local-stats-pixel fb-conv-api

Latvijas Dzezlceļa kausa otrajā dienā tika aizvadītas divas pilnīgi atšķirīgas spēles. Pirmajā spēlē tika gūti tikai vieni vārti, toties otrajā spēlē komandas kopā guva deviņus vārtus.

Turnīra otrajā dienā norisinājās divas pilnīgi atšķirīgas spēles.

Jaroslavļas "Lokomotiv" - Minskas "Dinamo" (0:0; 1:0; 0:0)

Minskas komandas sastāvā spēlei nebija pieteikti daudzi līderi, to starpā arī pirmais vārtsargs. Spēle varēja ritēt aktīvāk, jo dažbrīd tajā nebija asumu. Pirmie un vienīgie vārti tika gūti spēles 28. minūtē. Minskas hokejistiem bija daudz iespējas, kuras netika izmantotas. Tāpat "Dinamo" hokejists neizmantoja soda metienu, kas tika nozīmēts uz "Lokomotiv" vārtiem 38 sekundes pirms perioda beigām.

Rīgas "Dinamo" - Kazaņas "Ak Bars" (0:0; 2:0; 4:3)

Spēles rezultāts tika atklāts 23. minūtē, kad pirmo vārtos guva Gints Meija. 11 minūtes vēlāk rezultātu dubultoja Oskars Cibuļskis ar metienu no zilās līnijas aizsargs pārspēja Kazaņas vārtsargu. Trešā perioda 51. sekundē pēc Cipuļa metiena pirmais pie ripas bija Miks Indrašis, kurš guva trešos vārtus. Ilgi nebija jāgaida, kad četru minūšu laikā "Dinamo" guva vēl divus vārtus, palielinot pārsvaru uz 5:0. Tomēr perioda 5. minūtē vienus vārtus "Ak Bars" hokejisti atguva. Pēc nepilnām sešām minūtēm sestos vārtus rīdzinieku labā guva Pjotrs Ščasļivijs, bet perioda izskaņā vēl divus vārtus guva Kazaņas hokejisti. Raibā spēle noslēdzās ar mājinieku uzvaru - 6:3.