Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
8
332

Sveiki! Ak,bērnība, kad jutos kā pasaules naba, ka neievainojams supervaronis! Latviešu mēlē būtu kaut kas tāds kā – Sūnu Cilvēks, Betona Sakārnis, Latvāņčiekurs utt. Kā bērni mēs varējām atļauties daudz vairāk, neskatoties uz sodiem – pēršana, sišana, mīļā lācīša atņemšana un iespundēšana! Jo, tad vienmēr mums bija backups, mūsu vecāki, kuri mūs izkūla no sūdiem, bet tad mums pašīem sakūla vēl lielākus! Tādēļ bērnībā daudz filozofēju, vai labāk, lai sveša tante man nolasa morāli, vai mamma pa jebalu iedod! Dažreiz gadījās abi, takā most deadly combo! Smejos kā mūsdienās vecāki baidās pacelt roku pret bērniem, nu un tādēļ varbūt arī veidojas visādi memļaku bari!

PS Atkal, lūdzu, neuztverat nopietni, un svētās govs dēļ, saviem bērniem nerādad šo! Lai, gan ja gribat,lai no viņiem izaug liesmās rūdīts pacans kā es, tad droši!

Šeit būs daži gadījumi!

Mute kā daiļrades diktoram... Autors: Panzer Bērnības traumu izraisošas atkarības
1.

Mute kā daiļrades diktoram! Teicu visu, ko domāju, ko gribēju! Jā, tas lika apmulst daudziem cilvēkiem, bet takš pofig bija, bija backups 5 gadus vecākais brālēns! Nu tas ja situācija izvērtas drūma ar vienaudžiem, tā teikt izdauzīt seju kādam! Atceros kā vinreiz gāju uz tām piepūšamajām atrakcijām, samaksāju savus 30 santīmus, lēkāju un visu pārējo! Tomēr, tad pamanīju, ka atrakcijas otrā pusē divi jaunieši meģināja iekļūt bez maksas! Kā jau sīkais, protams, ka negāju sūdzēties kasierim, bet pilnā balsī bļāvu virsū: “Kur jūs lienat kropļi!” Sākumā, viņi sabijās, jo neredzēja kurš bļāva, bet tad skats pievērsās man! Nu tā teikt, vienam paspēju pa purnu iešaut, tālāk jau kasieris iesaistījās!

Demolēt Jā demolēt pamestas... Autors: Panzer Bērnības traumu izraisošas atkarības
2.

Demolēt! Jā, demolēt pamestas mantas un ēkas! Šķaidīt logus pamestām rūpnīcām, lauzt pamestu žiguli utt. Kaut kā ar demolāciju vienmēr izspruku sveikā, pat negribu domāt kurus kaulus mamma būtu man salauzusi, ja uzzinātu! Dažreiz vajadzēja bēgt no rūpniekiem, jo gājām ari demolēt uz ejošām rūpnīcām! Tomēr, japiebilst, tas viss bija ļoti labs enerģijas izlikšanas veids! Dzirdēju, ka nesen Rīgā atvērās kaut kāds Rage Room, kur var demolēt par maksu, tikai prikols tāds, ka mēs bērnība to par brīvu darījām!

Gaisene Scaronaujamierocis... Autors: Panzer Bērnības traumu izraisošas atkarības
3.

Gaisene! Šaujamierocis ar metālā patronām, darbojas uz gaisu! Visas rajona lampas tika izšautas! Pašizveidota šautuve, kurā pudeles un burkas šāvām! Tad nu bija cīņa par rajona labākā snaipera titulu!  Vienreiz aizgāja par tālu, to točna nožēloju, šāvām pīles un kaijas! Bet, tikai kādu vienu nošāvām, jo bija baigie attālumi un lode ātri novirzīja trajektoriju!

 

Apnika rakstīt, vēl drīzuma kaut ko uzmaukšu!

8
332

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [12]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
R1DZ1N1EKS avatars
Medaļa NāvīteMedaļa RecidīvistsMedaļa Polittehnologs
  R1DZ1N1EKS 19.07.16 17:52
 
22
0

Man ar pamestu mašinu bij sekojoš varinats. Ar bralēnu izgājām arā padarīt blēņas kā jau sīkie, gājām gajām pa rajonu ieraudzījām pamestu mašinu , davai mēģinam tikt iekša , izrādijās kad durvis bija vaļa. Iekšā esam nu ko jāuzpīpe izvelkam smēķus kā lieli vīri un sākam pīpēt , pat nepagāja ne pus minūte, kad brālēnu izvilka aiz jakas ārā no māsīnas un salauza žokli.... Protams es biju jaunāks un ņēmu peri(jā jā zinu salaga ) Beigās tā neizrādījas pamesta mašīna.    

