Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
1
236

''Daudzi uzskata šādas attiecības par bezkaunīgām un nepareizām, bet, Alanaprāt, nav nekā nepareiza un nosodāma tajā, ka turīgs vīrietis nodrošina sievietei viņas sapņu dzīvi, pretī par to saņemot attiecīgu piepildījumu no viņas pašas.''

Ko domā Tu?

Cukura mazulīte kurai ir... Autors: The Diāna Sugar daddy - labi vai slikti?
1.

Cukura mazulīte, kurai ir bijuši 10 dažādi cukura tētuki, šādi atradusi savu mūža mīlestību

Tā kā cukurainās attiecības mūsdienās ir diezgan parasta prakse, tad attiecīgi ir izveidotas mājaslapas, kuras cukurtētukiem palīdz atrast cukura mazulītes un otrādi.

Cīnoties ar studiju kredītu atmaksu, 27 gadus jaunā Lara jau 3 gadus izmanto cukura attiecību piedāvātās iespējas.  Pēdējās no tām trāpījušas tieši sirdī.

‘’Kad pārcēlos uz Londonu, biju šokā, cik šeit viss ir dārgs. Turklāt man bija 40 000 mārciņu studiju parāds. Tas bija iemesls, kādēļ piereģistrējos saitā.’’

Sākumā viņa daudz uztraucās, jo šāda veida attiecības bija kas jauns. Ar laiku viņa kļuva atvērtāka un pārliecinātāka par sevi. Šobrīd viņa ir attiecībās ar vienu no saviem cukura tētukiem – 36 gadus vecu finansistu. Jāatzīst gan, ka viņš joprojām maksā par visu. ‘’Viņš man sūta 1000 mārciņu mēnesī mana studiju kredīta segšanai. Viņš arī maksā manu dzīvokļa īri, ikdienas izdevumus, kā arī apmaksāja atvaļinājumus pa mēnesim Taizemē, Šrilankā un Grieķijā, kā arī par maniem jogas kursiem.’’

Sieviete kura apceļo pasauli... Autors: The Diāna Sugar daddy - labi vai slikti?
2.

Sieviete, kura apceļo pasauli, un par to liek maksāt saviem cukura tētukiem

Vēl 2015. gadā Monika Linna nebija pabijusi nekur ārpus ASV robežām. Tagad, pateicoties dāsnajiem cukura tētukiem, viņa ir izbaudījusi gan izjādi ar kamieļiem Dubaijā, gan iepirkšanās prieku Honkongā.

Monika stāsta, ka, klejojot internetā, nejauši uzdūrusies lapām, kas piedāvā dāmām būt par turīgu kungu līdzbraucējām apmaksātos atvaļinājumos. ‘’Sākumā nodomāju – tas vispār ir legāli?! Tad sāku saraksti ar vairākiem kungiem un sapratu, kāpēc gan nepamēģināt?’’

Pēc dažiem ne tik veiksmīgiem randiņiem Monika iepazinās ar itāļu biznesmeni. Abi šobrīd ir attiecībās un ir vienojušies, ka būs monogāmi.

Vientuļā māte meklēja cukura... Autors: The Diāna Sugar daddy - labi vai slikti?
3.

Vientuļā māte meklēja cukura tētuku, lai sadabūtu starta kapitālu biznesam. Ieguva 2 000 000 dolāru.

32 gadus vecā Samanta Defazio 2014.gadā reģistrējās mājaslapā (tulkots) KādaIrTavaCena.com. Mājaslapas princips – skaistas sievietes izveido profilus un izsola randiņus ar sevi. Bagāti veči sola, kurš nu vairāk, un dodas ar viņām randiņā. Samanta atklāj, ka parasti viņas cena ir bijusi starp 100 un 250 dolāriem. Pusotra gada laikā viņa ir izsitusies līdz TOP 5000 popularitātes ziņā.

Samanta gan velti laiku netērēja. Viņai prātā bija ideja biznesam – aplikācija taksometriem, kuros pie stūres būtu daiļa sieviete. Viņa šo ideju prezentēja visiem, kas nopirka randiņu ar viņu. Uzklausīja kritiku, pieslīpēja. Līdz beidzot 2015. gada jūlijā viens no viņas pircējiem saskatīja idejā potenciālu un investēja 2 000 000 dolāru viņas idejas īstenošanai.

