Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
145

Gaidot pēdējā AK konkursa rezultātus, raisās galvā dažādas domas. Parasti konkursos nepiedalos. Šoreiz piedalījos un visā biju pati iekšā. Tas nav tas pats, kas gudri spriedelēt no malas un dot padomus.

Ja piedalos, vienmēr patīk papētīt norisi tuvāk un iespēju robežās piefiksēt gaitu un arī paprognozēt iznākumu, kamēr oficiālie rezultāti nav publicēti. Piedāvāju arī Jums dažus izvilkumus no manām piezīmēm.

Skaitļi nav pilnīgi precīzi, jo manas tehniskās iespējas un piekļuve sistēmai ļauj strādāt tikai ar vienkāršām omes metodēm. Protams, ka visgrūtāk ir precīzi pusnaktī nofiksēt punktu stāvokli rakstiem vienlaicīgi. To spēju izdarīt tikai 2 minūšu laika intervalā. Neskatoties uz to, kopaina ir ticama un varu pati diezgan precīzi prognozēt uzvarētājus.

Tabulā parādīts skatījumu... Autors: rasiks No omes piezīmju klades (21) jeb kurš kuru pārspļāva
1.

Tabulā parādīts skatījumu skaits, ko ieguvuši dalībnieku raksti

Manā skatījumā šis konkurss bija raksturīgs ar to, kurš savāks vislielāko skatījumu skaitu, tas arī uzvarēs.  Konkursanti it kā dalījās  grupās. Vieniem skatījumu skaits sāka augt milzu tempā, bet lielākajai daļai tas bija gluži  ikdienišķs.

Otrā bildē tabulas turpinājums.

 

Pieci raksti ir... Autors: rasiks No omes piezīmju klades (21) jeb kurš kuru pārspļāva
2.

Pieci raksti ir saņēmuši vairāk par 3000 skatījumiem. Nesaprotu kas tie par skatītājiem, kam raksti nav  izraisījuši  patiku, jo tikai retais ir devis pozitīvu novērtējumu ar plusu. Neminēšu kurā rakstā vakar vēroju, ka skatījumu skaits jau pieaudzis pāri 200, bet neviens nav no tiem nav plusiņu ielicis. Atliek secināt, ka raksts nav izcils, jeb ar skatītāju nav kārtībā.

 

Te ir visvairak plusotoo... Autors: rasiks No omes piezīmju klades (21) jeb kurš kuru pārspļāva
3.

Te ir visvairak plusotoo rakstu izlase. Tikai 4 raksti ir savākuši vairāk par 300 plusiem, bet 12 raksti 200- 300 plusus.

Sāku saprast, ka tie bija Autoru kari burtiskā nozīmē.   

P.s. Kad vakarā ieraudzīju oficiālos rezultātus, biju patīkami pārsteigta, ka mani gala rezultāti no oficiālajiem tik maz atšķiras.

6 komandām tie sakrita pilnīgi, divām komandām atšķīrās par vienu punktu,

1 komandai par 4 punktiem, vienai  komandai par 22 punktiem un vē vienai par 34 punktiem. Nesakritība bija skatījumu punktos.

Par 22 punktu nesakritību spokam Trojas Helēna neesmu parsteigta, Jo tikai dažas stundas pirms spēles nobeiguma viņa nomainīja trešās dienas rakstu. Par jaunpievienoto rakstu  nāca tāda skatījumu gūzma, it kā šo rakstu vien visi skatītāji gribēja redzēt. Šādā situācijā man neizdevās piefiksēt datus šim rakstam precīzi.

0
145

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [0]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes