Agurs, būdams banots (viņš tak vēl ir banots, vai ne?) atkal ticis prožektoru gaismā ar feikiem. Itkā jau rutīnisks sīkums, bet tā kā man visnotaļ neatlaidīgi uzbrūk garlaicība, izdomāju pasūdzēties par pāris lietām spokos, kas ir visnotaļ kaitinošas.

1) Tie paši nelaimīgie feiki. Cik man zināms, ir bijuši tikai divi gadījumi, kad tiek pieķerts, ka kāds balso par saviem rakstiem no fake profiliem - rockhoppers un agurs, bet es esmu pārliecināts, ka ir vēl vairāki tādi kadri (ticība vidējam spoku apmeklētājam man iiek domāt, ka viņam tomēr nav tik zemi standarti, lai vienkārši gigadebīliem rakstiem saliktu tik daudz plusiņus).

Vai tiešām ir tik grūti uztaisīt lietotājiem ip checku, un tām ip, no kurām ir vairāki lietotāji, paskatīties kas tie par lietotājiem un ko viņi spokos dara? Pēc tam atliek tik izdarīt loģiskus secinājumus un vai nu sodīt, vai švilpojot staigāt tālāk.

2) Rakstu (98% "rakstu", kuri atrodami spokos, var nosaukt par rakstiem tikai zem LSD) publicēšanas noteikumu modernizēšana un pielāgošana.

Pašlaik ir novērojama situācija, ka tie cilveciņi, kuri pārbauda un apstiprina rakstus (ej nu sazin kā viņi te saucas) nevis objektīvi izvērtē raksta kvalitāti un lietderību portālam, bet gan truli seko rakstītajiem noteikumiem. Respektīvi, pēc noteikumiem raksts, kurā 4 bildes ar Jāņa Bērziņa tiko nopirkto kaķi, no kurām otrā bilde ir pirmās palielināta versija, bet ceturtā bilde ir tā pati trešā, tikai pagriezta par 90 grādiem, tiks apstiprināta, kamēr raksts ar bildi, kurā redzems kā Dombrovskis slēdz darījumu ar Hitlera un Staļina zombijiem, un 100 vārdu garu aprakstu netiks apstiprināts, jo redz, viņš neatbilst noteikumiem.

Tas nekas, pie raksta ar kaķi pat samaitāts zoofils gūs tikai attālu gandarījumu, bet Dombrovska darījums ar varaskāriem zombijiem varētu izraisīt gandrīz vai tādu pašu ažiotāžu, kā Latvijas uzvara pār Zviedriju PČ hokejā.

Vēl pie šīs tēmas vēlētos pievērst uzmanību tādam foršam spoku lietotājam kā MONTANNA (nikā var būt neprecizitātes), kurš būdams ļoti apzinīgs, vidēji dienā publicē trīs rakstus, tas nekas, ka absolūti bezjēdzīgus un garlaicīgus, bet tomēr cilvēks cenšas. Un arī pilnībā saprotams ir tas, ka viņš ir gatavs pieteikt asisnkaru jebkuram, kurš vairāk kā diviem viņa rakstiem ieliek mīnusu, atkal neņemot vērā faktu, ka viņa raksti sūkā griezdamies.


Uhhh, cik labi palika, izgāžot žulti internetā.

Nobeigumā skaista bilde jaukam trešdienas vakaram.

 Autors: Lācis Jogijs Man nav ko darīt.