24 gadus vecais bezdarbnieks... Autors: The Diāna Sugar daddy - labi vai slikti?
4.

24 gadus vecais bezdarbnieks atklāj, kā cukura tētuks nodrošina viņa luksus dzīvesveidu

Edvards Olivers jau kādu laiku dzīvo luksusa dzīvi, kuru viņam apmaksā viņa turīgais cukura tētuks. Pašam Edvardam ir grāds mārketingā, bet šobrīd viņam tas nav nepieciešams. Pa šiem diviem gadiem, kuros Edvardam ir cukurainas attiecības ar 56 gadus vecos vīrieti, ir izdevies samaksāt studiju parādu un sākt baudīt dzīvi uz visiem 100%.

Intervijā viņš stāsta, ka viņam ir ilglaicīga draudzība un finansiāla vienošanās ar vīrieti, kurš maksā par viņa dzīvokli un dod kabatas naudu drēbēm un citām lietām. Viņš uzsver, ka viņi guļ atsevišķās guļamistabās. ‘’Domāju, ka sākumā mans cukura tētuks meklēja seksuālas attiecības. Bet, iepazīstot mani tuvāk, viss kļuva platonisks. Esmu bezdarbnieks, bet uztveru šīs attiecības kā sava veida darbu.’’

Edvards, savukārt, palīdz cukura tētukam ar viņa biznesu un rūpējas, lai viņš vienmēr būtu apmierināts un laimīgs. ‘’Tas nav viegli, bet par to viņš maksā dzīvokļa īri, dod man 2 000 mārciņu kabatas naudu, regulārus ceļojumus uz ārzemēm pat mēneša garumā un ik pa laikam arī ceļojumus apkārt pasaulei luksusa klasē un ar nakšņošanu tikai 5 zvaigžņu viesnīcās.’’

Valsts kurā tika izvērsta... Autors: The Diāna Sugar daddy - labi vai slikti?
5.

Valsts, kurā tika izvērsta anti cukura tētuku kampaņa, lai apturētu negribētas grūtniecības un HIV/AIDS izplatību

Lai apturētu negribētas grūtniecības, HIV/AIDS izplatību, nemaz nerunājot par seksu starp partneriem ar lielu vecuma starpību, Uganda 2007 gadā izvērsa anti cukura tētuku kampaņu.

Līdz ar pieprasījuma pēc luksusa precēm palielināšanos Ugandā meitenes jau no 9 gadu vecuma sāka meklēt cukura tētukus, lai dabūtu to, ko vēlas. Šāda parādība izraisīja milzīgu jauniešu grūtniecības vilni un AIDS uzliesmojumu, tādēļ Ugandas skolas nolēma iejaukties. Kampaņa bija orientēta uz 9-18 gadus jaunām meitenēm. ‘’Mūsu pusaudzes meklē cukura tētukus, lai apmaksātu sev mobilos telefonus, mašīnas un luksusa viesnīcas, tādējādi pakļaujot riskam savu dzīvību. Attiecības ar tik lielu vecuma starpību ir jāpārtrauc. Sakiet ‘’NĒ’’ cukura tētukiem.’’

Sieviete aizlidoja 5nbsp000... Autors: The Diāna Sugar daddy - labi vai slikti?
6.

Sieviete aizlidoja 5 000 jūdzes, lai tiktos ar cukura tētuku, ar ko sapazinās internetā tikai 14 dienas iepriekš

35gadīgā Lorēna Levija no ASV internetā iepazinās ar 40gadīgo Hani Alkoot no Kuveitas. Viņi iepazinās mājaslapā, kura palīdz vientuļām sievietēm atrast sponsorus pasaules apceļošanai. Pēc 2 nedēļu sarakstes abi nolēma tikties dzīvē, lai saprastu – ir tur dzirkstele vai nē. Viņi nolēma tikties Amsterdamā – apmēram pa vidu abu dzīvesvietām. Dzirkstele bija, un nu abi jau 10 mēnešus kopīgi ceļo.

Hani apmaksā visus Lorēnas ceļošanas izdevumus. Katrā ceļojumā Hani iztērē apmēram 12 000 Lorēnas dēļ (biļetes, pieczvaigžņu viesnīcas, dārgi restorāni).

Nujorkas cukura tētuku... Autors: The Diāna Sugar daddy - labi vai slikti?
7.