PNPAPN@speles avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas joks
  PNPAPN@speles 19.07.16 17:47
 
14
1

Tad jau berniba truka tikai tevishkjas rokas ar labu siksnu .

Postaler avatars
Medaļa ZebraMedaļa JubilārsMedaļa Panda
  Postaler 19.07.16 19:50
 
8
0

Skatos neesmu bijis vienīgais tāds ar pāris saviem draugiem.. Noilgumi sen par visām tām lietām, un neviens kas nezin neuzzinās, bet tajos laikos kolonija par daudzko draudēja..

CabooM avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa KomiķisMedaļa Dienas joks
  CabooM 19.07.16 18:33
 
8
0

Cik labi ka es paspēju izbaudīt visus trīs piedāvātos variantus - bērnība gribu to atpakaļ!   

Runājot par gaisenēm, es vēl pavisam nesen, dažas dienas atpakaļ, ar tās palīzību kavēju savu laiku

xprusaks avatars
Medaļa PolittehnologsMedaļa SuperautorsMedaļa Komiķis
  xprusaks 31.07.16 15:31  
 
6
0
Spraustas bombačkas sūdos. Kāpņutelpu spuldzēm mests virsū sniegs, līdz kamēr tās uzsprāga. Papeles pūku dedzināšana. Uz zara gala uzsprausti mazi ābolīši kuri parasti lidoja pa kāda kaimiņa logu. Sausajās tualetēs mests raugs.zvanīšana pie durvīm in skriešana prom. Nemaz nerunājot par visām sētas spēlēm un spēļmantiņām.

Latvian avatars
Medaļa RainisMedaļa ŽurnālistsMedaļa Dienas joks
  Latvian 01.09.16 22:31
 
4
1

Ļoti labs neverbālās caurejas raksts par (arī manas) bērnības laikiem. Par to, ka tad siksna un reāls blieziens pa seju bija pierasts sods komplektā ar smaga darba terapiju un tas audzināja diezgan labi. . . Bet tagad - pat negribās to īsti apspriest, bet realitāte ir tāda, kādu mēs to redzam, respekts pret vecākiem ir nosacīts un bērnu zombēšanu-ui gribēju rakstīt audzināšanu cenšās pārņemt Valsts naudasmaisi . . .

Panzer avatars
Medaļa Zelta ninjaMedaļa PolittehnologsMedaļa Cacans
  Panzer 31.07.16 16:55
 
3
0

atbildot uz DrPePeR komentāru " Neņem ļaunā, bet izklausās ka agrāk esi... " Uztveru kā komplimentu, jo joprojām esmu daļējs retards

DrPePeR avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Moderatora favorītsMedaļa Admins iesaka
  DrPePeR 31.07.16 16:53  
 
3
0
Neņem ļaunā, bet izklausās ka agrāk esi bijies totāls retards xD

exkluzīvais avatars
Medaļa Gada SPOKS 2017Medaļa UberautorsMedaļa Gada RAKSTS 2017
  exkluzīvais 21.04.17 19:58
 
2
0

  

vemejs avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa SpoksMedaļa Dienas doma
  vemejs 21.04.17 16:25  
 
2
0
atbildot uz R1DZ1N1EKS komentāru " Man ar pamestu mašinu bij sekojoš varin... "Kāds salaga, mēs arī ļekas laidām, tos kurus noķēra paši vainīgi, ka pa lēnu skrēja. Ja man piem. 12 gadīgam nāk virsū 30 gadīgs vecis, hell no es laižu ļekas.

any avatars
Medaļa ŽurnālistsMedaļa Draugu draugsMedaļa Sertificēts spoks
  any 23.04.17 19:48
 
0
0

atbildot uz Latvian komentāru " Ļoti labs neverbālās caurejas raksts pa... " Tā nav laba audzināšanas metode ,jo daudz pierādijumi,ka astāt neatgriezenisku traumu  turpmākajā dzīve...

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 31.07.16 17:10  
 
0
2
Ko