Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
21
554

Mani gandrīz nogalināja bēgļi un policijai bija pilnīgi vienalga.

Lūk šis būs mans nu jau trešais nepatīkamais starpgadījums ar "draudzīgajiem" bēgļiem eiropā! Par pirmo gadījumu UK un otro gadījumu Francijā gan jau varbūt vēlāk pastāstīšu arī stastus, jo ierosināju krimināllietu pret šiem uzblucējiem un par cik lieta vēl nav beigusies neredzu īsti jēgu rakstīt stāstu kurš būs nepabeigts.

Bet nu tā, šis gadījums bija noticis nesen Maija otrajā pusē Rietumjorkšīras pilsētā Bredfordā (pilsēta kuras absolūti lielāko daļu satur bēgļus un ekonomiskos migrantus no tuvajiem austrumiem), ar meiteni devāmies vakara pastaigā pa vienu no daudzajiem pilsētas parkiem tad pēkšņi ieraudzījām vienu likumpārkāpēju - teroristu ar kvadrociklu kurš sāka terorizēt parka apmeklētājus. Pirmais upuris bija pusmūža baltā britu izcelsmes sieviete ar mazu bērnu un suni, šis terorists uz kvadrocikla vairākas reizes pāris centimetru attālumā atrumā virs 50km/h patraucās garām večiņai ar bērnu tādejādi viņus biedējot un mēģinot notriekt, tad večiņai no rokām izrāvās pavadiņa ar suni un suns sāka bēgt prom, protams šiem "draudzīgajiem" bēgļiem uz kvadrocikla likās jautri ņemt un sākt dzīties pakaļ sunim mēģinot viņu notriekt. Suns aizbēga no mana redzes loka un musulmaņi ar savu kvadrociklu kuram bija noņemti reģistrācijas nummuri arī pazuda no apvārkšņa un tikai pēc skaņam varēja dzirdēt ka parka otrā pusē šie bēgļi ārdās pa parku, kurā ir aizliegti jebkādi transportlīdzekļi un par iebraukšanu parka teritorijā bez īpašām pašvaldības atļaujām pienākas bargs sods.

Tad nu lūk pagāja neilgs laiks un šie teroristi atgriezās atpakaļ uz to parka daļu kurā es ar meiteni pastaigājos, drošības nolūkā es ieslēdzu videokameru, lai piefiksētu kā pierādījumu policijai par šo teroristu izdarībām. Kad šie bēgļi ievēroja ka tiek filmēti izlēma maskēt sejas un sākt terorizēt mūs. Pirmajā brīdī man gan likās ka šie bēgļi mūs aplaupīs, jo viņi savu kursu pavērsa tieši pret mums, bet tāds laikam nebija viņu mērķis. Viņu mērķis bija terorizēt parka apmeklētājus un nodarīt viņiem sāpes un to viņi arī mēģināja izdarīt - uztriekties mums virsū lielā ātrumā ar kvadrociklu un pārbraukt pāri kājām! Par laimi tas viņiem neizdevās jo kājas sēžot uz soliņa pēdējā mirklī pierāvām sev klāt.

Iegūstot pierādījumus par likumpārkāpumiem tūlīt zvanijām policijai un bijām ļoti šokēti par to ka policija neizrādija pilnīgi nekādu interesi par šiem teroristiem uz kvadrocikla bez reģistrācijas numura kad atbildējām apstiprinoši uz policijas jautājumu vai tie ir musulmaņi nevis baltie Briti. Policija tik atbildēja ka tuvākās stundas laikā aizsūtīs kādu patruļekipāžu apskatīties kas parkā notiek. Un kad vaicāju kā es viņiem, lai nododu video ar terorizētāju sejām viņi man atbildēja to, ka kamēr neviens nav cietis un gājis bojā viņi neko īpaši nevar izdarīt un ka no video jēgas nav nemaz. Tomēr teica, ka sazināsies vēl ar mums, par cik es UK neplānoju būt ilgi iedevu meičas telefona nummuru un adresi kur viņi var piebraukt un dabūt video ar izdrukātu attēlu ar šo teroristu sejām, tā jau būs pagājušas divas nedēļas un policija pilnībā nav interesējusies par šo notikumu. Un mūsu centieni parādīt šo video jebkādiem mēdijiem kuri varētu pacelt šo bēgļu visatļautību plašākai sabiedribai beidzās ar noraidījumu un nosodījumu rasismā!

