Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
39

Čau. šodien nolēmu veltīt rakstu par keratīna ilgviļņiem. Bet kādēļ tieši par keratīna, nevis vienkārši ilgviļņiem? Liela daļa cilvēku vēlās mainīt kaut ko sevi,reizēm jo nepatīk rutīna.Mūsdienās mums ir dotas plašas iespējas mainīt savu izskatu pēc izvēles.

Kādu laiku atpakaļ uz skolas... Autors: Anoniima16 Keratīna ilgviļņi
1.

Kādu laiku atpakaļ uz skolas pasākumu salukoju sev matus. Man ļoti iepatikās kā izskatās čirkaini,lokaini mati un nolēmu sev ielikt ilgviļņus. Koncultējoties ar mammu apsvēru ideju par keratīna ilgviļņiem. 

Bet kāpēc Jo ar... Autors: Anoniima16 Keratīna ilgviļņi
2.

Bet kāpēc? Jo, ar lokšķērēm vai ar tisnotāju sabojāsi tik pat daudz cik ieliekot keratīna ilgviļņus. Ir dažādi stiprumi, keratīns skaitās viens no vājākajiem . Bet savukārt, keratīnu bieži liek matos,lai viņi izskatītos "pufīgāki",kuplāki,biezāki. Man kā plāno matu īpašniecei, tas pat ļoti apmierina.

 

Pirmajā dienā kad man ielika... Autors: Anoniima16 Keratīna ilgviļņi
3.

Pirmajā dienā, kad man ielika ilgviļņus , mati bija tik ļoti lokaini mati.Nākošajā dienā vairāk jau bija iztaisnojušies.. Kad mani paliek netīri (manā gadījumā, tas ir pēc trīm dienām) mati, jau ir gandrīz taisni. Pēc mazgāšanas,mati paši salukojās.Par matiem rūpēties ir diezgan sarežģīti.Lietoju speciālus šampūnus, maskas u.t.t.

Pašālik man ir jau divas nedēļas kopā ar ilgviļņiem. Protams, man nesolīja ideāli lokainus matus, jo man matiņi ir veseli. Pēc fakta pirms ilgviļņiem viņiem bija jābūt nokrāsoti. Tad ilgviļņi labāk noturēšoties.

Visā visumā esmu apmierināta ar rezultātu. Tiešām patīk. Piedot pavisam savādāku izskatu manai personībai.Izmaksāja 40 eiro un aizņēma tas trīs ar pusi stundas. Es nekādā  gadījumā neraklemēju, tikai dalos ar savu pieredzi. Nejau katru dienu mēs liekam ilgviļņus.

Jauku dienu!  

 

0
39

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [2]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Anoniima16 avatars
Medaļa ŽurnālistsMedaļa BetmensMedaļa Mazā, spoki Tevi mīl!
  Anoniima16 19.03.17 00:00  
 
2
0
atbildot uz mellom komentāru " Ja vēlies, lai raksts aiziet kopējā plū... "Ok,paldies(:
Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 18.03.17 15:38
 
1
0

Ja vēlies, lai raksts aiziet kopējā plūsmā un nav redzams tikai šajā kategorijā, tad izņem ķeksi pie lauciņa

''rādīt TIKAI norādītajā kategorijā''