Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
78

Ja esi pārliecināts, ka apguvi mistikas rakstu veidošanu, ir laiks iemācīties veidot rakstus “spēles@softs” un “kino&mūzika” kategorijās. Varētu likties, ka vienā rakstā izskaidrot veselu divu sadaļu tendences un tipiskās parādības varētu būt sarežģīti, bet īstenībā, ja kārtīgi cenšas, var visas kategorijas izskaidrot vēl īsāk! Vajadzīgs tikai viens vārds - “stulbības”.

Abas kategorijas ir diezgan cieši saistītas ar laicīgo kultūru, kas izskaidro to kvalitātes trūkumu, jo vidējam spoku rakstu veidotājam vārds “kultūra” ir vai nu pilnīgi svešs, vai arī ir tikpat saprotams, kā “pneumonoultramicroscopicsilicovolcanoconiosis”.

Spēlessofts plascaronāk... Autors: TheCilveks Spēles@Softs@Kino@Mūzika
1.

Spēles@softs, plašāk zināma kā "man nerūp @ man nerūp vēl vairāk", ir kategorija, kurā vari likt visus savus rakstus par spēlēm un softu. Paga, nē, spoku administrācijas humora izjūtas dēļ tie ir nevis par spēlēm UN softu, bet spēlēm @ softu. Spēlēm pie softu? Spēlēm uz softu? Ko?!

Jebkurā gadījumā, šī ir sadaļa, kura reti kuram pārāk interesē. Kāpēc? Nu, kaut kādā veidā šai sadaļai ir izdevies būt redzami sliktākai par citām - vidējam rakstam ir vien pāris desmiti plusiņu. Lai to kārtīgi saprastu, jāskatās uz tās divām pusēm atsevišķi.

Ķersimies vērsim pie ragiem... Autors: TheCilveks Spēles@Softs@Kino@Mūzika
2.

Ķersimies vērsim pie ragiem, vai, precīzāk, pie sūdiem, un sāksim ar spēlēm. Spēles ir jaukas. Mums tās patīk spēlēt. Domāt par tām. Skatīties zemas kvalitātes ierakstu, kuram ir liela "UNREGISTERED HYPERCAM 2" ūdenszīme ar vēl zemākas kvalitātes audio, kas tikko nogalināja kaimiņu kaķi.

Labi "let’s play" video spokos nav atrodami, un cilvēki uz tiem nemaz neskatās, tāpēc tu neiegūsi daudz plusiņus pat tad, ja veido kvalitatīvus video par spēlēm (Piemēram, ja tu esi kā HerbisLV). Pāri paliek tikai no Youtube video kopēti "Top 10 fakti un apslēptas lietas un gļuki un kaut kas uz to pusi no spēlēm" raksti, kas, kaut arī neorģināli, vismaz neliek tev stiepties pēc balinātāja pudeles.

Programatūra ir grūti... Autors: TheCilveks Spēles@Softs@Kino@Mūzika
3.

Programatūra ir grūti saprotama. Nullītes un vieninieciņi dara kooooo? Un notiek kaaaas? Tev varētu likties, ka šī sadaļa varētu tev izskaidrot idejas kā “deep web”, vīrusus un jaunākos programatūras sasniegumus, bet cilvēki tam izmanto "Tehnoloģijas&Zinātne" (paldies Dievam, ka ne "Tehnoloģijas@Zinātne" sadaļu.

Kāpēc tad šī nav vienkārši spēļu sadaļa? Pajautā Spoku adminstrācijai! Viņi ir plaši pazīstami par to, ka viņi ieklausās lietotājos un dara to, kas ir viņu spēkos, lai padarītu šo par labāku vietni, vai ne?

Ē, nomainām tematu.

Tev varētu likties ka... Autors: TheCilveks Spēles@Softs@Kino@Mūzika
4.

Tev varētu likties, ka Anomalisa ir labāka filma par 50 Shades of Grey, vai ka Beatles ir labāki par One Direction, bet cilvēki šajā sadaļā ir gudrāki par tevi. Filmas un mūzika ir māksla, kas nozīmē, ka tā ir subjektīva, un ilglaicīga kinomatogrāfijas studēšana bija nekam nederīga, jo cilvēki spoku komentāros atrada īsto dzīves jēgu.

Kadra kompozīcija? Beidz tu te man muldēt, man patika šī filma, un tavas izglītotās domas neko nenozīmē, kad runā ar atpalikušu sienu.

Filma ir iespējams... Autors: TheCilveks Spēles@Softs@Kino@Mūzika
5.

Filma ir, iespējams, vissarežģītākā mākslas forma. Tas ir ne tikai naratīvas pasniegšanas veids, bet arī audiovizuāls ceļojums pasaulē, kuram tevī ir jāatmodina emocijas vai jāizraisa domas. Kāds to aizmirsa pateikt spokiem.

Šeit ir vieta, kur tu vari justies īpašs, jo tu redzēji kādu no desmitiem filmu, kuras nav pietiekami mainstream, lai tava māte būtu redzējusi, bet pietiekami mainstream, lai tavi krutie interneta draugi to būtu redzējuši. Populārs šāds piemērs būtu Inception, kas vairākiem cilvēkiem lika justies kaut kā gudrākiem, kaut arī pati filma, kamēr laba, galīgi nav naratīvi kompleksa un pati ne pārāk labi seko sevis norādītajiem noteikumiem.

