Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
10
1415

Piebildes pirms raksta:
1. Piebilde nepilngadīgam meitenēm: raksts var saturēt zinātniskos terminus un mulsinošu informāciju, tāpēc ietaupi savu laiku un droši pārej uz kādu citu, ne tik garlaicīgu rakstu!
2. Mērķa auditorija (pārsvarā): puiši un pārējie veči.

Informācijas galvā tik daudz, tomēr sadomāju labu mērķu vārdā padalīties un uzrakstīt vēl pēdējo rakstu.

Ja apkārt pamani dīvainības pasaulē – ar vien vairāk čaļu, netipiski savam dzimumam sāk palikt, iztiksim bez cenzūram, – kā lupatas – fiziski un garīgi, meitenes jau 12. gados izskatās kā 18. gadīgas jaunkundzes (nav noslēpums sen zināmajam faktam, ka meitenēm pubertāte iestājas ātrāk kā puišiem), – šajā rakstā radīsies priekštats - kāpēc, puiši ar menboobs vai skinny sindromu paliek arvien izplatītāka problēma u.tml., ja šīs lietas esi pamanījis arī Tu, esi drošs - neesi vienīgais.

Pasaulē trūkst vīrišķības un tā nav vien korelācija vai no sērijas “agrāk zāle bija zaļāka” vien. Pēdējo desmitgadu laikā, vīrišķīguma galvenais, vitali svarīgais hormons testosterons krītas neatkarīgi no vecuma – sākot ar pusaudžiem un beidzot ar vecāka gadagājuma cilvekiem. Gan sievietēm un, galvenokārt, vīriešiem visā pasaulē. Pēc zinātniskiem pētījumiem, vidēji pēdējo desmitgadu laikā, testosterona līmenis cilvekos krītas vidēji par veselu 1% gadā (skaitot aptuveni 50 gadu intervālā – 50% 50 gados).

Tā kā pats, domājot par vecumdienām, nevēlos būt viduvējs mūsdienu standarts, to, ko aprakstīšu zemāk cenšos ievērot pats un domāju arī Tu, lasītāj, labāk vēlies būt piemērs un celt augšā šo statistikas latiņu un atgriezt testosteronu pasaulei vecajās, labajās sliedēs dabīgā veidā!

Bez tam šādi zemāk atrodamie it kā “sīkumi” dod daudz manāmākus panākumus sportā, sevišķi svarcelšanā! Varu apstiprināt!

Kā jau minēju, šis raksts ir balstīts uz svarīgako vīriešu hormonu – testosteronu, kuru samazina sievišķais hormons estrogēns. Lai ir lielāks priekštats par to, ko šis hormons regulē, nosaukšu testosteornu trūkuma simptomus, kas ir bieži sastopami vīriešiem tuvojoties pusmūža vecumam.

Daži testosterona trūkuma simptomi vīriešiem (visvairāk pamanāmi vīriešiem pēc 35 (bet ne tikai)):

Samazināts spēks un izturība
Emocionālās problēmas, to skaitā, depresija, nervozitāte, negativitāte, neapmierinātība ar dzīvi
Muskuļu masas samazināsanās (testosterons vīriešos parasti ir 10x vairāk, nekā sievietēm, un tieši tāpēc sievietes tīri fizioloģiski NEVAR uzkačāt vīrišķīga paskata muskuļus, neiejaucoties savā endokrīnās sistēmas dabiskajā balansā, lietojot speciālus preperātus (to skaitā anaboliskos steroīdus) (neskaitāmas reizes esmu dzirdējis šādas daiļā dzimuma bažas, kurām nav pamata, tā kā droši cilājat svarus svaru zālē, lai dabūtu savu sapņu figūru !)
Samazināts enerģijas līmenis
Palielināts krūšu dziedzera izmērs
Samazināta dzimumtieksme
Erakcijas pavājināšanās/zudums
Problēmas ar miegu
Ievērojami lēnāk aug bārda, spalvas
Samazināts dzimumlocekļa un sēklinieka izmērs
Beta-male tips
Dažādas testosterona trūkuma izraisītās slimības un riski, to skaitā osteoporoze, infarkta risks, biežāka saslimstība ar vēzi u.tml.

