Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
269

Ir dokumentēti vairāki gadaījumi, kad cilvēki ir aizdegušies un nav atrasts nekāds aizdegšanās iemesls. Šādos gadījumos runā par spontāno aizdegšanos. Tā notiekot apkārtējie objekti var palikt neaizskarti, bet cilvēks pilnībā sadeg. Kāpēc tā notiek, nav skaidrs, bet šie gadījumi nav no vēstures grāmatām. Pavisam nesen, 2017. g. 27. decembrī, Hullā notika šāds gadījums, bet septembrī Londonā bija vēl viens

Hulas policijas departaments... Autors: Lestets Nesenie spontānās aizdegšanās gadījumi Anglijā
1.

Hulas policijas departaments ir paziņojis, ka netur nevienu aizdomās par notikušo, kā arī nemeklē vainīgos. Šo gadījumu redzēja pat pilsētas domes loceklis. No sākuma viņa padomāja, ka deg mašīna, bet tad ieraudzīja, ka cilvēks ir liesmās. Apkārt bija vēl arī citi liecinieki, kuri mēģināja nodzēst degošo cilvēku, bet viņš mira notikuma vietā pirms ieradās policija un glābēji. 

Ja kāds ir bijis liecinieks notikušajam, tad var zvanīt uz policiju, ar atsauci uz 27. decembra 480 logu. 

Londonas policija arī ir... Autors: Lestets Nesenie spontānās aizdegšanās gadījumi Anglijā
2.

Londonas policija arī ir sniegusi paziņojumu, ka gaida jebkādu informāciju par 70 gadus vecā Džona Nolana aizdegšanos 2017. g. septembrī. Šis gadījums esot noticis gaišā dienas laikā un notikušajam ir vairāki liecinieki. Džons mira pirms vēl sasniedza slimnīcu un atstāja noslēpumu par savas nāves apstākļiem. Pēc ķermeņa izpētes nav atrasts nekādi ķīmiskie akselaratori vai šķidrumu pēdas, kas veicinātu aizdegšanos.

Aizdegšanās esot sākusies ar drēbēm. Negadījums esot noticis netālu no viņa mājām svētdienas pēcpusdienā. Slimnīcā konstatēts 65% ķermeņa apdegums. Nav neviena liecinieka, kas ir redzējis kaut ko  neparastu pirms Džons esot aizdedzies. 

Ir divi mirušie, kuru nāves iemesls var palikt nenoskaidrots. Cilvēka ķermenī ir pietiekami daudz vielu, kas ļautu ķermeniem aizdegties, bet tas nenotiek ik dienu. Kādi ir iemesli, kāpēc pēkšņi tā notiek, nav skaidrs. 

0
269

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [5]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Drakonvīrs avatars
Medaļa ZeltrocisMedaļa RainisMedaļa Nostradams
  Drakonvīrs 07.01.18 00:19  
 
9
0

Raksts interesants, tikai prasītos vairāk informācijas. Vispār par šo fenomenu ir lasīts arī agrāk, taču cik es zinu, šādu gadījumu cēloņi nav atklāti.  +

Azja1891 avatars
Medaļa Spoks
  Azja1891 07.01.18 19:51  
 
4
0
Vai tad parasti uguns nesākās no cilvēka? Drēbes un apavi varēja pat nesadegt... Cik nu par sho ir lasits
SAMSS avatars
Medaļa NostradamsMedaļa RainisMedaļa Recidīvists
  SAMSS 07.01.18 11:00
 
3
0

  

mazais28 avatars
Medaļa VienotībaMedaļa Vilkaču klana biedrsMedaļa Vampīru klana biedrs
  mazais28 24.03.18 18:53
 
0
0

  

K K3 avatars
Medaļa SpoksMedaļa NostradamsMedaļa 1/13 kūciņas
  K K3 08.05.18 15:06
 
0
0

  Fake