Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
220

Holivudas mīlas stāsts ar citplanētiešiem sākās gandrīz vai uzreiz pēc Rouzvelas incidenta 1947.g. Tikai pēc trim gadiem 1950. g. filmu industrija sāka ražot pirmās filmas un seriālus, kas balstījās uz publikas lidojošo šķīvīšu fenomena histērijas. Gadu gaitā daudzi Holivudas profesionāļi kā Dens Aikords, Šērlija Makleina un pat Ronalds Reigans ir pauduši personisko pārliecību par to, ka aiz fantāzijas par NLO slējas patiesība. Tāpat kamerai otrā pusē esošie producenti un režisori ir fascinēti par NLO. Šeit ir minēti daži no viņiem.

Roberts VaizsViņscaron... Autors: Lestets Holivudas producenti un viņu NLO apsēstība
1.

Roberts Vaizs

Viņš radīja Vestsaidas stāstu un Mūzikas skaņas, bet ilgi pirms tam 1951. g. viņš radīja "The Day the Earth Stood Still"  filmu. Kā vēlāk viņš izstāstīja draugam Paulam Deividam, tad filmēšanas laikā viņu apciemoja CIP pārstāvji un producēšanas vadītājs esot bijis Derils Zanuks, kas tad bija CIP darbinieks ar specializāciju propagandā. Vaizs esot apgalvojis, ka viņš ir pārliecināts par citplanētiešu eksistenci nevis tāpēc, ka pats tos redzēja, bet filmēšanas laikā saņemtās informācijas dēļ. Cilvēki no Vašigntonas esot runājuši ar viņu par NLO un tas esot pārliecinājis viņu, ka valdība to uztver ļoti nopietni.

Stenlijs Kubriks1968 g filma... Autors: Lestets Holivudas producenti un viņu NLO apsēstība
2.

Stenlijs Kubriks

1968. g. filma "2001: A Space Odyssey" visus pārsteidza, sajūsminaja un radīja apjukumu. Pēc filmas iznākšanas Playboy invervijā Kubriks atklāja savu interesi par NLO. Intervijā viņš stāstīja par Zilās grāmatas projektu, kas noveda pie valdības izmeklēšanas un projekta slēgšanas. Pēc viņa domām NLO fenomenu vajadzētu rūpīgi izmeklēt. 

Viņš pats kopā ar A. C. Klarku 1965. g. redzēja NLO, kas gan izrādījās satelīts, bet šis notikums viņā radīja spēcīgu interese par ārpuszemes radībām

Stīvens SpīlbergsScaronis... Autors: Lestets Holivudas producenti un viņu NLO apsēstība
3.

Stīvens Spīlbergs

Šis būtu režisors un producents, kuram pilnīgi noteikti ir īpaša attieksme pret NLO. Viņa filmas kā "Batteries Not Included" , "Men in Black"  , "Transformers"  "Falling Skies" vai "Super 8" neprasa komentārus, taču pats ievērojamākais viņa darbs ir "Close Encounters of the Third Kind"  Viņa interese par citplanētišiem ir pāraugusi ticība par valdības iesaisti atklātās informācijas slēpšanā. Daudzi no ASV prezidentiem ir bijuši viņa draugi un viņš ir saņēmis dažādus apbalvojumus no Baltā nama un Pentagona. Baumoja, ka viņs esot piedalījies pat Bilberga sanāksmēs. Neliekas diez ko ticami, ka producents varētu būt informēts par klasificētu NLO informāciju, nu, vismaz ne oficiāli. 

Roberto OrkiViņscaron ir... Autors: Lestets Holivudas producenti un viņu NLO apsēstība
4.

