Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
77

Vācu kompānija Audi ir piedāvājusi džika konceptu darbojošos ar elektrodzinēju e-tron Sportback autoizstādē Šanhajā. Automašīna ar 450 kilometru darbības ilgumu sastāda konkurenci Tesla Model X 100D un izieš ražošanā Audi ekoloģisko transportu līnijā.

Futuristiskais... Autors: astraalis Audi piedāvā elektrisko bezceļņieku - Teslas konkurentu
1.

Futuristiskais elektromobīlis e-tron Sportback izmanto to pašu spēka dzinēju, kuru izmanto arī elektroniskais crossover e-tron quattro, kura izlaišana ir ieplānota 2018 gadā. Piedāvātais automobīlis Šanhajas izstādē ieskrienas līdz 100km/st. lielam ātrumam tikai 4,5 sekundēs, un attīsta maksimālo ātrumu līdz 210 km/st. Ar vienas baterijas uzlādi automašīna spēj nobraukt līdz 450 km (pēc EPA standartiem). Tādēļ parādītais jaunums sastāda tiešu konkurenci Teslas X 100D automašīnai, kura spēj nobraukt ar pielādētu akumulatoru 475 kilometrus.

Elektromascaronīnas salons... Autors: astraalis Audi piedāvā elektrisko bezceļņieku - Teslas konkurentu
2.

Elektromašīnas salons ir aprīkots ar skārienjūtīgiem displejiem: viens no tiem atrodais aiz stūres, divi - centrālajā konsolē. Spoguļu vietā ir uzstādītas kameras, kuras translē video režīmā notiekošo durvju displejos. 

etron Sportback ir jau... Autors: astraalis Audi piedāvā elektrisko bezceļņieku - Teslas konkurentu
3.

e-tron Sportback ir jau otrais pilnībā elektroniskais automobīlis no Audi kompānijas. Pirmais Audi modelis - e-tron quattro - iznāks pārdošanā 2018 gadā, bet jaunais bezceļnieks 2019 gadā.

Līdz 2020 gadam kompānija... Autors: astraalis Audi piedāvā elektrisko bezceļņieku - Teslas konkurentu
4.

Līdz 2020 gadam kompānija apsola izlaist jau trīs elektromašīnas modeļus, bet līdz 2025 ceturtā daļa Audi līnijas automašīnu izmantos tikai elektrodzinējus. Audi arī plāno izlaist bezceļnieku h-tron, kas ar viena akumulatora uzlādi spēs nobraukt pat 600 kilometrus ar 200 km/st. lielu ātrumu. 

 Autors: astraalis Audi piedāvā elektrisko bezceļņieku - Teslas konkurentu
5.
Pats labākais ir tas ka... Autors: astraalis Audi piedāvā elektrisko bezceļņieku - Teslas konkurentu
6.

Pats labākais ir tas, ka šī vairs nav nekāda zinātniskā fantastika, bet, gan mūsdienu tehnoloģija, kas mums atļauj atteikties no kontrolētās naftas, kuras liešana bākā mums pat visiem nav pa kabatai. Elktromašīnas ir klusas, ļoti komfortas un daudz drošākas, nekā degvielas auto, kuri avārijas gadijumā aizdegās un sprāgst tieši dēļ degvielas. Domāju, ka pēc gadiem 10-15 lielākā daļa jau lietos elektromašīnas, kuras būs iespējams iemainīt pret jau esošo degvielas auto, vai saņemt atlaidi. 

 Autors: astraalis Audi piedāvā elektrisko bezceļņieku - Teslas konkurentu
7.
 Autors: astraalis Audi piedāvā elektrisko bezceļņieku - Teslas konkurentu
8.
Scaronis elektromobīlis tiek... Autors: astraalis Audi piedāvā elektrisko bezceļņieku - Teslas konkurentu
9.

Šis elektromobīlis tiek uzlādēts tikai 2,5 stundu laikā ar 3,7 kW uzlādes stacijā. Ir pieejami mājas apstākļos uzlādes punkti, jeb arī publiskās vietās, kas nākotnēs būs domājams, ka katrā lielā restorānā vai uzņēmumā, kā arī citās publiskās vietās. Pat Kiprā esmu redzējis jau vienu tādu uzlādes staciju restorāna autosstāvietā. 

