Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
spoki fosilijas ikona Fosilija
189
2534

Man jau ir piegriezies, ka es dzīvē netieku atzīts ne dzīvē, ne spokos. Varbūt vairs nav jēga dzīvot?

Atzīšu, man ir 14 gadi un šogad paliks 15. Mani skolā bieži izsmej tikai tāpēc, ka es nesmēķēju, nepiedzeros, maz smaidu un vairāk zinu, kā citi. Ja godīgi, liela daļa klases ir pīpmaņi un dzērāji. Daži uz skolu nāk pamatīgi pietempušies, ka pat kājās nevar nostāvēt.

Es nevienam nesitu un negribu to darīt, bet mani ienīst ļoti daudzi cilvēki. Es nezinu, kāpēc...

Es neklausos visu dienu LMFAO un Bermudu Divstūri, kā to dara citi, es labāk novērtēju citus māksliniekus. Mūzika pašam ļoti patīk, klausos un spēju atšķirt katru skaņu, bet, tā ir pārspīlēta lielība...

Daudzi džeki man piekasās ar gejiskiem jautājumiem: būsim kopā, vai tu mani mīli, gribi ar manīm seksu? Es nēesmu gejs, bet nevienam tas nepielec, ka man patīk sievietes, nevis vīrieši. Bet joprojām man sūta noslēptas homo adreses...

Es gribētu draudzeni. Man tādas nav. Man patīk viena meitene klasē. Es saņēmos ar viņu kādu dienu pajautāju kļūt vienkārši kā draugi... Viņa mani pasūtīja trīs mājas tālāk un pateica, ka viņa ir kopā ar citu, kas izskatās pēc Bībera. Nu gandrīz uz mata!

Mani pirmajā septembrī, 2011 gadā gandrīz klasesbiedrs nopīpējies un apdzēries mani nosita, bet jums tāpat viss vienalga.

Es gribētu, lai mani atzīst. 2009 gadā kļuvu atkarīgs no datora, lai tik nomierinātu savas bēdas... Datorā es sāku spēlēt pārlūcenes un drīz piereģistrējos forumā. Es sāku kļūt atkarīgs no foruma.

2010 gadā atradu saitu Spoki.lv... Tur es piereģistrējos. 2011 gadā. Es gribēju kļūt par labu spoku, kas grib palīdzēt, bet diemžēl mani te arī ienīst un dod mīnusu armijas pēc katra raksta.


Jā, es esmu pesimists, jo neredzu prieku šajā dzīvē. Varētu teikt, ka man ir mazvērtības kompleksi, bet kuram tas rūp?

Es taču esmu visiem nevajadzīgs un pat ar dažiem maniem komentāriem, kas varbūt ir uzmundrinoši, es nejūtos priecīgs...

Varbūt jāpārtrauc dzīvot, jo kam es esmu vajadzīgs? Nevienam! Laikam kādu dienu es pateikšu ardievas pasaulei :(

Ceru, ka dabūšu vismaz vienu plusiņu, kas mani bišķiņ uzmundrinās.

Jūsu DaavisH

 Autors: Fosilija Man sāk apriebties dzīvot
189
2534

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [484]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
luvazhels avatars
Medaļa SuperautorsMedaļa UberziņaMedaļa Moderatora favorīts
  luvazhels 12.05.12 14:25
 
559
7

Uzliec mīksto visiem tiem pi*arasiem un viņu domām. Daudzi ir gājuši cauri šādiem sūdiem un galvenais ir cīnīties!!!

tetrao tetrix avatars
Medaļa SpoksMedaļa Dienas domaMedaļa Students
  tetrao tetrix 12.05.12 14:22
 
285
4

Tādēļ jau tu esi, tas kas esi, jo padodies pārāk ātri. Sāc vienkārši iet kačeni, moš paskrien pa vakariem, un turpini labi mācīties, un pēc gadiem viss būs kārtība- pat vairāk :) Galvenais ir saņemties un nečīkstēt 

allija avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Spoks
  allija 12.05.12 16:43
 
