Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
30

2013.gada 19.februārī Cecila viesnīcas ūdens rezervuārā tika atrasts līķis, kas piederēja Elisai Lam. Kas notika? Kā notika? To mēs šodien papētīsim.

Pati viesnīca ir bēdīgi... Autors: Tante Zoja Neatrisinātās nāves: Elisa Lam
1.

Pati viesnīca ir bēdīgi slavena ar lielo pašnavību skaitu, ar cietsirdīgu slepkavību skaitu. Kā arī šajā viesnīcā ļoti bieži apmetas slepkavas, narkomāni un prostitūtas, kas noteikti neveido šajā viesnīcā patīkamu auru.

Februāra sākumā meitene tika... Autors: Tante Zoja Neatrisinātās nāves: Elisa Lam
2.

Februāra sākumā meitene tika ziņota kā pazudusi, taču tika atrasta...kaila ūdens rezervuārā pēc tā, kad viesnīcas iemītnieki sāka sūdzēties par ūdens kvalitāti.

Viena no viesnīcas... Autors: Tante Zoja Neatrisinātās nāves: Elisa Lam
3.

Viena no viesnīcas novērošanas kamerām fiksēja meiteni vēl dzīvu esam. Sākumā meitene mierīgi ieiet liftā un pieliecas pie pogām. Dīvaini ir tas, ka mēs parasti ienākam, nospiežam mums vajadzīgo pogu un dodamies uz attiecīgo stāvu, bet Elisa bija cītīgi noliekusies pie pogu paneļa un diezgan ilgi kaut ko darīja, nospiežot vairākas pogas. Tad viņa nostājas liftā, paskatās no tā laukā, it kā no kāda slēpdamās, it kā kaut ko pārbaudot. Tad meitene nostājas liftā un gaida, kad durvis aizvēries, taču tās neveras ciet. Un atkal meitene mēģina it kā no kāda noslēpties. Taču tad notiek pats dīvainākas, viņa iziet laukā no lifta un sāk rādīt kaut ko ar rokām, dažādus žestus, it kā viņa ar kādu sarunātos. Un tad viņa aiziet un tikai tad lifta durvis beidzot aizveras un tad atkal atveras un atkal aizveras. (video būs raksta beigās)

Daži domā ka no video ir... Autors: Tante Zoja Neatrisinātās nāves: Elisa Lam
4.

Daži domā, ka no video ir izgriezta kāda daļa vai arī tas ir samontēts kādā citā variantā, ka, iespējams, pašā sākumā ir redzams kāds cilvēks, kurš ir izgriezts.

Vēlāk viesnīcas iemītnieki... Autors: Tante Zoja Neatrisinātās nāves: Elisa Lam
5.

Vēlāk viesnīcas iemītnieki sāka sūdzēties, ka viesnīcas ūdenim ir dīvaina krāsa, smaka un garša. Pēc kā viesnīcas darbinieki devās pārbaudīt ūdens rezervuārus, kuros tika atrasta nu jau mirusī Elisa. Kas nozīmē, ka visa viesnīca ir dzērusi, mazgājusies tajā ūdenī, kurš nāk no rezervuāriem, kuros 18 dienas sadalījās Elisas ķermenis.

Kad ķermenis tika izņemts no rezervuāra un izpētīts, tika secinās, ka nav nekādu pazīmju, kas liecinātu par to, ka ar viņu kaut kas bija ne tā. Nekādu vardarbības pazīmju, neko, kas liecinātu, ka viņa bija slima vai ievainota, neko, kas gala rezultātā varētu novest pie nāves. Kā arī, viņa bija pilnīgi kaila.

Viedokļi par viņas nāvi1 Ka... Autors: Tante Zoja Neatrisinātās nāves: Elisa Lam
6.

Viedokļi par viņas nāvi:

1. Ka tā bija pašnāvība. Taču, kā var sevi noslīcīnāt? Kādēļ izģērbties kailai? Un kādēļ tāda dīvaina uzvedība liftā?

2. Ka viņa bija narkotiku iespaidā. Kas izskaidrotu arī dīvaino uzvedību liftā. Taču, iespējams, vainīgas bija meitenes zāles.  Jo zināms, ka meitenei bija bipolārisms un zāles, kuras viņa lietoja, varēja radīt halucinācijas. Vai pie vainas ir zāles? Bet zāles viņa lietoja arī iepriekš un nekur nav ziņu par to, ka arī iepriekš medikamenti būtu raisījuši kādas blakusparādības. BET, ekspertīzē tika veiktas analīzes uz medikamentiem un narkotikām un nekas netika atrasts. Asinis bija pilnīgi tīras, nebija atrodami pat medikamenti, kurus viņa lietoja.