Lai uzstādītu mājās šāda veida uzlādes staciju, tas izmaksātu aptuveni 500 eiro ar 3,7 kW uzlādes sistēmu. Viena pilna uzlāde izmaksā aptuveni 2 eiro, bet jāņem vērā elektrības tarifus.

0
77

komentāri [16]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Anonīms
march 23.04.17 12:00
 
0
0

atbildot uz astraalis komentāru " Nebūs tādas cenas. Tas ir pilnīgi tas pats, k... " Iphoni paliek tikai dārgāki.Katrs jaunais modelis ir dārgāks par iepriekšējo.Lētāk var nopirkt tikailietotus un 3-5 paaudzes Iphonus,kurus vairs neražo-vai neražos.Un jau 10 gadus kaut kā buksējās tā elektroautomašīnu būvniecība ,jo ražotāji vienkārši dēļ tehnoloģijām nespēj elektroautomobīļus uzražot lētāk, kaut palaiž ražošanas līnijas miljons vienību gadā.Par šiem elektro auto jau daudzus gadus sekoju līdzi, un viss ražotājiem atdurās pie tehnoloģiju izstrādes inženier tehniskajos cehos, jo realitātē nevar samazināt izmaksas ne baterijām, ne programmatūrām, ne elektromotoriem.Jo neviens piegādātājs nestrādās ar zaudējumiem, un esošās tehnoloģijas gan baterijām gan pārējam nav nekas unikāls un vel ražošanā masveidā nerealizēts.Cena jau tagad ir tāda kāda ir un lētāk nepaliks. Kādu laiku sekoju līdzi, kā attīstās kondensatortipa akumulatoru izstrādes.Tā būtu laba alternatīva lai samazinātu elektroautomašīnu cenas uz baterijām par 80%, bet kaut kā ar tiem kondensatortipa akumulatoriem arī jau gadus 7 nekas būtisks nenotiek un visas tehnoloģijas pagaidām sēž vel labaratorijās. Tesla jau tagad ir savu cenu robežās kad zemāk nebūs iespējams kaut palaiž konvejierā ar miljons vienību gadā. Mēs varam tikai cerēt,ka mums būtiski tuvākajā laikā pieaugs ienākumi, vai līdz brīdim, kad parādīsies lēti akumulatori kā kondensatortipa akumulatori, kurus var uzlādēt dažās minūtēs, un maz aizņem vietu,lēti ražošanā, un ar lielu kapacitāti lai varētu nobraukt ar vienu uzlādi vismaz 1000 km!

astraalis avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Sponsora favorīts
  astraalis 23.04.17 11:38
 
0
0

atbildot uz march komentāru " Par Tesla elektroauto es jau pirms 5 gadiem d... " Nebūs tādas cenas. Tas ir pilnīgi tas pats, kas tad, kad iznāk jauns Iphone modelis, kurš maksā 1000$, bet pēc gada jau pa 500 var nopirkt. Elektro auto nav nekāds super brīnums un nav iemesla turēt cenas augšā. Cenas ir tik dārgas, jo ir vairāki nozīmīgi faktori, un viens no tiem ir tas, ka elektroauto tagad ir jaunums, kuru Tesla ir uzražojusi jau nopietni ņemamā veidolā un Tesla nav pagaidām neviena konkurenta. Tādēļ arī tās cenas ir tik augstas. Katrai inovācijai tā ir, pilnīgi katrai. Tām mašīnām cenas nekritīsies, kamēr nebūs konkurenti un nepaies kāds laiks, kad norimsies tas bums. 

Esmu pilnīgi pārliecināts, ka pēc dažiem gadiem jau jebkurš varēs to atļauties un baterijas nebūs jāmaina tik bieži, jo tehnoloģija attīstās tādos tempos, ka nevar paspēt izsekot. Vairs nav 20 gs.