Tāpēc uzskatu, ka par endokrīno sistēmu, galvenokārt, testosteornu, estrogēnu un kortizolu u.c. jāzin ikvienam esošajam un topošajam vīrietim!

Uzmanību: Rakstā nerunāju par sintētisko testosteronu, jeb hormonu aizstājējterapiju, par kuru daži noteikti ir dzirdejuši. Šādu sintētisko testosteornu daži labi šļircē kā anabolisko steroīdu, taču tas var sačakarēt visu atlikušo dzīvi, dēļ tā, ka ķermenis pēc šī brīnuma pārtraukšanas vairs nespēs saražot pats savu dabīgo testosteornu (līdz ar to principā esi atkarīgs no tās dārgās sintētiskās lietošanas līdz mūža galam, vai arī no Tavas vīrišķības nekā pāri nepaliks)!
Jaunieši, no tā, ko esmu dzirdejis un redzejis, no sirds neiesaku iet šo ceļu!

Pie tam viss nonesense ar steroīdiem starp jauniešiem mūsdienās nebūtu tik aktuāls, ja dabīgie hormoni saglabātu dabīgo līmeni ķermenī – tādam, kādus daba mums piešķīrusi.

Bet nekrīti panikā, ja tas nebūtu labojums, tad nebūtu rakstījis šo rakstu!

Visvairāk testosterona apdraudošās ķimikalijas ir endokrīnās sistēmas bojājošās vielas, tas nozīmē, ka tās bojā jūtīgās cilveka hormonu sistēmas un to dažādās funkcijas.

Zemāk apskatīsim pēdejā gadsimta testosterona slepkavas, kuras izmantojam ikdienā, un, kurās galvenokārt ir estrogēniskie imitētēji, kas ieņem testosteronu vietu organismā, vai arī endokrīnās sistēmas bojājošās vielas, tas nozīmē, ka tās bojā jūtīgās cilveka hormonu sistēmas un to dažādās funkcijas. Tad nu sākam:

1 Ziepesduscaronas želejaĀda... Autors: mandaritto 10 ikdienā lietotākie produkti, kas iznīcina vīriešu dzīvības sulu
1.

1. Ziepes/dušas želeja

Āda ir Tavs lielakais orgāns. Ziepes un dušas želeju, vismaz lielakā daļa no mums, lieto katru dienu, pa visu ķermeni un nevajadzētu būt noslēpumam, ka apmēram puse no tām ķimikalijām, ko liec uz ādas, absorbēsies ķermenī. Un apsmērēt ķermeni ar šādām nopietnām ķimikālijām (sevišķi sēklinieku rajonā) nav gudra doma.

 

Tā kā skatamies uz etiķetēm pēc vielām, no kurām ieteicams uzmanīties:

Mākslīgās krāsvielas (piemēram, FD&C Red No. 6 / D&C Green No. 6.) Neskatoties uz etiķetes, to var saprast arī pēc paša produkta krāsas.
Ftalāti (phthalates)xeno-estrogēns, jeb sintētiski radīts estrogēna tips. Šie brīnumi tiek pielikti pie plastmasām elastībai, kā arī kā lubrikanti kosmētikām. Visas vielas ar galoti phthalates – pilnīgi dranķi.
Silikonā mīkstinātāji (silicone derived emollients). Biežāk sastopamie: cyclomethicone, dimethicone un dimethicone copolyol. Lētas izejvielas, kas padara matus mirdzošus, viegli ķemmējamus, piedod biezuma ilūziju. Bet vai zini par kādu cenu?
Formaldehīda atbrīvotāji (formaldehyde releasers). Biežāk sastopamie: quaternium-15, dimethyl-dimethyl (DMDM) hydantoin, imidazolidinyl urea, diazolidinyl urea, and 2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol (bronopol).
Parabēni (parabens) – visbiežāk sastopamie. Visi ar galotni -paraben – aizkavē produkta bojāšanos, bet izraisa Tevis paša bojāšanos īsumā!
Vazelīns (petrolatum) – izraisa vēzi.

