Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
80

Vai arī Jūs kādreiz esiet nonākuši situācijā kad paši saviem spēkiem netiekat ar kautko galā? Noteikti ne vienuvien reiz, vaine? Bet citreiz tomēr labāk ir pašam palauzīt galvu, mēģinot iziet no situācijas paša spēkiem, nevis uzreiz ķerties klāt telefonam un zvanīt ārkārtas numuriem, jo var sanākt ka beigās arī paši varat nonākt šajā sarakstā un par jums tikai pasmiesies. Apkopošu pāris 911 saņemtos zvanus par diezgan smieklīgiem ziņojumiem.

Man negarscarono mana... Autors: Finčš Jocīgi iemesli, kāpēc cilvēki zvanīja uz 911
1.

''Man negaršo mana sviestmaize!'' 2012. gadā kāds vīrs no Konektikutas štata ASV, ziņoja par viesmīļu nolaidību, kuri bija sajaukuši un pasnieguši viņam kāda cita klienta pasūtīto maizīti. Dispičers vienkārši palūdza viņam nomierināties un pamest restorānu. Tā arī policija nedevās uz šo izsaukumu, jo šis tiešām bija stulbs iemesls zvanīt 911. 

Liesmas vannasistabānbspKāda... Autors: Finčš Jocīgi iemesli, kāpēc cilvēki zvanīja uz 911
2.

Liesmas vannasistabā. Kāda sieviete iegājusi savā vanasistabā un ieraudzījusi ka viņas vannas aizskari ir liesmās, nekavējoties pazvanījusi uz 911, paziņojot, ka viņai deg vannas istaba. Kad policisti ieradās notikuma vietā,  tie pamanīja ka ''liesmas'', kuras redzējusi sieviete, bija radušās no saules apgaismojuma kas tikai izstaroja aizskarus, liekot tiem izskatīties ka tiek deg. Viņa noteikti bija ļoti samulsusi. 

Vēlviens kulinārsnbspKāds... Autors: Finčš Jocīgi iemesli, kāpēc cilvēki zvanīja uz 911
3.

Vēlviens kulinārs. Kāds vietējais Džeksonvilas ''Subway'' apmeklētējs bija ieradies pēc savas ikdienas maizītes. Pasūtot savu sviestmaizīti, viņš pamanīja ka darbinieks, gatavošanas procesā, ir aizmirsis pievienot mērcīti. Tā vietā lai par to atgādinātu aizmāršīgajam pavāram, viņš ņēmis rokā telefonu, un par to ziņojis. Pēc pāris minūtēm kad policija vēl nebija ieradusies, viņš zvanījis atkal, sūdzoties, ka viņi nebrauc pietiekami ātri uz izsaukumu.. Šis gan laikam nebija savā omā.   

Iestrēdzis... Autors: Finčš Jocīgi iemesli, kāpēc cilvēki zvanīja uz 911
4.

Iestrēdzis satiksmē. Amerikāņu aktieris, ziņu reportieris Džo Makīns un ASV senatora brālis, kurš bijis arī divkārtējais kandidāts uz prezidenta amatu, 2008. gada prezidenta ievēlēšananas laikā, pazvanīja uz 911, sūdzoties, ka viņš ir iestrēdzis satiksmē un, iespējams, nepagūs uz sava jaunākā brāļa ievēlēšanu. Viņam tika pateikts, ka ja dzīvībai briesmas nedraud, tad nedrīkst zvanīt policijai. Viņš izlamājies uz dispičeri un nometis klausuli. Kad dispičeri viņam zvanīja atpakaļ, viņš bija ieslēdzis automātisko atbildētāju, tie atstāja ziņu ka zvani par sastrēgumiem esot krimināls pārkāpums. Pēc kāda laika viņš atzvanījis, un teicis ka iesniegšot sūdzību par viņam atstāto ziņu. 

Ziņoja par Mēnesinbsp2011... Autors: Finčš Jocīgi iemesli, kāpēc cilvēki zvanīja uz 911
5.

Ziņoja par Mēnesi. 2011. gadā kāds Lielbritānijas iedzīvotājs zvanīja uz vietējo ārkārtas numuru 999, sakot, ka virs viņa mājas esot milzīgs gaismas avots , un ka kādam vajag atbraukt un paskatīties. Pāris minūtes vēlāk viņš zvanījis atpakaļ, sakot, ka lai aizmirstot par viņa iepriekšējo zvanu, jo milzīgais gaismas avots ir bijis Mēness. Kas viņš nezināja ka ārā ir nakts?  

Sūdzība par Burger... Autors: Finčš Jocīgi iemesli, kāpēc cilvēki zvanīja uz 911
6.

Sūdzība par Burger King. 2005. gadā kāda saniknojusies sievete ziņoja par to, ka viņas pasūtītais burgers neesot gana labs. Viņai tika pateikts, ka ārkārtas zvani ir domāti ja cilvēkam draud briesmas, un ka viņu spēkā neesot sodīt darbiniekus par to, ka viņi ir pagatavojuši sievietei nepiemērotu ēdienu.

Nepieņemams... Autors: Finčš Jocīgi iemesli, kāpēc cilvēki zvanīja uz 911
7.

Nepieņemams manikīrs. Sieviete, vārdā Sintija Kelstone, iegājusi kādā skaistumkopšanas salonā Floridā, lai viņai iztaisa manikīru. Kad viņa nedabūja tādu rezultātu kādu vēlējusies, viņa nevis jautājusi meistarei lai tā izlabo viņas nagus, bet tā vietā zvanījusi 911. Kopā viņa veikusi 3 zvanus, un kad beidzot sagaidījusi ierodamies likumsargus, tie nevis viņai palīdzējuši, bet gan aizturējuši viņu pašu par policijas darba traucēšanu.   

