Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
75

Nu jau arī 7.daļa! Beidzot!

1. Vasarā mana māsa gandrīz noslīka. 15 minūtes zem ūdens. Reanimācija, koma, smadzeņu garozas funkciju traucējumi. Pagāja pusgads. Viņa ir pie samaņas, bet viss, ko viņa var, ir mirkšķināt un norīt ēdienu. Labi, ka vēl elpo pati. Man liekas, ka viņa reaģē ar acīm uz savu vārdu, ''mamma'', ''Nastja'' (tas ir mans vārds), un vairāk ne uz ko. Bet ārsts teica, ka man tas tikai liekas. Viņa guļ mājās ar mammu, bet es dzīvoju ar omīti, tāpēc mans licejs atrodas netālu no turienes. Bastoju skolu, vienkārši staigāju un domāju par viņu. Aizmiegu, apķerot viņas jaku. Tā vēl nedaudz smaržo pēc viņas smaržām. Kad skolā bija karantīna, visu to laiku nosēdēju pie mammas, lasot māsai grāmatas... Viņai tak vajadzētu dzirdēt. Man ir tik sāpīgi, tik žēl par to, ka mēs līdz šim visu laiku strīdējāmies. Un dienā, kad viņa slīka, sastrīdējāmies par to, ka viņa paņēma manu pareo, un es tādēļ neaizgāju ar viņu uz ezeru. Es tā gribu, lai viņa dzirdētu, cik daudz viņa man nozīmē, un kāda es biju muļķe, ka agrāk nesapratu.. Es tagad pati piekristu būt invalīds, lai tikai viņai kļūtu labāk. Nošaujiet, lūdzu.

2. Dzīvoju viena, pamodos naktī no stipra dārdiena. No bailēm gandrīz nosirmoju, bet pēc tam ieklausījos- it kā viss klusu un padomāju, ka kaķene vienkārši kaut ko nogāza. Bet no rīta, izejot no dzīvokļa, ieraudzīju durvīs iespraustu cirvi...Nogaliniet mani lūdzu! Man bail!!!

3. Es ļoti mīlu savu brāli, mēs, liekas, pat nekad neesam strīdējušies. Mani ļoti apbēdināja tas, ka mana personīgā dzīve jau ir nokārtojusies, bet viņš joprojām ir viens, kaut gan viņš ir 7 gadus vecāks par mani. Brālim ir zelta rokas un labs raksturs, arī bērnus viņš mīl- varētu būt labs tēvs un vīrs. Beidzot viņam uzradās meitene Jūlija, par kuru viņš daudz stāstīja. Es priecājos, ka brālis beidzot atrada savu laimi un ļoti gribēju ar viņu iepazīties, lai redzētu, kura tā savaldzināja manu brāli.

Varat jau sākt mērķēt. Nekādas Jūlijas nav, viņa ir iedomu meitene. Psihiatri pateica- rets gadījums, parasti šādi psihes traucējumi parādās jau no bērnības, bet lai dotu par sevi zināt tikai 30 gadu vecumā-retums. Tātad, brālis ir trakonamā, es šokā, vecāki autā, mani bērni jautā, kur onkulis Ļoša aizbrauca komandējumā, kad būs atpakaļ un kāpēc līdz viņam nenonāk īsziņas( meita 4 gadu vecumā speciāli iemācījās lasīt, lai varētu sūtīt onkulim īsziņas ). Šaujiet nost!

4. Pagājušajā gadā man nesanāca iestāties universitātē naudas trūkuma dēļ. Bet es nekritu izmisumā, nolēmu gadu pastrādāt un sakrāt mācībām. Strādāju uzreiz divos darbos un nedaudz piestrādāju internetā. Ekonomēju uz visa, ēdu roltonu un pelmeņus. Reizi mēnesī braucu mājās un liku naudu krājkasē, iedomājos jautros mācību gadus. Un beidzot tas notika! Man krājkasē ir 160 tūkstoši. (2651 eiro)

...Rīt māte ar savu piegulētāju atgriežas no Bali. Domāju, visi jau saprata, ka esmu bankrotējis. Viņi aizlidoja par manu naudu. Māte slēpjas aiz piegulētāja muguras, neko prātīgu no viņiem es nedzirdēju. Nošaujiet mani lūdzu.