Ja slinkums meklēt šos sarižģītos nosaukumus, pārlaidiet acis pāri un visticamāk ieraudzīsiet tādus vārdus ar galotni – paraben vai phthalate. Pārsvarā tajos atrodas visas šīs vielas.

 

Risinājums: Dabīgās ziepes! Tā vietā lai pirktu lielveikalos un Drogās visādus dranķus, lieto dabiskos produktus un pievērs uzmanību etiķetei. Tie varētu būt dārgāki, efekts nav sliktāks, ja ne pat labāks.

2 ScaronampūnsCik bieži... Autors: mandaritto 10 ikdienā lietotākie produkti, kas iznīcina vīriešu dzīvības sulu
2.

2. Šampūns

Cik bieži mazgājam matus? Noteikti lielākais šmulis vismaz reizi nedēļā. Tie, kas nodarbojas ar sportu, vēl biežāk. Princips ar iesūkšanos ādā notiek identiski un šampūnā, kā redzesim zemāk, var būt pat vairāk vielas, no kurām uzmanīties, nekā dušas želejā. Mazgājot matus dušā, kā daudziem mūsdienās ir ieradums, ir liela iespējamība, ka šampūns nokļūs arī uz citām ķermeņa daļām.

Testosterona slepkavas un vēža izraisītāji šampūnos:

Mākslīgās krāsvielas
• Amodimethicone
Ftalāti (phthalates)
Silikonā mīkstinātāji (silicone derived emollients)
Polisorbāti (polysorbate)
Formaldehīda atbrīvotāji (formaldehyde releasers)
Parabēni (parabens)
Vazelīns (petrolatum)

Risinājums: Dabīgais šampūns! Tas pats princips. Nepērc šampūnu vai kādu citu produktu tikai tāpēc, ka tur rakstīts dabīgs. Pārbaudi etiķeti!

3 Skūscaronanās putasOuch... Autors: mandaritto 10 ikdienā lietotākie produkti, kas iznīcina vīriešu dzīvības sulu
3.

3. Skūšanās putas

Ouch! Un bērnībā, kad vēl bārda neauga bija tik vareni vīrisķīga sajūta uzsmērēt tēva vai vecākā brāļa skūšanās putas (gluži kā Kevins filmā Viens pats mājās)?

Taisnību sakot, skūšanās putas būtu jāsmēre meitenēm, lai augtu krūtis, nevis zēniem, lai augtu bārda (starp citu, meitenes, neiesaku ar to visu aizrauties, čakarējoties ar hormoniem, būs tikai sliktāk ilgtermiņā, vēža risks u.tml! Pie tam, būs īpaši grūtākas tās dieniņas).

Skūšanās putās ir, manuprāt, lielākais no iepriekš nosauktajiem ķimikāliju murgiem priekš vīrieša – Bisphenol-A (BPA). Šī viela ir viena no pētītākajām ķimikālijam un tam ir savs iemesls!

Labojums, skūšanās putās kā pašās nav BPA (iepakojumā gan), biju domājis triclosan, kas ir līdzīgs dranķis!

Ir veikti pat pētījumi kā lietojot šo vielu lielās devās varžu tēviņi tika pārtaisīti par varžu mātīti un tas nav joks!
Īsumā, palēnām šis dranķis vīriešus padara neauglīgus. Un labākais tas, ka šī viela ir sastopa it visur, un lietojot skūšanās putas – pa tiešo asinīs, gluži kā šļircējot sieviešu hormonus vēnās. Par to, kur vēl šis dranķis atrodas, pastāstīšu zemāk.

Testosterona slepkavas un vēža izraisītāji skūšanās putās:

Ftalāti (phthalates)
Sulfāti (sulfates)
Triclosan
Benzophenone-4
Parabēni (parabens)

Risinājums: Dabīgie skūšanās lubrikanti! Pārbaudi etiķeti!

