Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
233

Zirnekļi cilvēkiem reizēm liek darīt trakas lietas. Reizēm pat ļoti trakas. Nekas nespēj tik labi izraisīt haosu un postu kā viena nevainīga zirnekļa pēkšņs pieskāriens tev uz pleca vai ielekšana matos. Un viss tālāk notiek pats no sevis. Lūk, turpinājumā uzzināsi dažas trakas lietas, ko šie mazie radījumi ir izraisījuši:

Kāda sieviete izleca no... Autors: Zirnrēklis Trakas lietas, ko cilvēki dara zirnekļu dēļ [1]
1.

Kāda sieviete izleca no braucošas mašīnas, tajā atstādama savu dēlu.

Kāda ir sliktākā auto avārija, ko tu spēj iztēloties? Iespējams tā varētu būt ietriekšanās skolas autobusā? Un tur noteikti ir apdraudēts tavs bērns, vai ne? Un ja nu tavs bērns būtu pagadījies būt viens tavā braucošajā mašīnā, kāmēr tu no tās esi izkritis? Un protams, viss šis negadījums būtu tava vaina. Ļaunāk vairs nevarētu būt, ne? Nepareizi. Visu ļaunāku vienmēr var padarīt zirneklis vai, vismaz tā pieskāriens.

ASV kāda sieviete Angela Kippa 2015.g. septembrī piedzīvoja tieši šādu scenāriju. Braucot ārā no sava piebraucamā ceļa, viņa pēkšņi uz sava pleca pamanīja zirnekli. Mēs esam dzirdējuši par mātēm, kas spēj pacelt automašīnas, kad viņu bērnus apdraud briesmas. Angela ... nebija šāda tipa māte. Viņa panikā izlēma izlekt pa vadītāja sānu logu, atstājot savu pārbijušos bērnu mašīnā, kas turpināja ripot ārā uz ceļa.

Jāsaka gan, ka pats bērns, noskatīdamies, kā viņa tīrās veļas un pusdienu avots viņu tik zibenīgi pamet nelaimē, bēnrs rīkojās visai varonīgi. Viņš ielīda vadītāja vietā un centās automašīnu nobremzēt. Tikai viena problēma - deviņgadīgie parasti īsti nespēj atšķirt bremžu pedāli no gāzes. Tā nu mašīna ietriecās tur pat garām braucošajā autobusā. 6 punkti zirneklim par haosa izraisīšanu.

Cilvēki... Autors: Zirnrēklis Trakas lietas, ko cilvēki dara zirnekļu dēļ [1]
2.

Cilvēki ir dedzinājuši ēkas, lai tikai nogalinātu zirnekli.

Sadedzināšana uz sārta parasti ir paredzēta tikai pašiem ļaunākajiem draudiem, piemēram, raganām, sievietēm, kuras mēs uzskatām par raganām, vai arī.. sievas mātēm? Un ja uguns ir pietiekami labs līdzeklis priekš raganām, tad tas ir pietiekami labs arī priekš zirnekļiem. Bet šis līdzeklis ne viemēr nostrādā tā, kā domāts. Kāds vīrietis Sietlā, atrodoties veļas istabā pēkšņi pamanīja zirnekli un tā vietā, lai iekliegtos un atkāptos, viņš, kā rakstīja ziņās, mēģināja zirnekli nogalināt ar pūšamās krāsas baloniņu un šķiltavām. Liesmas ļoti ātri izpletās visā istabā un bēniņos.

Vīrs izsauca ugunsdzēsējus, kas galu galā liesmas nodzēsa, taču mājā tika izraisīti postījumi 60'000 dolāru apmērā. Lieki piebilst, ka tā pat nebija viņa māja - viņš to izīrēja. Esmu pārliecināts, ka mājas saimnieks bija ļoti saprotošs, kad vīrs viņam skaidroja "bet tas zirneklis taču man gandrīz pieskārās!". Medaļa zirneklim par postījumu izraisīšanu! 

Scaronī  panikas un tad... Autors: Zirnrēklis Trakas lietas, ko cilvēki dara zirnekļu dēļ [1]
3.

Šī - panikas un tad uguns - pieeja nebija viens vienīgs gadījums. Mičiganā kāds cilvēks pildīja mašīnu ar degvielu, kad pēkšņi uz tās jumta pamanīja zirnekli. Viņš izvilka savas šķiltavas un veiksmīgi zirnekli aizdedzināja. Tik veiksmīgi, ka procesā aizdegās arī viņa mašīna... Un gandrīz visa degvielas stacija. Degvielas uzpildes stacijas uzraugs ar avārijas slēdzi apturēja degvielas pumpi, tādējādi ierobežojot uguni un novēršot iespējamu eksploziju un vairāku cilvēku bojā eju. Taču mēs visi varam piekrist - tas būtu bijis foršākais veids, kā tikt nogalinātam zirnekļa dēļ.

Zirnekļi izraisa grilu... Autors: Zirnrēklis Trakas lietas, ko cilvēki dara zirnekļu dēļ [1]
4.

Zirnekļi izraisa grilu aizdegšanos un izkušanu.

Kādā jaukā dienā pensionārs kopā ar savu sievu nolēma uz sava grila uzcept bārbekjū. Viņi ļāva tam uzkarst un tad uz tā uzlika cepties gaļu - ierastā procedūra. Viss ta ka gāja gludi. Taču kādā brīdī caur spraugām sāka šauties ārā liesmas, kas grilu izkausēja pilnībā. Pēc uguns nodzēšanas un gāzes nogriešanas, vīrs izsauca ražotāju uz labi nopelnītu "kas pie velna bija tas?". Pēc lietas analīzes pārstāvji viņam izskaidroja, ka problēma radās tā dēļ, ka viņa grils bija pilns ar zirnekļiem.


Pēc tam, kad pāris beidza kliegt, tika izskaidrots, ka viņi hermētiksi nenoslēdza grilu rudens beigās, tādējādi pavasarī visi vietējie zirnekļi to bija tik cieši piepildījuši ar savām ligzdām un saviem ķermeņiemm, ka tas uzliesmoja ugunī un nespēja lielo karstumu panest. Kompānija atsauca šo grilu modeli kā 'zirnekļu kondo' un tos visus aprīkoja ar speciālu pret-zirnekļu tehnoloģiju. Šo gan es sauktu par genocīdu pret zirnekļiem... :/ 

Pievienotie video

0
233

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [4]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
SAMSS avatars
Medaļa Zoles 3000 spelesMedaļa Vampīru klana biedrsMedaļa Zoles 3000 speles
  SAMSS 23.12.17 15:43
 
4
0

  

Charged avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa TribīneMedaļa Nedēļas hīts #2
  Charged 23.12.17 18:07
 
3
0

  

MobyDick avatars
Medaļa Ūdens pūķisMedaļa Uguns pūķisMedaļa Zaļais pūķis
  MobyDick 26.12.17 13:15
 
2
0

Gribētos zem putnu zirnekli kā mājdzīvnieku

NNaledama avatars
Medaļa MobiļņiksMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Zebra
  NNaledama 29.12.17 14:12  
 
1
0
Brrr