5. Manai māsīcai ir 8 gadi, man 16. Vecāki gribēja dēlu, bet piedzima viņa un tie nosauca viņu par Daņilu. Ne Daniela, bet Daņil! Ģērbj viņu puiku drēbēs, pērk puiku rotaļlietas, piespieda iet futbolā. Viņa ar grūtībām iet uz skolu, par viņu visi smejas. Es viņai apsolīju, ka pēc 6 gadiem nomainīsim viņai vārdu, piestrādāju, lai nopirktu viņai sprādzītes un kleitas, bet nesen viņa pateica:''Paņem mani pie sevis, kad izaugsi, es negribu būt ar viņiem''. Kā tad, viņi pat viņu uzrunā vīriešu dzimtē! Nevaru vairāk stundām mierināt un redzēt mūžīgi sarkanās no asarām māsīcas acis, nošaujiet mani lūdzu!

6. Esmu precējusies 4 gadus. Vīrs 11 gadus vecāks par mani. Nesen bijām ar viņu pie viņa vecā pazīstamā. Sen nebija redzējušies- piedzērās, un, kā tas mēdz būt, sāka atcerēties pagātni. Mani aizsūtīja uz virtuvi pēc dziras, atejot no durvīm, es izdzirdēju čukstus. Jā, es zinu, ka tas nav pieklājīgi, bet es klusām piegāju pie durvīm, bija interesanti, ko viņi tur apsprieda. Un izdzirdēju interesantu stāstu par to, kā viņi 19 gadus atpakaļ izvaroja mazgadīgu meiteni N rajonā, N stāvvietā. Sāka sīkās detaļās stāstīt to procesu. Viņi smējās.

Nogaliniet mani lūdzu, jo 19 gadus atpakaļ mani izvaroja tajā pašā vietā divi puiši.

Izmantotie avoti:
http://killpls.me
0
75

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [7]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Blūberijs avatars
Medaļa SensācijaMedaļa BestsellersMedaļa Ziņnesis
  Blūberijs 12.04.17 16:17  
 
6
0
Tavs tulkošanas ātrums ir nāvējošs.

mežotājs avatars
Medaļa Burvju klana biedrsMedaļa Vampīru klana biedrsMedaļa Trumpe
  mežotājs 13.04.17 21:28
 
3
0

sorry nevaru tevi nošaut citādi cietumā kaut kā negribas sēdēt  

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 12.04.17 16:30
 
1
0

p e r f e k t i        

exkluzīvais avatars
Medaļa Gada SPOKS 2017Medaļa UberautorsMedaļa Gada RAKSTS 2017
  exkluzīvais 12.04.17 17:12
 
1
0

  

Blūberijs avatars
Medaļa SensācijaMedaļa BestsellersMedaļa Ziņnesis
  Blūberijs 13.04.17 18:58  
 
1
1
atbildot uz spongebob777222 komentāru " Paldies, mīļā   Katrs tavs komentārs man... "Buča. Tavi raksti mani iepriecina.

SAMSS avatars
Medaļa Zoles 3000 spelesMedaļa RecidīvistsMedaļa Recidīvists
  SAMSS 29.04.17 13:26
 
0
0

  

spongebob777222 avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa KallaMedaļa Zebra
  spongebob777222 13.04.17 16:28
 
0
2

atbildot uz Blūberijs komentāru " Tavs tulkošanas ātrums ir nāvējošs. ... " Paldies, mīļā   Katrs tavs komentārs mani iepriecina!