Profils Galerijas Draugi Bode Birža Divītis Topi Pieprasu!
134
1678
Ieteikt0 Ieteikt0 Ieteikt Ieteikt
Marta Erdmane Bilde: Blondy 1 no 1

Komentāri [17]

:
Juris1604 avatars
Medaļa Misija izpildītaMedaļa NastijsMedaļa Dienas doma
  Juris1604 09.09.17 23:08
 

  

SAMSS avatars
Medaļa RainisMedaļa NostradamsMedaļa Nostradams
  SAMSS 19.04.17 22:03
 

  

Anonīms
Eternitys Child 10.02.17 02:00
 

atbildot uz Scorpio3 komentāru " Bez problēmām to uzrakstītu (ar nosaukumu Psi... " Mēs gaidām!

Scorpio3 avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa 1/13 kūciņasMedaļa Burvju klana biedrs
  Scorpio3 10.02.17 01:53
 

atbildot uz Eternitys Child komentāru " Tev noteikti izdotos uzrakstīt grāmatu, ceru,... " Bez problēmām to uzrakstītu (ar nosaukumu Psiholoģiskā testa pārpratumi, cilvēka prāta fantāzijas)

Anonīms
Eternitys Child 10.02.17 01:49
 

atbildot uz Scorpio3 komentāru "Atkārtošos vēlreiz. Tas aizvainojums bij mans 1... " Tev noteikti izdotos uzrakstīt grāmatu, ceru, ka rociņas nenogurs.

Scorpio3 avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa 1/13 kūciņasMedaļa Burvju klana biedrs
  Scorpio3 10.02.17 01:13
 

atbildot uz Eternitys Child komentāru " Tātad, saraksts ar rupjībām(arī no citām bild... "

 

Atkārtošos vēlreiz. Tas aizvainojums bij mans 1. rakstitais teksts vai 31.? Ja tik cītīgi lasiji, tad tev bij jāsaprot, pirms es atbildēju ar kautko rupju (es atdarinu apkārtējos) un atbildu viņu tonī, viņu līmenī (tavai saprašanai piemērs: ja es ar  urlu runāšu kā romantiķis, tad dabūšu bietē, bet ja es ar urlu runāšu kā bidla, tad bietē dabūs viņi)  saprati piemēru? ja nē tad saku, ka ar apkārtējiem sākumā runāju kā vērtētājs, ja saņemu nepatiesus apvainojumus par vērtējumu, tad nolaižos līdz viņu līmenim, tai sarunātos viņu valodā, citādi viņiem nesaprast, ja ar 5.klasnieku sāksi runāt kā ar studentu. (saprati jēgu?) Tākā ari tu te piekasies ne pa tēmu, izraujot tekstu nevis no pībeles pirmās rinkopas, bet gan no bībeles beigām (tas bij salīdzinājums), 

Par tiem gejiem es nezināmam čalītim 1. uzrakstiju? (ja iemācitos lasīt, tad saprastu, ka tas teksts tika man rakstits un es nolaidos lidz viņu limenim, lai atbildētu viņam saprotošā valodā).

Par matiem raktiju savā 1. tekstā, bravo atradi vienu tekstu, kuru rakstiju (pēc tavām un citu domām, kā apvainojumu) pateikšu priekšā kā jau iepriekš minēju tas ir salīdzinājums 2 salidzinājumi par matiem vienā tekstā (kā, KĀ), (tur pat nav norāditi, vai par galvas matiem, ķermeņa patiem, vaipat suņa matiem runāju), tākā tajā mazajā tekstā ir (3 salīdzinājumi, aforismi, viedoklis, bezsakars (iedomāta lieta, uzmanības novēršanai) tākā cilvēku prāts ir tā piesārņots ar visiem mēsliem un perversībām, ka viņi paši domā tikai sliktas lietas, aizsvilstas un sāk apvainot komentētāju, par lietām kuras viņš nemaz nav teicis, nav tēmējis uz nevienu konkrētu cilvēku (nav norādījis par ko tieši runā).

 

Jautājums tev: ko tu ar šo visu centies pateikt? Ka nevar izteikt savu viedokli, kurš neuzvienu neattiecas? Gribi teikt, ja man 1. tekstā MAN uzraksta ļēvijs no malas ar rupjībām, tad es viņu valodā nevaru atbildēt? (tad tā nebūs līdzvērtība), es tikšu apvainots par pilnīgi neko (par to, ka kāds kautko pārpratis, par to ka kāds piefantazējis par neeksistējošām lietām (lietām ko es viņam neesu teicis) jo teksts ir globāls, nevis uz kādu tēmēts), jo kādam ir nepieciešama ārstēšanās bet suta mani!!