Jūtos vīlies Eiropas policijā kuri piesedz šos garīgi nelīdzsvarotos bēgļus un neko nedara kamēr nav kāds gājis bojā un tad tik beigās pasaka to ka šie teroristi bija viņu redzes lokā, bet nebija jau neko traku līdz šim darījuši tāpēc nebija pamata viņus kontrolēt! Un arī mēdiji ir pārbiedēti un cenzēti, jo baidās runāt par to ko Sorosa fonds aizliedzis runāt un tas ir tas ka šie bēgļi ievazā eiropā savu āfrikas un austrumāzijas neattīstīto kultūru nejēdz integrēties un respektēt rietumu kultūru un eiropas pamatiedzīvotājus!

Skumji ka mēs paši Baltie cilvēki esam apspiesti un noniecināti kaut kādu ekonomisko bēgļu - iebraucēju priekšā kuri ņirgājas par mums un paliek nesodīti par pamatiedzīvotāju terorizēšanu! Ticiet man ja uz ta kvadrocikla sēdētu baltie vīrieši, būtu policija pusotras minūtes laikā klāt un cauri visai pilsētai uzrīkojusi pakaļdzīšanos ar helikopteri.

P.S. Šo video ieliku no cita anonīma youtube konta drošības apsvēruma dēļ. Šajā kontā jau esmu saņēmis nāves draudus no daudziem musulmaņiem, kuri uzskata mani par vainīgu pie tā, ka es filmēju likumpārkāpējus un dalos ar šo video Youtube. Ja nav grūti varat ielikt šim video + ieejot youtube, jo mīnusus man tur liek tikai musulmaņi kuri uzskata to ka viņi var darīt ko vien vēlas eiropā un nosoda tos kas iebilst pret to!

 Autors: LosAngeles Mani gandrīz nogalināja bēgļi un policijai bija pilnīgi vienalga.

Pievienotie video

21
554

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [35]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
LosAngeles avatars
Medaļa Spoku Misters 2015Medaļa Spoku Misters 2016Medaļa Gada SPOKS 2017
  LosAngeles 12.06.17 19:08
 
121
2

atbildot uz Trojas Helēna komentāru " Čalīt, jaukais, dārgumiņ. Mani ļoti int... " Ja kādreiz par nelaimi Tev sanāks atbraukt uz Bredfordas pilsētu Anglijā tad sapratīsi, ka 95% cilvēku ko redzēsi uz ielas būs musulmaņi kuri uzvedīsies kā mērkaķi un spīdēs ar savu zemo intelektu. Nemaz te tādu čigānu un spāņu nav redzēts! 

P.S. un nekādu naidu es nekurinu, un lūdzu nesauciet mani par rasistu, jo Islams nav rase bet gan reliģija! Tomēr ja domāsiet līdzi sapratīsies ka, ja šie mērkaķi uzvestos kā civilizētas būtnes un ievērotu likumus nebūtu arī tāda naida pret viņiem, tākā paši vien dara visu iespējamo lai cilvēki viņus ienīstu!

playboy86 avatars
Medaļa SpoksMedaļa Bērndārznieks
  playboy86 12.06.17 20:48
 
104
3

šaj problēmai ir tikai viens risinājums! Visus šos bēgļus deportēt un viņu mošejas nojaukt!