Roberto Orki

Viņš ir radījis "Alias " , "Mission Impossible 3" , "Transformers" , "Star Trek" ,  "Fringe"  un "Cowboys and Aliens" , bet karjeras laikā ir oficiāli sadarbojies ar CIP un Pentagonu. Pateicoties šai sadarbībai viņa filmas ir ieguvušas dažādus labumus no trīsburtu aģentūrām un 2011. g. intervijā "The Warp" viņš atbildēja apstiprinoši par citplanētiešiem. "Es domāju, ka esošie pierādījumi skaidri parāda, ka valdība melo par to, kas patiesībā notiek" 

Endijs FikmansProducenta... Autors: Lestets Holivudas producenti un viņu NLO apsēstība
5.

Endijs Fikmans

Producenta darbības lauks nav īsti fimas par citplanētiešiem, bet viņš radīja "Race to Witch Mountain"  Pirms filmēšanas viņš centās iepazīsties ar pieejamo informāciju par NLO, bet pārsteidzošā kārtā filmai pievērsa uzmanību ar CIP. Filmēšanas laikā viņus esot konsultējis kāds aģentūras darbinieks, pēc kura ieteikumiem ir veidota filmas svarīgākā scēna. Tāpat pēc darbinieka ieteikumiem dažas lietas esot izņemtas no filmas scenārija un producents esot pabijis Šeienas kalna kompleksā, kur viņam ir bijušas sarunas ar augsta ranga militārpersonām. 

Ridlijs SkotsViņa... Autors: Lestets Holivudas producenti un viņu NLO apsēstība
6.

Ridlijs Skots

Viņa šedevrs "Alien"  izceļas ar vizuālajiem efektiem, bet "Prometheus" , kas ir ne pārāk izdevusies filama, ir interesanta no ufloģiskā viedokļa. Viņš pats sevi uzskata par seno astronautu teorijas piekritēju. 

"Jo vairāk informācijas mēs iegūstam, jo vairāk kļūst skaidrs, ka mēs nevaram būt vieni kosmosā un pastāv liela iespēja, ka kaut kur galaktikā ir vēl mums līdzīgas būtnes." 

Par citplanētiešu Zemes apmeklējumiem aizvēsturē

" Tas ir pilnīgi loģiski. Ideja, ka Zeme ir bijusi 3 miljardus gadus un nekas nav noticis līdz 75 000 gadu senai pagātnei, ir muļķīga. Ja kaut kas notika pirms 2 miljardiem gadu un tad bija civilizācija, vismaz līdzvērtīga mums, vienīgais, kas būtu no tās palicis pāri, ir ogleklis. Mēs runājam par Atlantīdu un nogrimušām pilsētām, bet tas viss ir salīdzinoši nesena pagātne. Es runāju par pustro miljardu gadu senu pagātni - vai šī planēta bija tukša? Es tā nedomāju"

0
220

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [11]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Karlis Anonims avatars
Medaļa SpoksMedaļa Vampīru klana biedrs
  Karlis Anonims 07.09.17 19:05
 
1
0

atbildot uz NuNavViņaPlakana komentāru "A tu nedomā,ka tieši tāpēc tā informācija saucā... " Ja Snoudens bija gatavs riskēt ar savu karjeru, brīvību un, iespējams, dzīvību, lai tikai paziņotu, ka NSA noklausās amerikāņus, pilnīgi noteikti kāds būtu gatavs riskēt ar vismaz to pašu, lai pavēstītu ziņas par citplanētiešiem (kas ir apmēram 100 reizes sensacionālāka informācija).

Būtu naivi domāt, ka ja tiešām jau vairāk kā 50 gadus eksistē informācija par citplanētiešiem, to zin tikai pāris super-lojāli cilvēki. Ir saprotams, ka militāristi neizpauž noslēpumus par, piemēram, kara lidmašīnu prototipiem - viņiem nav nekādas jēgas no tā, tikai sūdi. Līdz ar to rodas ilūzija, ka viņi māk turēt noslēpumus. Citplanētieši ir nenormāli daudz reizes interesantāki par kaut kādām lidmašīnām. Tā izpaušanas dēļ daudzi būtu gatavi riskēt ar visu.

