ stāta Riks.

Viņa lielākā vēlēšanās un mērķis ir dzīvot pasaulē, kurā nav vēža.

Oriģinālais raksts angļu valodā atrodams avotos

2
450

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [45]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
VitalyG avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa TrumpeMedaļa Dienas doma
  VitalyG 26.02.17 16:47  
 
25
0

Ķīmijas terapija tiek lietota ar cerību, ka vēža šūnas nomirs ātrāk par veselajām.

misticismo avatars
Medaļa ArheologsMedaļa Dienas domaMedaļa Sensācija
  misticismo 26.02.17 19:49
 
21
1

atbildot uz Anonīms komentāru " Es neticu. Domāju ka no maruhānas veido... " Es domāju, ka tev ir gadi 10.

 

IgnisDei avatars
Medaļa BučiņaMedaļa OLASMedaļa Karalisks zieds
  IgnisDei 26.02.17 17:51
 
16
1

Varbūt tomēr vjadzētu propagandēt, ka dzīvot draudzīgi ar apkārtējiem ir labi un forši, un ka nelaimīgam būt norma. Žēl, ka šajā sabiedrībā tiek aizmirsta viena no lielākajām vēsrtībām cilvēcīgas attiecības vienam ar otru, jo liela daļa slimību rodas no stresa un pašsajūtas. Tagad tik visur propagandē , domā par sevi un egoistisku skatījumu uz dzīvi.

Ķēniņu Rāpslis avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Latvijas politikaMedaļa Dienas doma
  Ķēniņu Rāpslis 27.02.17 17:32
 
13
0

Iznīcību lielajiem medicīnas korporāļiem!

Jāņa oga avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Admins iesakaMedaļa Recidīvists
  Jāņa oga 21.03.17 08:59  
 
9
0
atbildot uz Dark Magician komentāru " Par Eiropas valstīm mazliet pārlasījos. Bet ... "Tu esi pārliecināts, ka esi lasījis par marihuānu? Kaut kā Nīderlandieši prātā nav nojūgušies un Amsterdama ir viena no attīstītākajām pilsētām Eiropā gan ekonomiski, gan tehniski...

IgnisDei avatars
Medaļa BučiņaMedaļa OLASMedaļa Karalisks zieds
  IgnisDei 27.02.17 21:05
 
10
2

atbildot uz ... komentāru " Tiem pārīšiem,kuri jau apnikuši viens o... " Alkahols arī liks skatīties citādak uz cilvēku, nedomāju, ka kkas ir jālieto, lai risinātu apnikumu vienam pret otru, bet labāk mož izrunāt visu. Man vielu lietošana problēmu risināšanā liekas kā pašapmāns, es labāk skatos uz patiesību, lai cik sāpīga tā būtu.

Banančiks00 avatars
Medaļa DeputātsMedaļa Moderatora favorītsMedaļa Bots
  Banančiks00 20.03.17 09:40  
 
7
0
Zaļais palīdz ārstēt vēzi, bet valstij vajag nopelnīt ar mistiskajām zālēm tādēļ arī bans.

vienkarši Ivo avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas doma
  vienkarši Ivo 18.05.17 17:20
 
6
0

atbildot uz Krabis komentāru " Marihuāna nerada atkarību....  ha ... " THC kas ir aktīvā viela marihuānā tiešām neizraisa atkarību , palasi zinātniskās publikācijas . Protams ka marihuāna nav panaceja, bet ārstniecisks efekts ir , drīzāk marihuānas legalizācija ir ētiskas un cilvēku izglītotības jautājums. 

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 01.03.17 11:57
 
5
0

  

Grey Wolf avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  Grey Wolf 19.09.17 14:33
 
5
0

atbildot uz jjaniss komentāru "novērš depresiju, tajā nav atkarību izraisošu v... " redz ja kaņepe ārstētu vēzi, tad būtu valstis kur vēža slimnieki nebūtu nemaz, vai būtu stipri mazāk.. Dīvaini bet tā tas nav.. Tieši otrādi - to ir vairāk, un viena vienīga iemesla dēļ- tāpēc ka to pīpē - tas ir elpo dūmus, kas ir tipat kaitīgi kā tabakas dūmi, faktiski, no tabakas dumiem tie atšķirās tikai ar vienu lietu - aktīvo vielu.. vienam ir kanabiols, otram nikotīns.. pārējās 99,99 sastāvdaļas ir identiskas.. un tīrs nikotīns - nav īsti nav vēzi izraisoša viela, (vismaz ne plaušu vēzi), bet gan  darva, ko veido JEBKURš  augs kuru dedzina.. Tātad ieteikt pīpēt- tas ir tas pats kas apgalvot ka nikotīns ārstē..