Mahitoo avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Redaktors iesakaMedaļa Dienas doma
  Mahitoo 12.06.17 22:27
 
85
0

Sēž tantiņa DeutcheBahn vilcienā, kādā no Minhenes stacijām, te stacijā iekāpj 2 turki un apsēžas tieši aiz vecās ārietes, skaļi diskutējot un līksmojot pa visu vagonu par to, ka turkus skaits Vācijā beidzot pārsniedzis 4 miljonu atzīmi   

Te pēkšni večiņa apgriežas un skaidrā vācu valodā sāka:"Reiz Vācijā bija 6 miljonu žīdu"   

 

Vai tik analoģiski nenotiek ar muslimiem un pārējiem nekulturālajiem flüchtlingiem, ka vienā jaukā dienā demokrātijai piegriezīsies šitā maucība un viņus sāks ķert, kā trakus suņus   

spoku dienas joks

SashaZaicevs avatars
Medaļa RainisMedaļa NostradamsMedaļa Bergmanis
  SashaZaicevs 12.06.17 18:54
 
80
3

Absolūti piekrītu tev! Jāiznicina tā autistu "TICĪBA" es pat to tā nenosauktu, autisms drīzāk! 

Intel Inside avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa KomiķisMedaļa Dienas joks
  Intel Inside 12.06.17 18:33
 
78
2

Kā jūrnieks saku, arābu valstīs ir pavisam cita kategorija, dzīves apstākļi, informācijas uztvere, prioritātes, kultūra. Reti kurš no viņiem spēj iedzīvoties civilizācijā, viņi "migrējot" negrib pielāgoties citiem dzīves apstākļiem, viņiem patīk savi dzīvnieciski.   

CabooM avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa KomiķisMedaļa Dienas joks
  CabooM 12.06.17 18:31
 
71
0

Jā, obligāti kādam bija jācieš lai viņi tiktu sodīti, vai vismaz meklēti.    Arvien vairāk es ienīstu cilvēkus, drīzāk to ko viņi dara un nedara   

VitalyG avatars
Medaļa TrumpeMedaļa Dienas joksMedaļa Patīk komentārs
  VitalyG 13.06.17 05:39  
 
69
0

Varēji zvanīt uz dzīvnieku patversmi, lai savāc savus lopiņus.   

IgnisDei avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Burvju klana biedrsMedaļa Frostijs
  IgnisDei 12.06.17 21:00
 
68
3

Kāds vispār rindu par to, ka viņam draud ar nāvi izlasīja? Zinu dažus cilvekus, kuri uzdrīkstējās pakritizēt islāmu, arī saņēma nāves draudu vēstules.

IgnisDei avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Burvju klana biedrsMedaļa Frostijs
  IgnisDei 12.06.17 21:02
 
62
0

atbildot uz Trojas Helēna komentāru " Čalīt, jaukais, dārgumiņ. Mani ļoti int... " Pēc sejām var atsķirt, bet ar laiku saprotam, ka liela daļā ar tādu ādas krāsu nu nav tie pieklājīgākie cilvēki. Un huļi vispār pa parku jānēsājas kā dulliem, prieks tam ir speciālas trases.

krustnesi avatars
Medaļa NostradamsMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas doma
  krustnesi 12.06.17 22:54
 
57
2

atbildot uz andris30 komentāru " Es ar musulmaņiem strādāju kopā jau gad... " Nepiekritīšu, ka ticība neiespaido.. Ja jau neiespaidotu, tad būtu vienādi daudz teroristi gan pie kristiešiem, gan musulmaņiem, gan hindu, gan budistiem, utt... bet tā nav. Ja es tev uzdotu klišejisku jautājumu - kuru reliģiju tu iedomājies redzot teroristu ar spridzekļu jostu? ko tu atbildētu.. jā, un tāda atbilde būs lielākai daļai, jo nekas nerodas no nekā

Fēlikss Edmunda dēls avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas joks
  Fēlikss Edmunda dēls 13.06.17 08:12
 
52
0

Mjā! Polijā būtu pavisam savādak! Pēc nofilmētā materiāla attiecīgie varoņi karātos kaut kur parka kokos Btw es labprāt iepazītos ar to  pagrimušo subjektu GTAxxmood,  kurš  nosmirdēja  izmantotajos avotos  norādītajā youtube kanālā

 

mryan avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa SpoksMedaļa Spoki flame
  mryan 13.06.17 12:04  
 
51
0
Policija bradforda ir nekam nederiga, tas ir vairakas reizes pieradijies vairak kart. A sitie gonsiki izradas tipa nopirkusi plerdaku dzena. Un kura bradfordas parka tas bija?
LGPZLV avatars
Medaļa Vilkaču klana biedrsMedaļa BergmanisMedaļa Dienas joks
  LGPZLV 12.06.17 18:25
 
44
0

Kāpēc viņiem vispār tā ir jādara?   

