Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
11
201

Laipni aicināts spoki.lv! Spoki.lv ir vietne, kurā tu vari lasīt rakstus par jebko, veidot rakstus par jebko, un noteikti ticēt rakstiem par jebko. Bet “jebkas” nozīmē ļoti daudzas iespējas, un ir grūti atrast ceļu vietnē ar tik daudz iespējam. Bet neuztraucies! Ja tu jau esi iemācījies lasīt un domāt (un, vēlams, abus vienlaicīgi), šis raksts palīdzēs tev atrast ceļu spoku džungļos!

Ja tu nemeloji par to ka tu... Autors: TheCilveks Spoki.lv lietošanas instrukcija - lasīšana iesācējiem
1.

Ja tu nemeloji par to, ka tu māki lasīt un domāt, tu pamanīji, ka es salīdzināju šo vietni ar džungļiem. Tā kā šī raksta mērķis ir palīdzēt tev atrast ceļu džungļos, mums jādomā tā, it kā mēs tiešām būtu apmaldījušies džungļos. Pirmais (un svarīgākais) solis ceļa atrašanai džungļos, ir zināt, kur doties.

Protams, ja tavs mērķis ir tikt prom no šīs Dieva pamestās vietnes, tu vari vienkārši aizvērt spokus, kas arī būtu labākais risinājums un ietaupītu tev lielu neironu daudzumu, bet, ē…

Jebkurā gadījumā, šī bilde ir izveidota, lai palīdzētu tev saprast, kuras pogas tev ir svarīgas! Gluži kā visās labākajās un ērtākajās vietnēs, arī spokos 90% satura ir mēsli, kuri tev neinteresē, un pārējais ir krēms, kas uzpeldējis uz augšu! Protams, krēms, kas veidojas virs mēsliem, arī ir veidots no mēsliem, bet tev par to nav jādomā!

Tas, ko es mēģinu pateikt - liela daļa no šīs vietnes satura tev nemaz neinteresēs, tāpēc šajā bildē ir parādīts, kuras podziņas nav jēgas spiest.

Spokilv ir viegli atrast... Autors: TheCilveks Spoki.lv lietošanas instrukcija - lasīšana iesācējiem
2.

Spoki.lv ir viegli atrast lasāmvielu, bet ar tik daudz rakstiem, kas tiek izlaisti visu laiku, ko lai lasa? Kā lai zina, kas ir interesants? Dažādiem cilvēkiem ir dažādi kritēriji rakstu izvēlē, kaut gan es iesaku lasīt tos, kurus lasa visi pārējie.

Ko tu saki? Tev neinteresē citu cilvēku viedoklis par kādu rakstu un tu vēlies lasīt to, kas pašam liekas, ka varētu interesēt? Tu esi idiots! Spoki.lv galvenā priekšrocība ir tā, ka tev nevajag izvēlēties, kas tev patīk un kas tev nepatīk – tu vari vienkārši apskatīties, kas citiem patīk, un sekot baram! Ja tev nepatīk raksts ar daudz plusiem, tu esi atpalicis heiteris, un ja tev patīk raksts ar maz plusiem, tu esi atpalicis atpalicis.

Lai viegli saprastu, cik daudz plusiem jābūt rakstam, lai tas būtu labs, apskaties bildē! Vēl viegli pamanāms, ka plusu daudzums ir apgriezti proporcionāls apģērbtu sieviešu daudzumam - jo vairāk kailas ādas, jo vairāk plusi.

Bet tev nepietiek ar rakstu... Autors: TheCilveks Spoki.lv lietošanas instrukcija - lasīšana iesācējiem
3.

Bet tev nepietiek ar rakstu lasīšanu, vai ne? Ir pienācis laiks sākt vērtēt rakstus! Parasti jau, ja raksta nosaukumā ir kaut kas, kas tev nepatīk, tu vienkārši neizlasi rakstu, ieliec mīnusu un apmierināts ar sevi dodies prom. Ja tu patiesībā IZLASI rakstu, tev jādomā kārtīgāk par to, kā to novērtēsi.

