Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
165

2007. gadā Centrālās Anglijas mežos sāka norisināties diezgan dīvaini notikumi. 2007. gada 26. aprīlī laikraksts Stafford Post rakstīja: "Vilkatim līdzīga radījuma parādīšanās blakus Stafordas muižai kļuva par iemeslu irasties paranormālo pētijumu grupai no Midlendas".

VILKAČI GAIDA SAVU STUNDU... Autors: angelsss51 Anglijas vilkači
1.

VILKAČI GAIDA SAVU STUNDU Tālāk tekstā sekoja: "daudzi vietējie iedzīvotāji stāsta par to, ka netālu no Vācu kara kapiem, blakus Kemproudas ceļam, kas ved no Stafordas uz Kennoku, viņi redzēja kādu matainu, vilkam līdzīgu radījumu. Daži apgalvo, ka, pamanot skatītājus, radījums pēkšņi nozudis tuvējos krūmos, skrienot uz aizmugurējām ķepām...". Vietējais pastnieks pastāstīja, ka vilkati redzējis Vācu kara kapsētas teritorijā.

Braucot ar motociklu, viņš pamanījis lielu suni. Kad viņš piebrauca tuvāk, radījums, saslienoties uz pakaļkājām, aizbēdzis. Tāpat šādu radījumu aprīļa sākumā mežā redzējis skautu komandieris. Viņš pastāstīja, ka redzējis lielu suni, kas ložņāja pa krūmiem. Tikai tad, kad viņš iekāpa savā mašīnā, atskārta, ka dīvainais radījums pārvietojās uz pakaļkājām. Viņa stāsts izskanēja šādi: "Tas izskatījās parasts, kā liels suns. Bet, kad es aizcirtu mašīnas durvis, radījums izslējās uz pakaļkājām un nozuda starp kokiem. Augumā tas bijas sešas vai septiņas pēdas garš. Es saprotu, ka tas izklausās absolūti nenormāli, bet esmu pārliecināts par to, ko redzēju".

Vai patiešām mežā blakus Vācu kara kapsētai mīt vilkači? Mēnesi pēc notikuma, Chase Post parādījās īsraksts: " Nezināmu dzīvnieku bars, kas ēdiena meklējumos parādās Kennokčeizā, iespējams, ir bieži novērotie vilkači un jeti Stafordas tuvumā. Visticamāk tieši šie noslēpumainie radījumi ir vainojami mājdzievnieku pazušanā tuvējā apkārtnē".

Un nedaudz zemāk lasām: "Eksistēja dažādas yerorijas šajā sakarā, sākot no trakiem klaidoņiem līdz pat ciplanētiešiem. Bet viens no paranormālo parādību ekspertiem izvirzīja pieņēmumu, ka tas nebūt nav vilkatis, bet gan sens radījums no Akmens laikmeta". Pētnieks, kurš vēlējās palikt anonīms, pastāstīja: "Šajā rajonā ir manīts daudz kas dīvains, par ko pastāstīja parastie garāmgājēji, militāristi, policisti, bijušie policisti un skauti.

Daži gadījumi bija reğistrēti, citi - nē, daudzi cilvēki nevēlas, lai viņus uzskatītu par jukušiem. Visdīvainākais ziņojums pienācis no vietējā iedzīvotāja, kurš uzskatīja, ka noslēpumainie radījumi parādās kā no zemes: "nezvēri izmanto pamestas šahtas, lai izlīstu virs zemes un medītu briežus". Laikraksts Stafford Post raksta: "Tas, ka zem Kennokčeizas zemes platībām jau izsenis tika veikti kalnrūpniecības darbi - tas ir fakts.

Tas, ka apkārtnē pazūd daudzi mājdzīvnieki, secišķi suņi, - arī fakts, pietiekami izvaicāt par to jebkuru, kurš netālu no Vācu kara kapsētas pastaigā izved suņus" Saprotams, ka nav iespējams atšķirt patiesību no izdomājuma starp visiem šiem stāstiem par vilkačiem pamestajās pazemes alās, par spokiem rūdu raktuvēs un par mājdzīvniekiem, kuri mīklaini pazūd mežos.

Bloga "Paranormālā Kennokčeiza" autors Lī Briklijs stāsta par dažādiem mistiskiem notikumiem šajā apkārtnē un publicē informāciju par cilvēkiem - vilkiem, kurus redzējis šajā apkārtnē. Tā vienā no saviem postiem Lī raksta: "... trīs pusaudži, kuri apstājās autostāvietā uzsmēķēt, netālu no ciematiņa Broktona, pastāstīja par biedējošu skatu: milzīgs divkājains vilks rakņājas atkritumu konteinerā.

Par laimi, no 20 metru attāluma, radījums viņus nepamanīja un drīz vien aizskrēja, bet šāda aina uz tīņiem atstāja nedzēšamu iespaidu".

0
165

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [4]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Pēcnācējs avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa JubilārsMedaļa Dienas joks
  Pēcnācējs 06.03.17 00:18  
 
3
0
Un ka jau modernajă laikmetā, nevienas bildes......

exkluzīvais avatars
Medaļa Gada SPOKS 2017Medaļa UberautorsMedaļa Gada RAKSTS 2017
  exkluzīvais 05.03.17 22:36
 
1
1

  

kristapsqw avatars
Medaļa PamatskolnieksMedaļa SviestmaizeMedaļa Trumpe
  kristapsqw 15.03.17 09:53  
 
2
2
atbildot uz Pēcnācējs komentāru " Un ka jau modernajă laikmetā, nevienas ... "Tas gan . Ja spoki , citplanētieši , vai kkas cits . Vienīgās bildes ir izplūdušas,neskaidras,vai no tāluma.
SAMSS avatars
Medaļa Duraks recidivistsMedaļa RainisMedaļa Mario
  SAMSS 28.04.17 17:20
 
0
0