Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter

 Tulkotie un veidotie 3

Tulkotie un veidotie 3Tulkotie un veidotie 3
Komiksi
Tākā, par iepriekšējām abām daļām esmu saņēmis daudz cepumu, uztaisīju "Tulkotie un veidotie 3". Skatamies, smejamies visi kopā! Citi, manis veidoti, labi komiksi: Tulkotie un veidotie 2 943+ Manis veidotie un tulkotie 1330+ Sieviete pie auto stūres 364+ Stopētājiem! 408+ FEILs lielveikalā 693+ Negaidītā... Tākā, par iepriekšējām abām daļām esmu saņēmis daudz cepumu, uztaisīju "Tulkotie un veidotie 3". Skatamies, smejamies visi kopā! Citi, manis veidoti, labi... Tākā, par iepriekšējām abām daļām esmu saņēmis daudz cepumu, uztaisīju "Tulkotie un veidotie 3". Skatamies, smejamies visi kopā!
sexuālists , šodien 18:08
592387

 Uzmanību! Izraisa atkarību!2

Uzmanību! Izraisa atkarību!2Uzmanību! Izraisa atkarību!2
Komiksi
Uzmanību! Izraisa atkarību! Pārāk bieža komiksu skatīšanās var novest pie nepārejošām asaru-smieklu lēkmēm. Ieteicams visa vecuma grupām. Lietot regulāri. Pārāk maz komiksu lietošana var kaitēt jūsu veselībais. Smejies vesels! http://www.spoki.lv/komiksi/Uzmanibu-Izraisa-atkaribu/554183 ... Uzmanību! Izraisa atkarību! Pārāk bieža komiksu skatīšanās var novest pie nepārejošām asaru-smieklu lēkmēm. Ieteicams visa vecuma grupām. Lietot regulāri. ... Uzmanību! Izraisa atkarību! Pārāk bieža komiksu skatīšanās var novest pie nepārejošām asaru-smieklu lēkmēm. Ieteicams visa vecuma grupām. Lietot regulāri.
TheStravvberry , vakar 19:12
181183

 Paštaisīti komiksi nr. 2

Paštaisīti komiksi nr. 2Paštaisīti komiksi nr. 2
Komiksi
Čau!! Klāt ir jaunā komiksu daļa! Šoreiz būs nedaudz mazāk, nekā pagājušajam rakstam. Lieeels paldies visiem , kas lika man plusiņus!! (plusiņi bija 732!!), bet nezinu, kas nepatika tiem, kuri lika mīnusus. Es taču tā centos! Ceru, ka patiks šie komiksi arī! :)) Čau!! Klāt ir jaunā komiksu daļa! Šoreiz būs nedaudz mazāk, nekā pagājušajam rakstam. Lieeels paldies visiem , kas lika man plusiņus!! (plusiņi bija 732!!), bet nezinu, kas nepatika tiem, kuri lika mīnusus. ... Čau!! Klāt ir jaunā komiksu daļa! Šoreiz būs nedaudz mazāk, nekā pagājušajam rakstam. Lieeels paldies visiem , kas lika man plusiņus!! (plusiņi bija 732!!), bet...
Gossip Batman , aizvakar 20:18
491785

Marvel Secret Wars Issue 1

Marvel Secret Wars Issue 1Marvel Secret Wars Issue 1
Komiksi
Laikā, kad kino ekranos, joprojām, dominē INfinity War jeb Bezgalības karš, piedāvaju iepazīties ar citu ļoti populāru Marvel komiksu sēriju - Slepenie Kari jeb Secret Wars. Tiem, kuri aizradīs, ka nav tulkots - atvainojos, bet iztulkot un latviskot varoņus un ļaundarus , kā arī dažādas ierīčes ir nenormāli grūti, jo daudziem tēliem tādus ir ļoti grūti atrast. Varbūt nākotnē. Patīkamu... Laikā, kad kino ekranos, joprojām, dominē INfinity War jeb Bezgalības karš, piedāvaju iepazīties ar citu ļoti populāru Marvel komiksu sēriju - Slepenie Kari jeb Secret Wars. Tiem, kuri aizradīs, ka nav tulkots - atvainojos, bet... Laikā, kad kino ekranos, joprojām, dominē INfinity War jeb Bezgalības karš, piedāvaju iepazīties ar citu ļoti populāru Marvel komiksu sēriju - Slepenie Kari jeb Secret Wars. Tiem,...
Dark Magician , aizvakar 00:07
77 1
08

 Tulkoti komiksi / x5 [PACELTS]

Tulkoti komiksi / x5 [PACELTS]Tulkoti komiksi / x5 [PACELTS]
Komiksi
Sveika tauta!Tā kā nebij ko darīt,un sen nēesmu ielicis rakstu,sadomāju patulkot komus!Skatamies un baudam,ja nebūs 400+ pārstāšu tulkot.Tāds nu ir mans verdikts! Sveika tauta!Tā kā nebij ko darīt,un sen nēesmu ielicis rakstu,sadomāju patulkot komus!Skatamies un baudam,ja nebūs 400+ pārstāšu tulkot.Tāds nu ir mans verdikts! Sveika tauta!Tā kā nebij ko darīt,un sen nēesmu ielicis rakstu,sadomāju patulkot komus!Skatamies un baudam,ja nebūs 400+ pārstāšu tulkot.Tāds nu ir mans verdikts!
Fosilija , 20.05.18 11:37
481374
« 1  2  3  4  5 »