Iesākumā, tev jāzina, ka tu vērtē rakstus nevis pēc kvalitātes, bet gan pēc tā, vai tu piekriti rakstam. Raksta vērtēšanā svarīgākais ir nevis tas darbs, ko autors ir ielicis rakstā, bet tas, ko viņš ir nozadzis no interneta resursiem.

Kāds ir fotogrāfējis dabu vai veidojis kādu agrāk neredzētu eksperimentu vai jebkādā veidā pielicis pūles?- GARLAICĪGI! MĪNUSS! Wow, kāds ir pacenties ielikt rakstā trīs video no tava mīļākā YouTube kanāla? Cepums viņam par lielisko gaumi! Patiesībā, ja tu liec mīnusus par to, ka ar rakstā ielikto laiku nepietiktu, lai uzrakstītu tvītu par tiem stulbajiem imigrantiem, tu esi nejauks heiteris, kas ir pelnījis pa galvu!

Gandrīz visi raksti šajā vietnē ir pārtulkoti no kāda interneta resursa, un bildes ir pirmais, kas izlec Google images pameklējot par doto tematu. Daži autori pat ir pārāk slinki, lai pameklētu bildes vai sadalītu tekstu rindkopās, un tas ir pilnīgi normāli!

Kuram nepatīk lasīt rakstu, kas ir par labākajiem „life hackiem”, kurā nav bildes, ir slikts tulkojums, teksts ir vienā garā, nesadalītā sienā un kuram titulbildē ir pusplika meitene? Tas strādā katru reizi! Kāpēc? Ne jau nu tāpēc, ka spoku lietotāji ir lētticīgi un viegli manipulējami, vai ne? Vai ne?

Ir daži rakstu veidi kuriem... Autors: TheCilveks Spoki.lv lietošanas instrukcija - lasīšana iesācējiem
4.

Ir daži rakstu veidi, kuriem piederošie raksti vienmēr ir labi un ir arī pretējais - konkrētu veidu raksti, kas vienmēr būs garlaicīgi. Ja tu redzi rakstu par to, cik dzīve bija laba deviņdesmitajos, par kādu notikumu, kas noteikti nenotika, par kādu teoriju, kas ir saistīta ar valdību, ar kādu topu, par citplanētiešiem, par „life hackiem” vai ar pilnīgi jebko, kas nozagts no populāra YouTube kanāla, NOTEIKTI ieliec plusu!

Tomēr, redzot ar loģiku vai ko tamlīdzīgu saistītu rakstu, labāk pat neej uz tā pusi, paliks vienkārši garlaicīgi. Kaut gan zini ko, labāk ir ieiet un atstāt komentāru „tl;dr” vai „Kaut kāds sviests”, ielikt mīnusu un doties prom.

Spokilv lietotājiem ir arī... Autors: TheCilveks Spoki.lv lietošanas instrukcija - lasīšana iesācējiem
5.

Spoki.lv lietotājiem ir arī katram savs viedoklis, ko viņi visi ar prieku tev iesmērēs sejā. Un priekš tam ir komentāri! Komentāri ir burtiski tavs viedoklis, uzrakstīts un redzams visiem cilvēkiem. Un viedokļi ir kā pakaļas - visiem ir pakaļa un visi domā, ka visiem pārējiem tā smird.

Komentāri ir ļoti svarīga lieta, un katram pat ir atļauts vērtēt tos! Bet komentāros nevar ielikt pusplikas meitenes titulbildē, un tad kā zināt, vai tie ir labi? Pirmā lieta, kas tev jāsaprot, ir ka admini, moderatori un populāri rakstu autori ir ĢĒNIJI, un, ja tev nepatīk kaut kas, ko viņi saka vai kas patīk viņiem, tu esi cirvis! Lien kaktā! Visi cilvēki, kas strīdas ar populāra raksta autoru, ir autisti, kas pelnījuši mīnusu un sterilizāciju.

Komentāri, kas sastāv no tikai smaidiņa vai „Labs!” un smaidiņa, “*Joks no raksta* Labs!” vai kā tikpat tukša, ir ļoti labi un tev vajag tiem ielikt plusiņu jo tie palielina pozitivitātes un MĪLESTĪBAS daudzumu. Komentāri, kuros ir uzrakstīts tas pats, kas rakstā, ir ļoti gudri un ir pelnījuši plusus. Ja komentārā ir kāds vārds, ko tu nesaproti, tā autors ir ģēnijs, kas pelnījis respektu no tevis (vai, ja viņš strīdās ar raksta autoru, viņš ir stulbs zubris).