4 DezoderantiJau kādu laiku... Autors: mandaritto 10 ikdienā lietotākie produkti, kas iznīcina vīriešu dzīvības sulu
4.

4. Dezoderanti

Jau kādu laiku medijos par to bieži tiek runāts, ka lielākā daļa dezoderantu izraisa vēzi, tā kā šis, es domāju, nebūs nekāds jaunums.

Tāpat kā iepriekš minētos līdzekļus, arī dezoderantu, visticamāk izmantojam ikdienas.

Testosterona slepkavas un vēža izraisītāji dezoderantos:

Alumīnija oksīds (Aluminum oxide)
PPG (Polypropylene glycol)
PPE
Ftalāti (phthalates)
Parabēni (parabens)

Risinājums: Protams, ka speciālie dezoderanti un odekoloni bez šiem dranķiem iekšāi! Pārbaudi etiķeti!

5 Zobu pastaViens no... Autors: mandaritto 10 ikdienā lietotākie produkti, kas iznīcina vīriešu dzīvības sulu
5.

5. Zobu pasta

Viens no svarīgākajiem produktiem, pie kuriem jāpievērš uzmanība! Mūsdienās cilvēkiem trūkst tāda viela kā jods!

Īsumā, jods ir nepieciešams endokrīnai sistēmai. Tā trūkums, kā jau varam minēt, kā likums izraisa testosterona līmeņa samazināšanos. Cilvēkiem jods trūkst, jo to ķermenī aizvieto tādas vielas kā hlors, bromīds un fluors, kas atrodas vairums zobu pastās. Un ķermenis “pateicoties” iepriekš minētajām vielām jodu vairāk nevar uzsūkt.

Liela daļa no mums mazgājam zobus divas reizes dienā ar zobupastām, kas satur fluoru. Nav brīnums, ka testosterons visā pasaulē paliek arvien mazāk. Testosterons pasaulē pamazām izmirst (heh no vienas puses labi, ka bērnībā zobus slinkums bija mazgāt )

Risinājums: Zobu pasta, kas nesatur fluoru, piemēram, Jason Healthy Mouth Toothpaste, Tea Tree Oil & Cinnamon.

6 Čeki visādas biļetes un... Autors: mandaritto 10 ikdienā lietotākie produkti, kas iznīcina vīriešu dzīvības sulu
6.

6. Čeki, visādas biļetes un lēti printētas avīzes, tualetes papīri

Draugi un cilveki man apkārt brīnās, kādeļ izvairos no čekiem un biļetēm kā velns no krusta. Ko tad varētu nodarīt tāds mazs papīra gabaliņš?

Atbilde slēpjas iepriekš minētajā briesmonī Bisphenol-A! Principā visas momentāli drukātās drukas satur milzīgu daudzumu šo dranķi un berzējot gar rokām vai vēl trakāk – turot makā vai kabatā, šis dranķis, burtiski sasūcās drēbēs, un pēc tam asinīs.

Domāju esiet pamanījuši, cik ātri no čekiem un biļetēm noiet druka un tagad iedomājies, kā šis hormonu čakarētājs iekļūst Tavās asinīs ar sviedriem, kā ar šļirci špricejot nedabīgos sieviešu hormonu mīmus, kas čakarē pārējos ķermenī esošos hormonus.

 BPA atrodas arī tualetes papīros (šķiet dēļ tā, ka tualetes papīri pārsvarā ir pārstrādātas avīzes un čeki). Diemžel, ar avīzēm slaucīties būtu vēl negudrāk un tur neko nevaram darīt.

Risinājums: Izvairies pēc iespējas vairāk no nevajadzīgas pieskaršanās nevajadzīgiem čekiem un iepriekš minētajām drukām.
Tiem, kas strādā ar kases aparātiem, tipogrāfijā vai tamlīdzīgi, iesaku izmantot necaurlaidīgus darba cimdus.

