Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter

Komiksi 13.

Komiksi
Komiksi 13. Komiksi 13.
MMMMMMMMMMMMMM!!!!!!!!

Vadītājs sāka nojaust, ka viņa auto ir nolaistas riepas, kad pagriezienā viņu apdzina "Latvijas Pasts" automašīna.

MMMMMMMMMMMMMM!!!!!!!!

- Vai taisnība, ka Krievijā var aizliegt YouTube? - Krievijā var visu - tā ir brīva valsts, tur nav nekādu ierobežojumu.

MMMMMMMMMMMMMM!!!!!!!!
Vadītājs sāka nojaust, ka viņa auto ir nolaistas riepas, kad pagriezienā viņu apdzina "Latvijas Pasts" automašīna.
Mārcis Vīksna3 , 05.12.16 20:19
460 1
043

Žirinovskis spridzina.

Komiksi
Žirinovskis spridzina. Žirinovskis spridzina.
Sveiki, latvieši! Internetā atradu dažus Žirinovska komiksus. Daudzi ir labi un smieklīgi, bet daži nav! Cerams ka izbaudīsi! P.S. Sveiciens Vladimiram! :) Sveiki, latvieši! Internetā atradu dažus Žirinovska komiksus. Daudzi ir labi un smieklīgi, bet daži nav! Cerams ka izbaudīsi! P.S. Sveiciens Vladimiram! :) Sveiki, latvieši! Internetā atradu dažus Žirinovska komiksus. Daudzi ir labi un smieklīgi, bet daži nav! Cerams ka izbaudīsi! P.S. Sveiciens Vladimiram! :)
Fosilija , 02.12.16 21:21
398

Komiksi 6.

Komiksi
Komiksi 6. Komiksi 6.
...................................................................................................................................................a a a komiksi komiksi komiksi ...................................................................................................................................................a a a komiksi komiksi komiksi ...................................................................................................................................................a a a komiksi komiksi komiksi
Mārcis Vīksna3 , 25.11.16 20:30
477 1
238
« 1  2  3  4  5 »