Viņi aizmirsa par... Autors: Finčš Jocīgi iemesli, kāpēc cilvēki zvanīja uz 911
8.

''Viņi aizmirsa par sulu!'' Pasūtot brokastis MakDonaldā, kādam klientam darbinieks aizmirsis izsniegt viņa apelsīnu sulu, tāpēc viņš izsaucis 911. Kad ieradās policisti, viņi teikuši vīrietim ka viņš vienkārši varējis par to atgādināt ēstuves darbiniekam, kurš bija aizmirsis viņam to iedot. Kad likumsargi teikuši ka viņš ir kavējis viņu darbu, klients sadusmojies,  par ko arī viņš ticis uzreiz aizturēts un ievietots uz 1 diennakti aiz restēm. Drošvien tā arī viņš palika bez savas suliņas.   

Viņscaron negrib kārtot savu... Autors: Finčš Jocīgi iemesli, kāpēc cilvēki zvanīja uz 911
9.

''Viņš negrib kārtot savu istabu.''  Kāds 28 gadus vecs vīrietis, dzīvojot pie saviem vecākiem atteicis sava tēva lūgumam sakārot bardaku savā istabā. Uz ko tēvs reaģējis paziņojot par to policijai. Kamēr tēvs runājis ar likumsargiem, tie dzirdējuši ka fonā kāds raudot. Tas bija 28 gadus vecais vīrietis, kurš nu jau piekritis savākt savu guļamistabu. Viņa tēvs atvainojies dispičeram par zvanu, sakot ka nav gribējis sabojāt sava dēla godu.   No visiem zvaniem kādēļ cilvēki zvana 911, šis manuprāt ir kronis visam...  

0
80

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [10]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Roterdama avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas domaMedaļa Vampīru klana biedrs
  Roterdama 06.06.18 21:39
 
5
0

Kā cilvēki var būt tik stulbi?

abolzinis avatars
Medaļa TrumpeMedaļa Dienas joksMedaļa Nostradams
  abolzinis 06.06.18 20:00
 
5
0

999 nav kaut kāds "vietējais ārkārtas numurs", tas ir tikpat "vietējs" kā 911 Ziemeļamerikā vai 112 Eiropas kontinentālajā teritorijā, un ne tikai.   

norlatvija avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa RecidīvistsMedaļa Recidīvists
  norlatvija 06.06.18 19:43
 
3
0

Reizēm cilvēki ir reti stulbi!

mazais28 avatars
Medaļa VienotībaMedaļa Vilkaču klana biedrsMedaļa Vampīru klana biedrs
  mazais28 06.06.18 19:53
 
3
1

Tas jau pārsvarā tikai Amerikā,tapēc ka viņi ir stulbi

ĢenerālisHansijs avatars
Medaļa Darts VeidersMedaļa Dienas domaMedaļa Spoki flame
  ĢenerālisHansijs 12.06.18 22:06
 
1
0

Liesmas vannasistabā. Kāda sieviete iegājusi savā vanasistabā un ieraudzījusi ka viņas vannas aizskari ir liesmās, nekavējoties pazvanījusi uz 911, paziņojot, ka viņai deg vannas istaba. Kad policisti ieradās notikuma vietā,  tie pamanīja ka ''liesmas'', kuras redzējusi sieviete, bija radušās no saules apgaismojuma kas tikai izstaroja aizskarus, liekot tiem izskatīties ka tiek deg. Viņa noteikti bija ļoti samulsusi. 

 

''ārprāts, liesmas uz aizkariem! policija, ātrāk brauciet un arestējiet tās! Nē, nē, nē - kādus vēl ugunsdzēsējus? Man vajag tieši policiju. Tās liesmas ir kriminālas!''

sunshinee15 avatars
Medaļa Pilnu klēpi tulpēmMedaļa SpoksMedaļa Kukijs
  sunshinee15 07.06.18 01:30  
 
1
0
par 9. gan var iesmiet,jā.🙂😁

ĢenerālisHansijs avatars
Medaļa Darts VeidersMedaļa Dienas domaMedaļa Spoki flame
  ĢenerālisHansijs 12.06.18 22:28
 
0
0

atbildot uz Finčš komentāru " 911 ir ārkārtas zvans , ne tieši policijas.&n... "

 

Un?

 

"Kad policisti ieradās notikuma vietā..."

Finčš avatars
Medaļa AutoklikerisMedaļa Burvju klana biedrsMedaļa Sponsora favorīts
  Finčš 12.06.18 22:20
 
0
0

atbildot uz ĢenerālisHansijs komentāru " Liesmas vannasistabā. Kāda sieviet... "

911 ir ārkārtas zvans , ne tieši policijas. 

TheVilcene avatars
Medaļa MaģistrsMedaļa ViktorsMedaļa nolaifers
  TheVilcene 12.06.18 21:22
 
0
0

Kāda sieviete iegājusi savā vanasistabā un ieraudzījusi ka viņas vannas aizskari ir liesmās, nekavējoties pazvanījusi uz 911, paziņojot, ka viņai deg vannas istaba. Kad policisti ieradās...

 

universālie darbinieki?   

SAMSS avatars
Medaļa Zoles recidivistsMedaļa Priecīgus Līgo!Medaļa Patīk komentārs
  SAMSS 06.06.18 19:28
 
1
1