Sveiki spocēni! Esmu klāt ar jaunu orģinālrakstu!

Tātad es taisīju nelielu projektu skolai par kuģiem. Viņš bija angliski tāpēc tulkoju un, ja ir kāda kļūda lūdzu nepiesieties.

Ceru, ka uzzināsiet jaunu informāciju!

Es ļoti vēlētos ceļot uz tā kuģa Oasis of The Seas, tas ir mans sapņu kuģis.

Jauku jums dienu,

Jūsu ķepiņas jaunkundze.

Lielākie karakuģi gaisa kuģa... Autors: ķepiņa Mans Projekts par kuģiem. 5 lielākie kuģi pasaulē.
1. Lielākie karakuģi, gaisa kuģa nesēji, pieder ASV Navy. USS Enterprise ir lielākais kuģis no karakuģiem. Garums: 340 m, platums 78 m, un iegrime 12 m. Uz kuģa kopā ir 5700 apkalpes locekļu. Šis kuģis ražo 260000 zirgaspēkus.
Kravas kuģis Berge Stahl ir... Autors: ķepiņa Mans Projekts par kuģiem. 5 lielākie kuģi pasaulē.
2. Kravas kuģis Berge Stahl ir reģistrēts Stavangerā, Norvēģijā. Šis kuģis tika uzcelts 1986. Gadā. Šis kuģis pašreiz pieder Singapūras kompānijai BW Group.
Lielākais kruīza kuģis ir... Autors: ķepiņa Mans Projekts par kuģiem. 5 lielākie kuģi pasaulē.
3.

Lielākais kruīza kuģis ir Oasis of The Seas. Oasis of The Seas būvniecība izmaksāja apmēram 1,4 Miljardi dolāru (viņš pat ir dārgāks par titāniku.) Tas bija dārgākais kuģis pasaulē, 2006. Gadā, bet tagad ir cits dārgākais kuģis pasaulē. Garums šim kuģim ir 360 m. Kopā šis kuģis sver 225282 GT. Lielākais kruīza kuģis ir Oasis of The Seas. Oasis of The Seas būvniecība izmaksāja apmēram 1,4 Miljardi dolāru (viņš pat ir dārgāks par titānisku.) Tas bija dārgākais kuģis pasaulē, 2006. Gadā, bet tagad ir cits dārgākais kuģis pasaulē. Garums šim kuģim ir 360 m. Kopā šis kuģis sver 225282 GT.

Lielākais konteineru kuģis... Autors: ķepiņa Mans Projekts par kuģiem. 5 lielākie kuģi pasaulē.
4. Lielākais konteineru kuģis pieder konteineru kuģu kompānijai Maersk Group. Kuģis ir nosaukts EMMA Maersk, un tas ir lielākais konteineru kuģis, kas ticis lietots. Šis kuģis spēj saturēt ne mazāk kā 1,400 vairāk konteineru nekā visi citi konteineru kuģi. Ir interesants fakts, kad kuģis tika uzbūvēts – uz kuģa klāja un tiltiņa izcēlās liels ugunsgrēks, kas izraisīja lielus kaitējumus, bet kuģis tika atkal restaurēts un tika pabeigts laikā.
Pasaulē lielākais tankkuģis... Autors: ķepiņa Mans Projekts par kuģiem. 5 lielākie kuģi pasaulē.
5. Pasaulē lielākais tankkuģis ir Knock Nevis. Ja skatās no kuģa dimensijas tad tas ir lielākais jebkad uzbūvēts. Kuģa garums ir 485 m. Kad kuģis stāv tas ir augstāks nekā Petronas Twin Tower. Kuģis ir tik liels, ka viņš nevar iziet cauri Panamas un Suecas kanālu, nebija iespējams pat iziet cauri Lamanša šaurumam. Šis kuģis var piekraut 564.763 tonnas kravu. Šis kuģis var pārvadāt 4.1 miljoni barelu (neapstrādāta eļļa, nafta).