7 Plastmasas trauki pudeles... Autors: mandaritto 10 ikdienā lietotākie produkti, kas iznīcina vīriešu dzīvības sulu
7.

7. Plastmasas trauki, pudeles, virtuves piederumi

Plastmasas pudeles ir pārpilnas ar cilvēka radītiem estrogēniem (xeno-estrogenic), iepriekš minētajiem phthalates, kā arī iepriekš minēto dranķi – BPA!

Plastmasas izstrādājumi, pēc tā ražošanas ir jāatpūtina vismaz gadu, lai tie “atziest” no sīm vielām, bet vai to dara? Protams nē. Kola, ūdens un visas pārējās produkcijas plastmasas iepakojumus tiek iepakoti momentāli pēc to saražošanas un saskaloti pārtikā ar šīm vielām.

Nesildi plastmasu! Liela daļa mikroviļņu trauciņi ir ražoti no plastmasas un to uzsildot, visas šīs vielas nonāk ēdienā! Tādā veidā Tu burtiski uzlasi to visu dranķi no plastmasa un apēd sieviešu hormonus līdz ar pārtiku, tādējādi noslepkavojot savu draugu testosteornu!

Risinājums: Pēc iespējas samazini plastmasas izmantošanu, kas saistīts ar pārtiku.
Alternatīvas: stikla trauki, nerūsējošā tērauda ūdens pudele, māla trauki, koka cepamās lāpstiņas u.tml

8 Gaisa atsvaidzinātāji... Autors: mandaritto 10 ikdienā lietotākie produkti, kas iznīcina vīriešu dzīvības sulu
8.

8. Gaisa atsvaidzinātāji, atsvaidzinošās papīra eglītes

Smaržu saožam pateicoties molekulām, kas nonāk mūsu maņas sensoros. Bet līdz ar smaržu izraisošajām molekulām, mēs ieelpojam arī piedevas (jau pazīstamos ftalātus, kā piemēram).

Diemžēl, mēs nevaram kontrolēt, ko kāds cits ir sapūtis vai sapūtis, taču varam kontrolēt ko ieelpojam vismaz mājās.

Risinājums: Izvairīties no šādiem sintētiskajiem gaisa atsvaidzinātājiem. Izmantot dabīgos risinājumus – citrusu miziņas, dabīgās aromatizejošās elliņas – un, protams, lasam kas uz etiķetes!

9 Krāna ūdensScaronķiet kas... Autors: mandaritto 10 ikdienā lietotākie produkti, kas iznīcina vīriešu dzīvības sulu
9.

9. Krāna ūdens

Šķiet kas var būt nekaitīgāks par ūdeni, vecais labais H2O? Jā, ūdens ir svarīgākais, ko varam lietot, jo pasi taču galu galā sastāvam no kādiem tur ~70% ūdens. Ūdens palīdz notievēt, audzēt muskuļu, vairot spēku, noskaņojumu utt (tajā skaitā caur sarižģītām iedarbībām paaugstina testosteronu). Tā ir taisnība, taču netīrais krāna ūdens ir totāls pretstats – apgriezti proporcionāla iedarbība!

Testosterona un cilvēku slepkavas netīrā krāna ūdenī:

Hexachlorobenzene (ārkārtīgi stipra hormonu bojātajviela)
Fluors (kā jau minēju iepriekš, ieņem joda vietu šūnās, flors cilvēka šūnās ir toksisks)
Hlors (darbojas līdzīgi kā flors)
Dzīvsudrabs (zināms, ka diezgan efektīvi samazina testosterona līmeni)
Dioksīns (ļoti toksisks, izraisa vēzi)
Svins (bojā nervu sistēmu, smadzenes, asins sistēmu)
Arsēns (gadsimtiem zināma nāvīga inde)
Polychlorinated biphenyl (izraisa ādas, acu un urinācijas problēmas cilvekiem)
Perhlorāts (raķešu degvielās izmantotais oksidētajs)
Herbicīts (ārkārtīgi toksisks)
Uzliesmojošas benzīna piedevas
u.c...

