local-stats-pixel fb-conv-api

Kovaļčuks ripu ieraida savos vārtos7

44 2

Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē nepaveicās Ņūdžersijas “Devils” krievu hokejistam Iļjam Kovaļčukam, kurš spēles izskaņā, izdarot neprecīzu piespēli, ripu raidīja savas komandas tukšajos vārtos.

Mačā ar Karolīnas “Hurricanes” trešajā trešdaļā “Devils” bija iedzinējos ar 2:3 un Ņūdžersijas komanda vārtsargu nomainīja pret sesto laukuma spēlētāju. Spēlējot ar viena hokejista pārsvaru, “Devils” ilgāku laiku kombinēja uzbrukumu, taču Kovaļčuks izdarīja neprecīzu piespēli Adamam Endrikem un ripa ieslīdēja viņa vienības tukšajos vārtos.

0/2000

abi vainiigi un ja taa godiigi newiens naw vainiigs!

2 1 atbildēt

tā ir spēle!...viss kas var gadīties :P

0 0 atbildēt

Ne vienmēr var uzvarēt kādreiz arī jākļūdās emotion

šā vai tā jau bija -1 un spēles pēdējās minūtes, ja vien neizdodas iemest. Līdzīgi kā tad, kad masaļskijm pieskaitīja iemestu golu, tikai tad nebija spēles pēdējās minūtes. Pretinieku vārtsargs bija nomainījies pret sesto laukuma spēlētāju aizturētā soda dēļ.

shit happenz !!

Varu teikt tikai vienu, nav tāds hokejists kurš nav iemetis savos vārtos kaut vai 1 reizi, man pašam arī gadījās iemest savos pirms 7 lkm gadiem un tā bija vienīgā reize ::)