Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
289

''Četri vārdi: viņš piedirsa manu gultu.''

Nakts pati par sevi bija... Autors: KALENS «Viņš atvēra atvilktni un to piemīza to» jeb 13 BRIESMĪGI vienas nakts sakari!
1.

Nakts pati par sevi bija forša, taču no rīta istabā ienāca viņa mamma (acīmredzot viņu nemaz nemulsināja fakts, ka zem palagiem abi esam kaili), pamodināja mūs un prasīja ko gribēsim brokastīs.

Man bija 21 un bārā ievēroju... Autors: KALENS «Viņš atvēra atvilktni un to piemīza to» jeb 13 BRIESMĪGI vienas nakts sakari!
2.

Man bija 21 un bārā ievēroju kādu puisi, kuram bija skaisti lokaini mati un brilles. Vakara gaitā devāmies uz viņa mašīnu, kur EHR pavadībā sākām mīlēties. Pēkšņi viņš apstājās un vaicāja ‘’varbūt tu vēlies.. nu.. naudu vai ko tādu?’’. Viņš bija iedomājies, ka esmu prostitūta.

Kamēr puisis bija manī... Autors: KALENS «Viņš atvēra atvilktni un to piemīza to» jeb 13 BRIESMĪGI vienas nakts sakari!
3.

Kamēr puisis bija manī iekšā, viņš apstājās un klusā balstiņā vaicāja, vai es ļaušu sevi palaizīt nākamreiz, kad man būs mēnešreizes.

Kaut kā nemanāmi nonācu... Autors: KALENS «Viņš atvēra atvilktni un to piemīza to» jeb 13 BRIESMĪGI vienas nakts sakari!
4.

Kaut kā nemanāmi nonācu gultā ar puisi, kurš domāja, ka ir vilkatis. Visa priekšspēle bija veltīta viņa domām par likantropiju. Tad viņš iekodās man plecā un teica ‘’es ceru, ka šis tevi nepārvērtīs.’’ Nezinu kāpēc neaizgāju no turienes. Es vainoju alkoholu.

Četri vārdi viņscaron... Autors: KALENS «Viņš atvēra atvilktni un to piemīza to» jeb 13 BRIESMĪGI vienas nakts sakari!
5.

Četri vārdi: viņš piedirsa manu gultu.

Tas bija pēc kādas ballītes... Autors: KALENS «Viņš atvēra atvilktni un to piemīza to» jeb 13 BRIESMĪGI vienas nakts sakari!
6.

Tas bija pēc kādas ballītes. Viss jau bija noticis un es neplānoju viņa gultā pavadīt visu nakti. Jau vilku mugurā jaku, kad čalis piecēlās no gultas, piegāja pie drēbju atvilktnes un piečurāja to.

Pirmajā augstskolas gadā... Autors: KALENS «Viņš atvēra atvilktni un to piemīza to» jeb 13 BRIESMĪGI vienas nakts sakari!
7.

Pirmajā augstskolas gadā nolaidu ar kādu čali (jā, es par to kaunos). Sāku ģērbties un gatavojos iet prom, kad viņš apsēdās blakus man un sāka stāstīt ko es darīju nepareizi tā it kā šis būtu teātra mēģinājums.

Man bija 25 gadi kad bārā... Autors: KALENS «Viņš atvēra atvilktni un to piemīza to» jeb 13 BRIESMĪGI vienas nakts sakari!
8.

Man bija 25 gadi, kad bārā iepazinos ar 35 gadīgu sievieti. Ceļā uz manām mājām viņa visu laiku lielījās par savām mineta prasmēm, bet, kad nonācām pie manis un viņa sāka... es attapos ar pievemtu kājstarpi.

Reiz uzaicināju pie sevis... Autors: KALENS «Viņš atvēra atvilktni un to piemīza to» jeb 13 BRIESMĪGI vienas nakts sakari!
9.

Reiz uzaicināju pie sevis ciemos Tinder saderību. Sekss bija diezgan labs, taču pēc tam viņš sāka stāstīt, ka mēs esam grēkojuši un gultā sāka lūgt piedošanu Dievam. Es viņam vairs nezvanīju.

Augstskolas gados man ļoti... Autors: KALENS «Viņš atvēra atvilktni un to piemīza to» jeb 13 BRIESMĪGI vienas nakts sakari!
10.

Augstskolas gados man ļoti patika kāds puisis ar kura kursu kopā notika dažas lekcijas. Beigu beigās tomēr devos iepazīties un vakars beidzās viņa gultā. Viss jau būtu forši, ja vien viņš mani nebūtu apvēmis no mugurpuses un pēc tam vēl uzbudinājies no visas tās alkohola-pīrādziņu masas, kas atradās uz manas muguras.

0
289

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [7]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
exkluzīvais avatars
Medaļa Gada SPOKS 2017Medaļa UberautorsMedaļa Gada RAKSTS 2017
  exkluzīvais 13.05.17 00:13
 
7
0

5. Tur pat vairāk nav, ko piebilst.

mumis avatars
Medaļa 1/13 kūciņasMedaļa Dienas joksMedaļa Rainis
  mumis 13.05.17 06:33  
 
2
0
Labais 😎

SAMSS avatars
Medaļa Zoles 3000 spelesMedaļa Patīk komentārsMedaļa Zoles 3000 speles
  SAMSS 13.05.17 08:05
 
1
0

  

sega789 avatars
Medaļa TrumpeMedaļa 1/13 kūciņasMedaļa Spoks
  sega789 13.05.17 10:36
 
1
0

Muaaaaaaaaaaaaaaaaaaaah... pēdējais vnk lielisks

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 03.06.17 16:25
 
0
0

  

shvillis66@speles avatars
Medaļa Krustvardu superrecidivistsMedaļa Zoles recidivistsMedaļa 100 atminetas miklas
  shvillis66@speles 13.02.18 05:18
 
0
0

      

Grey Wolf avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  Grey Wolf 13.02.18 21:37
 
0
0

njā...