Anonīms
Viplānētietis 08.09.17 23:14  
 
0
0
atbildot uz Shtekers komentāru "Slepenu virtuālu informāciju jebkurā laikā jebk... "Bet iespējams tā nav virtuāla? Ir jau dažadi prejautājumi...bet mēs atbildes diezvai uzzināsim
Anonīms
Viplānētietis 08.09.17 23:12  
 
0
0
atbildot uz Karlis Anonims komentāru " Tajā pašā laikā - ir naivi domāt, ka ir bijis... "Neviens jau nesaka, kā kontakts ir bijis...tas nenotiek tā kā nu šajās filmās. Vienkārši ir diezgan dīvaini neticēt tam. I mean Dzīvībai ne nlo. Ir jau noplufināti ďažadi dokumenti /informācija, bet nu kā kurš to uztver un ja vsp zin... Nesrtrīdēšos par slepēnību utt. Bet nu ir tie saucamie *vīri melnā* kas šo informāciju liek neizpaust vai kā tā, diezgan interesanti palasīt par šo visu, bet nu mēs patiesību par lielo visumu un dzīvību, Vai nlo, iespējams neuzzināsim. Šis ir tāds forš citāts- There are mysteries to the universe we were never meant to solve. But who we are and why we are here are not among them. Those answers we carry inside.
Karlis Anonims avatars
Medaļa SpoksMedaļa Vampīru klana biedrs
  Karlis Anonims 08.09.17 14:52
 
0
0

atbildot uz NuNavViņaPlakana komentāru "Asv darbinieki, kas ir strādājuši tur, apgalvo,... " Tajā pašā laikā - ir naivi domāt, ka ir bijis jebkāds kontakts ar citplanētiešiem, jo visums ir tik liels

Ir vērtīgi iedomāties, kā viss darbojas laika skalā. Cilvēce eksistē mazu procentu no līdzšinējā visuma vecuma. Visticamāk, pirms mums ir bijušas un pēc mums būs neskaitāmas civlizācijas ar spējām komunicēt un pārvietoties telpā, bet iespēja, ka šo civilizāciju dzīves laiks un telpa saskan ar mūsējo, ir neiedomājami niecīga. Mēs neuzzināsim par civilizācijām, kas bija miljards gadus pirms mums, pēc mums un miljons gaismas gadus prom no mums, un tās visticamāk sastāda 99.999% no visām.

Starp ASV darbiniekiem un Snoudenu ir milzīga atšķirība - darbinieki var klaigāt visu ko, bet Snoudens nāca ar reāliem pierādījumiem. Snoudens gluži vienkārši ir precedents tam, ka kāds ir spējīgs sniegt pasaulei ziņas, par kuru izpaušanu draud cietumsods un gan jau spīdzināšana. Kaut kas līdzīgs draudētu arī par NLO faktu izpaušanu, tikai atalgojums par to būtu nesalīdzināmi lielāks.

Iedomājies situāciju - tu vari izpaust ziņas par NSA spiegošanu vai par NLO reptiloīdiem, par abiem tev ir neapgāžami pierādījumi, un par abiem tev nāksies atlikušo dzīvi bēguļot vai pat mirt. Kuru tu izvēlētos izpaust? 

