Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
1
72

Sveiki mani dārgie spocēni!

Šajā rakstu sērijā mēģināšu ieskicēt dažas saucamā "jaunā" laikmeta aprises. Konkrēti šajā īsajā rakstā pamēģināšu vispārīgi aprakstīt new age uzskatu sistēmu.

Šobrīd plānos ir uzčinīt apjomīgāku rakstu vai rakstus par seno citplanētiešu teoriju un kā tā sasaucas ar new age uzskatu sistēmu, kura vēlas pretendēt uz pasaules reliģijas lomu. Bet to darīšu kaut kad vēlāk, ļoti vēlāk, jo termiņi "deg" un tuvojas sesija.

Mani testi:

Tests: Antīkā pasaule I

Tests: Antīkā pasaule II

Tests: Viduslaiku pasaule I

Kurā valstī atrodas šī pilsēta? (Āfrika)

Atmini diktatoru!

New age uzskatu sistēmas... Autors: Surums New age uzskatu sistēma I
1.

New age uzskatu sistēmas raksturīgākās iezīmes ir garīgums un vienotība, pēc kuras tiecoties tiek mēģināts radīt vienu, pietiekami universālu, pasaules reliģiju. 

Interesantākais ir tas, ka par tās sekotāju var kļūt jebkurš cilvēks neko īsti tā arī nemainot savā dzīvē. Proti, musūlmanis paliek musūlmanis, kristietis paliek kristietis, budists paliek budists...protams tikai nomināli, jo new age uzskatu sistēmu ir iespējams ieviest tikai degradējot klasiskās reliģijas(personīgi vai globāli). Klasisko reliģiju degradācija ir nepieciešama, lai cilvēkam vai cilvēku grupām būtu iespējams pieņemt vienu no galvenajiem new age postulātiem: "Visi ceļi ved pie dieva!".

Svarīgi pieminēt, ka dieva koncepts iekš new age uzskatu sistēmas ir tikai un vienīgi cilvēka augstāka apziņa. Tas nozīmē, ka cilvēka garīgā attīstība approbežojas ar sevis meklēšanu un izzināšanu. Līdz ar to, new age prakses rada labu augsni personīgā ego "uzpūšanai" un  iespējams narcisismam.

Pēc sevis izzināšanas, kad cilvēks ir apzinājis savas reakcijas uz ārpasauli notiek realitātes noliegšana. Tas ir vajadzīgs, jo tiek uzskatīts, ka visa objektīvā realitāte patiesībā ir ilūzija un noliedzot to, cilvēks varētu beidzot pilnībā parvaldīt savu dzīvi.

 

Pievienotie video

Lai raksts liktos nedaudz garāks iemetu kādu jautrāku video, kurš parāda kā manās acīs aptuveni izskatās new age uzskatu sistēmas piekritēji, kuri atrodas šī ceļa vidū. :D 

1
72

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [2]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
SAMSS avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa Duraks recidivistsMedaļa Patīk komentārs
  SAMSS 09.05.17 07:21
 
2
0

  

exkluzīvais avatars
Medaļa Gada SPOKS 2017Medaļa UberautorsMedaļa Gada RAKSTS 2017
  exkluzīvais 09.05.17 08:17
 
1
0

+