Pašlaik pa kanālu Tv3 tiek rādīt aizraujošš krievu seriāls Slēgtā skola.Šis seriāls man ir ļoti iepaticies.Mistika un noslēpumi ļoti aizrauj.

Skola atrodas dziļi dziļi... Autors: SweetKitty11 Slēgtā skola.
1. Skola atrodas dziļi, dziļi mežā, vecā, bet greznā muižas mājā, kur agrāk atradās bērnu nams. Visus jauniešus, kas mācās «slēgtajā skolā», apvieno viens – viņi visi jūtas pamesti un vientuļi. Šajā seriālā var atrast visu – no mistikas līdz pat trillerim, iekļaujot arī stipru mīlestības sižeta līniju un daudzu iecienīto krievisko mentalitāti ar miliciju, bandītiem un šaušanu. Neiztiek arī bez līķīšiem, mutantiem un neziņas – kurš ir vainīgs pie savādajiem notikumiem, jo tas var būt jebkurš – šeit ikvienam ir kāds tumšs noslēpums. Dažus pat labāk nezināt. Seriālā nav nesvarīgu notikumu, taču kā izrādīsies – pat visbezsirdīgākajam tomēr ir sirds, kas jūt, mīl un piedod.
Interesanats ir fakts kuru... Autors: SweetKitty11 Slēgtā skola.
2. Interesanats ir fakts kuru pati izzināju pavisam nesen-seriāla vienu no galvenajām lomām, ja ne pašu galveno atveido 22. gadus jaunā Agate Muceniece no Rīgas. Agate seriālā atveido Dašu.desmitās klases skolnieci no bagātas ģimenes, kas nespēj izvēlēties mīlestību starp Maksimu un Andreju; ir bezbailīga līdz brīdim kad viņas māte nokļūst slimnīcā, no „it kā” narkotiku pārdozēšanas. Pati Agate ir dzimusi Rīgā, 1989. gada 1. martā. Viņas māte strādāja par pavāru, bet tēvs par bārmeni, tāpēc meitene uzauga kopā ar vecāko māsu. Smags trieciens ģimenei bija tēva zaudēšana, taču Agate centās visus priecēja dziedot, skaitot dzejoļus un sapņojot par lielo skatuvi. Jau bērnībā, kad viņa sāka apmeklēt teātra studiju „Lādīte”, meitene saprata, ka vēlas kļūt par aktrisi. Kamēr Agate dzīvoja Vācijā, apmaiņas programmas ietvaros, viņu atklāja vietējie modeļu biznesa pārstāvji, uzkāpusi dažas reizes uz Parīzes un Milānas modes skatuvēm, viņai pavērās lieliska iespēja apceļot visu pasauli. Pēc skolas beigšanas viņa iestājās Latvijas Universitātē, kur sāka apgūt Ķīniešu filoloģiju. Taču, 2008. gadā 19 gadus jaunā Agate pārcēlās uz Maskavu, kur sāka studēt Krievijas valsts kinematogrāfijas universitātē, kur apgūst aktrises profesiju, paredzēts, ka mācības viņa veiksmīgi beigs jau 2012. gadā. Līdz šim Agate ir filmējusies dažādos seriālos, filmās un reklāmas, Krievijā, pārsvarā tās ir bijušas nesvarīgas lomas un «slēgtā skola» ir viņas pirmā lielā debija viņas karjerā.
Kā jau katram cilvēkam arī... Autors: SweetKitty11 Slēgtā skola.
3. Kā jau katram cilvēkam arī Agatei ir sava privātā dzīve un kā jau tas bieži mēdz gadīties tad savu otro pusīti sastopam tieši starp kolēģiem, jo ar viņiem sastopamies diendienā un pazīstam viņu ļoti labi. Tā arī Agate savu mīlestību ir atradusi seriāla «slēgtā skola» uzņemšanas laukumā – viņas puisis ir Maksima lomas atveidotājs – nepilnus divus gadus vecākais Pāvels Priļičnijs, kas dzimis Kazahstānā.
jaunie mīlnieki jau dzīvo... Autors: SweetKitty11 Slēgtā skola.
4. jaunie mīlnieki jau dzīvo kopā un tuvākajā laikā taisās apprecēties.
Agata un Pāvels Autors: SweetKitty11 Slēgtā skola.
5. Agata un Pāvels
Agata un Pāvels Autors: SweetKitty11 Slēgtā skola.
6. Agata un Pāvels
2006 gadā aktieris vēl... Autors: SweetKitty11 Slēgtā skola.
7. 2006 gadā aktieris vēl nebija ļoti pazīstams.Tajā laikā viņš mācījās kādā krievu skolā.Skolnieki no skolas devās uz ASV un tur Pāvēls iepazina populāro aktrisi Nikiju Rīdu.Tad viņa vēl nebija pazīstama kā Rozālija filmā Krēsla, bet bija jau ļoti pipulāra amerikāņu aktrise.
 Autors: SweetKitty11 Slēgtā skola.
8.
 Autors: SweetKitty11 Slēgtā skola.
9.
Otrajā sezonā gan varoņu... Autors: SweetKitty11 Slēgtā skola.
10. Otrajā sezonā gan varoņu attiecības, gan sižeta intriga ievirzījuši seriāla gaitu pavisam jaunā līmenī.
1  2