Tākā nemaz nesaprotu, ko tu ar to visu gribēji pateikt, vai tu liekot šo tekstus izlasiji vispār ka es kādu 1. (PIRMAIS) būtu nosaucis kādā rupjā vārdā, vai pasutijis tur kur vēži ziemo? Pateikšu priekšā, tu neatradisi nevienu tekstu kurā es PIRMAIS kādu būtu kautkur pasūtijis, vai nepatiesi aizvainojis (ja viņš apvainojas, tad viņš apvainojas uz sevi un tajā vaino citus, jo to viņš izlasa un fantazē, nevis kāds cits). Tādu tekstu neatradisi, jo nemēdzu tā darīt.

Varbūt labāk atbrauksi pie manis uz "čehiju" apskatit to varoni? (tas tak te pat blakus ielā vien ir, spļāviena atāluma no tevis) ((tas bij priekš attalumu salidzināsanas pašlaik esu Rīgā, un neesu redzējis, ka kāds pārvietotu muzeju, disenes, jebkādu citu apskates objektu, kādam pie mājas durvim, tikai tāpēc, lai miljardiem karaļu un princesēm, nekur tālu nevajadzētu iet, neesu redzējis, ka auzas kādraiz butu aizgājušas pie zirga (tas bij salīdzinājums, tautas teiciens, nepārproti, nesaucu tevi par zirgu, vai vel sazin ādu kuili) (nepārproti dieva dēļ, ari salidzinājumā bija salidzinājums, tur nav norādits, ka tas ir domāts par tevi, vai kādu citu)

Scorpio3 avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa 1/13 kūciņasMedaļa Burvju klana biedrs
  Scorpio3 10.02.17 00:44
 

atbildot uz Eternitys Child komentāru " Visur ir rupjības, piemini sūdus un puņķus(pi... " Tas bij mans 1. komentārs? (neizrauj tekstu no komentāriem uz, kuriem man tika negatīvi atbildēts, aizskarot mani, jo tad es atbildu ar to pašu. Bet ja kāds būtu pabeidzis vismaz 5. klasi tad zinātu ka vārds (KĀ) nozīmē salīdzinājumu Piemērs (dļa osobena tupih: saule ir kā piemīsts pleķis sniegā.  šajā teksta ir netikai salīdzinājums, ierubi fišku,pirms kautko uzskati par apvainojumu un pārlasi tekstus 2x pirms apvaino otru, ka kādu apvainoju. (kurš teica ka nevar salīdzināt) un kurš teica, ka ievietottās bildes vertēšanai nevar vērtēt (tad kā izvelēties uzvarētāju, bez vērtējuma)?    Šādi izteikties ir ļoti pieklājigi, bet uz to atbildēt ar otra aizvainojumu un atpakaļ saņemt to pašu (ir nepieklājīgi). Tu kādu kaitini, bet tev nesanāk (esu humorists, ne depresīvais) lieta tāda, ka es uztveru kā joku, nevis kā apvainojumu (līdz zināmai robežai) tākā man ar nerviem vis kārtībā, man to tavas kaitināšanas, pat matiņi nesakustējās

Anonīms
Eternitys Child 09.02.17 19:33
 

atbildot uz Scorpio3 komentāru " Vecīt pasaki kur ir rupjības (manā 1. tekstā)... " Tātad, saraksts ar rupjībām(arī no citām bildēm). Viedokļa izteikšana nav rupjību palagu bārstīšana pie citu cilvēku bildēm. Cilvēki, kuri nav rupji, šādi neizsakās:

''

Labāk jau ēst roltonu nekā to sūdu uz kociņa, kuru priekš tevis sagatavojuši

Lielajai ielasmeitai skauž ka pilnīgi suns dirsu grauž Ko tev skauž ka esi neglītāka par viņu?  Tev laikam patīk geji, ja jau viņus pieži piemini, tev līdz viņiem nav tālu, jo ne fīgūras ne pupi (taisnis kā dēlis) līdzīgs gomikam Paņem labāk knubīti aiz vaiga (big niga dick) lai nomierini savas jūtas

Drīzāk špi*ele un pi*ele, ar kuru tev paskūpstīties :d

Mati izbalējuši kā suņa sūdi, un sausi kā salmi, grudaks kā vecim un zem špakteles īstenībā sēž pensionārs

Tu visiem atbildi par locekļiem, sardelēm, vai tas ir tavs fetišs, mīļākā nodarbe? Tu bieži rīsties un raudi, slidinot nēģerēnu aiz vaiga, vai arī tea patīk iesūkt arī spalvainās bomžu olas?''