3. Lai cik dīvaini arī neliktos, bet ļoti liela daļa domā, ka viņa bija apsēsta ar kādu ļaunu viesnīcas garu.

4. Kā arī daudzi domā, ka viņa īstenībā spēlēja paranormālu spēli ar nosaukumu "Lifta spēle", kurā noteiktā kārtībā ir jānospiež lifta pogas, jādodas uz attiecīgajiem stāviem attiecīgajā secībā un 5.stāvā it kā ienākšot sieviete, uz kuras nedrīkst skatīties, ar kuru nedrīkst sarunāties un jāizliekas, it kā viņas tur nebūtu. Un, ja viss tiek izpildīts, kā nākas, tad pēdējais stāvs ved uz paralēlo pasauli. Līdz ar to daudzi uzskata, ka viņa spēlēja šo spēli un kaut kas esot nogājis greizi.

4. Vēl viens variants ir, ka viņu nogalināja kāds no viesnīcas darbiniekiem, jo jums, uz kura atradās ūdens rezervuāri, bija slēgts un, lai tam piekļūtu, ir vajadzīga darbinieka atslēgas karte. Taču nebija nekādu pazīmju, ka kāds ir bijis uz jumta.

5. Vēl viena versija ir, ka viņu ir nogalinājusi valdība, jo viņa zināja pārak daudz par kādu slepenu projektu. Jo esot viesnīcā, Elisa Twitterī rakstīja par kādu ir kā slepenu projektu, ka Kanādā tiek vedots neredzamības vairogs, kas it kā padarītu kara tehniku un karavīrus neredzamus. (Šim gan es ticu vismazāk, jo, manuprāt, tas tvīts bija vienkārši raksts, ar ko viņa padalījās), kā arī, diez vai valdība nogalinātu meiteni dēļ 1 ieraksta twiterī.

Kā arī neliela dīvainība ir... Autors: Tante Zoja Neatrisinātās nāves: Elisa Lam
7.

Kā arī neliela dīvainība ir tā, ka šim atgadījumam ir liela līdzība ar filmu "Dark Water", kurā arī ūdens rezervuārā tika atrasts meitenes līķis. Un to ūdeni arī ikdienā lietoja mājas iemītnieki. 

Kā arī pati dīvainākā... Autors: Tante Zoja Neatrisinātās nāves: Elisa Lam
8.

Kā arī pati dīvainākā līdzība ar filmu ir, ka filmas galvenajai varonei un Elisai ir praktiski vienāds apģērbs. Vai Elisa pati veidoja savu nāvi pēc filmas scenārija, vai kāds cits, vai arī tā ir vienkārši sakritība.

Vēl viena versija ir ka... Autors: Tante Zoja Neatrisinātās nāves: Elisa Lam
9.

Vēl viena versija ir, ka apmēram tajā pat laikā, kad tika atrasts meitenes līķis, tajā teritorijā bija tuberkulozes epidēmija un testa, kurš nosaka, vai kādam ir tuberkuloze, nosaukums ir Lam Elisa. Teorija ir tāda, ka valdība nevēlējas, lai daudzi uzzina par epidēmijas uzliesmojumu, lai cilvēki netiktu biedēti. Līdz ar to Elisa Lam patiesībā nekad nav eksistējusi. Ka šis personāžs- Elisa Lam ir izdomāts, lai nomaskētu ziņas par epidēmiju, pat pašu faktu. Jo, piemēram, lai rakstot Google- Elisa Lam, lektu laukā ziņas par meiteni, nevis par tuberkulozi.

Kas īstenībā notika, nav noskaidrots un diezvai kādreiz tas arī būs zināms. Iespējams, kāda no esošajām teorijām ir taisnība. Bet varbūt notika kaut kas absolūti neloģisks vai tieši pretēji, kaut kas pārāk loģisks. 

Pievienotie video

0
30

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [6]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
KerCiet avatars
Medaļa PandaMedaļa Sponsora favorītsMedaļa Namejs
  KerCiet 28.03.18 09:42  
 
2
0

Tur tāda šizofrēnijas izpausmes.

NaktsVijole1020 avatars
Medaļa Spoks
  NaktsVijole1020 11.04.18 12:57  
 
2
0
Izskatās pēc garīgi slima cilvēka. Domāju, ka pati neapzinoties uztaisīja pašnāvību.
Charged avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa TribīneMedaļa Nedēļas hīts #2
  Charged 28.03.18 02:21
 
1
0

Raksts labs  

King Assasin avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa NostradamsMedaļa Kārumnieks
  King Assasin 27.03.18 18:42
 
0
0

Traki, vel viens noslēpums, kura atbilde nav zināma   

leons kimmelis avatars
Medaļa Patīk komentārsMedaļa Vilkaču klana biedrsMedaļa Patīk komentārs
  leons kimmelis 16.04.18 09:27
 
0
0

'Pasaulē ir milzums daudz neizskaidrojamas lietas,un par paralelām pasaulēm mums tikai ir miglaina nojausma.

Anonīms
HUGO 25.04.18 23:21
 
0
0

ko var gribēt ??fraņči ,odnako