Tev arī jāsaprot, kas ir labs joks, ja vēlies novērtēt kādu humorpilnu komentāru. Tiesa gan, tev būs jāsamierinās ar to, ka humora izjūta daudziem cilvēkiem šeit ir, ē, ierobežota. Kad tu vērtē komentārus, taviem standartiem ir jābūt ĻOTI zemiem, jo rakstīt komentārus ir liela un sarežģīta māksla. Bet par to - nākamajā rakstā.

11
201

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [15]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 11.08.17 16:33
 
12
0

Izlasīju līdz galam, bet nesapratu - smieties vai raudāt?    

Tēvocis Sems avatars
Medaļa PolittehnologsMedaļa Garīgais līderisMedaļa Superautors
  Tēvocis Sems 11.08.17 16:40
 
8
0

    

obezjānis avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa SpoksMedaļa Sviestmaize
  obezjānis 11.08.17 16:40
 
7
0

Labākais, ko spokiem.lv esmu lasījis kopš 2013. gada 21. aprīļa!

Paldies.

kmihs avatars
Medaļa Sponsora favorītsMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Pingvīns
  kmihs 11.08.17 22:19
 
6
0

Ņēmu vērā ieteikumus - nācās saplusot vienu strīpu ar komentāriem. Tam, kurš interesējās vai autors pats saprot, ko ir sadzejojis, gan mīnuss. Izskatījās, ka šamējais velk uz kašķi ar autoru - tātad stulbs zubris.

spoku dienas joks

HerbisLV avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa ŽurnālistsMedaļa Dienas joks
  HerbisLV 12.08.17 23:34
 
4
0

Gaidīšu nākamo rakstu - "Kā pareizi veidot rakstus, jeb kā svaidīt savu eksrementu iekš spoki.lv", lai arī es varētu izveidot populāru labu rakstu.

 

Balanss avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa SviestmaizeMedaļa Burvju klana biedrs
  Balanss 11.08.17 19:21
 
3
0

Un viedokļi ir kā pakaļas - visiem ir pakaļa un visi domā, ka visiem pārējiem tā smird.

  še tev cepumi 

Tairo avatars
Medaļa 1/13 kūciņasMedaļa Riesta laiksMedaļa Seko Facebook 8000
  Tairo 11.08.17 18:20
 
3
0

Neliels wtf teksts.

WhatDoesTheFoxSay avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Gada RAKSTS 2017Medaļa Dienas doma
  WhatDoesTheFoxSay 27.08.17 04:34
 
2
0

''kārtējais konspirāciju te[r]orists'' lol xD

Doge avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas domaMedaļa Sertificēts spoks
  Doge 11.08.17 21:24
 
2
0

labs   

@Your dream avatars
Medaļa Testu veidotājsMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Sviestmaize
  @Your dream 12.08.17 09:25  
 
1
0

leons kimmelis avatars
Medaļa Vilkaču klana biedrsMedaļa Dienas joksMedaļa Patīk komentārs
  leons kimmelis 11.08.17 20:56
 
3
2

Vai Tu pats saproti ko esi sadzejojis?

SAMSS avatars
Medaļa Zoles recidivistsMedaļa Burvju klana biedrsMedaļa Nostradams
  SAMSS 11.08.17 17:10
 
1
0

  

ArchiiTips avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Dienas domaMedaļa Admins iesaka
  ArchiiTips 15.09.17 17:25
 
0
0

'' Un viedokļi ir kā pakaļas - visiem ir pakaļa un visi domā, ka visiem pārējiem tā smird. '' ģeniāli

+ Spriežot pēc nākamās rindkopas, man būtu jābūt dāāāudz plusiņiem  

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 11.08.17 16:55
 
0
0

atbildot uz laprikoniņš komentāru " Izlasīju līdz galam, bet nesapratu - sm... " Raudi no prieka. 

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 11.08.17 16:49
 
0
0

"Likt rakstus par jebko". Ieliec 1 pornogrāfisku saturu saturošu bildi un uzredzēšanos.