Anonīms
Shtekers 08.09.17 00:28  
 
0
0
atbildot uz NuNavViņaPlakana komentāru "A tu nedomā,ka tieši tāpēc tā informācija saucā... "Slepenu virtuālu informāciju jebkurā laikā jebkurš sevi cienošs "hakeris" var atrast, tāpat, kā Wiki leaks iegūst savu informāciju. Dzīvībai ārpus Zemes gan es ticu, jo ir naivi neticēt. Es gan nedomāju, ka kādreiz sastapsimies. Jo ātrāk par gaismu ceļot nav iespējams, bet līdz tuvākajai zvaigznei, aiz Saules ceļojot pat ar šādu ātrumu, vajadzētu simtiem tūkstošu gadu.. Cik reāli tās ir paaudzes? Nereāli. Protams, var te stāstīt par vērpes dzinējiem, kuri savērpj laiktelpu viļņveidīgā masā, par kuru ceļot var daudz ātrāk par gaismu.. Bet enerģijas tādam dzinējam vajadzētu, kā no Saules.. Protams te atkal var stāstīt par tumšo enerģiju, vai melno caurumu enerģiju, bet neticu, ka tas reāli ir iespējams. Tumšā enerģija pastāv tikai teorētiski, daudzi gan uzskata, ka tā ir antimatērija, un ar melnajiem caurumiem bīstami - jo vairāk matērijas tie iesūc, jo lielāki kļūst. Tādējādi kuģis ar vērpes dzinēju tiktu tajā iesūkts..
Anonīms
Shtekers 08.09.17 00:17  
 
0
0
atbildot uz Karlis Anonims komentāru " Ja Snoudens bija gatavs riskēt ar savu karjer... "Bija jau arī pāris militāristi, kuri slepenu informāciju nodeva Snoudenam. Par CIP darba specifiku un ja nemaldos, ieročiem.. Viens izdarīja pašnāvību, citi tagad bēguļo.. Vārdus gan neatminos, bet ja gribētu, varētu atrast..
Anonīms
Viplānētietis 07.09.17 22:08  
 
0
0
atbildot uz Karlis Anonims komentāru " Ja Snoudens bija gatavs riskēt ar savu karjer... "Domā nav riksējuši? Domā valdība pieļautu ,ka šādu daudz * sensacionālāku* informāciju paziņo? Tieši tā - nē, drošviem, līdzīgi tāpat kā Tu, negribi atklāt privātās lietas.
Anonīms
NuNavViņaPlakana 07.09.17 22:03  
 
0
0
atbildot uz Karlis Anonims komentāru " Ja Snoudens bija gatavs riskēt ar savu karjer... "Asv darbinieki, kas ir strādājuši tur, apgalvo, kā tā ir taisnība, ja grib var atrast daudzus faktus/pierādijumus, protams, tur atkal var strīdēties un par to informāciju, tieši tā viņi cenšas to slēpt jebkādā veidā. Bet nu naivi domāt ir - ka citplanētiešu nav, jo šis visums ir tik liels. Mēs,domā, esam vienīgie izredzētie šajā visumā? Es arī, piemēram, neredzu jēgu slēpt šādu informāciju, diezgan stulbi...bet nu dzīvosim, redzēsim domāju, kā vairs nav tālu līdz *taisnības* atklāšanai
SAMSS avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa Zoles recidivistsMedaļa Zoles recidivists
  SAMSS 07.09.17 18:02
 
0
0

  

Anonīms
NuNavViņaPlakana 07.09.17 16:06  
 
0
0
atbildot uz Shtekers komentāru " Vai kāds ir dzirdējis par Wiki leaks? V... "A tu nedomā,ka tieši tāpēc tā informācija saucās tiešām *slepena*? Iesaku tev papētīt vai *sekot* līdzi informācijai, dokumenti un citas lietas ir nopludinātas, tieši tāpēc tu kaut ko vispār par to zini, protams var strīdēties vai tās ir īstas...bet nu, es nezinu kādam jābūt cilvēkam, lai neticētu dzīvībai citur...
Anonīms
Shtekers 07.09.17 15:38  
 
0
0
Vai kāds ir dzirdējis par Wiki leaks? Vai nedomājat, ka tāda veida informācija un oficiāli slepeni dokumenti jau sen nebūtu publicēti? Šis ziņu portāls ir publicējis neskaitāmu valstu, cilvēku, organizāciju noslēpumus. Pierādījumi par NLO jau sen sen būtu redzami, ja tā būtu taisnība...