Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
15

Šī ir jauna spēle Moomoo.io - tiešsaistes multiplayer spēle. Šajā spēlē jums jāizpēta karte un jāapkopo dažādi resursi, piemēram, koks, akmens un pārtika. Jums ir vajadzīgi resursi, lai uzceltos un izveidotu noderīgas lietas, piemēram, sienas, slazdus, ​​ieročus un vissvarīgākais - veidot savu ciematu ar daudzām vējdzirnavām. Spēles mērķis ir iegūt līderu saraksta augšdaļu, nopelnot lielāko zeltu, ko rada vējdzirnavas. Varat arī nogalināt citus spēlētājus par savu zeltu. Moomooio spēlētāju spēks, līmenis un pieredze tiek mērīti pēc vecuma. Lai sasniegtu nākamo vecumu, jūsu personāram ir jāapstrādā noteiktu resursu apjoms; Ienākot nākamajā līmenī, tavs varonis tiks nodrošināts ar labākiem ieročiem un dažādiem spēkstacijām.

Jūs varat nogalināt tikai citus spēlētājus, kuri ir jaunāki vai tādā pašā vecumā kā jūs. Bārs virs jūsu un citu spēlētāju galvas ir veselība, tādējādi jūs varat redzēt, cik daudz reizes jums ir jāsasniedz pretinieks, kamēr viņš nomirst. Veidojiet savu ciematu un, cik vien iespējams, to paplašiniet spēles laikā. Jums ir arī jāaizsargā savas vējdzirnavas un ciems no citiem Moomoo IO spēlētājiem. 3 gadu vecumā jūs varat izmantot sīkfailu bonusu, kas atjauno jūsu veselību, 4 gadu vecumā jūs varat iestatīt slazdus, ​​lai nogalinātu citus spēlētājus. Ir trīs dažādi laukumi: tuksnesis, mežs un sniegs. Spēļu veikalā jūs varat iegādāties dažādus cepures un pat dzīvniekus, piemēram, govis vai buļļus, bet uzminēt savus ienaidnieka dzīvniekus un mēģināt viņus nogalināt.

Kā spēlēt MOOMOO IO
Jūsu personības kontrole Moomooio ir ļoti vienkārša: izmantojiet WASD vai bultu taustiņus, lai pārvietotos, un peli, lai apskatītos un uzbruktu saviem pretiniekiem. Noklikšķiniet vai nospiediet 1-9, lai atlasītu vienumu, un Q, lai izvēlētos ēdienu. Moomoo IO atskaņotāji var arī sazināties savā starpā, nospiediet ENTER, lai sāktu sarunu. Spēles pašreizējai versijai ir 2 režīmi: parasta un puse. Puses režīms ļauj spēlēt kopā ar saviem draugiem kā komanda, vienkārši izvēlieties partijas režīmu pirms ieiet spēles laukumā un kopīgojiet īpašu kodu ar draugiem, lai viņi varētu pievienoties jums.

MOOMOO IO - padomi, triki un hacks
Ja divi vai vairāki resursi tiek izvietoti ļoti tuvu viens otram, jūs varat tos visus apstrādāt un vienlaikus saņemt divkāršu vai pat trīskāršu summu.
Pārtika var jūs dziedināt un atjaunot savu veselību, tāpēc mēģiniet savākt pēc iespējas vairāk ēdiena sākumā.
Komanda ar citiem spēlētājiem, lai ātrāk izveidotu lielu ciematu.
Ielieciet akmens un koka gabalus vai tapas ap vējdzirnavas, lai tos aizsargātu.
Izveidojiet savu bāzi kartes stūrī, lai jūs nekļūtu uzbrukumi no visām pusēm.

 Autors: Kim Story MooMoo.io ir jauna Survival IO spēle. Veidojiet un izdzīvojieties ar draugiem
0
15

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [2]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
agurs avatars
Medaļa AliensMedaļa Kalnu kristālsMedaļa Melnais caurums
  agurs 19.07.17 13:37
 
2
0

"izdzīvojieties" - lielisks vārds!

SAMSS avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa Duraks recidivistsMedaļa Zeltrocis
  SAMSS 19.07.17 18:09
 
0
0