AnotherShe avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa Soarkana RūžeņaMedaļa Spoks
  AnotherShe 17.06.17 16:11
 
44
2

atbildot uz Laura komentāru "atbildot uz Laura komentāru " Var redzēt kā tev... " Kaada atskiriiba, kaadaa kraasaa vinju aada? Varbuut raksta autors nedaudz parspiileeja, tomeer, nav svariigi, kur sie divi tipi ir dzimushi, bet vinji paarkaapj likumu. Parkos nedriikst braukt ar kvadraciklu. Var redzeet, ka shis braucamais nav piemeerots lietoshanai uz celja un vinjiem nav kjiveres galvaas. Var redzeet, ka vinji paarkaapj likumu. Kaut vai par to vinji bija jaasoda. Un tur ir pilniigi vienalga, vai vinji bruuni, balti vai melni. Un nav jau vairs svariigi, vai vinji gribeeja kaadu nogalinaat vai pabiedeet. Vinji paarkaapa likumu un trauceeja citu cilveeku mieru, un vinjiem par to buutu jaaatbild.

Nezinu, kas Tu esi Laura, bet redzu, ka Tu akli aizstaavi kaadu, ko nebuutu jaaizstaav. Visiem likumi vienaada, neatkariigi no aadas kraasas un vietas, kur tie dzimushi..  

Roterdama avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Sertificēts spoks
  Roterdama 17.06.17 17:05
 
33
1

Par ko policisti saņem naudu? Tie musulmaņi nav nekas vairāk kā Eiropas piegružotāji. Ļoti pareizi izdarīja autors, nofilmējot visu notiekošo. Ja baltie būtu musulmaņu valstīs izdomājuši kaut ko tādu izdarīt, tad sen jau no viņiem būtu līķi.

Noslēpumainais avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Moderatora favorītsMedaļa Redaktors iesaka
  Noslēpumainais 15.06.17 18:16
 
27
1

Nu ko lai saka, ja policija neko nedara, pašiem jārīkojas, domāju ar šamējiem izrēķinoties pa savam, piedirsīs bikses un nelīdīs virsū miermīlīgiem cilvēkiem.

Anonīms
Ments 12.06.17 21:35
 
20
0

Jūs cilvēki esat slimi, ja pārmetas raksta autoram par to ka viņš cīnās par kārtību pasaulē un attaisnojat musulmaņu ālēšanos un cilvēku terorizēšanu! Cilvēki mīļie Jums jāieslēdz beidzot smadzenes. Šis stāsts varēja arī beigties daudz bēdīgāk, ja cilvēki tiktu notriekti un tad Jūs visu ko varēsiet izdarīt ir uzlikt FaceBookā bildi ar Latvijas karodziņu un izsakot pliku līdzjūtību bojāgājušam Latvietim! Skumji, ka cilvēki necīnās ar problēmu pirms ir jau par vēlu!

huzaars avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  huzaars 16.06.17 12:25
 
17
1

atbildot uz Mahitoo komentāru " Sēž tantiņa DeutcheBahn vilcienā, kādā ... " Mēneša labākais komentārs !!!!!

exkluzīvais avatars
Medaļa Gada SPOKS 2017Medaļa UberautorsMedaļa Gada RAKSTS 2017
  exkluzīvais 12.06.17 18:39
 
18
4

Tu reāli kurini naidu. Ja tie būtu latvieši, tad visa mūsu tauta būtu idioti? Tu nevari visus mest vienā bedrē.

Anonīms
dirsejs 17.06.17 18:54
 
15
2

hitlers bija launs cilveks, bet tagad mums vinu vajag atpakal.