Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
147

Tātad tu iemācījies par rakstu veidošanu un uzrakstīji dažus rakstus - tribīnē par savu mājdzīvnieku želejlāci, mistikā par to, kāpēc tev nav draugu un Latviešu YT tu ieliki trīs minūtes garu video, kurā tu ar savu 10 gadus veco brāli spēlē Minecraft, bet tu joprojām neesi slavens? Tāpēc, ka tev nepietiek ar pamata zināšanām.

Katrai kategorijai ir savas unikālās un ļoti svarīgās lietas, kas jāievēro, veidojot rakstu šajā kategorijā. Parasti tās iemācās špikojot vai pieredzes ceļā, bet vairs tas nav nepieciešams - visu svarīgo par lielākajām kategorijām tev iemācīšu es! Sāksim ar pamatiem - tribīni.

Vārds ldquotribīnerdquo ir... Autors: TheCilveks Ar šiem dīvainajiem paņēmieniem tu sarakstīsi lieliskus tribīnes rakstus!
1.

Vārds “tribīne” ir radies no latīņu valodas vārda “tribus”, kas nozīmē “cilts”. Šajā kontekstā tas nozīmē to, ka tu neesi spējīgs izveidot oriģinālas idejas vai domāt pret status quo, tāpēc vienkārši pārraksti savas cilts domas, protams, izliekoties, ka tavas cilts biedri ir ļoti reti un īpaši, un šie pašsaprotamie viedokļi jūs padara unikāli gudrus.

Protams, ka tu šeit nenāci iemācīties vārda definīciju, vai no kurienes tas ir cēlies - Spokos tribīne ir ziņu sadaļa. Šeit tu nāc uzzināt 0.3% no aktuālajiem jaunumiem, top 10 faktus par jebko, lietas, kas cilvēkiem patika deviņdesmitajos un daudz, DAUDZ melus. Labojums, Spokos tribīne ir “ziņu” sadaļa.

Ja tu vēlies lasīt rakstus... Autors: TheCilveks Ar šiem dīvainajiem paņēmieniem tu sarakstīsi lieliskus tribīnes rakstus!
2.

Ja tu vēlies lasīt rakstus saistītus ar apjucinoši nereālām lietām, ir daudzas kategorijas, kas domātas tieši tev, sākot ar mistiku un beidzot ar literatūru vai tehnoloģijām&zinātni. Tribīne ir kaut kas pa vidu - te bieži tiek veidoti raksti, kas ir par it kā iespējamām lietam, bet ja tu nopietni tici kaut kam, ko tu te izlasi, tev vajadzētu sākt ar joku sadaļu.

Ja tu vēlies veidot rakstu Tribīnē, ir svarīgi lietot savu iztēli. Izdomā kaut ko, kas nav patiesība vai ir tikai daļēja patiesība, un saki, ka tā ir patiesība! Šis cilvēks atdzīvojās un tagad staigā apkārt, ēdot smadzenes! Šī sieviete ir 2085 gadus veca (Noklusē faktu, ka viņa ir mirusi)! Šie raksti ļoti labi strādā uz cilvēkiem, kuri spiež uz tām “Ar šo vienu dīvaino paņēmienu iegūsti lielus muskuļus 14 sekunžu laikā!” tipa reklāmām.

Tavas mājas tuvumā ir atrastas 36 skaistas krievu meitenes, kuras vēlas iepazīties ar tieši tevi!

Bet ir cilvēki kuri nevēlas... Autors: TheCilveks Ar šiem dīvainajiem paņēmieniem tu sarakstīsi lieliskus tribīnes rakstus!
3.

Bet ir cilvēki, kuri nevēlas melot vai kuriem ir mazāk iztēles par autistisku banāna mizu, tāpēc viņi neraksta šādus melus! Tā kā Latvijā gandrīz nekas tamlīdzīgs nenotiek un ārzemēs vienmēr kāds par to uztaisīs rakstu pirms tevis, tev nāksies zagt no interneta!

Protams, tu neieliksi tur nekādu laiku, vienkārši pārtulkosi tekstu no vienas vietas un neieliksi to “avotos”. Tu saki, ka zagšana ir sliktāka par melošanu? Neviens tev nejautāja, lien atpakaļ kaktā!

Nelikt informācijas avotu ”avotos” ir normāli un pareizi! Patiesībā, tur jāliek ūdens avoti (Avots: Taņa no pagalma)!

Kāpēc lai es par faktiem... Autors: TheCilveks Ar šiem dīvainajiem paņēmieniem tu sarakstīsi lieliskus tribīnes rakstus!
4.