Nujorkas cukura tētuku universitāte

Jā, šai lietai ir iespējama arīprofesionāla apmācība. Ņujorkā jau kopš 2014.gada ir universitāte, kura skolo topošās cukura mazulītes un cukura tētukus. Universitāti vada viens no plaši zināmākajiem cukura tētukiem – Alans Šneiders, tuklāt pats savu cukura mazulīti  Karlu Eboniju viņš iecēlis par profesori.

Kopīgiem spēkiem Alans un Karla audzēkņiem māca 5 svarīgākos cukura attiecību virzienus – seksualitāti, sapratni, dāsnumu, pievilcību un abpusēju izdevīgumu. Viņi sadarbojas arī ar plastikas ķirurgiem, attiecību ekspertiem un finanšu ekspertiem, lai ļautu sievietēm izskatīties maksimāli labi un vīriešiem – maksimāli labi organizēt attiecības.

Daudzi uzskata šādas attiecības par bezkaunīgām un nepareizām, bet, Alanaprāt, nav nekā nepareiza un nosodāma tajā, ka turīgs vīrietis nodrošina sievietei viņas sapņu dzīvi, pretī par to saņemot attiecīgu piepildījumu no viņas pašas.

1
236

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [24]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
fotospēle avatars
Medaļa FrenkijsMedaļa Dienas joksMedaļa Recidīvists
  fotospēle 07.07.18 02:33  
 
17
0
Mjā. Par ēnas pusēm atkal tiek klusēts.

draiskā roka avatars
Medaļa TahikardijaMedaļa BučiņaMedaļa Tahikardija
  draiskā roka 07.07.18 13:48
 
16
0

Glamūrīga maucība

spoku dienas joks

Verņjom vsjo v zad avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa RainisMedaļa Recidīvists
  Verņjom vsjo v zad 07.07.18 00:46
 
15
0

Tavai draudzenei 60? Nekas,dēliņ,bet ja ieraudzīšu ka pīpē,noslānīšu zili melnu,ka pat klases biedri neatpazīs  

Dark Magician avatars
Medaļa ViktorsMedaļa Gada SPOKS 2017Medaļa Favorīts
  Dark Magician 07.07.18 00:14
 
13
0

Strīdīgi, strīdigi. Ja tu nemeklē lielo mīlu, bet gandrīz vai kā kļūt par prostitūtu vienam noteiktam vīrietim un pats vīrietis par to priecājās -laikam jau neslikti. Bet no otras puses, tas tikai pierāda, ka mīlestība mūsdienās ir mirusi vai vismaz atrodās agonijā. Labums, protams, ir tad ja tai sievietei ir bērni - vismaz par to labklājību nebūs jāsatraucās, galvenais, lai sugardaddy nemeklē, tās, kurām jau ir savs vīrs- krāpšanas gadījumā tas ir absurdi.

ThatGrumpyGuy avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa Admins iesakaMedaļa 1/13 kūciņas
  ThatGrumpyGuy 07.07.18 01:27
 
11
0

"Neskaitos prostitūta, ja naudu ļoti vajag!!"

Minka Mika avatars
Medaļa Kalnu kristālsMedaļa DrakulaMedaļa Gada RAKSTS 2017
  Minka Mika 07.07.18 22:27  
 
8
0

atbildot uz Dark Magician komentāru " Strīdīgi, strīdigi. Ja tu nemeklē lielo... "

 

Nevar spriest par visu sabiedrību kopumā pēc šādiem cilvēkiem. Man katrā gadījumā prieks par cilvēkiem,kuri dzīvē atrod to ko vēlas- naudu,mīlestību vai dumju blondīni P.S man nav nekas pret blondīnēm. Arī dumjām

Viņas Pupiņa avatars
Medaļa Karsts pielūdzējsMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas joks
  Viņas Pupiņa 10.07.18 02:09  
 
7
0
Nevajag bāzt savu degunu citu cilvēku savstarpējās attiecībās. Ne vienmēr viss ir tā, kā izskatās no malas.

spoku dienas doma

ķesters avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa TestētājsMedaļa Students
  ķesters 09.07.18 15:30
 
7
0

Kādreiz prostitūcija bija delikāta lieta, Zināja par eksistenci bet lieki nereklamējas. Mūsdienu Veģetatīvajā sabiedrībā, tā jau tiek blamēta citā ādā tāpat kā visi transgenderismi,zoofilismi un viss pārējais. Vairāk vai mazāk drīz pedofiliju pieņems kā normu.

kartupelis ar mugurkaulu  avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa SpoksMedaļa Jāņuguns
  kartupelis ar mugurkaulu 07.07.18 16:04  
 
7
0
Kur ir mana cukurmammiņa???Atsaucies!!!

kakasy avatars
Medaļa Zoles 3000 spelesMedaļa AspazijaMedaļa Komiķis
  kakasy 10.07.18 09:44
 
5
0

@Aptauja: Vai tu varētu būt attiecībs ar sugar daddy?

