local-stats-pixel fb-conv-api

HK Liepāja zaudē HK Zemgale/LLU, kā ierasts ļoti rezultatīva spēle 6:51

Vakar Latvijas hokeja virslīgas sērijā par trešo vietu šovakar HK „Zemgale”/LLU savā laukumā Jelgavas ledus hallē ar 6:5 pieveica HK „Liepāja” hokejistus, sērijā līdz trim uzvarām samazinot rezultāta starpību līdz 1-2. „Zemgale”/LLU hokejisti ļoti nevēlējās atdot liepājniekiem bronzas medaļas savā laukumā, tādēļ maču iesāka ļoti apņēmīgi un jau 7. minūtē pēc Olafa Aploka un Māra Mieža (mazākumā) precīziem metieniem izvirzījās vadībā ar 2:0, bet 12. minūtē Valentīns Feoktistovs vēlreiz mazākumā guva trešos vārtus mājinieki labā. Otrās trešdaļas vidū Māris Diļevka vienus vārtus „Liepājas” komandai atspēlēja, tomēr perioda izskaņā savus otros vārtus mačā guva Aploks, atjaunojot trīs ripu pārsvaru. Trešā perioda sākumā abas komandas apmainījās vārtu guvumiem, bet 6. minūtē savus otros vārtus spēlē guva arī Miezis, panākot jau 6:2 un praktiski dzēšot viesu pēdējās cerības uz atspēlēšanos. Turklāt trešdaļas vidū noraidījumu līdz mača beigām nopelnīja liepājnieks Dmitrijs Korņilovs. Tomēr atlikušajā laikā liepājnieki spēja gūt trīs vārtus, piekto ripu jelgavnieku vārtos ieraidot vien astoņas sekundes līdz mača beigām, bet izglābties tomēr neizdevās. Sērijas ceturtā spēle notiks jau piektdien turpat, Jelgavas ledus hallē, bet, ja sērijā būs nepieciešams arī piektais mačs, tas risināsies svētdien Liepājā.