Šis bija tikai neliels ieskats, kas atrodas netīrā krāna ūdenī. Vārīšana nelīdz!

Risinājums: Ūdens filtri – jo vairāk, jo labāki, jo labāk!
Pavasarī lieto bērzu sulu.

10 Fitoestrogēnu... Autors: mandaritto 10 ikdienā lietotākie produkti, kas iznīcina vīriešu dzīvības sulu
10.

10. Fitoestrogēnu saturošie produkti

Kas tie tādi? Tie ir augu estrogēni.

A kur tādi brīnumi atrodas?

Produkti, kuros fitoestrogēnu koncentrācija ir augsta:

Sojas produktos
Alus (pateicoties estrogēniskajiem apiņiem. Nesen uzrakstīju pat veselu rakstu par alu, iesaku izlasīt)
Lakrica – paaugstina asinsspiedienu, palielina stresa hormonu kortizolu (līdz ar to stresu), kā arī palielina sievišķo hormonu estrogēnu organismā.
Linsēklās – bieži tiek celtas debesīs, dēļ tā, ka tajās ir liels daudzums omega-3 taukskabes. Un tā patiesām ir taisnība! Taču, diemžēl, neviens nerunā par to, ka linsēklas ir pārpildītas ar fitoestrogēnu.

 

Patiesībā šie fitoestrogēniskie produkti pat ir labi pusmūža sievietēm cīņā pret menopauzes simptomiem. Šos produktus izmanto pat ārstiecībā, lakricu izmanto pat ķīniešu tautas medicīnā, taču jaunām sievietēm pārlieku liels estrogēnu daudzums var izraisīt menstruālā cikla traucējumus.

Risinājums: Ja vien neesi sieviete ar estrogēnu trūkumu (piemēram, menopauzes laikā), šāda tipa estrogēnu uzņemšana Tev nav nepieciešama. Ja esi čalis, pēc iespējas izvairies no šo produktu lietošanas!

 

 

 

10
1415

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [78]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Tavs murgs avatars
Medaļa Garīgais līderisMedaļa TeamworkMedaļa Komiķis
  Tavs murgs 30.10.14 18:14
 
86
2
Visveseligak dzert un mazgaties ar savu urinu, dibenu neslaucit bet sljukt pa zemi ka kakjim. Deziti? Kas tas tads. Nekadas skusanas nekadi dezishi. Meklet meiteni kurai patik dabisks aromats seksa laika nekadas aizsardzibas jo gumija ir nevesaliga

spoku dienas joks

greecinieks avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas joks
  greecinieks 30.10.14 17:42
 
54
2

Mans risinājums- nemazgāšos, nemazgāšu zobus, smirdēšu, neskūšos, bet vismaz viss būs kārtībā.

spoku dienas joks

Widow avatars
Medaļa MaģistrantsMedaļa RecidīvistsMedaļa Burvju klana biedrs
  Widow 30.10.14 15:32
 
30
1

Vienkāršajam cilvēkam no visas tās drazas ir diezgan grūti izvairīties. Visvairāk jau dēļ intereses trūkuma un tevis pieminētās dezinformācijas, manuprāt. Un otra lieta - ja tu kaut ko nopērc, kaut ko elektronisku - tam nāk līdzi bieza grāmata ar instrukcijām un vēl nez ko. Ja tev piedzimst bērns, tu nekādu lietošanas pamācību nedabū. Kas to problēmu saasina ievērojami.

spoku dienas doma

UKLady avatars
Medaļa SpoksMedaļa Dienas doma
  UKLady 30.10.14 18:20
 
27
2

Lieto dabiskus produktus vai nee- taapat zem zemes guleesi  

spoku dienas doma

Sulīgais Mandarīns avatars
Medaļa ViktorsMedaļa Gada RAKSTS 2017Medaļa Nedēļas hīts
  Sulīgais Mandarīns 30.10.14 15:10
 
20
3

Raksts kļūs populārs!

