Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
18

Straujiem soļiem tuvojas Valentīna diena jeb Visu Mīlētāju diena, kad romantika, mīlestība un ziedi ir visapkārt mums. Jutekliski un romantiski ziedi joprojām ir viens no labākajiem veidiem kā atzīties kādam īpašam cilvēkam simpātijās vai pat mīlestībā, kā arī vispiemērotākā dāvana Valentīndienā, lai pārsteigtu savu iecerēto. Taču, kā izvēlēties ziedus tā, lai šis nebūtu jūsu pēdējais randiņš?

Ziedu izvēle nav sarežģīta, ja vīrietis zina, ko meklē, taču daudz grūtāk ir ja neesam lietas kursā par to, kas meitenei patīk, tāpēc pirms iegādāties ziedus ir ļoti svarīgi noskaidrot vismaz iecerētās mīļāko krāsu, ja ne pašus ziedus. Protams, vienmēr varam izlīdzēties ar klasiku – sarkanām rozēm, tomēr, vai tās meiteni pārsteigs tā, lai noteiktu sekotu arī nākamais randiņš?

To, kā pārsteigt meiteni tā, lai viņa to atcerētos, iesaka ziedu salona “Karkadē” vadītāja Sandra Purviņa.

“Ziedi Valentīndienā noteikti ir vispiemērotākā dāvana. Ziedu izvēle šodien ir ļoti plaša, tāpat kā to dažādās nianses – smarža, izskats un citi elementi, kas noteikti nepadara īstā pušķa meklējumus vieglākus, it īpaši ja ar ziediem esat uz Jūs. Tomēr šajā dienā nav ieteicams izvēlēties tradicionālās vērtībās, ko pasniedzam gan dzimšanas, gan vārda dienās, bet padarīt šo dienu īpašāku, pārsteidzot meiteni ar kaut ko interesantu un košu, kaut ko tādu, kas paliks atmiņā. Pirms tikšanās noteikti ieteicams izzināt meitenes vēlmes, piemēram, meitenes mīļāko krāsu, lai piemeklētu ziedus tieši šajā tonī, vai arī vēl labāk – meitenes mīļākos ziedus, kas liecinās, ka esat vēlējies viņu no sirds iepriecināt un esat padomājis par ziedu izvēli, nevis paņēmis pirmos, ko ieraudzījāt ziedu salonā,” norāda Sandra.

Pasniedzot meitenei viņas mīļākos ziedus nav iespējams kļūdīties, norāda “Karkadē” vadītāja, piebilstot, ka ne mazāk svarīgs ir arī veids, kā tie tiek pasniegti. “Valentīna dienā ikviena meitene gaida pārsteigumu un jo netradicionālāks ziedu pasniegšanas veids, jo pārsteigtāka meitene. Viens no piemērotākajiem veidiem ir nogādāt ziedu otrajai pusītei uz mājām vai darbu ar kurjeru, pievienojot kādu mīļu vēstulīti, saldumus vai mazu pārsteigumu,” stāsta Sandra.

Nav šaubu, ka ziedus patīk saņemt ikvienai sievietei un jo skaistāk to izdarīsiet, jo lielāka iespēja, ka šī Valentīndiena paliks meitenes sirdī, bet jūs, vīrieši, noteikti sagaidīsiet arī otro randiņu ar savu iecerēto!

Nebaidieties šajos mīlestības svētkos pārsteigt un baudiet neaizmirstus mirkļus kopā ar savu mīļoto cilvēku!

0
18

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [4]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
SAMSS avatars
Medaļa Patīk komentārsMedaļa AutoklikerisMedaļa Pavasara laiks
  SAMSS 12.02.18 18:44
 
0
0

  

Juris1604 avatars
Medaļa Misija izpildītaMedaļa NastijsMedaļa Dienas doma
  Juris1604 12.02.18 20:42
 
0
0

    

Panzer avatars
Medaļa Zelta ninjaMedaļa PolittehnologsMedaļa Cacans
  Panzer 12.02.18 21:15
 
0
0

Science fiction, all is about money

aumy avatars
Medaļa Gada RAKSTS 2016Medaļa NostradamsMedaļa Ziņnesis
  aumy 12.02.18 23:18  
 
0
0
Man patīk.