Kautganbez nikotīnskābes cilvēks izdzīvot nevar - nikotīnskābe ===PP vitamīns .. Tas ka zālīte ārstē depresiju - tieši tāpat kā alko, vai jebkura apreibinoša viela.. tā nav ārstēšana, bet gan slimības nomākšana..

 

AiSpo avatars
Medaļa SpekulantsMedaļa RecidīvistsMedaļa Burvju klana biedrs
  AiSpo 17.05.17 22:48  
 
6
1
Kopš kura laika kaņepju eļļa ir marihuāna? Varbūt Iecavniekam jāpasaka, ka viņu bizness ir nelegāls? http://www.iecavnieks.lv/lv/produkti/nerafinetas-augu-ellas/kanepju-ella
Boss 666 avatars
Medaļa Spoks
  Boss 666 20.03.17 12:53
 
5
0

atbildot uz Dark Magician komentāru " Par Eiropas valstīm mazliet pārlasījos. Bet ... " Tu jau laikam ar spaisiku jauc! 

exkluzīvais avatars
Medaļa Gada SPOKS 2017Medaļa UberautorsMedaļa Gada RAKSTS 2017
  exkluzīvais 26.02.17 17:45
 
5
0

  

Ķēniņu Rāpslis avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Latvijas politikaMedaļa Dienas doma
  Ķēniņu Rāpslis 27.02.17 17:32
 
4
0

atbildot uz Anonīms komentāru " Es neticu. Domāju ka no maruhānas ve... " Tad slikti domāji.

Kekistānis avatars
Medaļa TestētājsMedaļa Admins iesakaMedaļa Palaidnis
  Kekistānis 05.03.17 22:03
 
4
0

atbildot uz Paga komentāru " Marihuāna izraisa atkarību, sabeidz atm... " Tas notiek tikai tad ja to lieto bieži un ilgstoši. Ja lieto alkoholu bieži un ilgstoši, tas arī atstāj briesmīgas sekas un tas ir legāls...

cakiits avatars
Medaļa Darts VeidersMedaļa TeamworkMedaļa Gods kalpot Latvijai!
  cakiits 17.07.17 18:01
 
3
0

atbildot uz Janis Pelekais komentāru " Tipiska atkarīgā atbilde - lietoju, bet varu ... " Pipeju 5 gadus, jau kadu laiku nelietoju. Un nav bijis ta ka baigi butu atkariba.

pecbucis avatars
Medaļa TeamworkMedaļa Dienas domaMedaļa Students
  pecbucis 05.03.17 19:02  
 
5
2

Marlijam kaut kā nepalīdzēja

Jāņa oga avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Admins iesakaMedaļa Recidīvists
  Jāņa oga 21.03.17 09:01  
 
3
0
atbildot uz Paga komentāru " Marihuāna izraisa atkarību, sabeidz atm... "Tā NAV marihuāna.. Atver tak kādu grāmatu beidzot!

Grey Wolf avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  Grey Wolf 17.07.17 17:46
 
3
0

novērš depresiju, tajā nav atkarību izraisošu vielu, -

Šo laikam varēja uzrakstīt pilnīgi tups cilvēks- tieši tādēļ ka "zālīte" izraisa atkarību tā ir aizliegta..  Tas ir pierādīts fakts., kas vienreiz ir pamēģinājis, tam būs grūti atteikties ja kāds piedāvās.. tas ir fakts... Pamatā ir aizliegtas Indijas kaņepes, kurās ir kanabiolīdi,  Latvijā audzē kaņepes, iegūst gan šķiedru, gan ēļļu, gan kaņepju sviestu.. , gan citas vērtīgas lietas..   

Ja kanabiolīdi ārstētu vēzi, tad lielās farmācijas kompānijas to nelaistu garām.. un uz to bāzes jau sen būtu zāles- kas neapšubāmi ienestu pasakainu peļņu, padomājie loģiski.

Ja tagad zāles pērk- nepērk, jo nav efektīvas, tad par zālēm kuras ir 100% efektīvas, vcilvēki maksātu jebkuru summu, JEBKURU, ietu slpekavot, laupīt, pārdotu neires utt.. bet naudu dabūtu..  bet nezkāpēc tas tā nav..

tātad- kaņepe nebūt nav brīnumlīdzeklis..  Ja vienam tas palīdzējis- un nav teikts ka tieši tas, tas nenozīmē ka visiem tas palīdzēs.. Tie kas kliedz par legalizāciju, paši ir atkarīgie - un vairs īsti objektīvi nevar spriest..  

Shuuzs avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas joks
  Shuuzs 20.03.17 12:11
 
2
0

atbildot uz Banančiks00 komentāru " Zaļais palīdz ārstēt vēzi, bet valstij ... "

Tā ir problēma plašākā mērogā nekā valstī. 

« 1  2  3 »