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 08.02.15 21:30
 
14
0
Tagad visi dzīvosim kā akmens laikmetā. Neskarsimies biļetēm veikalos, nemazgāsimies, nedod dievs pieskarsimies kādam citam cilvēkam. Raksts jau labs, bet nu. Jēga tur brīdinat aptuveni kā uz pasaules galu, ja to mainīt nevar šā vai tā.
sweexlol avatars
Medaļa NostradamsMedaļa RainisMedaļa Dienas joks
  sweexlol 03.11.14 16:57
 
14
0

Elpot arī ir neveselīgi jo gaiss ir piesārņots 

pepsilepsija avatars
Medaļa TahikardijaMedaļa Mani sirdspukstiMedaļa Tahikardija
  pepsilepsija 12.08.15 21:33
 
11
0

nez, mans tēvs visu lietoja un es kaut kā piedzimu..

Sreka avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Sviestmaize
  Sreka 08.02.15 22:17
 
7
0

tikai nesitiet bet vai testosterona samazināšanās nenozīmē arī agresijas samazināšanos vīriešos? un varbūt tas nemaz nav tik slikti.

MaxPro avatars
Medaļa IntelektuālisMedaļa SviestmaizeMedaļa 1/13 kūciņas
  MaxPro 30.10.14 17:11
 
8
2

10/10 Labs rakts.

Jāņa oga avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Admins iesakaMedaļa Dienas doma
  Jāņa oga 30.10.14 19:27
 
4
0
Njam... Staigāt bez apakšveļas? Hmm.. Diez kā tas izskatīsies sporta stundās, ja es novilkšu bikses un visiem čaļiem priekšā "THERE'S JOHNNY!" Nē, nu vopše mani apmierinātu sengrieķu variants valkāt kokvilnas tos palagus vai vispār iziet uz ielas pilnīgi kailam, bez aizspriedumiem, nosodošiem vai pilnīgā šokā acu skatieniem, tikai vairs tas nespīd, diemžēl... Par skinny jeans domāju, ka jāpariet uz parastajām, savādāk kāju vēnas saspaidītas.... Nu jā, dzīvojam laikmetā, kad katrs domā ar maciņu, par citiem vienalga... Un ta brīnās, kāpēc no rīta vairs nav stojaks, neaug bārda, bet izaug "skaistas" krūtis un dzimstība samazinās...

UD14 avatars
Medaļa SpoksMedaļa Vidusskolnieks
  UD14 01.11.14 18:45
 
4
0

atbildot uz Ultrasn0w komentāru " Raksts labs, bet vislabākais padoms ... " Cause you`ll end up dead anyways...

mandaritto avatars
Medaļa BestsellersMedaļa FavorītsMedaļa Admins iesaka
  mandaritto 30.10.14 15:57
 
4
0

atbildot uz Widow komentāru " Vienkāršajam cilvēkam no visas tās... " Tieši tāds ir šī raksta mērķis - nosaukt to galveno, no kā ir iespējams izvairīties, ja ne pavisam, tad vismaz samazināt lietojumu. Piemēram, no kāda laba beļģu craftbeer alus jau nu gan neatteiktos pie attiecīgā noskaņojuma Kādreiz jau man pašam likās, ka tas viss ir pupu mizas un hipiju izgudrojums. Bet sākot nodarboties ar sportu, tam visam pievērsu lielāku uzmanību maksimāli labu rezultātu sasniegšanā - dabiski. Ja tas palīdz man ar augstākiem rezultātiem līdz šim, tad nav žēl man dalīties ar šo informāciju.  

PNPAPN@speles avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas joks
  PNPAPN@speles 30.10.14 22:08
 
3
0

LAURETH SODIUM SULFATE -atrodiet kadu shampunu vai dushas zheleju bez shitas sastavdaljas.Viegli jau teikt -lietojiet dabiskus shampunus,es pagaidam nevaru atrast tadu kur sastavaa nebutu shitais drankjis.Ari aptiekas plauktos.Uzrakstiet ja ziniet tadu, citadi tiesham tikai saimniecibas ziepes unpelni jaalieto....