259
3

Tavs stāsts mazliet atgādina mani pašu tavā vecumā. 14 gadu vecuma man bija visasi smags laiks, tad es izbaudīju, ko nozīmē būt par klases apsmieto, man nebija īsti neviena drauga, mamma neko nenojauta, man bija visai liela depresija (pateicoties arī vēl citām problēmām, ko es te negribu minēt) un es nopietni domāju par pašnāvību. Es maz kontaktējos ar cilvēkiem, biju ļoti noslēgta un drūma. Es nepaspēju izdarīt pašnāvību tikai sava gļēvuma dēļ, man bija bail no tā. Bet es tiku ārā no tās bedres. Kā? Vienkārši - tev jāatrod kāds iemesls dzīvot, kāds mērķis. Pat, ja liekas, ka nekam nav jēgas, tāds noteikti ir, jo neviens nepiedzimst veltīgi. Es atradu veselus trīs iemeslus dzīvot - mamma, kurai esmu vienīgais bērns, mans sapnis par rakstnieces karjeru un tad vēl ticība labajam, ko ieguvu, izlasot pāris iedvesmojoša grāmatas (es pat sāku ticēt dievam). Un gluži nemanot viss sāka lēnām griezties uz labo pusi. Pamazām vien es sāku vairāk kontaktēties ar vienaudžiem un viņi ar mani, un es atkal ieguvu draugus. Man joprojām bija mazvērtības kompleksi un visādas citas huiņas, bet es cīnījos, un 15 gados pašnāvības ideja jau bija pilnībā atmesta. Tagad  man ir 16, man ir labi draugi, es eju uz ballītēm, kur protams, neiztiek bez alkohola, taču es nelietoju daudz un zinu, ka viņi draudzējas ar mani mnanis pašas nevis dzeršanas dēļ. Joprojām dažreiz nav viegli, bet jāturpina cīnīties. Jēziņ, es par šo tematu varētu sarakstīt grāmatu. Šī garā palaga morāle - viss, kas notiek, notiek uz labu, tāpēc turpini iet uz priekšu. Apmēram tā. ;D Veiksmi.

Spociņš avatars
Medaļa Lieldienu zaķisMedaļa Spoki flameMedaļa Rūdis
  Spociņš 12.05.12 18:02
 
231
7

ESMU TAVA VECUMA MEITENE UN GRIBU IEPAZĪTIES!

candykingqueen avatars
Medaļa FukušimaMedaļa Soarkana RūžeņaMedaļa Sertificēts spoks
  candykingqueen 12.05.12 14:47
 
146
1

Es arī iesaku- sāc nodarboties ar sportu.! Ir ļoti daudz sporta veidu, atrodi savējo. Un tici man tad radīsies arī draugi kuri tevi novērtēs un viss pārējais.! Vispār priekškam tev vajadzīgi tie klasesbiedri. Ir taču arī ļoti daudz cilvēku ārpus skolas, vaine.!?  Saprotu, ne visiem ir iespēja mainīt skolu, bet ja tāda ir tad noteikti aizej.   Un galvenais, mainies pats un mainīsies arī viss pārējais.!! 

Gaindeaje avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Sponsora favorītsMedaļa Lācītis
  Gaindeaje 12.05.12 14:21
 
142
5

Tas mulsinošais brīdis kad iedot + par rakstu būtu kā pateikt - 'Man patīk'

agurs avatars
Medaļa AliensMedaļa Kalnu kristālsMedaļa Melnais caurums
  agurs 12.05.12 14:22
 
129
6

pat skumji palika :(

bet tev ir tikai 14 gadi, visas iespējas parādīsies vēlāk :)

10 plusiņi jau, laimīgs esi? :D

allija avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Spoks
  allija 12.05.12 20:24
 
114
1

Es gribēju vēl ko piebilst par šoi tēmu. Redz, kad šāds cilvēks izsūdz savas bēdas internetā, uzreiz sarodas simtiem aizstāvju, uzmundrinātāju un citu labsirdīgo. Bet, kad reālajā dzīvē jūs redzat kādu citādāko, ko pārējie apceļ, parasti nekas netiek darīts. Un ja šis cilvēks pats aiziet no dzīves, tad atkal jūs sakāt: "žēl, jūtu viņam līdzi". Ir viegli uzrakstīt spokos komentāru "Turies". Drosmi vajag, lai reālajā dzīvē izturērtos draudzīgi pret cilvēku, ko citi atstumj. Bet tieši tas mums ir jādara, kamēr nav par vēlu. Šāda rīcība patiesi norāda uz to, ka vēlies otram palīdzēt, jo būt gudram internetā jau ir viegli.

Androids112 avatars
Medaļa SpoksMedaļa RecidīvistsMedaļa Jubilārs
  Androids112 12.05.12 14:38
 
93
1

Kad tie dzērāji pieaugs viņi būs bomži, jo mācīties visticamāk nevar un nevienam nevejag stulbus dzērājus, kamēr tu mācoties dabūsi labu darbu un varēsi par viņiem pasmieties.

PAMA avatars
Medaļa ŽurnālistsMedaļa SniegpārsliņšMedaļa Zebra
  PAMA 12.05.12 14:38
 
84
4

ej nodarboties ar sportu!!! :) meiteneem patiik sportisti :) 

Billy The Llama avatars
Medaļa SpoksMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Pilnu klēpi tulpēm
  Billy The Llama 12.05.12 14:25
 
79
1

Tas vien,ka Tev neveicas skolā,nenozīmē,ka tā būs visu dzīvi! ;) 

Galvu augšā un parādi visiem tiem bīberiem,uz ko esi spējīgs! Kaut vai principa pēc,lai pierādītu,ka viņiem nav taisnība! Ja Tu turpināsi bēdāties par to,Tu ļausi viņiem Tevi uzvarēt,bet to taču Tu negribi.

