Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
1
93

Lielākā daļa cilvēku pasaulē naudu pelna ikdienā strādājot. Britu karaliskā ģimene gan nav «lielākā daļa cilvēku» - Lielbritānijas karalienei Elizabetei II un pārējai britu karaliskajai ģimenei ir vairāki ienākumu avoti.

Foto Instagram... Autors: matilde Kā naudu pelna britu karaliskā ģimene?
1.

Foto: Instagram @theroyalfamily

Karalienes Elizabetes trīs galvenie ienākumu avoti ir Lielbritānijas valdības piešķirtais finansējums, Lankasteras hercogiste, kā arī karalienes privātais īpašums un investīcijas.

Tā dēvētais finanšu memorands ir ikgadējs maksājums, ko Lielbritānijas valdība piešķir karalienei Elizabetei dažādu izdevumu segšanai. Šis finansējums ir paredzēts ceļošanas, apsardzes, personāla izmaksu segšanai, kā arī karaļnama piļu uzturēšanai.

Foto Instagram... Autors: matilde Kā naudu pelna britu karaliskā ģimene?
2.

Foto: Instagram @theroyalfamily

Savukārt Lielbritānijas karalienes dzīvesbiedrs Edinburgas hercogs Filips savu oficiālo pienākumu pildīšanai saņem 359 000 gadā. Filips gan pagājušajā gadā paziņoja, ka viņš pārtrauks dalību publiskos pasākumos.

Foto Instagram... Autors: matilde Kā naudu pelna britu karaliskā ģimene?
3.

Foto: Instagram @theroyalfamily

Elizabetes II dēls un troņmantnieks - Čārlzs un viņa sieva Kamilla jeb Velsas princis un Kornvolas hercogiene ieņēmumus gūst gan no valsts, gan no privātiem avotiem.

Vairāk nekā 90% Čārlza un Kamillas ieņēmumu nodrošina Kornvolas hercogiste - tas ir 1337.gadā izveidots īpašumu komplekss, kura mērķis ir nodrošināt ienākumus troņmantiniekam

Karalienes divi jaunākie bērni - Endrū un Edvards – savas mātes uzdevumā un vārdā pilda virkni oficiālo pienākumu. Šie pienākumi uzskatāmi par pilnas slodzes nodarbošanos, un par šiem pienākumiem karaliene viņiem maksā gan no valsts piešķirtajiem līdzekļiem, gan no saviem privātajiem līdzekļiem.

Visu rakstu lasi TVNET >>

1
93

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [5]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
RUSH B KURWA avatars
Medaļa SpoksMedaļa RecidīvistsMedaļa Bērndārznieks
  RUSH B KURWA 14.05.18 11:55
 
7
0

Vienkārši sakot - grezna dzīve neko nedarot.

kakasy avatars
Medaļa Zoles 3000 spelesMedaļa AspazijaMedaļa Komiķis
  kakasy 14.05.18 10:47
 
3
0

Es tik domāju, vai visa tā rojālā padarīšana nav pārlieku dārga tradīcīja Lielbritānijai, bet varbūt taisni pretēji - laba investīcija, lai uzturētu tautas un sadraudzības valstu kopējo garu.

Anonīms
motorhead 15.05.18 09:58
 
0
0

Vajag pielikt naudiņu. Viņiem tās žaketes izskatās tādas štruntīgas. Es tādas nevilktu. Varbūt esmu pārāk piekasīgs, betno apģērba kaut ko saprotu

Anonīms
Anonīms 16.05.18 18:37
 
0
0

atbildot uz kakasy komentāru " Es tik domāju, vai visa tā rojālā padar... "

Mums uzturēt prezidentu izmaksā daudz daudz dārgāk.Katram latvijas iedzīvotājam prezidents gadāizmaksā apmēram 3 euro.Lielbritānoijas iedzīvotājiem uzturēt-sponsorēt karaļnamu izmaksā kaut kādi 50 pensi gadā katram iedzīvotājam!

ukris100 avatars
Medaļa BērndārznieksMedaļa Spoks
  ukris100 19.05.18 00:48
 
0
0

Nenožēloju nevienu pensu ko esu samaksājis šai karaliskajai ģimenei .Kaut Latviešiem būtu kam uzticēties .