Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter

 RAN TV | Otrie ziemas prieki.

Auto&Moto
RAN TV | Otrie ziemas prieki. RAN TV | Otrie ziemas prieki.
Ekstrēms izbrauciens, ceļš bija ļoti slidens un man aizmugurē ir plika riepa,bet mēģinājām braukt uzmanīgi, bet tomēr daudz kritām, salauzu savu sajūga hēbeli un kreiso kāpsli. Ekstrēms izbrauciens, ceļš bija ļoti slidens un man aizmugurē ir plika riepa,bet mēģinājām braukt uzmanīgi, bet tomēr daudz kritām, salauzu savu sajūga hēbeli un kreiso kāpsli. Ekstrēms izbrauciens, ceļš bija ļoti slidens un man aizmugurē ir plika riepa,bet mēģinājām braukt uzmanīgi, bet tomēr daudz kritām, salauzu savu sajūga hēbeli un kreiso kāpsli.
ArTūRsV , aizvakar 18:15
848 0
0127

  Vēlētos uzsākt savu biznesu, bet cik reāli tas ir?

Auto&Moto
Vēlētos uzsākt savu biznesu, bet cik reāli tas ir? Vēlētos uzsākt savu biznesu, bet cik reāli tas ir?
Čau spocēni Latvijai ir pienākuši grūti laiki un ir grūti ik vienam. Ipaši mazajiem uzņēmumiem .Taču es vēlētos atvērt savu biznesu, respektīvi autoservisu. Čau spocēni Latvijai ir pienākuši grūti laiki un ir grūti ik vienam. Ipaši mazajiem uzņēmumiem .Taču es vēlētos atvērt savu biznesu, respektīvi autoservisu. Čau spocēni Latvijai ir pienākuši grūti laiki un ir grūti ik vienam. Ipaši mazajiem uzņēmumiem .Taču es vēlētos atvērt savu biznesu, respektīvi autoservisu.
SlinkaisSlinķis , 20.01.17 23:20
2229

Nav tiesību? Ir risinājums!

Auto&Moto
Nav tiesību? Ir risinājums! Nav tiesību? Ir risinājums!
Hey! Šis raksts ir domāts tiem, kas tik ļoti grib sev mašīnu, taču B kategorijas tiesības nokārtot vēl nevar, jeb tiem kas por*hubā vēl nevar sēdēt. Pieņemsim šādu situāciju... Tev ir 14. gadi. Tu noliec mopēda vadītāja tiesības ar domu, ka varēsi siltajos mēnešos uz skolu maukt ar savu 49cc pļaru. Kas būs gudrāk dabūs Wonjanu ar fake doķiem un braukās ar... Hey! Šis raksts ir domāts tiem, kas tik ļoti grib sev mašīnu, taču B kategorijas tiesības nokārtot vēl nevar, jeb tiem kas por*hubā vēl nevar sēdēt. Pieņemsim šādu situāciju... Tev ir 14. gadi. Tu... Hey! Šis raksts ir domāts tiem, kas tik ļoti grib sev mašīnu, taču B kategorijas tiesības nokārtot vēl nevar, jeb tiem kas por*hubā vēl nevar sēdēt. Pieņemsim...
IzzySide , 20.01.17 22:47
064

  Hey, hey - te atkal opelītis☺

Auto&Moto
Hey, hey - te atkal opelītis☺ Hey, hey - te atkal opelītis☺
Laba diena visiem. Beidzot no servisa dabūju auto. Samaksāju ap 120 eiro. Bet nu šobrīd ir neliela dilemma,kāda? Par to lasiet zemāk. Laba diena visiem. Beidzot no servisa dabūju auto. Samaksāju ap 120 eiro. Bet nu šobrīd ir neliela dilemma,kāda? Par to lasiet zemāk. Laba diena visiem. Beidzot no servisa dabūju auto. Samaksāju ap 120 eiro. Bet nu šobrīd ir neliela dilemma,kāda? Par to lasiet zemāk.
SlinkaisSlinķis , 20.01.17 15:25
1221

 Kā uzbūvēt motociklu?

Auto&Moto
Kā uzbūvēt motociklu? Kā uzbūvēt motociklu?
Šoreiz rotaļlietai principā gandrīz svarīgākos ''uzlabojumus'' veicu. Jau 3.daļa sīm izvirtībām, bet kamēr vēl ''sniegota'' ziema, jāpaspēj satjūningot. Šoreiz rotaļlietai principā gandrīz svarīgākos ''uzlabojumus'' veicu. Jau 3.daļa sīm izvirtībām, bet kamēr vēl ''sniegota'' ziema, jāpaspēj satjūningot. Šoreiz rotaļlietai principā gandrīz svarīgākos ''uzlabojumus'' veicu. Jau 3.daļa sīm izvirtībām, bet kamēr vēl ''sniegota'' ziema, jāpaspēj satjūningot.
ytrewq , 20.01.17 00:25
0101

 Voshod reanimācīja

Auto&Moto
Voshod reanimācīja Voshod reanimācīja
Kaut kad vasaras beigās izdomāju, ka no trīsriteņa vajadzētu pārkāpt uz divriteni, tad nu vilku laukā, vairākus gadus noskatīto, motociklu Voshod2. Motocikls netiks restaurēts, bet savests tikai braucamā stāvoklī, lai būtu ko drāst pa laukiem. Kaut kad vasaras beigās izdomāju, ka no trīsriteņa vajadzētu pārkāpt uz divriteni, tad nu vilku laukā, vairākus gadus noskatīto, motociklu Voshod2. Motocikls netiks restaurēts, bet savests tikai braucamā stāvoklī, lai būtu ko drāst pa... Kaut kad vasaras beigās izdomāju, ka no trīsriteņa vajadzētu pārkāpt uz divriteni, tad nu vilku laukā, vairākus gadus noskatīto, motociklu Voshod2. Motocikls netiks restaurēts, bet savests...
angussans , 19.01.17 10:06
0166

 Audista ikdiena

Auto&Moto
Audista ikdiena Audista ikdiena
Sveiks , ieskaties audista ikdienā . Ar kādiem piedzīvojumiem un prieka pilniem mirkļiem piepildas jaukākās brīvdienas audista dzīvē . Neaizmirstami mirkļi un patiesas emocijas . Sveiks , ieskaties audista ikdienā . Ar kādiem piedzīvojumiem un prieka pilniem mirkļiem piepildas jaukākās brīvdienas audista dzīvē . Neaizmirstami mirkļi un patiesas emocijas . Sveiks , ieskaties audista ikdienā . Ar kādiem piedzīvojumiem un prieka pilniem mirkļiem piepildas jaukākās brīvdienas audista dzīvē . Neaizmirstami mirkļi un patiesas emocijas .
gridwallet , 15.01.17 15:05
716 5
248
« 1  2  3  4  5 »