Tavs intelekta līmens noplūdis tev gar kāju, tik pat noslīpēta, kā tava kalsnā pakaļa''

Anonīms
Eternitys Child 09.02.17 19:26
 

atbildot uz Scorpio3 komentāru " Vecīt pasaki kur ir rupjības (manā 1. tekstā)... " Visur ir rupjības, piemini sūdus un puņķus(pie citas bildes) un kaut vai šitas:'' tad izskatītos, kā no dirsas izlīdis '' - domāju, ka šādi izteikties nav pieklājīgi. Turpini, man patīk Tevi tracināt, ir smieklīgi. Atbrauc uz Valmieru kādreiz, būtu labi redzēt šādu varoni klātienē.

Scorpio3 avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa 1/13 kūciņasMedaļa Burvju klana biedrs
  Scorpio3 09.02.17 08:54
 

atbildot uz Eternitys Child komentāru " Rupjības nav viedoklis. Citi, kuriem nepatīk... " Vecīt pasaki kur ir rupjības (manā 1. tekstā) Gribi teikt, ja es tevi uzaicināšu uz luksus restorānu notestēt pārtiku, bet tur būs nejauši iecepts prusaks, tu neteiksi neko sliktu, jo neesi rupeklis un apēdīsi prusaku ar visām žurkas astēm? (šis ir tas pats gadījums). Tur tā lieta, ka neesu nekur ne minējis, ne teicis, ka man viņa nepatīk (neesi galvu saspiedis savās fantāzijās?) Vot tagad tu te dirs ne paķeksi, spļaujot ārā kautkādu murgu (jēlības), palasti vēlreiz tekstus pirms dirs kautko ne pa tēmu.  Un pazubries, lai zinātu, kas ir sava viedokļa izteikšana

Anonīms
Eternitys Child 08.02.17 21:41
 

atbildot uz Scorpio3 komentāru " Ja nepatik komentāri neliec bildes, es tikai ... " Rupjības nav viedoklis. Citi, kuriem nepatīk šīs personas izskats, vismaz normāli un adekvāti pasaka, ka pīrsingi ir neglīti un ka labāk bez, utml., nevis bārstās ar jēlībām.

Scorpio3 avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa 1/13 kūciņasMedaļa Burvju klana biedrs
  Scorpio3 29.01.17 22:31
 

atbildot uz Eternitys Child komentāru " Un ko Tu gribi panākt, komentējot preteklības ... " Ja nepatik komentāri neliec bildes, es tikai izsaku savu viedokli, un nav starpība, kādam tas patīk vai nepatik (jo esu brīvdomātājs). Nevienam nav aizliegts runāt un izpausties. (atradusies svētā neaizskarama govs)

Anonīms
Eternitys Child 26.01.17 11:12
 

atbildot uz Scorpio3 komentāru " kaklasaite kā verdzenēm pirsings nāsīs kā p... " Un ko Tu gribi panākt, komentējot preteklības pie katras šīs personas bildes? Saprotu, ka nepatīk, bet to var izteikt daudz maz pieklājīgā formā, bez stulbībām. Aizekrāna varonis.  

Scorpio3 avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa 1/13 kūciņasMedaļa Burvju klana biedrs
  Scorpio3 17.01.17 18:54
 

atbildot uz BESTLV komentāru " ņus kas ir mazajam gejupuikam noskauda, ka me... " Kurā dirsā kam, kas noskaudis! Labāk par mani točna neizskatās, jo es tak kosmētiku neizmantoju, ja nokasītu to špakteli, tad izskatītos, kā no dirsas izlīdis

BESTLV avatars
Medaļa ŽurnālistsMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Vilkaču klana biedrs
  BESTLV 17.01.17 18:36
 

atbildot uz Scorpio3 komentāru " kaklasaite kā verdzenēm pirsings nāsīs kā p... " ņus kas ir mazajam gejupuikam noskauda, ka meitenes prot izskatīties labak par Tevi!

Scorpio3 avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa 1/13 kūciņasMedaļa Burvju klana biedrs
  Scorpio3 17.01.17 01:22
 

kaklasaite kā verdzenēm pirsings nāsīs kā piekaltis puņķis pārvērsdamies lāstekā

VOVASFILMAS avatars
Medaļa Draugu draugsMedaļa Admins iesakaMedaļa Sertificēts spoks
  VOVASFILMAS 13.01.17 15:44