Kāpēc lai es par faktiem runātu kopā ar tribīnes rakstiem, ja tiem jābūt pie “vēsture&fakti”? Jo tribīnes sadaļā nonāk liela daļa ar faktu rakstiem. Iemeslu, iespējams, nekad neuzzināsim (es saku, ka tam pie vainas ir HAARP un prāta kontrole). Tad atkal, ja tu gaidi, ka vidējais spoku autors māk lasīt un saprot nozīmi vārdam, ko liek virsrakstā, es nebrīnos, ka tāds cilvēks, kā tu, beigās nonāca šajā vietnē.

Fakti ir kaut kas, kam jābūt maksimāli precīzam, tāpēc nepārbaudi, vai tas, ko tu raksti, ir vai nav muļķības. Atceries, ka ar vienu informācijas avotu pietiek, un tā uzticamība nav svarīga. Ja vēlies, vari ignorēt to faktu rakstu taisīšanas soli, kurā tev jāraksta fakti, un pats izdomā kaut ko!

Vai zināji, ka mutes skalošana ar balinātāju un verdošām mazuļu asinīm padara zobus baltākus? Vai zināji, ka ja tu ieliec iPhone mikroviļņu krāsnī, uzliec gatavoties un tad iemērc tosteri vannā kopā ar sevi, tev septiņas dienas veiksies?

Ja tev trūkst... Autors: TheCilveks Ar šiem dīvainajiem paņēmieniem tu sarakstīsi lieliskus tribīnes rakstus!
5.

Ja tev trūkst rakstīšanas talanta, lai tu varētu uztaisīt rakstu par nepārbaudītiem faktiem vai nepārbaudītiem faktiem, tu vari tā vietā izmantot nostalģiju lai novērstu uzmanību no sava raksta drausmīguma! To darīja labākais raksts vietnē, un tu taču arī gribi 12 tūkstošus plusiņu! Kas izraisa vairāk emocijas lasītājos par deviņdesmito gadu slavēšanu?

Kopš iepriekšminētā 12 tūkstošu plusu ieguvēja, šādu rakstu veidošana notiek tik bieži, ka gandrīz visi iemesli, kāpēc kādam varētu patikt deviņdesmitie, ir pateikti tik daudz reižu, ka sāk pietrūkt viduslaiki. Blakus tiem iemesliem, kas nosaukti līdz trulumam, ir tie iemesli, kas liek deviņdesmitajiem izskatīties sliktiem.

Vecie labie laiki, kad tehnoloģija nebija attīstīta, vidējais IQ bija zemāks, un iespēja nomirt ar vēzi bija daudz augstāka. Bet hei, vismaz varēja spēlēties ar Tamagotchi, vai ne?

0
147

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [5]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
obezjānis avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa SpoksMedaļa Sviestmaize
  obezjānis 01.09.17 16:55
 
8
0

"Šis raksts bija lielisks piektdienas noslēgums!" Amazon.lv

"Labākie dīvainie paņēmieni, ko esmu izmēģinājusi un kas tiešām ir strādājuši! Iesaku visiem!" Vecdaugavas Arhibīskapijas diakons Pāvils

"Izcilākais žurnālistikas paraugs pēdējā laikā." The Wall Street Journal

"Izcilībai nevajag lielu izkārtni. Šis raksts ir pelnījis 3 Mišeliņus un milzīgu baneri mūsu portāla sākumā, bet tur diemžēl jau ir Maksimas monstriņi." populārākais lokālais ziņu portāls

spoku dienas joks

ArchiiTips avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Dienas domaMedaļa Admins iesaka
  ArchiiTips 01.09.17 17:17
 
4
0

Skaisti pastāstīta spoku patiesība    

Tēvocis Sems avatars
Medaļa PolittehnologsMedaļa Garīgais līderisMedaļa Superautors
  Tēvocis Sems 02.09.17 07:08
 
3
0

  Nu nezinu gan......

kaķūns avatars
Medaļa Gada Spoks 2015Medaļa Gada SPOKS 2016Medaļa Gada SPOKS 2017
  kaķūns 01.09.17 20:16
 
2
0

''Kāpēc lai es par faktiem runātu kopā ar tribīnes rakstiem, ja tiem jābūt pie “vēsture&fakti”? Jo tribīnes sadaļā nonāk liela daļa ar faktu rakstiem. Iemeslu, iespējams, nekad neuzzināsim (es saku, ka tam pie vainas ir HAARP un prāta kontrole). ''

^^ Info par to atrodama sadaļā ''palīdzība'', kur ir tāds raksts kā šis, kur skaidrojums par v&f kategoriju atrodas zem 5. attēla. Lūdzu.

SAMSS avatars
Medaļa AutoklikerisMedaļa AutoklikerisMedaļa Duraka 3000 speles
  SAMSS 01.09.17 17:39
 
3
2