Cits variants: Jā, es varētu būt cukura tētuks, man tikai nav tik daudz naudas

Anonīms
Anonīms 07.07.18 10:18
 
4
0

Slikti - maná gadíjumá mani reiz meitene uzmeta dēļ tāda pamatojoties ka es viņai esmu pa vecu 9 mēn vecāks biju, a aprecējās ar tādu kam +30 gadi xD

Dark Magician avatars
Medaļa ViktorsMedaļa Gada SPOKS 2017Medaļa Favorīts
  Dark Magician 07.07.18 23:00  
 
3
0
atbildot uz Minka Mika komentāru "Nevar spriest par visu sabiedrību kopumā pēc šā... "

Man ir pretenzijas pret tiem kas citus izmanto, kas melo un krāpj. Pret citiem - 0 pretenziju

UndeadCrabstick avatars
Medaļa MaģistrantsMedaļa TrumpeMedaļa Sviestmaize
  UndeadCrabstick 09.07.18 18:52
 
0
0

@Aptauja: Vai tu varētu būt attiecībs ar sugar daddy?

Cits variants: Man kkā pie d*rsas.

Artefakts avatars
Medaļa RedaktorsMedaļa Admins iesakaMedaļa Darts Veiders
  Artefakts 13.07.18 21:25  
 
0
0
Intersanti, eksistē tādas sugar mommy?

Anonīms
Anonīms 09.07.18 14:00  
 
0
0

@Aptauja: Vai tu varētu būt attiecībs ar sugar daddy?

Cits variants: Nekad

Anonīms
Anonīms 11.07.18 03:33
 
0
0

@Aptauja: Vai tu varētu būt attiecībs ar sugar daddy?

Cits variants: Green Laser Pen

Roterdama avatars
Medaļa Vampīru klana biedrsMedaļa ZebraMedaļa Patīk komentārs
  Roterdama 09.07.18 21:57
 
0
0

@Aptauja: Vai tu varētu būt attiecībs ar sugar daddy?

Cits variants: Kas tas tāds?

ĢenerālisHansijs avatars
Medaļa Darts VeidersMedaļa Dienas domaMedaļa Spoki flame
  ĢenerālisHansijs 09.07.18 19:31
 
1
1

atbildot uz The Diāna komentāru "Kurā tieši vietā Tu saskati reklāmu? "

Tā ir psiholoģiska stratēģija. Pa vidu stāstiem par normālām prostitūtām (lai cik riebīgi tas nebūtu, tas tomēr ir viedokļa jautājums par to, cik pieņemami tas ir. Nevērtēju) ievietots stāsts par prostitūtu-pediņu, tā it kā TAS neatšķirtos no šīs kategorijas sievietēm.

Apzināti, vai neapzināti, bet mediji to vien dara kā katra vārda galā iestumj savus homofīļus. Atkārtot, atkārtot, atkārtot. Ja ko pietiekami bieži atkārto, tas prātā kļūst par normu.  Tūkstotsreiz atkārtoti meli ir patiesība.

The Diāna avatars
Medaļa GremlinsMedaļa ViktorsMedaļa Zoles 3000 speles
  The Diāna 09.07.18 19:19  
 
0
0
atbildot uz ĢenerālisHansijs komentāru " ''Pēdējās no tām trāpījušas tieši sirdī... "

Kurā tieši vietā Tu saskati reklāmu?

ĢenerālisHansijs avatars
Medaļa Darts VeidersMedaļa Dienas domaMedaļa Spoki flame
  ĢenerālisHansijs 09.07.18 19:06
 
0
0

atbildot uz ķesters komentāru " Kādreiz prostitūcija bija delikāta liet... "

Tieši tā! To sauc par Overtrona loga stratēģiju.