Anonīms
march 23.04.17 08:11
 
0
0

atbildot uz astraalis komentāru " Domā uz priekšu. Tie elektroauto ir tik dārgi... " Par Tesla elektroauto es jau pirms 5 gadiem domāju, ka tāds man derētu.Bet sekojot līdzi auto cenām, visticamāk, ka es savā dzīvē par pieņemamu cenu šādu auto nekad neiegūšu.Jo cenas elektroauto nepaliek lētākas, tikai cenas kāpj.Mani, un lielākai daļai Latvijas iedzīvotāju ienākumi ļauj iegādāties jaunas vai lietotas mašīnas līdz 20 000-25 000 cenā. Piemēram lētākais Tesla 3 modelis ASV maksā  sākot no 35 000$, Es jau sapriecājos, nu būs lēts elektro auto, jo mūsu eiro naudā tas jau būtu nedaudz virs 20 000.Bet prieki nav ilgi, jo kad Tesla ieripo Eiropā, šāds auto jau maksā Eiro naudās tik pat cik ASV dolāros.Lētākais Tesla Eiropā maksās ap 35 000 Euro!  Par Tesla X,un S modeļiem vispār cenas kosmos, sākot no 70 000 un pāri 100 000 euro!!!

Un šis AUDI, kurš ražots uz Q modeļu bāzes, cena nenokāps zem 100 000 euro.Un lētāk šie auto diez vai cenā kritīs, jo sekojot līdzi elektro auto attīstībai, var secināt, ka cenas  lētāk nepaliek un diez vai lētāki paliks.Jo pēc loģikas jo vairāk ražo, jo lētāk jāpaliek, tas nestrādā ar elektroauto industriju.Jo pēdējos 5 gados elektroauto būvniecība strauji palielinājusies, bet cenas mašīnām tikai kāpušas un nekrītās.  ļoti vēlētos sev iegādāties elektro auto, bet kamēr Latvijā vidējie gada ienākumi cilvēkiem nebūs ap 35 000-50 000 eur gadā kādi tie ir Rietumeiropā, mēs par šādiem auto varēsim tikai sapņot.Un lietotu elektro auto mēs nopirkt arī nevarēsim, jo baterijas, kas kalpo ap 5 gadiem mums arī nebūs pa kabatai, jo baterijas tesla 3 modelim maksā ap 20 000 eurPar 20 000 es varu nopirkt labi labo mazlietotu BMW 530 F biznes klases modeli un braukt vel 15 gadus nestresojot! .Jo Tesla 3 modelī cena samazināta jo no salona izņemts laukā pilnīgi visas ekstras, un reāli tas ir elektro auto Hundai I  modeļa klases auto!  Rezumē ir tāds, ka Diezvai Latvijā mēs tuvāko 20 gadu laikā masveidā ieraudzīsim šādus elektroauto uz ielām, jo neticu ka tuvākajā laikā Latvijā iedzīvotājiem ienākumi tik strauji augs, lai varētu sākt pirkt šādus auto. Un neticu, ka Valsts spēs dotēt šādu elektro auto pārdošanu,mkā to dara Norvēģija, kas dotē elektro auto .Ja Oslo pērk elektroauto, tad valsts neprasa nekādus nodokļus, elektroauto ir atbrīvots no visiem nodokļiem, valsts dotē elektro piegādi lai šādus auto varētu lādēt, un vispār  Norvēģijas valdība piemaksā pusi cenas šādiem elektro auto nodokļu un atvieglojumu veidā.Neticu, ka pie mums valdība pieņems tādus politiskus lēmumus, jo tas iesitīs pamatīgu robu budžetā....Tākā sliecos uz to pusi, ka mēs par šādiem auto varēsim vel ilgi sapņot!

astraalis avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Sponsora favorīts
  astraalis 22.04.17 11:08
 
0
0

atbildot uz march komentāru " Cik tāds maksā!? 60 000+....Latvijas as... " Domā uz priekšu. Tie elektroauto ir tik dārgi, jo tas ir jaunums pašlaik. Nepaies ne pāris gadi, kad varēs nopirkt lētāk, nekā degvielas auto. Tehnika attīstās tādos tempos, ka rītdien jau būs jauna veida dzinējs. Katra inovācija un jauna tehnoloģija maksā nesalīdzināmi dārgi tās pirmajos soļos. Arī bateriju jautājums tiks izlīdzināts un pārējais, tās ir tikai detaļas.

