Stīvena Sīgala dzīvesstāsts.


Raksts / biogrāfija par diezgan viegli atpazīstamu cilvēku, kurš pēc garas karjeras Holivudā joprojām ir noslēpumiem tīts.


Cik zinu viņš ļoti bieži tiek izsmiets visbiežak par to, ka viens savās filmās uzvar visus un tamlīdzīgi, gandrīz kā Čaks Noriss, tikai viņš savās filmās nereti izmanto ieročus.

Ceru, ka liksies interesanti un uzzināsiet ko jaunu.

Tā kā slēdzam tik TV6 un čekojam kā Stīvens visus dauza.

Stīvens Frederiks Sīgals... Autors: koni4jo Stīvens Sīgals
1.

Stīvens Frederiks Sīgals (Steven Frederic Seagal) dzimis 1952. gada 10. aprīlī.

Māte Patrīcija Īru izcelsmes (1930-2003) bija medicīnas tehniķe un tēvs Semjuels Stīvens Sīgals ebrejs (1928-1991) vidusskolas matamātikas skolotājs. Viņam ir vēl trīs māsas.

Tīņu gados Sīgals pārcēlās uz Japānu un tur kļuva par pirmo ārzemnieku, kurš pārvaldīja aikido dodžo Japānā un sasniedzis 7. danu. Velāk viņš kļuva par aikido instrutoru Osakā, kur viņa audzēkņi sauca viņu par Take Sensei. Un turpat Japānā satika arī savu pirmo sievu, kuru vēlāk pameta, lai atgrieztos ASV. Viņš ir precējies četras reizes viņam ir septiņi bērni. Pašlaik ir precējies ar mongoļu sievieti Erdenetuju Batsuhu viņiem ir dēls Kunzangs.

1987 gadā viņscaron sāka... Autors: koni4jo Stīvens Sīgals
2.

1987. gadā viņš sāka darbu pie savas pirmās filmas „Above the law”. Pēc savām pirmajām četrām filmām Sīgals bija kļuvis par action varoni, jo tās visas bija kases grāvēji, piemēram filma „Under siege” (Aplekumā) ienesa 156.4 miljonu ienākumus. Kopā filmējies / veidojis apmēram 40 filmas.

Vēlāk viņš pievērsās direct to work tipa filmu veidošanai cik saprotu tas nozīmē, ka filma tiek veidota bez īpašas gatavošanās, bez sarežģīta sižeta utt. Piedodiet man Latvijas kino fani, bet visas latviešu filmas apmēram atbilst šim žanram.

Sīgals ir nodarbojies arī ar... Autors: koni4jo Stīvens Sīgals
3.

Sīgals ir nodarbojies arī ar mūziku izdevis divus albumus „Songs from thr crystal cave”(2005) un „Mojo priest”(2006) abi būtībā ir kantrī, popa un blūza krustojums. 2006. gadā pat devies koncertturnejā pa ASV un Eiropu, lai popularizētu savu otro albumu.

Stīvens ir arī rezerves... Autors: koni4jo Stīvens Sīgals
4.

Stīvens ir arī rezerves Šerifs Luiziānas štatā tur viņam pieder arī māja, kurā viņš diezgan bieži mēdz apmesties.

Policijas akadēmiju viņš ir pabeidzis vairāk kā pirms 20 gadiem. Un te lieta, kas patiks Čaka Norisa joku cienītājiem tikai šis ir par Sīgalu tātad 2008. gadā ir sākts filmēt seriālu Steven Seagal: Lawman (šis atšķirībā no Teksasas rendžera tiešām ir saucams par realitātes šovu), kurā ir atspoguļotas Stīvena kā Luiziānas šerifa gaitas, lai parādītu cik uzticami un nodoti darbam ir Luiziānas štata Džefersona apgabala policisti, tieši šajā apgabalā Sīgals ir rezerves šerifs.

Stīvens ir arī biznesmenis... Autors: koni4jo Stīvens Sīgals
5.

Stīvens ir arī biznesmenis, jo ir izveidojis enerģijas dzērienu „Steven Seagal’s lighning bolt”(attēlā) un vēl homeopātisku eļļu līniju.

Viņscaron ir ļoti aktīvs... Autors: koni4jo Stīvens Sīgals
6.

Viņš ir ļoti aktīvs vides aizstāvis (neskatoties uz to, ka pēdejā filma, kurā es viņu redzēju viņš brauca ar Dodge Ram, cilvēki kas atšķir mašīnas sapratīs, ka šitais autiņš ir kaitīgāks videi kā desmit Yoyotas kopā ņemtas) un dzīvnieku aizstāvis (pat Indijas premjeram ir nosūtījis petīciju, kurā izteicis nepieciešamību palielināt govju drošību Indijā likumīgā ceļā) vēl atbalsta tagad 14. Dalai Lamu un Tibetas neatkarības kustību. Pēc reliģijas Budists.

2010 gadā Sīgals tika... Autors: koni4jo Stīvens Sīgals
7.

2010. gadā Sīgals tika iesūdzēts tiesā par uzmākšanos savai bijušajai darbiniecei, kura pieprasīja kompensāciju viena miljona apmērā. Šīs prāvas dēļ tika pātraukta "Steven Seagal: Lawman" filmēšana, tiesa īslaicīgi, prāva pēc trīs mēnešiem tika izbeigta bez jebkāda tiesas izskairojuma. Tā teikt spriediet paši, vismaz es īsti neticu tā visa patiesumam, prāvas laikā tika izteikts arī tas, ka darbiniece atlaista, jo lietojusi narkotikas.

Paldies par uzmanību ceru... Autors: koni4jo Stīvens Sīgals
8. Paldies par uzmanību, ceru patika.
Izmantotie avoti:
http://WIKI