local-stats-pixel fb-conv-api

134 3

Trešdien Dinamo Rīga KHL čempionāta regulārās sezonas spēlē pet grupas līderiem Sanktpēterburgas SKA spēles pagarinājumā izcīnīja uzvaru ar rezultātu 5:4. Izšķirošos vārtus papildlaika beigās guva Guntis Galviņš.

0/2000

spēle skatītājiem ļoti aizraujoša, tikai žēl, ka neieguvām  visus 3 punktus. Cipulim beidzot vajadzētu iemest un beigt fail'ot. Galviņa šķēliens beigās bija vienkārši amazing. :)

16 0 atbildēt

Kaut kā tomēr nav īpašs prieks par iegūtajiem 2 punktiem, škrobe ka ielaida tos vārtus 15 s pirms beigām

13 0 atbildēt

Ja šī būtu vienkārša spēle, bez punktiem, bez jebkā, tad šāda izskaņa tieši būtu interesantāka, saspringtāka, galvenais, ka tomēr uzvarējām, bet, protams, punkti ir, un žēl, ka pakāsām to vienu tik muļķīgi un, priekš mums, tik klasiski pēdējā minūtē.

5 0 atbildēt

32. blondā emotion

4 0 atbildēt

nee nu vispaar vaaks, es vakar tiesi, kad beidzas spele izveidoju rakstu, ari tiesi par Dinamo un SKA.Tikkai tagad jacky to apstiprinaja. Te kaut kads ak, tikko izveidu rakstu, un manejo izdzes, ta jau ir neciena un nirgasanaas.  P.S un pie tam manam rakstam bija daudz atbilstosaks un lielaks apraksts, ko es pats rakstiju, un ne no kaa kopeju, A te jau ir  copy paste no delfi.lv

emotion Pirmais puslaiks bija sūdīgs, domaju,ka jau pakāsām,bet otrais- prieks skatīties

bet tie varti 15. sekunde bija tāāāāds fails,ja atceras kas notika tribīnēs+baigi patika SKA trenera izsvilpšanaemotion