Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
187

Tas nebija ilgi jāgaida. Sun Online vēlējās iegūt papildus informāciju no Aizsardzības izlūkošanas aģentūras par 16. decembrī atklātībā nonākušajiem video, kam vajadzētu apliecināt NLO eksistēšanu. Atbilde no Aizsardzības departamenta bija, ka ir neliels "apjukums" par programmu un ka departaments nav publicējis nekādus video. Tātad bija vai nebija? Kārtējā krāpniecība? Iespējams, ka nē.

Foto... Autors: Lestets Pentagona oficiālie NLO video un to saceltā ažiotāža
1.

Foto: Wikimedia

ASV Aizsardzības izlūkošanas aģentūra apgalvo, ka nekā tāda nav bijis. 

"Šajā gadījumā valda zināms apjukums par programmu (Advanced Aviation Threat Identification Program  jeb AATIP) un tās mērķiem, kā tas ir atspoguļots presē. Aizsardzības izlūkošanas aģentūra nav publiskojusi nekādu informāciju, failus vai video."

Savukārt Aizsardzības departaments, kura pakļautībā atrodas aģentūra, atbildēja, ka īsti nesaprot par ko ir "apjukums". papildus tam viņi pauž, ka programas mērķi ir bijuši skaidri, tāpat kā izplatītais paziņojums 

 "AATIP mandāts, kad tāds pastāvēja, bija izvērtēt modernos ilgtermiņa gaisa telpas ārzemju apdraudējumus vērstus pret Amerikas Savienotajām Valstīm."

Foto PixabayAizsardzības... Autors: Lestets Pentagona oficiālie NLO video un to saceltā ažiotāža
2.

Foto: Pixabay

Aizsardzības departaments pretēji Luis Elizondo apgalvo, ka programa ir tikusi slēgta 2012. g. Star Online tāpat norāda uz to, ka Elizondo ir mainījis savus apgalvojumus kopš video parādīšanās. Kā Washington Post esot rakstījis, tad tagad Elizondo apgalvo, ka video mērķis ir bijis "palīdzēt izglītot pilotus un uzlabot aviācijas drošību" Tas patiešām neizklausās pēc oficiālas NLO atzīšanas. Lai gan tas nemaina to pastāvēšanu. Principā pat pasakot, ka tie tiek izmatoti pilotu treniņiem, vien nozīmē to, ka video redzamais tiek uzskatīts par apdraudējumu, uz kuru vajag būt gatavam. Ja vien šādu objektu debesīs nebūtu, tad pilotus arī nevajadzētu uz to sagatavot

Ufoloģists Alejandro Rojas no Open Minds TV nav pārsteigts par to, ka valdības pārstāvji tagad sāk ķepuroties ārā no situācijas, kad ir atklājusies slepena NLO pētniecības programma. Tas tāpat parāda, ka viņi nav gatavi vai negrib nodarboties ar NLO "problēmu". 

Foto PixabayNeapscaronaubāmi... Autors: Lestets Pentagona oficiālie NLO video un to saceltā ažiotāža
3.

Foto: Pixabay

Neapšaubāmi, ka ir noslēpumi, par kuriem parastajiem mirstīgajiem nav zināms, vai šis ir viens no tiem? Nebūs jau pirmā reize, kad notikumus mēģina pagriezt citā gultnē. 

Kas īsti notika 16. decembrī? To var lasīt šeit - VIŅI IR!!! Pirmais oficiālais NLO video

0
187

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [3]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
SAMSS avatars
Medaļa NostradamsMedaļa RainisMedaļa Recidīvists
  SAMSS 30.12.17 11:06
 
2
0

  

Drakonvīrs avatars
Medaļa ZeltrocisMedaļa RainisMedaļa Nostradams
  Drakonvīrs 30.12.17 14:02  
 
0
0

Raksts interesants, gaidīsim, kā risināsies notikumi..  +

Anonīms
Anonīms 02.01.18 13:23
 
0
0

Publicēto video tiešām Aizsardzības izlūkošanas aģentūra nodeva citiem, lai palīdzētu izglītot pilotus un uzlabot aviācijas drošību. Tikai, kad tam noņēma slepenības statusu, neviens nepārbaudīja, kas tas par video. Būtībā ļoti daudz video tika padarīti publiski pieejami, un vienā no tiem izrādījās, ka ticis uzfilmēts NLO. Būtu rūpīgāk strādājuši, nekas šāds atklātībā nenonāktu.