Spoiler alert (bet šie ir DZĪVES spoileri, nevis Inception spoileri): Tas, ka tu saproti Inception (vai Interstellar, vai Ex Machina, vai [hipsteru mīlestību 214.]), neko īpaši nepasaka par tavu inteliģenci. Ja domā, ka tā ir īpaši sarežģīta filma, tas gan kaut ko saka. Nav tas labākais.

Pretrunas ir visu vidēji... Autors: TheCilveks Spēles@Softs@Kino@Mūzika
6.

Pretrunas ir visu vidēji stulbo cilvēku bieds. Nedaudz stulbie pieļauj citas kļūdas, un ļoti stulbajiem nav ne mazākās nojausmas, kas ir pretrunas, par ko es te runāju, un, bieži vien, kā pareizi lasīt. Kamēr ļoti stulbais un nedaudz stulbais ar pretrunām ir uz "Jūs", vidēji stulbais ar pretrunām ir uz "Ei, ni**a!"

Katrs kārtīgs vidēji stulbais zina to situāciju, kad saka, ka "mūzikas/filmu gaume ir subjektīva, un visas ir vienādi labas" un atbilde ir "Hei, bet vai tas nozīmē, ka Bībers ir pilnīgi normāls?" Ja nonāc šādā situācijā, seko šim vienkāršajam rīcības plānam:

Aizvaino otru cilvēku;
Pasaki, ka Bībers ir sūds;
Pasaki, ka citās situācijās ir subjektīvi;
Aizvaino;
Aizvaino;
Nomaini savu vārdu un pārcelies uz Īriju.

Protams ja tavas mūzikas... Autors: TheCilveks Spēles@Softs@Kino@Mūzika
7.

Protams, ja tavas mūzikas teorijas zināšanas ir absolūta nulle, ja tu piedzimi kurls, vai tev kaut kādu iemeslu dēļ liekas, ka visa modernā mūzika ir Billboard Top 40, tad tu vari rakstīt par to, cik daudz labāka bija mūzika pirms tavas dzimšanas.

Varbūt kāds no "gudrākajiem" lasītājiem domā, ka šo varētu ietekmēt tādas lietas, kā tas, ka pirms 2000 ir bijuši vairāk gadi, nekā pēc, ka šāda tipa dziesmas tiek retāk spēlētas radio un tāpēc mazāk apnīk, ka pēc vairākām desmitgadēm atceras tikai labākās, un "mainstream" mūzika arī tad bija šausmīga, un ka indie mūziķi ir vairāk sastopami un ar vairāk brīvību, nekā jebkurā vēstures brīdī, bet viņam nav raksts ar 1000 plusiņiem, ko gan viņš var zināt par mūziku?

Bet atceries - tavs viedoklis ir tikai viedoklis, bet komentētāju? Viņu viedoklis ir fakts (izņemot, ja viņu viedokļi ir pretrunīgi, tad rodas melnais caurums@Zeme beidz pastāvēt).

0
78

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [5]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
HerbisLV avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa ŽurnālistsMedaļa Dienas joks
  HerbisLV 16.09.17 12:46
 
4
0

Man visvairāk patīka, kad varēja aiziet uz Spēles@Softs un redzēt pirmo lapu aizpildītu ar:

"Uzspēlējam [populāra spēle] Part 65" Pacelts 40 sec. atpakaļ

"Uzspēlējam [populāra spēle] Part 64" Pacelts 41 sec. atpakaļ

"Uzspēlējam [populāra spēle] Part 63" Pacelts 42 sec. atpakaļ

"Uzspēlējam [populāra spēle] Part 62" Pacelts 43 sec. atpakaļ

"Uzspēlējam [populāra spēle] Part 61" Pacelts 44 sec. atpakaļ

"Uzspēlējam [populāra spēle] Part 48" Pacelts 44 sec. atpakaļ

"Uzspēlējam [populāra spēle] Part 60" Pacelts 44 sec. atpakaļ

"Uzspēlējam [populāra spēle] Part 59" Pacelts 45 sec. atpakaļ

"Uzspēlējam [populāra spēle] Part 58" Pacelts 46 sec. atpakaļ

"Uzspēlējam [populāra spēle] Part 66" Pacelts 48 sec. atpakaļ

Bet tagad, kad visus Video met (vai precīzāk moderātori pārstumj uz)  "Latviešu YT", tad pieņemu, ka to var arī tur manīt. 

Jāizsaka, īpaši labus komplementus par šo lielisko rakstu, jo es tajā tiku pozitīvi pieminēts!  

IgnisDei avatars
Medaļa DzelžiMedaļa Zemes olaMedaļa Dienas doma
  IgnisDei 15.09.17 16:46
 
2
0

 Man patīk tavs viedoklis.

ArchiiTips avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Dienas domaMedaļa Admins iesaka
  ArchiiTips 15.09.17 17:19
 
1
0

Proti interesanti pasniegt, manuprāt, patiesību. Forši  

kaķūns avatars
Medaļa Gada Spoks 2015Medaļa Gada SPOKS 2016Medaļa Gada SPOKS 2017
  kaķūns 15.09.17 18:34
 
0
0

  

SAMSS avatars
Medaļa Zoles 3000 spelesMedaļa Patīk komentārsMedaļa Zoles recidivists
  SAMSS 15.09.17 21:41
 
0
0