Ultrasn0w avatars
Medaļa ŽurnālistsMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Tīģeris
  Ultrasn0w 30.10.14 19:02
 
4
1
Raksts labs, bet vislabākais padoms šeit ir DO WHATEVER THE FUCK YOU WANNA DO!

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 11.08.15 19:34
 
4
1

atbildot uz mandaritto komentāru " Tā skatos mans monstrs liek kviekt Tev, cukur... "

 

nē, es vienkārši saprotu ka nav vērts veidot sarunu. Ar "jums", testosterona vampīriem, ir gluži tāpat kā stipri reliģiskiem cilvēkiem - jūs turaties pie krītoša zara un ne par ko to nevēlaties atlaist.

Bet ja jau es sāku, tad pabeigšu - Katrai situācijai ir divas puses. Ja tev testosterona ir daudz*, tad tev tas nāk gan par labu, gan par sliktu. gluži tāpat tad, ja tev viņa ir par maz*. No tā sanāk, ka jāskatās ir nevis labums*, bet ļaunums. Paaugstināts testosterona līmenis nodara vairāk ļaunuma tev pašam nekā pazemināts. Līdzīgi kā ar asinsspiedienu.

Tas, ko jūs, testosterona atkarīgie dariet - jūs redziet tikai to labumu - muskuļus, apmetojumu, dzimumtieksmi un enerģijas uzplūdumus, bet, diemžēl, tā otra puse jau nekur nepazūd. Iespējams tu vakaros raudi spilvenā, varbūt tu smagi pārdzīvo par kaut ko jau gadiem. Iespējams tu nespēj sevi savaldīt situācijās, kuras ir pavisam vienkāršas. Iespējams tu nespēj savaldīt savas emocijas brīžos, kad tas tiešām ir vajadzīgs, bet visgalvenokārt - TU nesaproti kāpēc ar tevi tā notiek, tāpēc labāk aiziet uz "kārtējo" treniņu un saņemt "kārtējo testosterona" devu.

galu galā tu dzīvo pats sevis radītā apburtajā lokā.

"Kas par daudz, tas par skādi".

Paldies. Šeit es vairs neatgriezīšos. Veiksmi cīņā ar atkarību.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 31.10.14 08:15
 
3
0
Un te es sapratu, ka laikam ir vieglāk būt sievietei...
mandaritto avatars
Medaļa BestsellersMedaļa FavorītsMedaļa Admins iesaka
  mandaritto 01.11.14 18:58
 
3
0

atbildot uz UD14 komentāru " Cause you`ll end up dead anyways... " Life is not about how you die, it's about how you live!

Vivata avatars
Medaļa TeamworkMedaļa BērndārznieksMedaļa Spoks
  Vivata 31.10.14 00:29
 
3
0
Ļoti labs raksts. Sieviešu dzimuma pārstāvēm arī der izlasīt. Vairāk šādu rakstu vajadzētu!
Bruzis avatars
Medaļa Didža olaMedaļa Dienas domaMedaļa Burvju klana biedrs
  Bruzis 15.06.16 10:13
 
2
0

atbildot uz kriksis666 komentāru " Var jau pa taisno no zemniekiem pirkt. Samekl... " Šeit nu es tev nepiekritīšu. Visi tie, kas nodarbojas ar rūpniecisku gaļas ražošanu spiež un kombinēto lopbarību, kurā tas viss jau ir iekšā. Tādu, kas ruksi audzē ar dabīgiem kartupeļiem un miltiem praktiski nav vairs palicis, un tādi pamatā audzē tikai savam patēriņam un gaļu principā netirgo.

Diemžēl mūsu lauksaimnieki lielākoties nav ne pa kapeiku labāki, pa ārzemju ražotājiem. (tīrumu miglošana ar raundupu pirms kulšanas, bioloģiskie burkāni, no kuriem mirst truši utt.). 

Patiesībā jau tu visu neesi audzējis pats, tad galvot nevari ne pa ko.

« 1  2  3  4 »