Anonīms
march 22.04.17 05:04
 
0
0

Cik tāds maksā!? 60 000+....Latvijas aslgām šādi auto vel gadus 50 nebūs plašā pieprasījumā.Un pirkt lietotu elektroauto, principā Latvijas vidējam limenim nebūs pa kabatai arī remontēt tādu.Baterijas šādam brīnumam maksās ap 20 000!)   Konkrēti tiem mazajiem elektroauto ko nopirka Latvenergo, baterijas maksāja ap 16 000....Atšķirība starp iekšdedzes dinējiem, šādiem brīnumiem leitotas baterijas neder, jo nav remontējamas.Un elektromotori jau arī nolietojas un nemaksā lēti....vispār šādi auto pēc nolietojuma principā dēļ dārdzības nomainīt jaunus nolietotos mezglus, neatmaksajas remontēt un pirkt lietotu auto....viss iet uz to, ka mēs Latvijā vel 50 gadus brauksim ar pilnīgi veciem lūžņiem un iekšdedzes dzinejiem, jo mūsu aldziņas vienkārši nespēs finansēt šādu ekskluzīvu autoindustriju, jo pirkt mašīnu par mājas cenu nav prekš mums.

astraalis avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Sponsora favorīts
  astraalis 21.04.17 15:40
 
0
0

atbildot uz sweexlol komentāru "Tad jau būtu izdevīgs pirkums, jo elektrību pri... " Protams, ka izdevīgi un tā tas notiks nākotnē. Cik es zinu, tad vairākās valstīs jau ir uzdots uzdevums attīrīt degvielas auto no ielām, un braukt tikai ar elektriskajām. Nepaies ne 10 gadi, kad retais tikai brauks ar degvielu

astraalis avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Sponsora favorīts
  astraalis 21.04.17 15:39
 
0
0

atbildot uz Abc komentāru " Tesla ir eksistējošs auto un jau sen,be... " Kādi slapjie sapņi? Audi izstrādā jau trešo modeli, un ne tikai Audi, tagad elektromašīnas sāk augt kā sēnes. Tesla nav vienīgā kompānija, tieši tāpat, kā kādreiz Fords uztaisija pirmo mašīnu ar degvielas dzinēju, un cik tagad ir daudz labākas mašīnas? tirgus ir liels šajā jomā un Tesla nav vienīgā kompānija. 

Anonīms
Abc 21.04.17 07:50  
 
0
0
Tesla ir eksistējošs auto un jau sen,bet šis tikai slapjie sapņi.
sweexlol avatars
Medaļa NostradamsMedaļa RainisMedaļa Dienas joks
  sweexlol 21.04.17 00:29  
 
0
0
atbildot uz astraalis komentāru " Var uzlādēt no mājas tīkla. Tikai jauzstāda s... "Tad jau būtu izdevīgs pirkums, jo elektrību priekš elektroauto tiek segta 100% pagaidām. Vienīgi šie auto ir dārgi

astraalis avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Sponsora favorīts
  astraalis 21.04.17 00:18
 
0
0

atbildot uz sweexlol komentāru "Nu ja es pie mājas viņu varetu uzlādēt un man b... " Var uzlādēt no mājas tīkla. Tikai jauzstāda speciāls termināls, kas ir parasts pārveidotājs.

abolzinis avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  abolzinis 20.04.17 22:06
 
0
0

Man šobrīd praktiskāks ir hibrīds. Tomēr pie pirmās iespējas centīšos tikt pie elektroauto. Pilnīgi noteikti.

sweexlol avatars
Medaļa NostradamsMedaļa RainisMedaļa Dienas joks
  sweexlol 20.04.17 14:10  
 
0
0
atbildot uz astraalis komentāru " Tikai 2,5 stundas ar 3,7 kilovatu uzlādes sta... "Nu ja es pie mājas viņu varetu uzlādēt un man būtu nauda šādam auto tad varētu iegādāties.

exkluzīvais avatars
Medaļa KaspisMedaļa UberautorsMedaļa April, April!
  exkluzīvais 20.04.17 13:02
 
0
0

  

astraalis avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Sponsora favorīts
  astraalis 20.04.17 12:26
 
0
0

atbildot uz sweexlol komentāru " Un cik ilgi notiek uzlāde? " Tikai 2,5 stundas ar 3,7 kilovatu uzlādes staciju, pievienošu informāciju rakstam. 

sweexlol avatars
Medaļa NostradamsMedaļa RainisMedaļa Dienas joks
  sweexlol 20.04.17 12:22  
 
0
0
Un cik ilgi notiek uzlāde?

Čaks Norriss avatars
Medaļa TrumpeMedaļa Spoks
  Čaks Norriss 20.04.17 14:05  
 
0
1
Es nedomāju ka es tādubm ņemtu.. labāk iekšdedzes dzinēju