Un noej nost no datora. 

BoyMan avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  BoyMan 12.05.12 16:00
 
66
1

atbildot uz Darkneses2 komentāru " Nevajag padoties. Arī mani skolā a... " Nevienam normālam cilvēkam NEPATĪK sist, bet dažreiz IR jāsit, lai visu nostādītu savās vietās.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 12.05.12 14:44
 
84
20

Liels paldies, kas jūt man līdz, es patiešām esmu tiem pateicīgs no visas sirds, no mata galiņa līdz papēdim, paldies, paldies, lai Dievs jūs svētī mūžīgi mūžos :)

Alutinsh avatars
Medaļa Redaktors iesakaMedaļa Admins iesakaMedaļa Dienas joks
  Alutinsh 12.05.12 15:00
 
53
1

Mani skolā bieži izsmej tikai tāpēc, ka es nesmēķēju, nepiedzeros, maz smaidu un vairāk zinu, kā citi. Ja godīgi, liela daļa klases ir pīpmaņi un dzērāji. Daži uz skolu nāk pamatīgi pietempušies, ka pat kājās nevar nostāvēt.

 

Man ir tas pats, nezinu kapēc! Es nevienam nesitu un negribu to darīt, bet mani ienīst ļoti daudzi cilvēki. Es nezinu, kāpēc... a man arī tas pats! Poh bet dzīvoju un priecājos :)  Eju copēt un kautko daros pa mājām! Turies ;)

Pohhemons avatars
Medaļa SpoksMedaļa SviestmaizeMedaļa Sākumskolnieks
  Pohhemons 12.05.12 16:21
 
42
1

Nevajag pievērst uzmanību visādiem slīkoņiem, ar tādu uzvedību viņi nekur tālu netiks, bet Tu, turpinot labi mācīties, dabūsi labu darbu un arī meiteni blakus, jo reti kurai sievietei patīk dzērāji un uzdzīvotāji. Tas varbūt ir stilīgi skolā, bet dzīvē gan parasti dzer un īpē tikai neveiksminieki. Lai veicās! un met ārā šitādas stulbas domas par pašnāvību.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 12.05.12 14:22
 
119
80

Jo vairaak pashnaavnieku, jo mazaak to ir.

Chaliit tev jaameklee paliidziiba.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 12.05.12 18:13
 
36
1

Daudzi ir gājuši tam cauri , un vai viņi taisīja pašnāvnību - !

Zināji , ka puse tava klasesbiedru dzīvē neko nesasniegs ? Jo viņi ikdienas iet uz ballītēs , dzer , smēķē un sazin ko vēl dara . Es esmu jaunāka par tevi un jau diezgan labi šo saprotu ! Iesaku , tad varbūt iet uz citu skolu , un sākt 1.septembi no jauna kā jaunu dzīvi ?! : )

TURIES !

BoyMan avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  BoyMan 12.05.12 15:34
 
35
2

Ar tādu attieksmi neko jau arī neuzlabosi. Ir viegli gauzties un žēloties, taču, jā - izdzīvo TIKAI stiprākie. Vai nu ej un kaut ko dari, vai arī paliec tur, kur tu tagad esi. Bet tagad tu neesi nekur. Padomā, vai ir jēga sevi tā nolaist? 

Zarka avatars
Medaļa ŽurnālistsMedaļa NostradamsMedaļa Redaktors iesaka
  Zarka 12.05.12 16:18
 
32
1

Neņem galvā tos skolas bezdeļus. Kad paaugsies būs daudz labāk ;) Tagad tikai saņemies und cīnies.

Flegminators avatars
Medaļa Spoks
  Flegminators 12.05.12 15:26
 
30
3

man ar ir 14 gadi un mani arī apdirš, bet mar ir pohuj. es dzeru, es lamājos, es slikti mācos, tas mani nepadara krutu un es ar to nelepojos. mani arī apsaukā, tā ir ar visiem. ja gribi lai tevi tik traki neapsaukā vnk pakačājies ne tikai viņi mazāk kasīsies, bet pats arī labāk jutīsies, tu būsi motivētāks un priecīgāks. ja tev ir depresija tad dari kas tev patīk. man patīk braukt ar moci un montēt video. man ir tikai 1 draugs un esmu klases klauns un tas nav ne forši ne patīkami, bet es to izciešu jo es zinu ka tas ir tā vērts, nākotnē būs labāk. kā jau saku visiem iet grūti dzīvē un plusi vai mīnusi nav tas pats svarīgākais.

« 1  2  3  4  5 »